Sayfa 50 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 60 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1751 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK 2.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gaziantep B.B.

.....
    Ziyaretçi

Gerçekten çok üzüldüm. Yani aman aman bir şey değil bu.

Gaziantep Belediyeyi küçümsediğim için söylemiyorum bunu. Son dakikada golü yediğimiz için kendi kendimizi zora soktuk.

Ben Allahın izniyle gruptan çıkacağımıza inanıyorum tabi ama keşke bu maçı almış olsaydık.

Herşeyde vardır bir hayır diyorum ve önümüze baklıyorum...

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçtan çıkarılacak sonuçlar:

- Orta alandaki alternatiflerimiz yetersiz.
    - Transferlerin önemi artmış oldu.
    - Ciddiyetsizliğin cezası kesilir ligden yaşanılmaması gerekir.
    - Hakemleri de yeneceksin..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolgayı benden çok eleştiren olmasın oynadığı dönemlerde ama gollerde yapacağı hiçbirşey yoktu. Topu uzaklaştırıyım derken adama çarptırması başka pozisyon.
    ..heleşükür ne demek istediği anlıyan biri çıktı....Tolga hiçte yabana atılacak bi kaleci değil...tamam Onur çok daha iyi...ama Tolga yı bu kadar kötülemeyin,iyi kaleci...bu maçta Barış Ataş ın bu takımda işinin olmadığını bi kere daha anladım...Sezer Badur form tutarsa bence kaliteli kumaşı var...Umut Bulut a gelince Umut bu takımda misyonunu tamamlamıştır...bi futbolcu kendisine atılan topları ancak bu Umut kadar berbat kullanabilir...bu nasıl iş ya...takımda yabancı topçu kalmayınca takım resmen 2.lig takımına dönüşüyor..Umut-burak ikilisi ile hedefe gidilmez .....Bizm Santraforlarımız son derece kalın...ikisindde de bilek yok,ikisinde de teknik yumuşak vuruş yok....Engin e boşuna yüklenmeyin,Engin bu takımın kreatif futbolcularının başında gelir

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Burak Zihni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E hocamız öğretmen ya abi, rehabilitasyoncu ya, Zafer'i de Engin gibi kazanma yoluna değil de neden adamı iyice dibe götürme yönüne doğru körüklüyor abi ?
    - Tamam keşke kazansın ama niye Engin'le kıyaslıyorsun onu anlamadım , demekki Zafer yetersiz , yoksa Şenol Hoca'nın onunla bir sorunu yokki...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

relax = sakin !
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında son pozisyonda hakemin Engin'in pozisyonunu durdurması iyi oldu.

90+4, mazallah gol falan olurdu da zaten kudurmaktan ağzı köpüren rakiplerimiz bir bahane daha bulurlardı kendilerini.

DePaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu takımın 1. kaptanı yattara maç yerine tatili seçiyorsa ondan derhal kaptanlığın alınması gerekir.
    Tolgaya gelince 90 dk bir kere önündeki defansı uyardığını görmedik, ağzında bi sakız başka da bişe yok eskiden neyse şimdide aynı.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekremdoğan bir gülücük atıverseydin bunlar hiç başına gelmeyecekti
    Gülücüğe ne gerek vardı ki
    Yahsi Bati 51:28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı SAMSUNLU60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utanmiyor musun böyle bir seyi yazmaya...
    Allah akil fikir versin!

Arkadaş, olumsuz yorumlarda bulunanlara tepki için yazmış onu.

Bende ekleme yapayım.

ŞENOL HOCA SEN NE BİÇİM HOCASInnn!!! Yuhhh!
    Sadri Şener sen ne iş yaparsın istifaaa!!
    Burak, Selçuk, Umut, Tolga, Ceyhun, Engin acilen bu oyuncularla sözleşme feshedilmeli, ne rezalet oynadılar!!!!!
    Bu takım zaten topta oynamıyordu ligde, bize verilen penaltılarla bu noktaya geldik!!!

Oldu mu, şimdi rahatladınız mı? Görende 5 farkla yenilmişiz, gruptan çıkma şansımızı kesin olarak noktalamışız sanar.
    Hayır gruptan çıkıp napıcaz? Senelerdir Türkiye kupası alıyoruz, gruptan çıksan, bu sefer diyecekler, kötü oldu takım yorulacak. Ne dengesiz bir taraftar var ya!
    Bu maçın böyle olmasıda bence hem Beşiktaş'ın gruptan çıkma şansını düşürdüğü için iyi oldu, hemde oyuncuların kulağına küpe oldu.

Chiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Senol hoca'yi elestirmek bence dogru karar degil. Bende biraz kizginim, bütün mac Zaferi bekledim. Bir anda Ferhat sakatlandi, yerde yatiyordu ve Zaferi sol kanata sokar diye biraz icime umut dogdu, olmadi. Ceyhun girerken TVyi kapatip geldim foruma, gol haberini duydum.

Ama arkadaslar 2 saat önce diyorduk, yedekler bu maci rahat alir. Iyi olur ve biraz mac süresi kazanirlar, farkli aliriz diye. Yabancilarda kampa neseli katilir diyorduk. Aramizdan kac kisi böyle bitecegini düsündü? Ilk yariyi lider kapattik, üzülecegimize sevinelim. Allah'tan, bu skor oyunculari düsündürür, ayaklari yere basar.

Olabilir böyle seyler, sezonun her macini kazanamayiz ya. Dogru, 2 puan cok kolay elimizden kacti ama her iste bir hayir vardir. Kupayi gecen sezon aldik, ben bu sezon '7' görmek istiyorum. En büyük korkum ise su BJK - - - > FB maci. Cok kötü bir fikstür cikti ama neyse. Takimin istekligi olsun, yeter. Kafamiza takmiyalim, arkadaslar. Hep destek, tam destek!

--
    Serkan bugün cok iyi oynadi..
    #BorussiaDortmund
    #8 - Mehmet Ekici !

Mehmet S. Pervan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bi sakin olun be, her kaybedilen puan sonrası birbirinize dalmayın. Kıvılcım bekleyen barut gibisiniz her hafta!

"Uluslar, egemenliklerini geçici bile olsa, bırakacağı meclislere dahi gereğinden fazla inanmamalı ve güvenmemelidir."

Mustafa Kemal Atatürk

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oturmuşsunuz Tolga'yı tartışıyosunuz.Bütün takım kötüydü söylencek fazla bir şey yok.

Tolga'nın kötü bir kaleci olduğunu tartışmayada gerek yok.Yedek bekliyor işte.
    Lütfen takımın kötü olduğuna dair argümanlarınızı sıralarmısınız ?

Bana göre takım iyiydi.Özellikle ilk yarı pas trafiği ve organizsayon anlamında beklediğiminde üstündeydi.(Sadece 2. yarının belirli dakikalarında bocaladılar)
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçın böyle bitmesi süper oldu. Bir bakıma yedek oyuncularımızın olası bir dönem içi maçlarının provasıydı. Şenol hoca mutlaka transfer isteyecektir. Bu da yönetimin transfer politikasına artı yönde etki eder.
    Katılmıyorum.. bu sonuçla gruptan çıkma şansımız çok azaldı... Ayrıca Beşiktaşmcının olumsuz etkisi Fenerbahçe maçınıda etklemesi muhtemel.. Hem lig hem kupa için çok kötü oldu

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ samsunlu60

Ne yapılıyor burada bilimsel konular açıklığa kavuşturulup, ülke sorunlarına çözüm mü getiriliyor ?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallai sizi bilmem ama Türkiye kupası zerre kadar umrumda değil.Yedek futbolcular için maç eksiklerini gidermek dışında bir faydasını olacağını sanmıyorum...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Şenol hoca alınacak daha çok yol var derken, kastettiğinin bir kısmı muhtemelen bugün gördüklerimizdir. Alınacak yolun büyük bir kısmı da mental olmalı. İş ciddiyeti, takım olma konusunda bence sınıfta kaldık. En azından hayalimdeki Trabzonspor bu değil.
    Sonuç hiç önemli değil ama takım oyununu böylesi bir maçta daha da geliştirmemiz gerekirken hayal kırıklığına uğradım.

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Renktaşlar fener forumuna girin okuyun. Adamların en güvendiği şey bizim 1 maçla ortalığı yaygaraya vermemiz, kendi ayağımıza kurşun sıkmamız. Yedeklerle ve hazırlık maçı gibi denemelerle oynadığımız bir maçta süper lig seviyesindeki bir takımla berabere kalmak abartılacak bir şey değil. Burada olumsuz yorum yapanların Trabzonsporlu olduklarına da inanmıyorum. Peşin peşin cevabımı da vereyim. Ben kimin Trabzonsporlu olduğuna karar veremem. Ama inanıp inanmamak da benim bileceğim iş.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Tolga'nın bu maçta suçu yok. Tolga'yı yerden yere vurup Engin'i savunmanın da alemi yok bal gibi Engin'in hatasından gitti 3 puan.. Kaldı ki Engin'i bende severim ama eleştirme ve savunma dozları malesef ayarlanamıyor.

-Tolga o kadar oynamamasına rağmen gayet iyiydi köşeden çıkardığı toplar var.

- Victor Valdes zaten o ligin Tolga'sı..
    - Tolga'nın bundan seneler önce ilk yarı 4 gol yerken suçu yoktu , ben bakıyorum hala aynı Tolga , bence yedek kalecimiz olucak düzeyde bile değil.
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçtan sonra tek sevindirici şey var transfer döneminde çok iyi oyuncu ya da oyuncular alınmalı olduğunu oyuncuların alternatiflerinin olmadığını yönetim çok iyi anlamıştır
    Tebrikler ...Biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz forumda ama bazı arkadaşlar bunu yanlış anlıyor galiba...Bu takımın klübesi çok zayıf..
    Allah korusun gerçekten sakatlık ceza falan olursa peş peşe yandı gülüm keten helva...
    Trabzon hersene şampiyon olsaydı bu kadar çok sevemezdim

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı danger00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 yıl önceden bahsetmeyin bana. şuan izleyebilirsiniz a2 de zaferi. bahsettiğiniz oyunculardan hiçbir fazlası yok şuan için.
    Bu adam yeteneklerini kaybetmedi ya.. Ayrıca bi Bundesliga takımının en önemli oyuncularından birisiyken, şimdi bi TSL takımının A2 sinde oynayan bi oyuncuda nasıl bir motivasyon bekliyorsunuz?
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Nereden
    Uzak Doğu

Burada ki sinerji beni bozar , en iyisi ders çalışmak .
    İyi muhabbetler , aman dikkat . Girmeyin sakın birbirinize . Şampiyonuz inşallah .
    Yazın bu lafımı bir yere , Mayıs'da görüşürüz .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Normal bir oyun, normal bir skor. Ne bekliyordunuz. Çok mu önemli sanki maçın skoru veya oynanan oyun? Bu maçta arzulu oynamayı kim ister. Bu yüzden futbolcuları anlamsız eleştirmenin bir manası yok.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Tamam keşke kazansın ama niye Engin'le kıyaslıyorsun onu anlamadım , demekki Zafer yetersiz , yoksa Şenol Hoca'nın onunla bir sorunu yokki...
    E şimdi aynı okula giden iki çocuktan birine Pizza verip diğerine bir dilim ekmek vermek olur mu abi ? Engin'i Zaferden ayıran, özel kılan şey nedir ? 2 senedir 5 dakika dahi resmi bir maçta oynamayan futbolcudan bahsediyoruz.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bu yetersiz sözüne katılmıyorum almanyadanki ve ümit milli maçındaki performanslarını biliyoruz.hiç mi haketmedi 5-10 dk 2 senedir.hangi antramana gelmemiş ne disiplinsizlik yapmış.
    engin'i kazanmaya çalıştığının 20de 1 ini keşke zafere şans verseydı şenol hocamız içerdeki olayları bilemeyız tabi ben futbolcu kalitesi olarak haketdiğini düşünüyorum zaferın

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen takımın kötü olduğuna dair argümanlarınızı sıralarmısınız ?

Bana göre takım iyiydi.Özellikle ilk yarı pas trafiği ve organizsayon anlamında beklediğiminde üstündeydi.(Sadece 2. yarının belirli dakikalarında bocaladılar)
    Kötü işte.
    İsteksiz,temposuz,nerde duracağını bile unutmuş tatilciler vardı sahada.
    Ben 3 pas üstüste yaptığımızı hatırlamıyorum,pas trafiği bir kenarda kalsın.Belediye takımı çok daha iyi yaptı pas işini.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)