Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merdivenleri çıkarken selam vererek çıkalım

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Standart Merdivenleri çıkarken selam vererek çıkalım

Arkadaşlar trabzonsporumuzsun yülselişe geçtiği şampiyonluğa yavaş yavaş emin adımlarla çıktığı şu günlerde yönetim,futbolcular,trabzonspor yazarları ve en önemlisi biz taraftarlara büyük görevler düşmekte takımı içerde dışarda desteklemek ve en önemlisi bu güzel yolda şampiyonluğu arzulayan ve şu an şampiyonluktan umudunu kesmiş,diğer büyüktakım taraftarlarını dışlayarak, aşağılayarak bu yolda ilerlemek olmaz tersine onların sevgi ve saygısını kazanarak ilerlemeliyiz anadolu takımlarını herzaman överek taraftarlarını alkışlayarak sevgi,sempati ve ayrıca taraftar kazanarak ilerlemeliyiz bu konuda anadalonun centilmen sevecen ve fedakar biz trabzonspor taraftarına büyük iş düşüyor yoksa sonumuz şu an itici durumda olan bursaspor ve sivasspor takımı ve taraftarları gibi olur

Nereden
    İstanbul

Fikirlerine katılıyorum ama Trabzonspor un t si küçük yazılmaz ...
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldığı sürece onun için kaybedilmiş birşey yoktur...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yüzde yüz katiliyorum.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı etemgüner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anadolu takımlarını herzaman överek taraftarlarını alkışlayarak sevgi,sempati ve ayrıca taraftar kazanarak ilerlemeliyiz bu konuda anadalonun centilmen sevecen ve fedakar biz trabzonspor taraftarına büyük iş düşüyor yoksa sonumuz şu an itici durumda olan bursaspor ve sivasspor takımı ve taraftarları gibi olur
    Heç öle sanmıyorum. Biz ne Bursayız, ne de Sivas. Asaletimizin Rüşt'ü onaylanmıştır.
    Mahallemin münibüscüsü Oktay Sivas'lı, o dedim ki, hani üle 4.Böyyük sizmişsiniz, ne oldu BÖYYÜKLÜĞÜNÜZE.
    Cevap; Abi defansı dağıttılar, takım dağıldı.

Trabzonspor defansa çakılı takım değildir.

Ağır ağır, sağı solu kollayarak,
    Basamaklarını bir bir atlayarak,
    Kemençenin yayını kıvratarak,
    Gideriz bir de KOLBASTI oynarak.
    Konu Adil ÖZGÜR tarafından (16.12.2010 Saat 20:27 ) değiştirilmiştir.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Sertan Danışer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazının yazılış amacı güzel ama içeriği pek olmamış gibi yani sonumuzun sivas vaya bursa gibi olma ihtimali cümlesi nedir bi kere?
    Eski Nick : @phxsuns61

Nereden
    Balıkesir

benim demek istediğimi elbette arkadaşlarım anlıyor niyetim veya amacım takımızı herkese sevdirerek ,saygı duymasını sağlıyarak ilerlemek tabiki trabzonspor taraftarını hiç bir takım taraftarıyla kıyaslayamam biz ezelden ebede efendiliğimizle herkese örnek olacak taraftarız bunu herkes biliyor

Nereden
    Balıkesir

Alıntı phxsuns61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazının yazılış amacı güzel ama içeriği pek olmamış gibi yani sonumuzun sivas vaya bursa gibi olma ihtimali cümlesi nedir bi kere?
    yani şuan senin için bursa ve sivasspor taraftarı nasıl az başı dikildi bize düşman oldular şampiyon yaptık bize sövdüler sana şuan bursa ve sivas taraftarı neyi anımsatıyor bana itici ,sevimsiz geliyorlar amacım takımımızın gerilemesi manası değil

Selçuk Aydın61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivas için bişey diyemem ama bursada sonradan görme problemi oldugu kesin..

trabzon halkının veya trabzonspor umuzun yada trabzonspor traftarının sevimli görünme gibi bir misyomu yok

biz hani istanbula baş kadırışın senboluyduk....şimdi başkaları yapamadı biz yakalık yapalım ben böle yorumladım ....

anadolu takumları ve traftarlarına zaten hiç kin gütmedik ama istanbuldedinmi yılllarca yapılan haksızlık hiç aklımdan çıkmıyor...
    1967 DEN BERİ TRABZONLU OLUPDA TRABZONSPORLU OLAMAYANLARIN TRABZONLULUGU DÜŞMÜŞTÜR geçmiş olsun

selçuk AYDIN

Nereden
    Balıkesir

Alıntı serciy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivas için bişey diyemem ama bursada sonradan görme problemi oldugu kesin..

trabzon halkının veya trabzonspor umuzun yada trabzonspor traftarının sevimli görünme gibi bir misyomu yok

biz hani istanbula baş kadırışın senboluyduk....şimdi başkaları yapamadı biz yakalık yapalım ben böle yorumladım ....

anadolu takumları ve traftarlarına zaten hiç kin gütmedik ama istanbuldedinmi yılllarca yapılan haksızlık hiç aklımdan çıkmıyor...
    yorumunuza saygı duyuyorum renktaş tabiki bu gönül işi herkes aklından ve gönlünden geçeni yazacak bende senin gibi haykırmak istiyorum ama şu anki benim görüşüm ağırbaşlı olarak ilerlemek

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'u Sivas ve Bursa ile aynı kefeye koymaya kimsenin gücü yetmez.

Trabzonspor'un kimseye bir şey ispatlama sorunu olamaz.

Biz yıllardır eğilip bükülmedik, merak etmeyin bundan sonra da eğilip bükülmeyiz.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Murat Hızal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'u Sivas ve Bursa ile aynı kefeye koymaya kimsenin gücü yetmez.

Trabzonspor'un kimseye bir şey ispatlama sorunu olamaz.

Biz yıllardır eğilip bükülmedik, merak etmeyin bundan sonra da eğilip bükülmeyiz.
    eğilmek ,takla atmak hakem satın almak trabzonsporun ve taraftarının bilmediği ve yapmadığı tek şeydir saygı duyarım yorumuna renktaş

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

30 . haftaya kadar rakiplere saygı gösteririz.ondan sonra herkesi düşman yaparız kendimize...

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 . haftaya kadar rakiplere saygı gösteririz.ondan sonra herkesi düşman yaparız kendimize...
    imşallah ozaman şampiyonluk ilan edilmiş olur rektaş

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Niyetini anlasamda içerik anlamsız. Sivas ve Bursa ben oldum havalarına girdiler. Sivas ın problemi genelde büyük ölçüde bizle. Bursa ya gelirsek onların iyi olduğu bir tribün yok. Yani şampiyon olmadan önce Bursaspor un bir dünya düşmanı vardı. Şampiyon olunca dikkat çektiler o kadar. Bizim bize salça olanlar dışında kimle sorun yarattık ? Dolayısıyla antipatik gelecek değiliz. Kilit.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Türkiye'nin ve Trabzonspor'un "T" si büyük harfle yazılmalı. Bu konudaki yorumum budur.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Emrullah Düzenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin ve Trabzonspor'un "T" si büyük harfle yazılmalı. Bu konudaki yorumum budur.
    ok emrullah T ler büyük yazılacak

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet havaya girmememliyiz kimseyi küçümsememliyiz. ama bursa ve sivas ile kıyaslanmak gerçekten çok büyük haksızlık. ben 40 yaşındayım trabzon son şampiyon olduğunda ortaokuldaydım.35 seneye yakındır bu takımın taraftarıyım rezil günler de gördük güzel günler de ama hiçbir zaman bir sivas bir bursa gibi olmadık taraftar olarak. en kötü zamanımızda bile gururla tuttuğumuz takımı söyledik hemde göğsümüzü gere gere. o yüz

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnerken selam verilir benim bildiğim çıkan birşey demez.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

KESİNLİKLE KATILIRIM tebrikler

Nereden
    Balıkesir

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet havaya girmememliyiz kimseyi küçümsememliyiz. ama bursa ve sivas ile kıyaslanmak gerçekten çok büyük haksızlık. ben 40 yaşındayım trabzon son şampiyon olduğunda ortaokuldaydım.35 seneye yakındır bu takımın taraftarıyım rezil günler de gördük güzel günler de ama hiçbir zaman bir sivas bir bursa gibi olmadık taraftar olarak. en kötü zamanımızda bile gururla tuttuğumuz takımı söyledik hemde göğsümüzü gere gere. o yüz
    fikirlerinize saygılıyım ama ben Trabzonsporu onlarla kıyaslamadım onların ayakları yere basmadan uçmak istediler biz emeklemeyide,yürümeyide,koşmayıda ,uçmayıda biliriz basın onları abarttığında neoldum dediler ne olacam demediler renktaş yoksa bence Trabzonsporla kıyaslanacak takım yok o kesin benim demem herkesin helal olsun şımarmadan alınların teriyle şampiyon oldular ya artık bende trabzonsporu destekliyorum desinler birazda hevesim taraftarlaımız ve sevenlerimiz artsın

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı etemgüner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar trabzonsporumuzsun yülselişe geçtiği şampiyonluğa yavaş yavaş emin adımlarla çıktığı şu günlerde yönetim,futbolcular,trabzonspor yazarları ve en önemlisi biz taraftarlara büyük görevler düşmekte takımı içerde dışarda desteklemek ve en önemlisi bu güzel yolda şampiyonluğu arzulayan ve şu an şampiyonluktan umudunu kesmiş,diğer büyüktakım taraftarlarını dışlayarak, aşağılayarak bu yolda ilerlemek olmaz tersine onların sevgi ve saygısını kazanarak ilerlemeliyiz anadolu takımlarını herzaman överek taraftarlarını alkışlayarak sevgi,sempati ve ayrıca taraftar kazanarak ilerlemeliyiz bu konuda anadalonun centilmen sevecen ve fedakar biz trabzonspor taraftarına büyük iş düşüyor yoksa sonumuz şu an itici durumda olan bursaspor ve sivasspor takımı ve taraftarları gibi olur
    Tebrikler. Aynı fikir ve düşüncedeyim.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakip takımların forumlarında Trabzonspor ile ilgili açılmış başlıkları okuyorum da;büyüklük iddiasını her zaman ağızlarına dolayan,başarılı geçirdikleri bir iki sezondan sonra bizi özellikle hedef alıp "siz de kimsiniz" edasına bürünen onlar..

Bizim taraftarımız gerçekten takımına bağlı ve rakibine saygılı..içi temiz bizim çocukların..

Çıktığımız merdivenlerde hep selam vermişiz ama maalesef bir türlü kabul edilmeyen Trabzonspor gerçeği var Anadolu'da..Anadolu'nun ilk hedefi maalesef ve maalesef ki Trabzonspor..biti biraz kanlananın ilk yıkmak istediği kale Trabzonspor kalesi..

Herkese saygılı olalım yeter..kimseyle kanka olmak zorunda değiliz bence..
    Herkese Merhaba

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgi bizden , Saygı onlardan

Nereden
    Balıkesir

Sizlere çok basit bir örnek vermek istiyorum balıkesirde kendisi tonyalı trabzonspor taraftarı bir arkadaşımız var bu arkadaşım talebe okuyor yanında kalan arkadaşlarından biri bjk li her zaman onunla bjk konusunda sataşmalar yaşanıyor abi bana ben Trabzonsporu çok seviyordum bjk li olarak ama bunun yüzünden artık nefret ediyorum dedi niye dedim abi iyiki şampiyonluğa uynuyorsunuz abi bu kadar yapılırmı bize diyor bakın sadece kişisel olarak şurada bi,rkişinin nefretini kazanmış durumdayız oysa her taraftar bir görevmiş gibi Trabzonu ve Trabzonsporumuzu herkese anlatıp sevdirmeliyiz yıllarca bizlere sevimli görünüpte binlerce taraftarımızı kandırdılar cimbom başı çekmekte neden bizde şu güzelliği kendi lehimize çeviripte taraftar kazanmıyoruz değilmi

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakip takımların forumlarında Trabzonspor ile ilgili açılmış başlıkları okuyorum da;büyüklük iddiasını her zaman ağızlarına dolayan,başarılı geçirdikleri bir iki sezondan sonra bizi özellikle hedef alıp "siz de kimsiniz" edasına bürünen onlar..

Bizim taraftarımız gerçekten takımına bağlı ve rakibine saygılı..içi temiz bizim çocukların..

Çıktığımız merdivenlerde hep selam vermişiz ama maalesef bir türlü kabul edilmeyen Trabzonspor gerçeği var Anadolu'da..Anadolu'nun ilk hedefi maalesef ve maalesef ki Trabzonspor..biti biraz kanlananın ilk yıkmak istediği kale Trabzonspor kalesi..

Herkese saygılı olalım yeter..kimseyle kanka olmak zorunda değiliz bence..

ne rakip i ya? barca Arsenal Milan dan mi bahsediyorsun? onlarmi forumlarda bize karsi basliklar acmiss

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)