Sayfa 51 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

İstersek alırız...İstiyoruz alacağız....Allah yardımcımız olsun....Kitap okuyun, film seyredin bulun bir şeyler...Yemeyin kendinizi....Allah Trabzonspor u büyütsün ve yüceltsin...Amin....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstersek alırız...İstiyoruz alacağız....Allah yardımcımız olsun....Kitap okuyun, film seyredin bulun bir şeyler...Yemeyin kendinizi....Allah Trabzonspor u büyütsün ve yüceltsin...Amin....

aminnnn...
    Entropi İyidir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aminnnnn.....

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akıllarda kupa ve fb maçı olmadan tam konsantrasyonla alırız maçı.

Nereden
    Antalya

Bahsedilen "dert" yani şampiyonluk, sıradan bir şampiyonluk olmayacak. Sırf Trabzonspor bütünün kendi hikayesi değil, Türkiye'de ki sosyal yaşamı belki de seçim sonuçlarını bile etkileyecek bir hadise olacak. Allah izin verir de bu şampiyonluğa kavuşursam, benim için de bir çeşit jübile anlamına gelecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsedilen "dert" yani şampiyonluk, sıradan bir şampiyonluk olmayacak. Sırf Trabzonspor bütünün kendi hikayesi değil, Türkiye'de ki sosyal yaşamı belki de seçim sonuçlarını bile etkileyecek bir hadise olacak. Allah izin verir de bu şampiyonluğa kavuşursam, benim için de bir çeşit jübile anlamına gelecek.
    oldu mu şimdi abi?
    Entropi İyidir.

Nereden
    İstanbul

Murat Avrupa'da final görmeden bırakmak yok

Nereden
    Trabzon

Olurmu abi ya daha şampiyonlar liginde oynayacağız kupalar kazanmaya devam edeceğiz.

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

erken gol bulup maçı kopartmamız lazım başkent kapalı bi kutu şu anda

ünsalyılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bordomavi bir gün yine zaman geçmiyor yine saat 16.00 olmuyor
    yeter ki onursuz olmasın aşk! MÜTEŞEKKİRİZ..

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha yeni başlıyoruz be abi ne jubilesi

Nereden
    Antalya

Alıntı asimetrik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Avrupa'da final görmeden bırakmak yok
    Klavye de anlatması zor. Gürcan abi, jübileden kastım mesela Alanya'da sosyal çevrem de ki okul arkadaşlarım, akrabalarım, eş dost, iş çevresi vs. inşallah şu şampiyonluk gelirse "ulan bu murat erdem deli-saf değilmiş TRABZONSPOR lannnn diye boşuna kendini yırtmıyormuş" diyecekler, TRABZONSPOR kafalarına dank edecek !!! benim için bu Avrupa şampiyonluğundan bile önemli...sizler-ben Trabzonspor'la bağı olanlar artık daha relax olacağız, daha çok tebessüm edeceğiz. TV başında spor programı çıkınca çaktırmadan kanal değiştirmeye uğraşmayacağız. Her şey gözümüze daha güzel görünecek. Ondan diyorum seçim sonuçlarına bile etkisi olur diye. Uzatmaya gerek yok, klavye de ne yapsa anlatılamaz.

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar yurtdisinda yasiyorum ve mac yayini satin alicaktim bide baktim kampanya yapmis digiturk..

Bu ayin 31ine kadar bedava tum kanallar.. Sizde kacirmayin bence.. sadece 0 tl lik kampanyayi satin aliyorsunuz okadar
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Nereden
    Trabzon

Lalahan /Ankara - Deniz genel arşiv müdürlüğünden selamlar..

Şafak 121..

2.yarının ilk maçını sabırsızlıkla bekliyorum.. Bu arada askerde olduğum süre zarfında ligde 2 de 2 yaptık.. darısı A.Gücü maçına..

Konu Emrah KabuL tarafından (22.01.2011 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Murat Abi,benim lise yıllığımdada,bjkli arkadaşım, ''Barış,Trabzon şikeyle mikeylede olsa şampiyon lan artık'' yazmıştı,sanırım demek istediğini bu yüzden anlıyorum klavyede anlatamadım bende
    Entropi İyidir.

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

jimnastik klubü ilk yarı Ankaragücünü de 4-0 yenmişti sonra ne oldu.malumunuz 14 puan fark.Bence 2.yarı bjknin evlere şenlik defansı ile fark 28 puan olur.Yetmez Demirören yetmez.Manisa maçındaki Ömer Ayşanın Messi vari golü ne demek istediğimi açıklar
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

playa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zor maç olack inşallah kazanırız

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Benim asıl sıkıntım şampiyonluk sonrası aynı heyecanı taşıyabilecekmiyiz.Sıkıntı,heyecan,hayal kırıklığı hepsini en doruk noktalarda yaşıyorduk Allah nasip ederde şampiyon olursak artık o noktalara ulaşamayacakmışım gibi geliyor.

lazkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Klavye de anlatması zor. Gürcan abi, jübileden kastım mesela Alanya'da sosyal çevrem de ki okul arkadaşlarım, akrabalarım, eş dost, iş çevresi vs. inşallah şu şampiyonluk gelirse "ulan bu murat erdem deli-saf değilmiş TRABZONSPOR lannnn diye boşuna kendini yırtmıyormuş" diyecekler, TRABZONSPOR kafalarına dank edecek !!! benim için bu Avrupa şampiyonluğundan bile önemli...sizler-ben Trabzonspor'la bağı olanlar artık daha relax olacağız, daha çok tebessüm edeceğiz. TV başında spor programı çıkınca çaktırmadan kanal değiştirmeye uğraşmayacağız. Her şey gözümüze daha güzel görünecek. Ondan diyorum seçim sonuçlarına bile etkisi olur diye. Uzatmaya gerek yok, klavye de ne yapsa anlatılamaz.
    Trabzonsporu Trabzon dışında yaşamak daha kolay ve zevkli hale gelecek yani...
    Güneş ile dünya arasına ay girince, dünya karanlıkta kalır. ALLAH ile kul arasına dünya girince, kul karanlıkta kalır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lalahan /Ankara - Deniz genel arşiv müdürlüğünden selamlar..

Şafak 121..

2.yarının ilk maçını sabırsızlıkla bekliyorum.. Bu arada askerde olduğum süre zarfında 2 de 2 yaptık.. darısı A.Gücü maçına..

Allah yardımcın olsun abi,lig bitene kadar askerlik devam eder dimi?:P 17de 17 yapalım
    Entropi İyidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

yahu bir zirvede bitirelimde sonra düşünelim bunları,daha önümüzde 17 maç var.hepsin sırayla konsantre olalım.

bugünkü maçı kazanalım inşaallah.
    Entropi İyidir.

Salih Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

beşikdüzunden maç bileti alabileceğim bir yer var mi? Şu an beşikdüzundeyim ama biraz isim var yani Trabzona maç zamanına yakın gidebilirim o zaman da bilet kalmayabilir

Nereden
    Trabzon

Alıntı Barış Burak KANBUR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcın olsun abi,lig bitene kadar askerlik devam eder dimi?:P 17de 17 yapalım
    7 günlük dağıtım izni kullanmasaydık 17 mayıs'da Trabzon'da olacaktım.. şimdi ise 24 mayıs'da Trabzon'da yım. . o yüzden meydan da ki şampiyonluk kutlamalarına katılamayacağım.. neyse.. yapacak bir şey yok .. şampiyon olalım da gazino da da kutlamamızı yaparız

Nereden
    Antalya

Alıntı lazkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporu Trabzon dışında yaşamak daha kolay ve zevkli hale gelecek yani...
    Yani nasıl diyeyim size, sırtımda ki yükten kurtulacağım. 26 senedir hiç bir karşılığını görmeden sırtımda taşıdığım Trabzonspor. Şampiyonluktan sonra o beni sırtına alacak artık. Ya hu kurcalamayın anlatamıyorum, anlayan anlamıştır zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 günlük dağıtım izni kullanmasaydık 17 mayıs'da Trabzon'da olacaktım.. şimdi ise 24 mayıs'da Trabzon'da yım. . o yüzden meydan da ki şampiyonluk kutlamalarına katılamayacağım.. neyse.. yapacak bir şey yok .. şampiyon olalım da gazino da da kutlamamızı yaparız

abi sen dert etme,senin içinde kutlarız biz
    Entropi İyidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)