Sayfa 52 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1751 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK 2.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gaziantep B.B.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama Avni akerde ağır bir baskı var , onu biz burdan hissedemiyoruz Şampiyonluk lafı söylendiği an o hava kabus gibi futbolcunun üstüne çöküyor.
    - Bizim yapmamız gereken futbolcuyu o havadan korumak , ha Avni Akerde'ki seyirci bunu başarırmı bilemem.
    - Ama ben bu takıma sonuna kadar güveniyorum , sonuna kadar arkasındayım , sezon sonuna kadar ölümüne destek

ALAYINA BORDO ÖLÜMÜNE MAVİ o kadar
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

Alıntı IChaGaLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence iksinide bir forvet takviyesiyle rotasyon yapmadan rahat götürürüz
    forvet değil,santrafor...takımda forvet çok

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Barış Bağcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın tekrarı 02 de trt haberde
    Yok hocam, gece 1 e alındı tekrar.
    Yahsi Bati 51:28

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk yarıda Yumlu sağbek mi sağ açık mı oynuyordu?

Ciddi ciddi soruyorum bu soruyu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kıvanç çuvalcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynamiyorsa,oynayamiyorsa bir sebebi vardir.ayrica herseyi bilmek zorunda degiliz.oynamiyorsa yeterli degildir baska hic bir sebebi olamaz,hic bir hoca kendisine yariyacak oyuncuyu yaninda oturtmaz hele ki Senol Gunes.bu konu kabak tadi verdi artik.kac kere seyrettiniz Zafer Yelen i,herkes tutturmus gidiyor.
    İkinci lig takımıyla oynuyoruz yahu, sadece 10-15 dakika oynasın, Şenol Güneş'in kişiliğinden, kendisinden bir azalma olmaz, hani kriteri karakterse Zafer o formayı giymeliydi.Ben bunu savunuyorum.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü işte.
    İsteksiz,temposuz,nerde duracağını bile unutmuş tatilciler vardı sahada.
    Ben 3 pas üstüste yaptığımızı hatırlamıyorum,pas trafiği bir kenarda kalsın.Belediye takımı çok daha iyi yaptı pas işini.
    pas trafiği: ilk 45 dakika %58 e %42 topla oynama vardı.Top genelde bizim ayağımızdaydı.Ortasahada sürekli pas yaptık.Kaleye çok gidemesek bile 3 pas değil en az 5-6 pas üst üste dahi yapıldı (galatasaray,fb maçlarını izliyordunuz sanırım o sırada) çünkü trabzonsporun en büyük özelliği çok iyi pas yapması.Bunu ilk yarıda yine yaptı.Gece 2'de tekrar izleyin maçı tekrarı var.

Temposuz: İdda ediyorum Spor toto maçları dahil son dönemde Türkiyede oynanan EN tempolu maçtı.

nerede duracağını unutmuş tatilciler : Şenol hoca takımda başka şeyleri görmek adına hamleler yaptı.Örneğin bir çok oyuncu ilkkez yanyana oynadı.Buda yetmezmiş gibi sürekli yer değiştiler (Egemenin sol beke geçişi,Mustafanın bi sağ bek bi stoper oluğu vs) Bukadar şey olurken oyunculardan müthiş konsantre ve yer tutuculuk beklemek ütopyadır.

İsteksiz: Yine idda ediyorum bahsettiğiniz İSTEKSİZ futbol Türkiyede oynanan en istekli futbol.Yani Trabzonsporun en isteksiz hali bugünse yinede ligdeki en istekli ve tempolu oyun yine bizdedir.Siz hiç fb bjk gs maçları izlemiyorsunuz sanırım.Bugün egemen serkan mustafa sezer ne bileyim umut bir çok oyuncumuz müthiş tempolu ve istekliydi (2. yarının belirli bölümleri hariç)

SERDAR BALİ nin konuşmalarını izleyen arkadaşlar çok etkilenmişler.

Serdar balinin ben son 5 yıldır TRABZONSPOR ile alakalı tek 1 pozitif yorumunu duymadım.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama Avni akerde ağır bir baskı var , onu biz burdan hissedemiyoruz Şampiyonluk lafı söylendiği an o hava kabus gibi futbolcunun üstüne çöküyor.
    - Bizim yapmamız gereken futbolcuyu o havadan korumak , ha Avni Akerde'ki seyirci bunu başarırmı bilemem.
    - Ama ben bu takıma sonuna kadar güveniyorum , sonuna kadar arkasındayım , sezon sonuna kadar ölümüne destek

ALAYINA BORDO ÖLÜMÜNE MAVİ o kadar
    ...Sedat bey,baskı felan yok etmeyin...karabük maçındaydım,baskı yok destek var...velev ki baskı var...büyük hedeflere oynıyan ekipler bu tür baskılar vız gelmeli...ama inan baskı maskı yok avni akerde

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet aynen öyle...

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçı şekerspor ve manisa maçlarını kazansak 9 puanla inönü ye çıkacaktık.
    bjknin iki maçını kazanarak 6 puanla karşımıza çıkacağını varsayarak konuşuyorum bizi mutlaka yenmek zorunda olacaktı.

yine her iki takımın maçlarını kazanacağını varsayarak konuşuyorum şimdi inönü ye biz 7 puan bjk 6 puanla çıkacak. yani yine bizi yenmek zorundalar.

bu maçla kaybedilen şekerspor ve manisa maçlarındaki beraberlik opsiyonu!
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saha nin en kötüleri selcuk inan,burak ve Hakem
    - Bırakalımda Selçuk'ta biraz kötü olsun değilmi ...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

cimlagava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaşlar fener forumuna girin okuyun. Adamların en güvendiği şey bizim 1 maçla ortalığı yaygaraya vermemiz, kendi ayağımıza kurşun sıkmamız. Yedeklerle ve hazırlık maçı gibi denemelerle oynadığımız bir maçta süper lig seviyesindeki bir takımla berabere kalmak abartılacak bir şey değil. Burada olumsuz yorum yapanların Trabzonsporlu olduklarına da inanmıyorum. Peşin peşin cevabımı da vereyim. Ben kimin Trabzonsporlu olduğuna karar veremem. Ama inanıp inanmamak da benim bileceğim iş.

Renktaş o adamların forumunda şenol hocayla ilgili başlığı gördün mü? Seviyeleri o işte ve o halde olmalarının sebebi de kendileri en tepede görmeleri ve diğer takımların başarılarının tesadüf olduğunu düşünmeleri yani kendilerini eleştirememeleri . Bu takım mücadele etmezse ben eleştiririm . Rakibi küçümsemek neyin nesi . Barça niye her hafta 6 gol atıyor.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa Yılmaz.20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam yeteneklerini kaybetmedi ya.. Ayrıca bi Bundesliga takımının en önemli oyuncularından birisiyken, şimdi bi TSL takımının A2 sinde oynayan bi oyuncuda nasıl bir motivasyon bekliyorsunuz?
    allah aşkına ne oynamış bundeliga da abartayın bu kadar. 3 yıl önce küme düşme hattındaki h.rostockta bir kaç maça çıkmış adamdan bu kadar beklenti içinde olmayın. ha diyelim iyi topçuydu. 20 li yaşlarında bu ışığı verip sonra kaybolan yığınla isim biliyoruz. gerekli olan adımı atıp geliştirememiş demek kendini. eminim ş.güneşte inansa şu maçta fomayı esirgemez zaferden.
    Konu danger00 tarafından (21.12.2010 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nazarlık olsun...

Antep Belediyeyi Tebrik ederim.
    Oyunu çirkinleştirmeden herif gibi oynadılar.

Süper Ligdeki çok takıma taş çıkarırlar bence.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insan biraz Egemen gibi istekli oynar.Yürüyerek oynadilar resmen
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kafalar tatilde olunca böyle oluyor işte. Neyse herşeyde bir hayır vardır diyelim..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maca bakamadim, ama mac kadrolarini görünce sok olmadim desem yalan olur Senol hocani beklentilerini bilmiyom ama 1-2 tane A2 takimindan serpistirebilirdi bence sonucda, suanki yorumlari okuyunca laubali futboldan daha kötüsünü oynamazlardi...

Hasan Ahmet Sari olsun dün Papy A2 de oynamazdi bugün oynardi, ins. ikinci maca daha ciddi bi kadro cikar ama bi kc gencde erpistirir...

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güneş: Suçlu benim

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş kupa maçı sonrası açıklama yaptı.

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş kupa maçı sonrası açıklama yapıyor…
    Kupada ilk maçımızı kazanmak istiyorduk ama olmadı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Bu maçta hayal kırıklığı yaşadım. Kaybedilen 2 puan grupta bizi sıkıntıya soktu.

Kendi gerçeğimizi görmek zorundayız. Burada bir sorumlu varsa o da benim, benim eksikliğimden dolayı oldu. Beklediğimiz oyunu sergileyemedik.Oyuncularım mazeret araması doğru değil, suçlu varsa suçlu benim.Bu maçta görüntümüz iyi değildi.
    Bugün ki tablo bizi karamsarlığa itmemeli. Bu maça göre göre karamsar olmak doğru değil bizim için Trabzonspor kötü ve kazansaydık çok iyiydik diyemeyiz. Bu doğru olmaz. Oyuncularımı bugün suçlayacak değilim ama hayal kırıklığı yaşadım. Bugün çok kötü oynadık.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=72148

Haber Kaynağı :
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

13 mactir yenilmiyoruz. Buda ayri bir not olarak dursun.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

kendi adıma fenerbahçe maçında direk ilk 11 koy demıyoruz ama 2.lig takımıyla oynuyoruz oynat be hoca görelim yanı ne olur ne kaybedersın.kendi adıma çok üzgünüm zafer konusunda halbuki orta sahadaki eksikliği giderebilecek bir oyuncu rotasyonda kullanabileceğin bir oyuncuydu sağlık olsun başarılar kariyerınde.yolu açık olsun.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onu bunu bırakın...

Bu sene şampiyonuz

EĞİTİM ŞART!!!

Nereden
    İstanbul

Şampiyon olacak takımın taraftarına da bak sen.2. gol olmasa burada yedeklerimiz şöyle iyi böyle iyi muhabbeti yapacaklar puan kaybı gelince ne diyeceklerini şaşırdılar.2. yarı hani olurda 2 maç üst üste puan kaybedersek o zaman hapı yuttuk desenize.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi beyler dağıtın şu olumsuz havayı yahu..

EĞİTİM ŞART!!!

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İDDA EDİYORUM

Bu beraberlik hayırlı olmuştur.Bu beraberlik sayesinde gruptan çıkamayacağız ve bu beraberlik bizim şampiyon yapacak.

Bu takım şuan mental olarak 2 kulvarıda kaldırabilecek kapasitede değil.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ne sağ açığı güzel kardeşim. Bek oynuyordu.

35. dakikada , barış,egemen beke, mustafa,giray stopere geçti.

sen maçın başında mustafayı sağ kanatta gördün,sonra bekte barışı görünce şaşırdın.

Mustafanın ne işi var sağ açıkta...
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Bırakalımda Selçuk'ta biraz kötü olsun değilmi ...
    özür dilerim Abi burada oyuncu elestirmek yasak oldugunu unutmustum
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)