Sayfa 101 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Eren Karaahmetoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Misafire neden kapalý deðil ki baþlýk? Bu takým ýslýklayanlara raðmen þampiyon olacak. Ýnanmayanlara raðmen olacak.

Onlar 1'se, biz 10'uz.
    -------BÝZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

serkanholep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçý izlemedim nasý oynadýk hiç bilmiyorum ama bu hiç iyi olmadý Haftaya Fener'e Kadýköy'de kaybedeceðiz görürsünüz...Fener kazanýr ve fark 7'ye iner...
    4 e demek istedin heralde

Ahmet_8 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý yaranozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maç öncesi stadýn %10u boþ, yok böyle bir þey arkadaþ. bu devirde, ulaþýmýn bu kadar kolay olduðu zamanda nerede ilçelerden gelen taraftarlar? Trabzonda yok mudur 20 bin kiþi, anlamak mümkün deðil! gelenler de sanki cenazeden çýkýp gelmiþ, bu taraftar ruhu sahaya da yansýyor emin olun, futbolcular da ruhsuzluk, isteksizlik vardý. motive olamadýlar, belki de bekledikleri coþkuyu taraftar da görmediler. Çok kolay maçta 2 paun kaybettik ama haftaya telafi edebiliriz. Karamsarlýða gerek yok ama Brozeklere acilen ihtiyacýmýz var, Caleye tahammül edemiyorum.
    tahammül edemedigin cale 3 mutlak pozisyonu çýkardý bu maçta tamamül edilemeyecen biri varsa giray umut burak alanzinho(satýlsýn bizde kurtulalým oda)
    Bursatv spikeri Valencianýn 61 lik maçýndan sonra Valencialýlar erkekseniz heykele gelin dedi.
    18.11.2009

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçý izlemedim nasý oynadýk hiç bilmiyorum ama bu hiç iyi olmadý Haftaya Fener'e Kadýköy'de kaybedeceðiz görürsünüz...Fener kazanýr ve fark 7'ye iner...
    Aferin sana. Haftaya maçý kaybedersek maçtan sonra gelir dersin kalýn puntolarla "ben demiþtim" diye. Biz de seni tebrik ederiz.. Ne güzel olur deðil mi, hayat böyle güzel nasýl olsa..
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    puan farkýný bu günler için açtýk
    helal olsun mükemmel yorum..

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    34

Yahu herkes diyordu kendi ayaðýna sýkar Trabzon ilk puan kaybýnda, ben de yok caným bu kadar iyi giden bir takýma bunu yapmazlar heralde diyordum ama maalesef yanýlmýþým .

Haketmiyoruz , gerçek bu .

cihatöztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fener bugün kazanýrsa birde bizi yenerse oturup aðlayýn...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý Hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzondaki taraftar kötü de bu internette yazanlar iyi mi felaket tellalý hepsi yok birbirinden farkýmýz.
    Burada da azýnlýkta aslýnda. Güzel ve mantýklý mesaj sayýsý hiçte az deðil. Bunlarý da dikkate alarak yorum yapmak lazým. Hep kötüleri görmeyelim. 2 tane kötü mesaj varsa 10 tane de iyi mesaj var.
    TRABZON BÝR SEVDA!

TRABZONSPOR BÝR DESTANDIR!

TS-FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    51

Ne oldu yani þimdi!
    Her þey bitti mi ?
    Ben daha çok hýrslandým.
    Eminim takýmým da öyledir.
    Bu sene þampiyon Trabzonspor!
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Þampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Selçuk Demircioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Yattaranýn çýkarýlmasýnýn anlamýný biri bana açýklasýn...
    Trabzon hersene þampiyon olsaydý bu kadar çok sevemezdim

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YÖNETÝCÝLER BMN Danýþma baþlýðýna bakabilirlermi?
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

lig bitene kadar takim istanbul olimpiyatta oynasin. bu seyirci basimiza daha cok isler acar. buyuk takimin taraftari boyle olmamali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý mAgnifico Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Millet Adam Alýyor 1 gün Sonra Oynatýyor

Biz 1 Ay Oldu Bekliyoruz
    Oynatsýn ondan sonra neden oynattýn..
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý uemit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cok affedersiniz ama bizim gibi geri zekali taraftar yok! burak daKI yüz ifadesini gördünüzmü "bu kadar oynadim, bi kötü macla yinede sögüyorlar"
    O konuyu spiker açýkladý. Az bir taraftar yuhalamýþ, bu tepkiye karþý bütün stad o yuhalayanlarý yuhalamýþ

Maça gelince; futbolcularýmýzýn kafa yapýsýnda sorun var. Bu takým temposuz futbolcu, bencil futbolcu, ürkek narin futbolcu, sürekli pas hatasý yapan futbolcu, umarsýz duyarsýz futbolcu, süklüm püklüm futbolcu kal-dý-ra-maz!!!
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý kaka6191 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar Bursa bizim rakibimiz falan deðil, Boþverin o iþleri, Biz Bjk ve Fb'nin açýk ara önündeyiz. Lideriz. Þampiyonluðun tek adayýyýz þu anda. Haftaya Feneri yeneriz bu iþi %60 bitiririz. Bence bu baþlýk altýnda daha fazla konuþmaya gerek bile yok, olmadý iþte, geçti maç, Umut'a burak'a saymakla, forvet alýn demekle olmaz. Zaten alýnmýþ forvet var.Ama bir sebeple oynatýlmamýþ. Ben zaten Teofilo'dan extra birþey yapabileceðini sanmýyorum. Bakalým yinede göreceðiz.
    Feneri yeneriz bu is biter onu yeneriz su biter, hic birseyin bittigi yok arkadaslar Fener macindan sonra daha 15 macimiz var o mac kader macimiz gibi lanse ediliyor, bu yanlis.

Yensekte kaybetsekte hicbirsey bitmis olmayacak!

Bu arada Bursa'da rakibimiz, adamlar sadece 3 puan arkamizda!
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Asi Çaykaralý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý cihatöztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fener bugün kazanýrsa birde bizi yenerse oturup aðlayýn...
    Fenerbahçe maçý bugün beraber biter bence
    Trabzonsporlu Olmak Ayrýcalýktýr

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

orkun kýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

taraftar demek, elinde çekirdekle iki defa bordo mavi þampiyon trabzon diye baðýrýp istediðini alamayýnca futbolcusunu yuhlayan demek deðildir.. onun adý taraftar deðil menfaatçi olur zaten iyi gün dostuðunu herkes yapar.. tribünde biliyolar beraber yürüdük biz bu yollarda demeyi.. çok merak ediyorum hangi yol acaba orasý.. yýllarca ne geldiyse baþýmýza bu zihniyetler yüzünden geldi zaten.. biraz sahip çýkýn takýmýmýza..moral bozmak yok haftaya fenere çakar önümüze bakarýz..
    TRABZONGULDAK

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bende en az sizin gibi sinirliyim daha yarim saat önce Trabzona gülen bir adami dövdüm inanin hala sinirliyim.Hemen ye her zaman sonuc isterim ve haftaya kadar bekliyemem.O bekleyis vakti varya o bekleyis hani Feneri maci o bekleyis adami yer bitirir vallahi.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Of of hep bu Girayýn mok yemeleri. Yapmayý etmeyin altýn deðerinde puaný býraktýnýz gittiniz ya. Oooof delirecem...

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý farabi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eleþtirilere karþý hiç bir diyeceðim yok . Uygun ortamý bulduðumda ben de bazý oyuncular hakkýnda naçizane maç yorumu yapacaðým .

Ancak sen söyle Sefer kardeþim , takým bu gün taraftarýn içine girdiði yakýþýksýz ve yýkýcý tavrý hakediyor mu ?
    hak etti demem mümkün degil, kendi ayagimiza kursun sIkIyoruz resmen, ama buna topçular da dahildi bugun, Senol hoca da dahil, 2-0 yapip isi bitirecegimize, zorla ankaragötü'ne gel de gol at dedik...

Bilal Baþtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Berabere kaldýk diye her þey bitmiþ deðil ama haftaya Fenerbahçe maçýnda da puan kaybedip liderliði kaybedersek malesef üzülerek söylüyorum bir daha lider konumunda olamayýz.

Reel gerçekler bunlar kimse kendini kandýrmasýn..

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Karamsarlýða kapýlmamamak lazým ama hayal dünyasýnda da yaþamak lazým. Ýlk yarýnýn son 4-5 haftasý dahil kötü oynuyoruz kabul etmek lazým. Tempomuz çok çok kötü. Rakibin presine karþýlýk veremiyoruz. Ýçerde kapanan ve pres yapan takýmlara karþý iyi oynayamýyoruz. Bir yerden sonra, bu maçtan olduðu gibi, kapanan takým bizden daha iyi atak yapmaya baþlýyor. "Rakip çok kapanýyor bir açýlsa fark atarýz" olmuyor iþte. O rakip açýlýnca hiç de rakibi daðýtamadýk.

Yedek kulübemizle bu lig bitmez. Oyuna giren adam kim Sezer Badur. Geçmiþ olsun maç bitti o zaman. Katký saðlayacak oyuncu yok yedek kulübesinde.

Öncelikle kötü oynadýðýmýzý kabul etmemiz lazým sonra tedaviye geçeriz.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

10 dakika kontak kapadýk sonuç ortada,golün geleceði çok barizdi.
    Engin bu takým için çok gerekli.Mücadele falan ikinci planda,o bu takýmýn kontaðý kapamasýna izin vermiyordu,hakemle uðraþýyordu birþey yapýyordu ama takýmý maçtan koparmýyordu.

AKSOY_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Yanlýz sezonun ilk yarýsýnda da böyle puanlar kaybetmiþtik yine özellikle ezik tarftarý olmak üzeri çoðu kiþi
    ts þampiyon olamaz falan diyolardý þuanda tablo ortada.
    Ýtin duasý kabul olsaydý gökden kemik yapardý demiþler.
    Bunlar böyle desinler yeterki
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þampiyon olmasýnlar da bakýn o taraftar nasýl yakalarýna yapýþýyor iyi ki maçý izlemedim sinir stres sahibi olmadým ama tahmin ediyorum drogba ve benzeri olan burak neler kaçýrdýlar neler..brozekler oynamadý..4 puan kalacak beyler bu maçý almalýydýk...kahretsin ki almalýydýk..

bu arada ligtv'den videolara bakýyorum da dalya yapacak adam boþ kaleye gol kaçýrýyor
    Konu Armaðan Dere tarafýndan (22.01.2011 Saat 18:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)