Sayfa 40 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 38 39 40 41 42 50 90 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3484 adet sonuctan sayfa basi 976 ile 1,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 17.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 KDÇ. Karabükspor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    41

Alýntý vivanet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    serkan balcýnýn yerine mustafa yumlu bence çok rahat oynar.oynamasýda lazým.eðer kendi saha ve seyircin önünde rakip karabük iken bu oyuncu hala oynayamaz diyorsanýz bu iþi anlamýyorsunuz demektir..mustafa yýumlu böyle maçlarda oynaya oynaya tecrübe kazanacaktýr..bence sað tarafta sýrýtmaz bindirme yapmadýðý müddetce..hiç olmazsa her zaman geride bir adamýmýz kalýr çünkü o yapýya sahip bir oyuncu diye düþünüyorum..
    Kusura bakmayýn sizin kadar bilemiyoruz bazen.

Orjinal mevkisi Sað Bek olan Song, sað bek oynadýðý maçlarda arkasýnda nasýl açýklar verdi hatýrlýyor musunuz ?

Bek oynayacak adamlarý kesinlikle seri adamlar olmalýdýr.

YAzýnýz ile çeliþiyorsunuz, diyorsunuz ki ileri çýkmazsa sorun olmaz, peki süratli bir adamý bir Serkan yada Barýþ gibi kesebilir mi ? Hem uzun, hem aðýr bir adamdan sað bek yapmaya çalýþtýðýnýzýn farkýndasýnýzdýr umarým !

Bu tarz oyuncularýn oynayarak bir yere gelebileceðini zaten yazdým. FAkat bu tamamen mevkisinde ve uygun maçlarda olmalýdýr. GS'ye 4-1 yenildiðimiz maçta ORhan Çýkýrýkçýnýn Tolga Zengin'e þans vermesi o hatalý goller ile genç oyuncunun ruh halinin ne olduðunu bilmem hatýrlarmýsýnýz ?

Mustafa'nýn oynadýðý maçta tam tersi de olabilirdi. Gol atmak yerine hatasý ile gol de yiyebilirdik. O zaman ne olacaktý, bugün býrakýn onu sað bek düþünmeyi, 18'de istemeyen bir taraftar profili ile karþýlaþmýþ olacaktýk.

Takdir hocanýn, oyuncularýný çok iyi tanýyor, neler yapbileceðini çok iyi biliyor, o nedenle Hocaya güvenim tam.

Fakat fikrimde ýsrarcýyým, Mustafadan sað bek olmaz....

Eðer Mustafa'dan sað bek olursa, kimse Cale'ye kýzmasýn derim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Tayfun saðbek deðil de stoper olarak baþarýlý. Saðbek oynadýðý zamanlarda penaltý problemimiz oluyordu. Barýþ saðbekte Serkan'ý çok aratýr ama çok fazla da sýrýtmaz diye düþünüyorum.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr vivanet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bende mustafa yumludan sað bek olur demedim.ancak bu giibi maçlarda oynayarak kendine güven gelmesi bakýmýndan iyi olur dedim..sonuçta karabükle kendi sahamýzda oynuyoruz..eðer bir mustafa yumlu ile takým bozulucaksa yuh diyorum o zaman..

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karabük'ün kalecisi nasýl arkadaþlar..
    Herkese Merhaba

SILENT06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    45

Kim oynayacak bu saðbekte þimdi yahu

Tolunay Abdioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý iLKeR_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Recep Abi,

Tayfun hazýrsa Tayfun daha iyi olmaz mý?? Bilmiyorum ama Barýþ'ta anlam veremediðim bir telaþ hali var...Bence Þenol Hoca bir deðiþiklik yaparak Engin'i saðbekte ve Yattara'yý ilerde oynatabilir...
    Kaç aydýr oynamayan Tayfun'un yerine daha dinamik bir Barýþ'ýn oynamasýný tercih ederim.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Motivasyonumuzu korursak ki koruduðumuz belli, zorlanmadan alýrýz. Emenike'ye saygý duymakla beraber defansýmýzýn ileride yalnýz kalmýþ bir Emenike'yi tutmakta zorlanmayacaðýný düþünüyorum. Sanýrým deplasmanda tek gol atabilmiþ Emenike. (Aslýnda bize lazým içeride bol gol atan oyuncu)
    Üstelik rakiplerden en az ikisinden de puan kaybý bekliyorum. (Bursaspor 0-1 puan -Fb 1 puan alýr)
    Yine karlý bir hafta olmasý umuduyla hepimize baþarýlar
    Konu asimetrik tarafýndan (16.12.2010 Saat 15:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Fener'e 3 puan vereceklermiþ, Ankaragücü küme düþürülecek, doðru bir bilgi mi? Tam detaylarý ile bilen var mý bu mevzuyu?

Nereden
    Trabzon

Alýntý SILENT06 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kim oynayacak bu saðbekte þimdi yahu
    Bence çok önemi yok..sadece hücum manasýnda problem yaþatýr bize..Karabük'ün sol beki Seriç ordan çýkýþ yapacak kapasitede bir oyuncu deðil..zaten yeni oyun sistemlerinde kanatlarýnda açýk oynatan takým yok gibi..
    Herkese Merhaba

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

sað bekte barýþ olmalý bencede. Hucuma katkýsý olmayacaktýr tabi ama mücadelesi üst düzey bi futbolcu. Bu maç bizden puan kaybý bekleyen eziklere inat inþallah farklý bir galibiyet alýp ümitlerini yok edeceðiz

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    41

Alýntý vivanet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende mustafa yumludan sað bek olur demedim.ancak bu giibi maçlarda oynayarak kendine güven gelmesi bakýmýndan iyi olur dedim..sonuçta karabükle kendi sahamýzda oynuyoruz..eðer bir mustafa yumlu ile takým bozulucaksa yuh diyorum o zaman..
    Hocam yapmayýn lütfen...

Beþiktaþ maçýnda gol atarak takýmýna 3 puan kazandýran bir oyuncu bir sene kenarda otursa da kendine güveninden birþey kaybetmez. Çünkü oyuncu hocanýsýnýn onun çalýþtýðýný gördüðünü biliyor. Çalýþtýðý zaman kazanacaðýnýn farkýnda. Fakat oyuncu için herþey bu kadar iyi giderken, onu alakasýz bir mevkide oynatýp, belki de hatasý ile maç kaybetmesini saðlamak sizce oyuncunun güven kazanmasýný mý yoksa kaybetmesini mi saðlar ?

Bakýn Mustafa'yý ön libero oynatmak isteseniz birþey demem. Az çok mevkiler birbirine yakýn. Ama sað bek görevini sadece defans yaparak gelen topa vurmak olarak görüyor ve Mustafa burada oynar diyorsanýz bende size yuhhh derim kusuruma bakmayýn lütfen...

Dün takýmýn Baþkaný diyor ki, arkadaþ deplasmanda daha rahatýz, içerde sýkýntý oluyor, sizde diyorsunuz ki içerde oynuyoruz, bu maçlarda oynamalý... Trabzonspor bu sezon içerde 5 puan kaybederken, deplasman da ise 4 puan býraktý, hatýrlatmak stedim sadece...

Bir Mustafa Yumlu ile takým bozulmaz tabi ki. Ama bir oyuncunun mevkisinde görev yapmamasý ile takým bozulur. Bu Giray'ý forvet oynatmak kadar mantýksýz bir durumdur. Kaldý ki elinizde Tayfun (durumunu bilmiyorum) ve geldiði takýmda kýsmen sað bek oynamýþ Barýþ varken.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fener'e 3 puan vereceklermiþ, Ankaragücü küme düþürülecek, doðru bir bilgi mi? Tam detaylarý ile bilen var mý bu mevzuyu?
    Hükumet düþer Ankaragücü düþmez diye boþuna söylememiþlerdir heralde..sýrf fener ve gs puan farkýný kapatsýn diye 100 yýllýk kulübü kümeye atacak halleri yoktur heralde..
    Herkese Merhaba

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Barýþ'a da Serkan kadar güveniyorum, hatta (yerden yapýlan) pas trafiðine daha da olumlu katký saðlayacaðýný düþünüyorum. Sadece Serkan'ýn bindirmelerini arayabiliriz.

OKANIZM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hükumet düþer Ankaragücü düþmez diye boþuna söylememiþlerdir heralde..sýrf fener ve gs puan farkýný kapatsýn diye 100 yýllýk kulübü kümeye atacak halleri yoktur heralde..
    a.g takýmý eger 100.yýlýnda küme düþerse çok gülerim

býraktýk iþi gücü düþme ankaragücüüüüü
    √ OKAN™ 1987

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konu hakkýnda bilgim yok ama Fener'e 3 puan verilmez..

Ankaragücü kapatýlmýyor ki zaten..

Kongre iptal edilecek ve yönetim daðýlacak.Alacaklarýný alamayan oyuncular serbest kalacak.

Takým daðýlacak evet ama iþin aslýna baktýðýmýzda her þey hukuka uygun.

Ayrýca bence Fenerbahçe'ye 3 puan verilmesini gerektirecek bir durum yok.

Dernekler yasasýnda bildiðim kadarýyla 2 kez üst üste kongreyi toplayamayan dernekler kapatýlýyor.

Eðer böyle bir durum olursa kulüp kapatýlýr ama oynanmýþ maçlara 3 puan yazýlmaz bence.
    Konu Çaðatay_ tarafýndan (16.12.2010 Saat 15:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Karabük'ün kalecisi nasýl arkadaþlar..
    Tomiç..

Aman aman top tuttuðunu görmedim..

Kolayca içeri aldýðýný ise gördüm..

Vasat kaleci bence abi..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

altinkaya08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Forumun konusu saðbekte barýþmý oynar yoksa mustafamý?Hatta biara giray oynasýn yorumlarý vardý.Arkadaþlar ben bu konuda þöyle düþünüyorum;sað bekte engin oynar.ortasaha ve forvet hattýnda çok olmasa bile alternatiflerimiz var yinede.yattara burak alan deðiþtirerek oynayabilir.zafer var alan var.eðer o bölgece engine iþ düþerse oyun içinde deðiþiklik yapýp barýþý yada mustafayý oynatabilir belki.

Nereden
    Ýstanbul

barýþ dedigimiz adamýn hasan üçüncüde bir farký yok.yani barýþa biz yeni nesil hasan üçüncü diyebiliriz.bu adama ne buldunuzda beðeniyosunuz anlamýþ degilim.liverpoll macýnda bu adamý canlý izledim ne pozisyon almasýndan haberi var ne tekniði var.saldým çayýra mevlam kayýra...koþ babam koþ,,kasaplýktan baþka iþi yok...ama emenikeyi koyarlarsa baþýna kasaplýgýda bi iþe yaramaz demedi demeyin....ben tayfýn coranýn oynatýlmasýndan yanayým,inþallah tayfun oynar,ileriki haftalar içinde hazýr olup 2.yarý sað bekte iyi bir alternetif olur tayfun
    √ OKAN™ 1987

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

bu sene þampýyonluk senesý olacak inþallah
    abýlerým nasýl kutlanýr bu sampýyonluk hýc yasamadým hýc gormedým hep baskalarýnýn sevýnclerýný ýzledým ben
    cok heyecanlýyým evet bu takým sampýyon olmasa da býzým býrtanemýz ama ne býleyým ya cok heyecanlanýyorum maclarý ýzlerken yuregým hop hop edýyor
    inþallah karabuk macýný da alýp tarýhýn belký de en onemlý sezonunun ýlk yarýsýný mutlu kapatacagýz
    herkese saygýlar
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Korkulacak bir maç olmasýna raðmen içimde tuhaf bir duygu var ne olursa olsun maçý alýcaz diye. hatta maçý izleyesim bile yok o derece bir güven duygusu var içimde hayýrdýr inþallah
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Salih Edip Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Korkulacak bir maç olmasýna raðmen içimde tuhaf bir duygu var ne olursa olsun maçý alýcaz diye. hatta maçý izleyesim bile yok o derece bir güven duygusu var içimde hayýrdýr inþallah
    Aha þimdi yandýk

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    41

Alýntý OKANIZM Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    barýþ dedigimiz adamýn hasan üçüncüde bir farký yok.yani barýþa biz yeni nesil hasan üçüncü diyebiliriz.bu adama ne buldunuzda beðeniyosunuz anlamýþ degilim.liverpoll macýnda bu adamý canlý izledim ne pozisyon almasýndan haberi var ne tekniði var.saldým çayýra mevlam kayýra...koþ babam koþ,,kasaplýktan baþka iþi yok...ama emenikeyi koyarlarsa baþýna kasaplýgýda bi iþe yaramaz demedi demeyin....ben tayfýn coranýn oynatýlmasýndan yanayým,inþallah tayfun oynar,ileriki haftalar içinde hazýr olup 2.yarý sað bekte iyi bir alternetif olur tayfun
    Bu mantýða göre Mustafa Yumlu geleceðin NEsta'sý ?

Doðru mudur Okan Hocam ?

Liverpool'a karþý oynayan bir adamdan, takýmda doðru düzgün dakika alamamýþ bir adamdan bahsediyoruz.....

Bu kadar kolay harcamayýn ne olur...

Nereden
    Ýstanbul

karabüðün sol tarafýnda beþiktaþýn kazma küreði seriç var aboooo,bu maçta sað kanatta oynayan oyuncumuz kesin maçýn adamý olur,demedi demeyin
    √ OKAN™ 1987

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

saðbek giray oynar bence..

hamza61omer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Alýntý ugur6101 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu sene þampýyonluk senesý olacak inþallah
    abýlerým nasýl kutlanýr bu sampýyonluk hýc yasamadým hýc gormedým hep baskalarýnýn sevýnclerýný ýzledým ben
    cok heyecanlýyým evet bu takým sampýyon olmasa da býzým býrtanemýz ama ne býleyým ya cok heyecanlanýyorum maclarý ýzlerken yuregým hop hop edýyor
    inþallah karabuk macýný da alýp tarýhýn belký de en onemlý sezonunun ýlk yarýsýný mutlu kapatacagýz
    herkese saygýlar
    þampiyonluk gelsin de elbet buluruz yapacak birþeyler
    BENÝM OÐULLARIM ÖNCE TRABZONU TUTACAK.. SONRA FENERDEN NEFRET EDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)