Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 92 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaragücü Küme Düşürülürse Ne olacak?

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözümü buldum Bursa, Şampiyonlar Ligi'nden dünya para aldı, versin birazını kurtarsın kardeş takımını

Kulüpler tam ters tarafta olsa bence olurdu ama bu vaziyette olmaz.
    Yaşamak Direnmektir!

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Düşsün tabi.
    Bu ligde iyi idare olsaydı İ. Melih Gökçek 2 klüp birden idare ediyor diye Ankaraspor'u değil iki takımı birden düşürürlerdi.
    Önümüzde bir Ankaraspor örneği var küme düşse bile kimse puan felan alamaz Ankaragücü'nden.
    Her hafta 1 takım Bay çeker olur biter...

Ankaragücü'nün takdir ettiğim tek yönü Kupayı kazandığı için hakkı olmadığı halde lige çıkartıldığından beri düşmemesidir.
    Ama zamanında bir torpil yapıldı diye bunun devamı gelmek zorundamı?
    Konu Canberk tarafından (16.12.2010 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dusurulmesi durumunda aldigi puanlarin diger takimlara verilmesi gibi bir durumun soz konusu olacagini dusunmuyorum ben.

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta sonu oynamayacaklar mı oynayacaklar 17 takımın hepsi ile mac yapmıs oluyorlalr ondan sonra en kotu a2 takımı ile sahaya cıkarlar....
    Kimseye farklı bı uygulama olmaz ya da son 17 hafta herkese 3 er ppuan...bizim için daha ıyı olur emın olun sampıonluga 1 mac daha yaklasmıs oluruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Mahkeme kararı ile genel kurulu iptal edilen Ankaragücü'nde 26 Aralık tarihine kadar futbolcuların alacaklarının ödenmemesi durumunda, 26 futbolcu serbest kalacak.

Türkiye Futbol Federasyonu talimatları gereğince; Ankaragücü Kulübüne ihtarname gönderen 26 futbolcunun, alacaklarının ödenmemesi durumunda istedikleri kulübe transfer olma hakları doğacak. Bu durumda bonservis bedellerinden elde edilecek muhtemel gelirleri de kaybedecek sarı-lacivertli kulüp, transfermarkt internet sitesinin rakamlarına göre 33 milyon 400 bin avro zarara uğrayacak. Ankaragücü Kulübü'nün 15 milyon tutarındaki futbolcu alacaklarını, 26 Aralık'a kadar federasyona yatırması gerekiyor.

Kaynak:Ajansspor

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer haberdeki gibi birşey olursa bu fenerin önünün açmak için yapılıyordur ve şampiyonluğu unutalım. aklıma beşiktaşın 11 puan önde iken yapılanlar geliyor. kural hatasından maç iptali berabere maçı galip gelme beşiktaşa hakem hataları ve fener şampiyon.
    EN IYISI BIZIZ:

Nereden
    Ankara

Arkadaşlar Bilmiyorum Nereden Çıktı Bu Muhabbet ama KÜME DÜŞÜRÜLME Gibi Bi Durum Söz Konusu Değildir..

Puanımız Yetmez Hakkımızla Düşeriz Ama Diğer Türlü Küme Düşme Düşürülme Falan Söz Konusu Değildir...
    Bu Sevda KaLbime 1 GECEKONDU..

Yılmadık, Yıkılmadık, Yıkılmayacağız İNADINA GECEKONDU

Effective61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gecekondu_Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bilmiyorum Nereden Çıktı Bu Muhabbet ama KÜME DÜŞÜRÜLME Gibi Bi Durum Söz Konusu Değildir..

Puanımız Yetmez Hakkımızla Düşeriz Ama Diğer Türlü Küme Düşme Düşürülme Falan Söz Konusu Değildir...
    Nereden çıktı dersen, ezikbahçeliler angut.com forumlarında Ankaragücü nü küme düşürüp nasıl ilk yarıda kaybedilen 3 puanı geri alırız telaşındalar. Bunların zihniyeti böyle.)
    Trabzonlu olmak bir şereftir !

bestrafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankaraspor olayından sonra adalet yerini bulur. Ama olan Süper Lig'e olur maalesef. Sene sonu ceza verilmesini isterim.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

ankaragücünden önce klubu yönetemeyenlerden hesap sorulmalı....klup yöneticlerine bir kıstas getirilmezse olacagı budur....

ayrıca,ankaragücünü oldugu bir lig benim için daha güzeldir daha bir izlenesidir....
    ıslak imza....

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener'e hükmen 3 puan verme cürretinde bulunabileceklerini sanmıyorum. Sanmak da istemiyorum. Öyle saçmalık olmaz.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

He febeşliler uğraşşsınlar Ankaragücünü düşürmeye. Biz alır başımızı gideriz
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

normalde düşürülme olmaz hatta düşürülme olsa bile 3 puan dağıtımı olmaz. ama işin diğer ucunda fener ve aziz yıldırım olunca iş değişiyor tabi. 4 sene önce sivasspor'u 1-0 yenerken son 2 dakika kala sahaya giren bir şerefsiz yüzünden maç tatil edilmiş federasyon da skoru bizim lehimize tescil etmişti. ama sonra aziz yıldırım devreye girdi ve maçı 3-0 sivasspor lehine çevirdi. aziz yıldırım faktörünü unutmamak lazım. şu sıralar emre belözoğlu karın ağrısı yüzünden ankaragücü ile araları limoni. o sebeple ankaragücü aleyhine her karar çıkabilir. çünkü aziz yıldırım şike için danasını bile satar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Özat:Gökçek Bırakısa....
    Kaoslu günler geçiren Ankaragücü'nün Teknik Direktörü Ümit Özat, kulüp tarihinin beklide en yüksek ilk yarı puanını aldıklarını ve 26 puanın kendileri için çok mutluluk verici olduğunu belirtti.

Özat, "Güzel bir mücadele odu. Hafta başından bu yana söylediğimiz gibi bol gollü olacağını tahmin ediyordum. Galibiyeti kaçıran taraf biz olduk. Çok net bir galibiyet kaçırdık. İlk yarı boyunca oyuncuların gösterdiği mücadele, dayanışma karakterli ve onurlu mücadelelerinden dolayı kutluyorum. İlk yarı bizim için başarılı geçti. Hedefimiz 26 puandı yaşanılanlar üzerine 21 puan aldık" diye konuştu.

Kulüpteki geleceği ilgili sorulan soruya Özat, "Bizim kararımız net. Takıma, Ahmet Gökçek başkanlığındaki yönetimle geldim. Ahmet Gökçek görevi bıraktığı zaman Ümit Özat'ın da Ankaragücü'ndeki görevi biter. Futbolcularda benimle aynı fikirde. Bu sıkıntıları hep beraber çektik. Gönlümüz bu başkan ve bu oyuncularla ligi tamamlamak. Oyuncularım ve ben, bu yönetimle kalmak istiyoruz" şeklinde konuştu.
    Kaynak:İHA

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gecen sene ankara düsmeden önce, oynanan karsilasmalardaki puan kaybeden takimlara sonrada puan verilmedi simdi neden verilsin?
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ankaralilar bi yolunu bulurlar ve takimin bi kismini tutmayi basarirlar.2 yari 5-6 mac alirsalar kümede kalirlar buda okadar zor degil.BJK GS Yardim ederler Kiralik oyuncularla.Kadrolarinda o kadar islerine yaramiyan Futbolculari var.Maaslarini öderler kiraladiklari oyuncularin.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bakalım ne olacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)