Sayfa 146 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 46 96 136 144 145 146 147 148 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,626 ile 3,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Ali Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý zifandir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu anda Ligtv de Mustafa Denizli'yý dýnlýyorum maratonun tekrarý var....Dun moral bozukluguyla hýc bý programa bakmamýstým...

Soyledýklerý delýye cevýrdý bený...býrkac alýntý:

Trabzon fener macýný kaybederse sampýyonluk sansý %30 kalýr....

Ankaragucu rahat kazanýrdý eger sakýn olabýlseydý...

Trabzon'da lider yok , gerilim stres basladý , bundan sonrasý cok daha sýkýntýlý...

Salyalarý nasýl da akýyo gormelsýnýz....Ah umut ahhh býr tanesýný býraksaydýn ýcerýye de þu satýlmýþýn yuzunu ýzleseydým rahat rahat....

Bu arada bý fenerlý soruyo:" fener antalya macýndaký futboluyla trabzonu yenebýlýr mý ? bana pek oyle gelmýyo "

cevap: fener o macta her anlamda öndedir , o maçta boyle oynamayacaktýr , trabzon çöküþte fener ise çýkýþta , bu oynanan futbola da yansýyacaktýr...

Offf offff...

LigTV ye burdan tesekkuru bi borc biliyorum...
    Yani Türkiyede 72 milyon insan oldugu halde, ibreti alem icin beyin özürlü bi insani TV ye cikartip, onu konusturarak topluma kazandirmaya calisdigi icin...
    Yani ben acikcasi M.Denizlinin beyin özürlügü oldugundanda artik süphe ediyom bence, M.Denizli dünya capindaki uzmanlar tarafindan arastirilmali bence beynini kullanmadan yasiyan ilk insan olarak tarihe bile gecebilir diye düsüniyom, böyle insanlarin kiymetini bilmek lazim, ilerde tibbi aydinlatabilcek katkilari olabilir...

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Engin kadar Egemen de önemli takým için..rakibin kontralarýnda Glowacki aðýr kalýyor..Egemen çok seri bir oyuncu,ayrýca skor lazým olduðunda çýkýp kafayý vuran bir adam..Egemen ve Engin takýmýn gerçek savaþçýlarý..
    Kesinlikle katýlýlýyorum bu iki adam olmazsa olmaz özellikle engin.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

mourner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yozgat
    Yaþ
    38

umut ilk yarý kendinden beklenmeyecek form tutturdu,2 yarý normal umut olmaya baþladý..yönetimde saðolsun yedek kulubesine transfer yapýnca gene kaldýk umut burak ikilisine,onlar da gününde deðilse puan kaybediyoruz.
    benim bir sözüm de þenol güneþe,burak ve jajaya bu kadar tahammül edilirken gariban yattaranýn suçu ne ki sen her maçta ilk onu oyundan alýyorsun..adama bencil oynama diyorsun,o da oynamýyor aldýðý toplarýn çoðunu zorlamadan veriyor, buraða bu kadar çaba harcayacaðýna yattaraya 10 da birini harcasan bu adam çoktan kendini bulmuþtu,dün burak yuhalandýysa,bunun sebebi þenol hocanýn onu ýsrarla oyunda tutmasýdýr,daha ilk yarýdan belliydi buraðýn berbat oynadýðý..ayrýca jaja da felaketti,kaptýrdýðý toplarýn arkasýndan bir adým bile atmadý..

HDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

burada maç sonu niye yorum yapýlýyor anlamadým daha önemli olan erdoðan arýkan konuþulsun,geri gelmesi için kampanyalar düzenlensin

mhayri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    54

Ýkinci yarý sahaya kömür dumaný yayan kaloriferci; bulacam seni oðlum!!!
    "Benim geçmiþ zaman içinde yan gelip yattýðýma bakma
    Ben geleceðin kara gözlü zalimlerindenim"

Napoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýtalya
    Yaþ
    44

Acilen Burak eski mevkine gecmeli..Bende Yattaranin yedek oturmasindan yanayim..Ilk devre Yattarasiz bu takim oynadi,pekala ikinci yarida oynar..Sampiyonluk Yattaradan gecmez...
    Acilen burak saga,Engin sola gecmeli..
    ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA KARÞI YAÞASIN TRÝBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRÝYEL FUTBOL YAÞASIN SEHÝR TAKIMLARI

Alperen Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Ali Yerlikaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    LigTV ye burdan tesekkuru bi borc biliyorum...
    Yani Türkiyede 72 milyon insan oldugu halde, ibreti alem icin beyin özürlü bi insani TV ye cikartip, onu konusturarak topluma kazandirmaya calisdigi icin...
    Yani ben acikcasi M.Denizlinin beyin özürlügü oldugundanda artik süphe ediyom bence, M.Denizli dünya capindaki uzmanlar tarafindan arastirilmali bence beynini kullanmadan yasiyan ilk insan olarak tarihe bile gecebilir diye düsüniyom, böyle insanlarin kiymetini bilmek lazim, ilerde tibbi aydinlatabilcek katkilari olabilir...

Ýþte Ligtv bundan dolayý saklyýo adamý demekki..(büyük) kuruluþ olmak farklý birþey tabi..
    BÜTÜN HERKESÝ SEVEBÝLÝRDÝM, SEVMEYE SENDEN BAÞLAMASAYDIM...

Tolunay Abdioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon çöküþte mi ne adamsýn Denizli
    Çöküþte,çöküþte.Ölmüþüz,bitmiþiz biz zaten.Sayýsýz pozisyona girip deðerlendiremediðimiz maçta,rakibin tek tehlikeli ataðýnda attýðý gol sayesinde çöküþe geçtik.

Ama sadece bir pozisyon bulup -ona da pozisyon demek yanlýþ olur.- gol atan takým,yükseliþte olur.Muhteþem oynamýþ olur.Ama bizim takýmýmýz çöküþte olur.

Ama unutmasýnlar ki,lig sonunda asýl çöküntü onlarda olucak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Mustafa Denizli'nin açýklamalarý da ayrý sinirlendirdi beni...
    Elim geçse cidden boðarým!
    Hamiþ

arifberkay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Maçlarýmý Ýstanbul da oynansýn bu takým bu tarfatara xxxxlrage
    Ya kýrdýðýn gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardý; dokunamazdýn. // Mevlana

Ali Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý OfLu Alperen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ýþte Ligtv bundan dolayý saklyýo adamý demekki..(büyük) kuruluþ olmak farklý birþey tabi..
    Öyle Alperen, Almanya´da büyük sirketlerin daima engelli kontenjani olmas gerek isci sayisina orantili olarak engelli isci caisdirma mecburiyetinde, demek LigTV Avrupa sistemiylen calisdigi icin M.Denizlide o kontenjandan is buldu...

Nereden
    Ýtalya
    Yaþ
    44

Yahu Mustafa Denizli farkli kazandigimiz zaman bile bizim sampiyonlumuza inanmiyordu..neden sinir yapiyorsunuz anlamadim..Bosverin bizi ovmektense elestirsinler cok daha iyidir bence.
    KÜLTÜRÜ!

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

trabzondakiler gidin þu takýmý idmanlarda destekleyin Alla için yapýn þunu

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý mourner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    umut ilk yarý kendinden beklenmeyecek form tutturdu,2 yarý normal umut olmaya baþladý..yönetimde saðolsun yedek kulubesine transfer yapýnca gene kaldýk umut burak ikilisine,onlar da gününde deðilse puan kaybediyoruz.
    benim bir sözüm de þenol güneþe,burak ve jajaya bu kadar tahammül edilirken gariban yattaranýn suçu ne ki sen her maçta ilk onu oyundan alýyorsun..adama bencil oynama diyorsun,o da oynamýyor aldýðý toplarýn çoðunu zorlamadan veriyor, buraða bu kadar çaba harcayacaðýna yattaraya 10 da birini harcasan bu adam çoktan kendini bulmuþtu,dün burak yuhalandýysa,bunun sebebi þenol hocanýn onu ýsrarla oyunda tutmasýdýr,daha ilk yarýdan belliydi buraðýn berbat oynadýðý..ayrýca jaja da felaketti,kaptýrdýðý toplarýn arkasýndan bir adým bile atmadý..
    Ýlk yarýnýn son 3-4 haftasýndan beri Umut formsuz..ta o zaman formsuz olduðunu yazmýþtým..hala toparlayamadý..

Yattara bu anlayýþýyla çok zor yer bulur takýmda..öncelikle karþýsýnda kim olursa olsun geçip harika ortalar yapan bu adam,bir kaç kanat akýnýndan sonra sahada gizlenmeyi seçiyor..niye böyle yapýyor anlamýþ deðilim..sezon baþýndan beri ayný..
    Kardeþim geçiyorsun rahatlýkla,niye bunu devamlý yapmak istemiyorsun..Yattara'yý anlamýyorum ben..
    Herkese Merhaba

Alperen Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Ali Yerlikaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle Alperen, Almanya´da büyük sirketlerin daima engelli kontenjani olmas gerek isci sayisina orantili olarak engelli isci caisdirma mecburiyetinde, demek LigTV Avrupa sistemiylen calisdigi icin M.Denizlide o kontenjandan is buldu...
    Ahaha sagolasýn sabah sabah güldürdün beni
    BÜTÜN HERKESÝ SEVEBÝLÝRDÝM, SEVMEYE SENDEN BAÞLAMASAYDIM...

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

m.denizli'yi, çarþamba ve pazar günkü maçlardan sonra göreceðim..

bakalým ekrana bakabilecek yüzü, söyleyecek sözü olabilecek mi?
    McLas was Here

.....
    Ziyaretçi

Önümüzde Beþiktaþ maçý var artýk geçmiþe takýlýp kalmanýn bir anlamý yok.

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Kafanýzý yormayýn uþaklar fener maçýndan sonra psikolojik olarak rahatlayacaðýz göreceksiniz.
    - Yahu en kötü senaryo gerçekleþse haftaya Fenerin 4 puan önündeyiz , Bursa'yla ayný puandayýz , en kötü senaryo bu , sonra önümüz açýk , içiniz rahat olsun
    - Herkesin aklý 2 aydýr fener maçýnda , erkan oynadýðýmýz iyi oldu , emin olun onlar bizi daha çok düþünüyor
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Napoli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu Mustafa Denizli farkli kazandigimiz zaman bile bizim sampiyonlumuza inanmiyordu..neden sinir yapiyorsunuz anlamadim..Bosverin bizi ovmektense elestirsinler cok daha iyidir bence.
    Ýþte bu ve bunun gibilerden dolayý takýma inanmalýyýz...
    Tek yumruk olmalýyýz...
    Hamiþ

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Serkan'ýn 3 kiþiyi maymun edip orta yaptýðý pozisyonda Burak'la yanyana ön direðe doðru koþtuðu pozisyon geldi aklýma,

orada acaba hangisi ön direðe hangisi ortaya koþu yapmalýydý?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý SEDAT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Kafanýzý yormayýn uþaklar fener maçýndan sonra psikolojik olarak rahatlayacaðýz göreceksiniz.
    - Yahu en kötü senaryo gerçekleþse haftaya Fenerin 4 puan önündeyiz , Bursa'yla ayný puandayýz , en kötü senaryo bu , sonra önümüz açýk , içiniz rahat olsun
    - Herkesin aklý 2 aydýr fener maçýnda , erkan oynadýðýmýz iyi oldu , emin olun onlar bizi daha çok düþünüyor
    Sedat abi inan ne Beþiktaþ ne de Fener maçýndan þüphem var da bir sonraki hafta Antalya içeri geliyor...
    Yine mi markaj içinde hücumcularýmýz,yine mi isabetsiz duvar paslarý,yine mi kaçan pozisyonlar,yine mi topu ileride tutamayacaðýz...

Nereden
    Ýtalya
    Yaþ
    44

Canimi sikan su kupa maci sadece,ciddi gereksiz...Ama hocanin acilen,sag kanata buraki cekmesi lazim..Yattara yedek otursun...17 mac yattarasizdi bu takim..Buraki harcamayalim...Yattara tehlikeli bir futbolcu ama asla rakibi yoran bir futbolcu degil,aksine rakibi dinlendirmesine firsat veriyor..Hocanin Anakaragucu macindaki en buyuk hatasi bu oldu...Sol kanat engin sag kanat burak,bakin ondan sonra nasil kazaniyoruz catir catir
    KÜLTÜRÜ!

Ýzmir Ýl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

dün tribünde yuhalayanlarý görünce içim acýdý, heyecaným baltalandý adeta. Yazýklar olsun bu zihniyete. Yenmekten büyük keyif aldýðýmýz istanbul takýmlarý zirveden ne kadar uzak da olsalar taraftar gidiyor stadý dolduruyor, destekiyor, gücüne güç katmaya geldik diyor. Biz ise stadý dolduramadaýðýmýz gibi gelenlerde birileri gol kaçýrsada yuhalasak diye fýrsat bekliyor sanki. Böyle mi olmalý yani. Tek kelimeyle yazýklar olsun...
    BMN ÝZMÝR

Sinan Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

köpekler ürümeye basladý fenerbahçe maçýný izlemediler heralde biz bu aciz feneri kadýkoyde ezeriz

Nereden
    Ýtalya
    Yaþ
    44

Futbolcu olsam sorsalar bana Burakimi istersin karsinda Yattarayimi kuskusuz Yattara derim tamam 3-4 calim yer rezil olurum ama 90 dakika dinc kalirim.Burak pestilimi cikartir..
    KÜLTÜRÜ!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)