Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazim Koyuncu Belgeseli (5n1k)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi bu basligi görünce dedim ki; gene programi yayinliyorlar herhalde ve ben gene kaçirdim.

Bu konuya mesaj yazip da sizlanacaktim; "Daha önceden niye haber vermiyorsunuz" diye.

Ama konuyu açinca müthis bir süprüzle karsilastim. Allah sizden razi olsun. Kaydedenden de yükleyenden de, buraya koyandan da..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

valla abi ben de çok aradim bizim esteban da vardi bi türlü ondan da alamadim derken dün gece buldum e tabi hemen buraya koydum.

bunu da yeni buldum "Dina K'ak'i" (kazim koyuncu belgeseli) fragmani:

http://www.megaupload.com/tr/?d=6YQETK3V

DeliKadir_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hemsom bende linkler olmuyor ya [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Gaziantep

Alıntı DeliKadir_61 Nickli Üyeden Alıntı
    hemsom bende linkler olmuyor ya [img]smileys/smiley5.gif[/img]

simdi denedim sanirim sende bi problem var rapidshare le ilgili

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ben ºu an 5. bölümü indiriyorum, bir sorun gözükmüyor.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet olmuyor

Nereden
    Gaziantep

abi sakin senin ip banli olmasin.fraud detection felan dio mu???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bu belgeseli indirip seyrederken saat 05:00 olmus.

Hakikaten degidi dogrusu. Yalniz ilk rar dosyasini indirdikten sonra bir hata mesaji veriyor ve açamiyor. Bu nedenle ilk dosyayi seyredemedim ama gerisi çok güzel.

Tekrar tesekkürler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ellerinize saglik, bende sifre ve baglanti sorunu olmadigindan tümünü indirip izleyebildim.
    Bu gösterilen programin sadece Kazim adina hazirlananbir belgeseldeki kesitten olustugu belirtiliyor.
    Söz konusu belgesel hakkinda bilgisi olan var midir?

sair ceketli adam...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAr biden bende üzüldüm kaçirdim diye ama saolun indirenler..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Bu belgeseli indirip seyrederken saat 05:00 olmus.

Hakikaten degidi dogrusu. Yalniz ilk rar dosyasini indirdikten sonra bir hata mesaji veriyor ve açamiyor. Bu nedenle ilk dosyayi seyredemedim ama gerisi çok güzel.

Tekrar tesekkürler

verilen liklerde herhangi bir sorun olmadığı, sorunun tamamen benden kaynaklandığını anlamış bulunuyorum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kazim abi'ye saygilarla.

allah emegi geçen herkesten razi olsun..

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Gaziantep

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı

Ellerinize saglik, bende sifre ve baglanti sorunu olmadigindan tümünü indirip izleyebildim.
    Bu gösterilen programin sadece Kazim adina hazirlananbir belgeseldeki kesitten olustugu belirtiliyor.
    Söz konusu belgesel hakkinda bilgisi olan var midir?

sair ceketli adam...

belgeselin tamaminin gösterimi konusunda bir bilgi yok.ama dina k'ak'i(kazim abinin lakabi)adli belgeselin fragmaninin linki yukarida mevcut(2.54dk)

BELKI BU YAZIMI BIRI OKUR DIYE YAZIYORUM BELKI BIRAZ SITEM,BELKI BIRAZ KIRGINLIK...

Kazim Koyuncu yu taksimde çok takilirdi beyoglu sinemasinin 1.kattaki cafede çok konusmustuk ben onlan tanistigimda Trabzonspor kaset çalismalari vardi.O kadar çok sevinmistiki orda olmaniz lazimdi size soruyorum türkiyede Trabzonspor'u bu kadar sevmeyen varken o inadina trabzonsporlu, inadina laz usagi istanbulda O güzelim trabzon formasiyla gezdi hiç bir zaman düsünmediki benim kasedim satmaz trabzonsporluyum diye beni sevmezler hiç düsünmedi o farkliydi yasarken trabzonlular degerini pek bilmedi yanimizdayken bile üzülerek MAALESEF beni en çokKÜRTLER DINLIYOR demisti Kazim in trabzon sevgisi çok büyüktü trabzonlu olmadigi halde son günlerinde sampiyon olacagiz ama ben göremiyecegim demisti...

Evet posterinin indirilmesinin sebeblerini okudum ama bu karadeniz usagina yakisirmiydi hemen pes edermiydi karadeniz usagi...

Biliyorum en çok istegi sampiyon olup taraftarlan beraber kendi yazdigi sarkilari sölemekti ama simdi biz onun sesini kasedden dinliyoruz bence kazim a hala borcumuz var çünkü onu biraz tanisaniz ...

TESKI AVNI AKERDE OLSAM DA maçlarda SIZIN YAPAMADIGINIZI BIR KARADENIZ USAGININ YAPAMADIGINI BENBIR KÜRT OLARAK YAPSAM.BENIM BILDIGIM KARADENIZ UGASI INATTIR,HIRÇINDIR KAZIM ABIM GIBI.TESKI ORDA OLSAM DA KAZIM ABIMIN FORMASINI AÇSAM ELAZIGLI OLARAK

Seni unutmayacagiz abim benim bir SAMPIYON OLUP SONRA SENIN TMEZARININ BASINA O KUPAYI GETIRMEDIKTEN ÜM EMEKLERIN BIZE HARAMDIR...

KAZIM ABIM SEN GITTIKTEN SONRA

ARTIKBENDE TRABZONSPOLUYUM bEN katilmiyordum size bagiriyorum hebordo mavi en büyük trabzon derken ama simdi mdeöle bir bagiriyorum ki bordo ama sen mavi demiyorsun sampiyon ama sen trabzon demiyorsun nerdesin KAZIM ABIM NERDESINNNNN

Bu yazimi yanlis anlamanizi istemem arkadaslar bilmiyorum ya ben bir trabzonlu olsam o stadta kazim için...evet kürtüm ama ben kendimi karadeniz usagi gibi hissediyrim da...Trabzon her zaman büyüklerini böle unuturmu cemil kaptan gibi... bizim bjk,gs,fenerden ne farkimiz kaldi ya ne olur bir keren umursayin ya ölmüs gitmis böle demeyin o yasadigi anlardaki ondaki sevgiyi o gözlerinde görseydiniz... Ne olur zaten açilista asmissiniz peki soruyorum bunu trabzonlulardan baska ve internette arastirmayanlar disindaki kisiler nasil bilecek asilKAZIMI anacaksaniz bu maçlarda olacak ki bütün Türkiye görsün TrazbonuN Kazimi unutmadigini ama maalesef...

Evet son sözlerim yine maalesef olacak çünkü Kazim öldükten sonra DIYARBAKIR DENEN YERDE KAZIM I ANDILAR BASKENT ANKARADA TAKSIMDE YOLLAR KESILDI AMA KAZIMIN MANEVI SEHRI TRABZONDA....bir açilis iste bunu zaten hiç kimse bilmiyor bilenler bi o gün stada gidenler

Bu muydu büyüklügünüzteröristlere karsi yürüyüs federesyona karsi 30 bin yürüyüs içimden vay be hangi sehirde böyle birlik vaR

AMA Neyse dimi KAZIM NE KI BOSVERINama bir düsünün trabzonu bu kadar seven Kazim para için yapmazdi yapsaydi zaten zengin olurdu kanserden kurtulurdu...neyse ya bosverinbiri ölmüs ne olacak ki

AMA BANA KOYAN MADEM BUNU KAZIMA YAPACAKLARDI KAZIM BU SEHRI NEDEN BU KADAR SEVDI NEDEN ACABA ONA HAKKINIZ ÖDEDINIZ MI EVET BEN SIZE KIZGINIM AMA INANIN KI O KIZGIN DEGILDIR ONU ANMASANIZDA ÇÜNKÜ TRABZONU SIZLERI O KADAR ÇOK SEVIYOR KI

BEN TRABZONSPORU GÜÇLÜLERE BAS KALDIGI,HAKSIZLIGA BOYUN EGMEDIGI IÇIN SEVIYORUM TIPKI KARADENIZ GIBI HIRÇIN(KAZIM KOYUNCU SÖZÜ)

O SIZLERI UNUTMADI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

..hiç bir deger KAZIM KOYUNCU nun TRABZONSPOR lulugu ile ölçülemez..o bizim KAZIM abimiz..o bizim KAZIM kardesimiz..biz kimi nasil sevecegimizi hiç kimseden ögrenmedik..

paylasimlar için tsk...

Nereden
    Gaziantep

Kazim abininkonuk oldugubir programdan görüntüler:

http://www.hemenpaylas.com/download/...m_koyuncu-prog ram.part1.rar.html

http://www.hemenpaylas.com/download/...m_koyuncu-prog ram.part2.rar.html

http://www.hemenpaylas.com/download/...m_koyuncu-prog ram.part3.rar.html

(alintidir)

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hani bazi hazimsizlar vardir ya bi ünlg kisiyle tanismislardir fln bi iki muhabbetleri olmustur övünerek anlatirlar

kil olurum öylelerehiçte sallamam ünlüymüs fln ama KAZIM KOYUN cuyla tanismayi çok isterdim içimde acaip bi sevgi bagi war...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

eys_61

Aşkolsun sana!

Madem öyle ben de bir anı ekleyeyim şuraya.

İTÜ'de (hala olur mu bilmiyorum) yaza doğru bir şenlik düzenlenirdi. Üniversitenin desteklediği. Bir de alternatif şenlik tertiplenirdi, solcu arkadaşlar tarafından. O zaman Kazım koyuncuyu ben tanıyorum ama o meşhur değil. Bir duydum ki geliyormuş alternatif şenliğe. Resmi şenliğe İTÜ konservatuarı mezunu şarkıcılar bile para almadan çıkmak için kem küm ederken, bu adamlar koşa koşa gelirlerdi.

Fakülteden arkadaşlara dedim ki:Zuğaşi Berepe geliyor konsere gidelim. Arkadaşların da bir kaç tanesi ülkücü. Konserin alternatif şenlikte olduğunu öğrenince "kesinlikle gelmeyiz" demişlerdi. Allem ettim kallem ettim razı ettim onları. Konserin ortalarında bir yerlerde, Yeşili komiyoni mohti mende mi yoni (yanlış hatırlamıyorsam) derken hepimiz sarmaş dolaş olmuş kendimizce horon tepiyorduk.

Konser sonrası bu arkadaşların hepsi bana duacı olmuştu, bu grupla onları tanıştırdığım için. Grubumuzun bir kısmı solcu, bir kısmı ülkücüydü. Ama horon teperken dünya görüşlerimiz kemençe ve tuluma bulanmış, adeta yaşadığımız kavgaları bize unutturmuştu.

Kazım gibi "gerçek" sanatçıların varlığı, dünyayı, vatanımızı, memleketimizi hep böyle güzel görmemizi sağlıyor. Onlara çok ihtiyacımız var, çook.

Bu işte emeği geçenlere, sana çook teşekkürler.
    Biliyorumfficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />
    Bir yildiz yagmuruna tutulacagim
    Toprak çökecek
    Basim dönecek arkamda seni bulacagim
    ?Haydi? diyeceksin Ernesto gibi
    Gidelim
    Yildizlarin çok oldugu
    Bir gökyüzü altina

Kazim Koyuncu[/I]

Nereden
    Gaziantep

Çok tesekkür ederim abi,ben de bulabildigim seyleri buraya tasimaya çalisiyorum esas bunlari kaydeden arkadaslara,Kazim abiyi sonsuza kadar yasatmaya kararli güzel insanlara tesekkürler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Arkadaslar burdaki hiç bir dosyayi açamadim..sizlerden bir ricam olacak burada kazimla olan ilgili videolari bir cd de toplama gibi bir imkani olan arkadasimiz varmi.Biliyorum çok sey isterdim ama bu iyiligi yaparsaniz çok memnun olurum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)