Sayfa 154 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 54 104 144 152 153 154 155 156 SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,826 ile 3,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý unique Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bursa yenseydi mutlu mu olacaktýn Hocam olur böyle þeyler, Bursa da son sýralardaki takýmý yenemedim diye hayýflanýyor þimdi. Oynanan oyunlara baktýðýn zaman bizim takým en iyisi, olaylara pozitif bak biraz.
    Elimizdeki avantaji böyle ilk haftalarda kaybetmeye baslamamaliydik.

A.gücü gibi bir takimi gerekirse döve döve yenmemiz lazimdi,takimda gerekli azim ve hirs yoktu.

Ayni azim eskisehir macinda da yoktu,halen daha ders almayisimizdir üzücü olan.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

yalniz adam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    44

eskiþehir maçýnda tek kale oynadýk..gol olmadý olmayýnca olmuyor..geçen sene son maçta feneri düþün..
    paraya karþý yetenek ve emeðin savaþý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Keþke kazansaydýk diyorum ama þu dakikadan itibaren yapacak bir þey yok. Ancak gelecek hafta önemli arkadaþlar. Ýnþallah kazanýrýz diyorum ama bence beraberlik bile FB açýsýndan çok çok kötü olacaktýr. Kazanmak için çýkacaklar ki diðer 2 ihtimal onlarý bitirecektir. Beraberlik sadece FB için deðil BJK açýsýndan da moral bozucu olacaktýr. Kendi sahasýnda derbileri kazanan Trabzonspor'un ligin ikinci yarýsýnda derbilerde alacaðý beraberlikler bize fayda rakibe zarar verecektir. Bu baðlamda serinkanlý olmalýyýz. Bursaspor'un kaybetmesiyle çok fazla bir þey deðiþmedi.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Ahmet KESKÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

valla bursa puan kaybetdide moralim düzeldi benimde....
    Allah ol dedi, oldum . Öl dediðinde ölürüm...

esmaris26 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    54

Ýnanýn en az sizler kadar üzüldüm..Ama moralinizi bozmayýn arkadaþlar ben inanýyorum Trabzonspor bu sene þampiyon olacaktýr.Fener maçýndan bir beraberlik bile yeter size...Galibiyet ballý ekmek kadayýfý olur..Baþarýlar diliyorum

Ahmet Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý ilbey__26 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla bursa puan kaybetdide moralim düzeldi benimde....
    bursanýn sevinmesine bene sevindim fakat a.gücünü yenseydik suanda fark 7 olacaktý bunun düþününcede moralim bozulmuyo degil...
    Eski kullanýcý adý: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansýz deðil ama zor.....

Nereden
    Samsun

Abi þu baþlýðý taþýyalým ya da biþeler yapalým her görüþümde kafam bozuluyor çenem çekiyor.....

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Elimizdeki avantaji böyle ilk haftalarda kaybetmeye baslamamaliydik.

A.gücü gibi bir takimi gerekirse döve döve yenmemiz lazimdi,takimda gerekli azim ve hirs yoktu.

Ayni azim eskisehir macinda da yoktu,halen daha ders almayisimizdir üzücü olan.
    "Ýyi oynamadýk, hýrsýmýz eksikti" dediðimiz maçta bile yaklaþýk 10 tane net gol pozisyonumuz var. Rakibimiz dediðimiz takýmlar 3 maçta toplam bu kadar pozisyon bulamýyorlar. Yenemeyeceðimiz rakip yok, diðer taraftan rakiplerimize bakýyorum, adamlarýn puan kaybetme ihtimalleri olmayan maç yok!.. fenerin hangi maçýna banko diyebilirsiniz, ya da bursanýn?..
    Hepimiz puan kayýplarý yaþayacaðýmýzý biliyoruz, ama biz hemen ilk 2 haftada ligi kopartalým, þampiyonluk garantilensin istiyoruz. Þimdi bile hepimizin aklýnda feneri yenmek var, hatta bu da yetmiyor, ayný anda gsnin de bursayý yenmesini istiyoruz, sadece biz yensek yine sevinmeyeceðiz adým gibi eminim. Ben de isterim 20. haftada þampiyon olalým ama beklemeyi bilmeliyiz, zirveye oynayan takýmlardan puan kaybetme ihtimali en az olan takým biziz, ve puan farký er ya da geç açýlmaya baþlayacak, biraz sabýr.
    Konu TheCrow tarafýndan (23.01.2011 Saat 22:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Staddaki taraftara kiziyoruz ama buradaki profilde cok farkli olmuyor . En ufak bir olunsuzlukta gemileri yakan elestri dozunu kaciran cok arkadasimiz var
    fenevi yensekte yenilsekte destege devam etmeliyiz Dun staddaki protestolari yapanlar kadar aziz yildivim bize zarar veremiyor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Bursanin puan kaybetmesiyle moralim dahada bozuldu.

Kazansaydik en yakin rakibimizden 7 puanda önünde olacaktik,ne yazikki dükü macin kiymeti bilinemedi.

Tipki avni akerde oynadigimiz bircok macin kiymetini bilemedigimiz gibi.

Nasil ki zamani harcamadan vaktin ,hasta olmadan da sagligin kiymetini bilmek gerektigi gibi anadolu takimlariyla oynanan her macin önemini bilmemiz gerekirdi.

Bunu ne seyirciler ne de futbolcularimiz becerebildi,cok yazik oldu.
    maclar ne trabzon ne istanbul almanyada oynansin diyorsun yani

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Puan kaybi sinir bozucu ama illaki yenildigimiz berabere kaldigimiz maclar olacak Bizim takimimiz ligin en iyi takimi vede en iyi hocasina sahip
    Destege devam usaklar moral bozmaya gerek yok

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

Bursanin puan kaybetmesiyle moralim dahada bozuldu.

Kazansaydik en yakin rakibimizden 7 puanda önünde olacaktik,ne yazikki dükü macin kiymeti bilinemedi.

Tipki avni akerde oynadigimiz bircok macin kiymetini bilemedigimiz gibi.

Nasil ki zamani harcamadan vaktin ,hasta olmadan da sagligin kiymetini bilmek gerektigi gibi anadolu takimlariyla oynanan her macin önemini bilmemiz gerekirdi.

Bunu ne seyirciler ne de futbolcularimiz becerebildi,cok yazik oldu.
    bi de þu yandan bak 17 hafta kala ikinciyle puan farký 5 di 16 hafta kaldý hala puan farký 5.. kaybedilen birþey yok en azýndan
    TrabZonguldaklý...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý bekir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maclar ne trabzon ne istanbul almanyada oynansin diyorsun yani
    Iyi olurdu,ben mac avni akerde denilince korkmaya basliyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Trabzon

Maçýn özetini yaparsak sahadaki en önemli eksikliðimiz temposuz futbol oynamak oldu.Ýlk yarý 4-5 defa kapanan takýmlarýn kilidini açacak güzellikte verkaçlar kanat ataðý yaparak pozisyona girdik ama bizim seviyemizdeki bir takým için 4-5 rakamý çok düþük bu nedemek yaklaþýk 10dk da bir pozisyon demek oluyor ki bizim seviyemizde bir takým 45 dkya 8-10 organize atak sýðdýrmalý bunu bize yaptýracak olanda tempolu futbol oynamak.

-------------umut----------
    ----------ankaragücü-------
    burak--------jaja----yattara
    ---------ankaragücü--------
    ------colman-selçuk--------
    cale--glowacki-giray---serkan

Bu maçta istediðimiz skoru alamamýzýn sebebi sahaya çýktýðýnda yukardaký þekli alan kadro yapýmýz oldu aslýnda alttaki gibi sahaya yayýlabilseydik.

-----------umut-----------
    ------------jaja------------
    burak-selçuk-colman-yattara
    cale--glowacki-giray-serkan

Orta sahadaki beþli yukardaki gibi birbirine yakýn olabilseydi ankaragücü pas baðlantýmýzý bu kadar bozamýycaktý peki bu sefer ne olacaktý onlarýn hücum hattýyla defans arasýndaký baðý biz kesmiþ olacaktýk ama tam tersi oldu burak ve yattaranýn kanatlarda fazla öne gidip ayaða top istemeleri jajanýnda basit top kayýplarýnýn artmasý belli bir bölümden sonrada oda önde kalmasý rakibin ekmeðine yað sürmüþ oldu selçuk-colmana yakýn olmasý gereken bu oyuncular ilerde kalýnca selçuk-colman ile burak-jaja-yattara arasýndaký baðlantýyý ankaragücü kontrol etmeye baþladý selçuk-colman ayaða pas yapmasý için önce dripling yapmasý a.gücülü oyuncularý geçmesi sonra burak-jaja-yattarayla topu buluþturmasý gerekti bunu yapabilecek kadar hýzlý oyuncular olmayýnca yan pas geri pas þeklinde sürekli geride top çevirdik bu da temposuz futbolu ortaya çýkardý.

Benim anlattýðým kadro yapýsýný her futbolcunun oynamasý kolay deðil o yüzden bu iþi yani orta sahada birbirine yakýn olacak þekilde oynamayý engin-selçuk-colman-burak dörtlüsü iyi þekilde yapýyordu.Burak son maçlarda formayý garantiledikçe savunma katkýsýný azaltmaya baþladý gerekli uyarýlarý kendisine yaparak kendisini oynatmamýzýn en önemli sebebi takým savunmasýna verdiði katký olduðunu söyleyip tekrar ilk günlerindeki gibi oynamasýnýn beklentisi içinde olduðumuzu kendisine vurgulayalým.Bu dörtlüye rakibin gücüne göre forvet ve forvet arkasýda destek olursa pas baðlantýmýz dahada iyi olacaktýr.

Önemli bir iki puan kaybettik ama futbolun içinde herþey var puan kayýplarýnýda,galibiyetleride bir iki gün yaþayýp sonra önümüze bakmalýyýz.Bu maçta gereken dersleri aldýk üzüntümüzü dün ve bugün yaþadýk ve bitti. Þimdi yarýn yeni bir gün ve akabinde yeni bir maç onunda sevincini üzüntüsünü bir iki gün yaþayýp sonra diðer maç bu þekilde hep önümüze bakmalýyýz.Hala ikinciyle aramýzda 5 puan fark var ve 17 haftanýn biri gitmiþ oldu her geçen zaman bizim lehimize iþliyor bir sarý lacivertli ekibe puan verdiysek bizde gider öbür sarý lacivertli ekipten kaybettiðimiz puanlarý telafi ederiz.
    Konu Murat Keçeci tarafýndan (23.01.2011 Saat 23:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

soruldu ya da paylaþýldý mý bilmiyorum ama arkadaþlar maçýn tamamýný indirebileceðimiz bir link verebilir misiniz

Koray10 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

http://fanatik.ekolay.net/Neredesin-..._35_210055.htm sözde en büyük taraftar bizde..
    Trabzonspor DEVRIM DEMEKTIR
    irkciliga hayir bursa
    Hacýosmanoðlu Ýstifa!

Süleyman50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir
    Yaþ
    47

puan kaybedilecek maç bu deðildi, çok gol kaçýrdýk...
    TrabzonSporlu olmak ayrýcalýktýr...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Kimseye kýzmamak lazým aslýnda ama duramýyorum.
    Jaja yerine yattara oyundan alýnýnca çok kýzdým, umut o kadar golü kaçýrýnca da zývanadan çýkmýþtýrm zaten.

Ama herþeye raðmen ortada ne olursa olsun oyundan çýkan Burak'ý yuhalayan dümbükzadeler kadar hiçbiri dellendiremedi beni!
    Ne tür yaratýklar mesken tuttu tribünü anlamýyorum.

5 puan farkla(halâ) lider takýmýn oyundan çýkan oyuncusuna yuh çekmek nasýl bir dengesizlik örneðidir?

Hani gölge etmeyin baþka ihsan istemez diye bir lâf vardýr. Harbiden gölge etmeyin kardeþim.
    Orada olmamanýz çok daha faydalý.

Bu arada þenol hocam, allah aþkýna isimlere takýlma.
    Yattara adý yattara olduðu için çýktý maçtan.

Ama sahada gezinen jaja orada duruyordu.

Yani bu maçta puan kaybetmek için yeterince hata yaptýk.
    Tribünden baþla(bu maçta dip yaptý), hocadan devam et, topçusuna kadar.
    Belki de televizyon baþýndaki ben de dâhil.

Birlik olmaktan kastýmýz bu ise ben birlik falan deðilim hiç kimse ile. Beraberlik 5 puan farký korumamýzý saðladý.
    Feneri bu hafta yenersek herþey yolunda olacak, beraberlik bile yeterli. Lâkin ne hikmetse bir stres girmiþ herkesin belleðine.
    Sizin ateþ aldýðýnýz yerde topçu ne yapacak merak ediyorum.

Bursa geçen sene son maça çýkarken tribünlerdeki pankart ve sloganlarý biraz dikkatle inceleyin.
    Oyuncularýnýn üzerinden stresi almak için nasýl çabaladýklarýný görürsünüz.

Bizim taraftarýmýz ise stres yüklemekten baþka iþ görmüyor þu anda.
    Umarým farkýna varýrlar.

Süleyman50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir
    Yaþ
    47

bu maçý o kadar önemsiyordum ki maç günü rüyamda 2-2 berabere kaldýðýmýz görmüþtüm ama dedim rüyayla amel olmaz neyse maçý seyretmeye gittim stada baðlandý çok þaþýrdým tribünler dolmamýþ lider bir takmýn seyircisi havasý yok , maç baþladý futbolcularda ayný þekilde derken golü attýk 1-0 oldu ve devamýnda kaçan bir sürü gol, içime doðdu 2 yi býlmazsak zor dedim arkadaþa ve malesef golüde yedik hemde kendi oyuncumuzdan ama dedim yarým saat var atarýz golü ama istediðimiz baskýyý bir türlü kuramadýk ve berabere bitirdik maçý...
    TrabzonSporlu olmak ayrýcalýktýr...

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

kendi adýma maçýn havasýna girememiþtim zaten stadda futbolcularda maçýn havasýna girememiþler.

eleþtiri yapmayacaðým fenerbahçe maçýný görelim sonra yazarýz.

ama iskender gönenin yazýsýný görünce gerçekten þampiyon olmamýzý isteyen var mý diye düþündüm? trabzonsporda top oynamýþ eski bir futbolcunun yazacaðý bir yazý mýydý? yok ben nokta transfer yapýn dedim yok yanlýþ transfer yapýldý yok þöyle yok böyle. biri iskender gönene lider olduðumuzu ve 5 puan önde olduðumuzu hatýrlatabilir mi?
    EN IYISI BIZIZ:

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Trabzonsporda ayný hastalýk nüksettimi takým topallamaya baþlýyor,
    Umut 2 posizyona girip bir gol atarsa yada Umutun gol kaçýrdýðýnda orta saha oyuncularý gol atarsa sorun yok,Ama Umut 5-6 pozisyona girip hepsini kaçýrýrsa o zaman puanlar kaçýyor,
    Benim anlamadýðým Eðer Brozek iyi golcü ise neden ilk 18 de yok,
    Yok eðer iyi golcü deðilse neden aldýk hala Umuta mahkum oynuyoruz,
    Tamam Umut kadroda olsun ama kardeþim adam 2 gol kçarýdýmý moralmen bitiyor,3.GOLÜ KAÇIRMASINI beklemeyeceksin süreceksin sahaya eni golcünü,
    Biz ne yaptýk Beraberlik golünü yedikten sonra sahaya sürdüðümüz adamlar maçý kurtarmak için deðilde sanki beraberliði kurtarmak için sürülmüþ adamlardý,
    Sezeri oyuna alýyoruz sezer bu güne kadar kaç maç kurtarmýþ ki Agücü maçýný çevirsin.
    Umarým Bu beraberlik bize ders olur ona göre bundan sonra baþýmýzýn çaresine bakarýz.
    Þimdi berabere kaldýk bizim camia 7 puanlýk FB farkýna raðmen yenilirsen 4 e düþecek Puan farkýna raðmen Þampiyonluk kaçmýþçasýna bitikleri oynuyor,Tüm Bizans medyasýda sanki FB Antalyada süper oynamýþ maç kazanmýþ gibi FB yi þampiyon ilan ettiler.2 gündür yazýlan çizilen bak sanki FB Þampiyon oldu.Bu oyunla FB deðil Þampiyon eðer 2.olur Þampiyonlr ligine giderse yazýk olur.
    Adamlarda Futbol namýna hiç bir þey yok,Herkes Þampiyon olacaðýz diye havalara girmiþ.
    BJK 12 puan geride Sanki Þampiyon olacakar gibi Tribün þov yapýyorlar,
    Bizim taraftarýmýz Lider takýmýn taraftarý Maça ilgi göstermediði gibi tezahürat denilen bir þey yok,40-50 .A.GÜCÜ taraftarý 15 bin kiþiyi susturmuþ,
    Trabzonspor taraftarý Þampiyonluða hiçmi hiç hazýr deðil.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

tonyalý Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    50

arkadaþlar iki gündür kendime gelemiyorum.bu maçý nasýl alamadýk diye umutun kaçýrdýðý goller rüyalarýma giriyor.ben yine iddia ediyorum.umut iyi bir oyuncu her takýmda olmasý gereken bir oyuncu ama golçü deðil.ben türkiyede tanju çolakýn üzerine golçü tanýmam.adam girdiði pozisyonlarý gol yapýyordu.bizim burak ve umut 10 pozisyona giriyor.1 ni atýyor.adamayýncada strese giriyorlar.biz tribünde onlar sahada yýrtýnýyorlar.inþallah bu maçta kaybetilen puanlarý sonra aramayýz.
    imzaya gerek yok dedik ya Tonyaliyiz...

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maçtan önce halis özkahya ya dikkat çekmiþtim. hatta 2008 de ki kayseri maçýný hatýrlatmýþtým..

maalesef yanýltmadý beni..

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspo...trabzonu_yakti

Gökhan Döner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu hakemler daha çok oynayacaklar bizle ama biz onlarla oynamamamýz gerek.
    Düþürdüðünü atacaksýn affetmeyeceksin.............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Canýmýz saðolsun.

Yalnýz bir kaç þey söylemeden edemeyeceðim.

Bu maç öncesi geçtim taraftarlýðý seyirci bile olamayacak zihniyetteki zavallýlara bir kaç soru sorsaydýk. Mesela,

- Burak Yýlmaz kaç gol atmýþtýr ?
    - Kaç asist yapmýþtýr ?

ve herþeyden önemlisi,

Burak Yýlmaz kötü oynayabilir mi ?

Ýlk iki soruyu bilemem ama üçüncüsüne kesin kes þu cevabý vereceklerden eminim. "tabi oynayabilir"
    Seyirci müsvetteleri, "o maç" bu maçtý iþte !

Saha içine karýþmak haddimize deðil ama Jaja’nýn 1.92 boyuna raðmen iki stoperin arasýna girmek yerine taç çizgisi kenarýndan serbest vuruþ kullanmasý, son bir dakika kala da Glovakci’nin yanýndan top almasý aðzýmý açýk býraktý desem yeridir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)