Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 244 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 244 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbol Federasyonu Baskanlik Seçimleri

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Dedigi gibi bu yazinin sonu gelmez....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı

bunlari yabpabilimi bilinmez ama

en azindan fener maçlarinda puanlarimiz gasbedilmez....

ben buna inaniyorum....

Ben buna henüz inanmıyorum da, inanmak istiyorum.

Sonu gelmeyecek bu listenin uzamasinin sebebi Hep Levent BIÇAKÇI dir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Turgut yazmis yazmis sonunda çuvallamis, eh be Turgut Sakarya'yi da küçük düsürmek için söylemiyorum ama Sakarya ile Trabzonspor'u kiyasladin ya...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslarim Kazim Kanat'in yapmak istedigi Ulusoy'u baskanseçtirenin Yildirim Demirören oldugunu dikta ettirmek.

Üç günden beri hastaligimdan dolayi evde yatiyordum, Son gün biraz daha iyiydim onun içim kongre sürecini saniye saniyetakip ettim. Baskan seçildikten sonra Ulusoy canli yayinda CNNTURK'e aynen sunlari söyledi.

"Aday olmamdakien büyük sebep Trabzonspor ve onun degerli Baskanive Trabzonlu delegelerdir. Bütün klüpler bi tarafa Trabzonspor'dan kabul görmeseydim asla baskanliga aday olmazdim, benim için ilk önce bir insan böyle bir ise kalkisirsa kendi memleketinde kabul görmesi gerekir, beni tesvik ettiler, desteklediler, Bu yüzden kendilerine çok tesekkürler ediyorum" dedi. Bilmem baska bir sey söylemeye gerek var mi ?

bu gurur,onur bize yeter....umarim ulusoy bunlari unutmaz...hakkimiz yenmesin, hakkimiz verilsin yeter....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir çuval inciri berbat etmek varya zavalli Turgut Yeter onu yapmis.Gayet güzel bir yazi sakarya ile iliskilendirilerek berbat edilmis.

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Turgut yazmis yazmis sonunda çuvallamis, eh be Turgut Sakarya'yi da küçük düsürmek için söylemiyorum ama Sakarya ile Trabzonspor'u kiyasladin ya...
    adalet önünde herkes esittir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

La bu Turgut bizim Turgutmu?Hani Bursa'ya deplasmana giderken arabada yer olmadigi için adami satisa getirdigimiz Turgutmu?Ne kadar degisti yaw!...Bende diyorum ki; kim bu Turgut???Turgut Allah seni davul etmeye emi!...Sakalida kesince vallada tanimadim billada tanimadim adami yaw...

Edited by: Badaloglu

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslarim Kazim Kanat'in yapmak istedigi Ulusoy'u baskanseçtirenin Yildirim Demirören oldugunu dikta ettirmek.

Üç günden beri hastaligimdan dolayi evde yatiyordum, Son gün biraz daha iyiydim onun içim kongre sürecini saniye saniyetakip ettim. Baskan seçildikten sonra Ulusoy canli yayinda CNNTURK'e aynen sunlari söyledi.

"Aday olmamdakien büyük sebep Trabzonspor ve onun degerli Baskanive Trabzonlu delegelerdir. Bütün klüpler bi tarafa Trabzonspor'dan kabul görmeseydim asla baskanliga aday olmazdim, benim için ilk önce bir insan böyle bir ise kalkisirsa kendi memleketinde kabul görmesi gerekir, beni tesvik ettiler, desteklediler, Bu yüzden kendilerine çok tesekkürler ediyorum" dedi. Bilmem baska bir sey söylemeye gerek var mi ?

bu gurur,onur bize yeter....umarim ulusoy bunlari unutmaz...hakkimiz yenmesin, hakkimiz verilsin yeter....
    çok sevindik gerçekten....güzel oldu......

AB YOLUNU BILMEM AMA FEDERASYONUN YOLU OFTAN GEÇER[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Uzak Doğu

118 bürokrat basbakanlik teftis kurulunun raporlarina ragmen görevlerine devam ediyor. Bu bürokratlarin çalismasinda herhangi bir sakinca görmeyen sayin Bakanimiz sporu temizleyecegim diyor, bende kapisinin önüne bakip gülüyorum...

Metin abi bunun gibi ikiyüzlü,çifte standatli uygulamalari tek tek yazsak burdaki postlar 2'ye katlanir.

al benden de bitane basketbol federasyonunu baskani hakkindaaçilmis davalar varMAS efendi onun adayligina niye karsin çikmadi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

harbidende turgut YETER!...

Naim
    Ziyaretçi

Yönetime baktigim kadariyla bir adet arsinspor delegesi var Karadeniz Camiasindan ulusoy yönetiminde yeralan kisiler hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar varsa bizimle paylasirsa memnun olurum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Külünkoglu kardesim, acilan konuyu okumadan yazmasan daha iyi olacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

La bu Turgut bizim Turgutmu?Hani Bursa'ya deplasmana giderken arabada yer olmadigi için adami satisa getirdigimiz Turgutmu?Ne kadar degisti yaw!...Bende diyorum ki; kim bu Turgut???Turgut Allah seni davul etmeye emi!...Sakalida kesince vallada tanimadim billada tanimadim adami yaw...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4952& amp;PN=1

Ahmet kayip bulundu diye ilan vermistik sen duymadinmi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aksamüstü televizyonlari zapliyorum bakalim ne yorum yapcak bizim medya diye habertürk teTaki Dogan iktidara Trabzon'lular bir tokat daha vurdu dedi deyme keyfime öyle hosuma gittiki sormayin Ulusoy'u sevmem ama olay resmen Trabzon'lulura savas boyutuna geldi ve o yüzden sevinçliyim bu seçimde kazanan saftayiz arkadaslar gururla söylüyorum yenilmez gözüken ne kadar sifat, apolet,hatta iktidar partisi varsa yenmeye yikmaya devam ediyoruz kim güçlüymüs anladi simdi Istanbul medyasi ve takimlari bu seçimlerde bizimle birllikte Besiktas'ta karli çikti dua etsinler baskanlari Ulusoy'un damadiydi bu yüzdenbizim saffimizda göründüler kazançli çiktilar ama Kazim Kanatin dedigi gibi tek baslarina bu seçimi kazandiracak kapasiteleri yok ne yazikki bu eziklerin, Besiktas gibikazanantaraftagözükenbir diger apolette ............ oldu hemdehiçte ugrasim olusum içinde bulunmadan bunun için sayin bakan Mehmet ALi SAhin'e tesekkür etmelilerçünki medya bu maglubiyette ...... karsisinda kim varsa ona pay biçti öyle olmamasina ragmen, bu galibiyette en büyük pay Trabzonspor'undur Ulusoy'un dedigi gibi, simdi herkes diyicekki bizim baskanda ......'li niye Ulusoy'u seçtik tamam bizim baskan ......'li ama önce Trabzon'lu arkadaslar hepiniz bilirsinizki bizim önkimligimiz Trabzon'dur Trabzonspor'dur hersey bundan sonra gelir sagciligimiz solculugumuz hep bundan sonra gelir ve hepimiz de deriz en koyu Trabzonspor'lu benim diye iste bu yüzden Nuri Albayrak'ta önce Trabzonlu'dur Trabzonspor'ludur ve sirf basbakan rica etti diye Trabzonspor'lulugundan vazgeçip Bermege oy atamaz bizi diger takimlarla baska klüplerle kiyasliyolar onlar böyle yaptida Trabzon niye böyle yapti iste Trabzonspor'luluk böylebise tabi bunu onlar anlayamaz sonuçta yine isyankar durusumuzu korudugumuz için sevinçliyim bekle fener sira sende bu sene ucuz kurtuldun 100.Yilinda seni yikicaz .....

hasan doganin sifatini gördükçee tüylerim diken diken oluyodu aldi dersini bundan sonrada pek gözükmez ..

birde bizim yönetici ulusoyu tebrik ediyo alnindan öperken çekmisler fotoyu hosuma gitti yawwww [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

VALLA ARKADASLAR HIÇ BIRINIZIN YAZISINI OKUMADIM KUSURA BAKMAYIN DIREK SÖZE DALICAM[img]smileys/smiley1.gif[/img]HAYIRLI UGURLU OLSUN HALUK ULUSOY

haluk ulusoy seçildigi zaman trabzonlu ve oflu oldugu için sevinmistim.dün ofsporun tokatsporu 1-0 yendigi maçta öyle bir hakem vardi ki resmen facia.bir penaltimizi görmedi en iyi oynayan futbolcumuzu haksiz yere oyundan atti.

bu kadar ezilen baska bi federasyon baskaninin memleketinin takimi varmidir acaba...

biz ayricalik istemiyoruz yalnizca adil yönetim esitlik istiyoruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)