Sayfa 1272 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 272 772 1172 1222 1262 1270 1271 1272 1273 1274 1282 1322 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 31,776 ile 31,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Bozacýnýn þahidi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Okuduðunu anlayamaman ve benim de sana izah etmem þýracý yapmaz

Arkadaþýn yazdýðý bu yahu.....

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Örneðe bak arkadaþ.
    Ezeli rakip ile komþunun arabasý
    Demek ki beþiktaþ bir komþu kadar yakýn görünüyor bu insanlara þg yüzünden.

Hal böyle olunca da beþiktaþýn ligde ki durumu,Avrupa'da ki baþarýlarýyla mutlu olabiliyorlar.
    Emrah kardeþim, güzel kardeþim, sevgili kardeþim

Okuduðunu anlamamakta dünyâ birincisiymiþiz araþtýrmalara göre renkdaþ kardeþim

Konu ettiðim Beþiktaþ'ýn baþarýlý olmasý ya da olmamasý deðil a güzel kardeþim. Okuyalým, okuduðumuzu anlayalým deðerli kardeþim.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Efsaneniz en büyük baþkan bizim baþkan baþkan buraya yumruk havaya diyor ya sizde oleyyy saldýr beþiktaþýmm oleyy diye tempo tutun bu akþam.. ne de olsa ÞG Avrupa'da ülkemize yeni baþarýlar kazandýrmak için takýmýný sahaya çýkartacak.. ha o takým ezeli rakibimiz beþiktaþ mýþ falan hiç önemi yok.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Evet ben okuduðumu anlayamýyorum ne yazýk ki.. ÞG ile beþiktaþ ayrýmýný da yapamýyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Sonra niye dalga geçiyorsun diye birde üstüme geliyorlar.

Yahu hem okuduðunu anlayamýyorsun, rezil oluyorsun.Sonra düzeylice konuþup ''pardon'' diyeceðine yine konuyu baþka yerlere çekip , çirkinleþiyorsun.

Cevap yazarým bu sözlerine ama anlayabilir misin?

Sanmýyorum

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efsaneniz en büyük baþkan bizim baþkan baþkan buraya yumruk havaya diyor ya sizde oleyyy saldýr beþiktaþýmm oleyy diye tempo tutun bu akþam.. ne de olsa ÞG Avrupa'da ülkemize yeni baþarýlar kazandýrmak için takýmýný sahaya çýkartacak.. ha o takým ezeli rakibimiz beþiktaþ mýþ falan hiç önemi yok.
    Kahrolsun ezelî râkibimiz karþýsýnda geride kalmamýza neden olan baðzý adamlar

Yahu el insaf. Kulübün hâline bak! Ne durumda olduðumuza bak! Ne ezelî rekâbetinden bahsediyorsun Allah aþkýna...

Þenol Güneþ mi batýrdý koskoca kulübü.

Gidip Hacýosmanoðlu'nu, Usta'yý oy verip baþa getirenler mâsum, suçlu Þenol Güneþ öyle mi?

Hadi ordan!
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim komþu sýfýr km Hyundai Santa Fe aldý, bu durumun bana bir getirisi olmadý. E bu durumda ben de kaza yapsýn da hayrýný görmesin, bana getirisi yoksa ona da getirisi olmasýn diye dua ediyorum.

Sorduðun soru yetiþkin bir insana hiç yakýþmýyor.
    Dostum yaþýný bilmiyorum ama sap ile samaný ayýramayarak düzeyini belli ediyorsun.
    Yazdýðýn cevap tamamen art niyetli ve hiciv dolu.
    Sorduðum soruda Þenol Güneþ baþarýlý olmasýn diye bir imada bulunmadým.
    Hoca bugün B.Münih'in ya da Juventus'un baþýnda olsa ayný baþarýlarý katmerli bir þekilde yaþar bundan þüphem yok.
    Ayrýca gurur onur duyarým. Bunuda bilmeni isterim.
    Bir övgüde bulunuyorsun ancak bu sadece Þenol Hocaya yönelik deðil.
    Trabzonspor'u ötekileþtiren, ezmek , yermek için her türlü haltý yiyen, Dünya þike tarihine adýný yazdýrmýþ bir kulübü de yanýnda övmüþ oluyorsun.
    Burayý Trabzonspor forumu olarak biliyorum. Rakip kulüplere methiyeler dizilebileceðini bunun normal karþýlandýðýný bilmiyordum.
    Þenol Güneþ hangi takýmýn hocasý ise ben o takýmý desteklerim diyorsan da saygý duyup;
    Bu akþamki maçýnýzda baþarýlar dilerim.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Ortada bir gerçek var.. ÞG beþiktaþýn baþýnda ve sen ÞG'in baþarýlý olmasýný temenni ediyorsun.. ayný ÞG yarýn bir gün fenerin baþýna da geçebilir.. ve yine sizler utanmadan sýkýlmadan baþarýlý olmasýný dilersiniz.

Burada sýrf ÞG yüzünden beþiktaþa sempati duyuyorum 2.takýmým olarak görüyorum diyen biri vardý çevresinde de durum böyleymiþ.. sizler bu durumu sadece dile getirmiyorsunuz yoksa yaptýðýnýz þeyin hiçbir farký yok bu durumdan.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý tRaiNer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dostum yaþýný bilmiyorum ama sap ile samaný ayýramayarak düzeyini belli ediyorsun.
    Yazdýðýn cevap tamamen art niyetli ve hiciv dolu.
    Sorduðum soruda Þenol Güneþ baþarýlý olmasýn diye bir imada bulunmadým.
    Hoca bugün B.Münih'in ya da Juventus'un baþýnda olsa ayný baþarýlarý katmerli bir þekilde yaþar bundan þüphem yok.
    Ayrýca gurur onur duyarým. Bunuda bilmeni isterim.
    Bir övgüde bulunuyorsun ancak bu sadece Þenol Hocaya yönelik deðil.
    Trabzonspor'u ötekileþtiren, ezmek , yermek için her türlü haltý yiyen, Dünya þike tarihine adýný yazdýrmýþ bir kulübü de yanýnda övmüþ oluyorsun.
    Burayý Trabzonspor forumu olarak biliyorum. Rakip kulüplere methiyeler dizilebileceðini bunun normal karþýlandýðýný bilmiyordum.
    Þenol Güneþ hangi takýmýn hocasý ise ben o takýmý desteklerim diyorsan da saygý duyup;
    Bu akþamki maçýnýzda baþarýlar dilerim.
    Sapla samaný ayýramayan biri olarak diyeyim ki: Trabzonspor'dan kalan son hâtýrayý kayýtsýz þartsýz destekliyorum.

Ki derûnumda o Trabzonspor'un yaþattýðý güzelikler unutulacak gibi deðil.

Saygýn için de, baþarý temennin için de teþekkür ederim.
    Konu TekfurÇayýr 61 tarafýndan (21.11.2017 Saat 19:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    7

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Sanýrsam beraber yaþýyoruz.Fb ye geçerse ne yapacaðýma kadar biliyorsun Faraziler üzerine konuþulmaz.Olursa bende dediðini yaparsam o zaman konuþursun ; deðil mi?

Ayrýca herkes farklý bireydir.Ben mesela þu aralar Þenol Hocanýn ayrýlmasýný istiyorum.

Burada kin kusmanda zerre etki yapmaz.Ne Þenol Hocaya sevgiyi azaltýr, ne Trabzonspor'u büyütür.Sadece dalga geçildiðinle kalýrsýn, bu dille yazarsan.

Trabzon'u küçültende deðerlerinden uzaklaþmýþ, yozlaþmýþ, kin ve nefret üzerinden fanatiklikle bir yerlere varacaðýný sanan kitledir.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýþte kayýtsýz þartsýz desteklerseniz her yaptýðý gözünüze güzel gözükür, hatalarýný da görmezsiniz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

PEREKLÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

Senol hocam tebrik ederim
    Saygýlar sevgiler

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Valla orasýný bilemem ama bir zamanlar bizde Þampiyonlar liginde oynuyorduk.Acaba nerede hata yaptýk diye sormak lazým ...

Þl oynarken bizi bu hallere düþüren kimlerse ve bu olaylara kimler vesile olmuþsa, hala bize o günleri yaþatan adama umarsýzca saldýrýlýyorsa, mahalle baskýsýyla efsaneliði forumdan siliniyorsa, üstüne hala utanmadan o adama duyulan sevgi, saygý,vefa gibi duygularla burada adamý güzelce anmamýza bile türlü bahanelerle çamur atýlýyorsa hepsine nefretim büyük.

Hala yok bjk li, yok þikeci yok fb li diye ilkokul üç seviyesinde muhabete girilmesi bekleniyor biliyorum ama ben þahsým adýma burada futbol konuþmak için buradayým.Saçma sapan , çocukça, dedikodularla iþim yok.

Taraftar olarak seviye atlamayýp, takýmýn seviye atlamasýný bekliyorsunuz.Olmayýnca da oraya buraya saldýrýyorsunuz.Ýnsanlarý iki kelam güzelliklerden mahrum býrakmayý görev edinmiþsiniz.

Kimse kimsenin hatalarýný görmezden gelmiyor.Sadece insanlarý saçma sapan þeylerle deðerlendirmiyor diye ayný seviyeye çekmeye çalýþýyorsunuz.

O ne dedi, bunun aðzýndan ne çýktý, bu hapþýrdý mý kusura bakmayýn ama benim için çok önemli þeyler deðil.Nasýl bir hayatýnýz var bilmiyorum ama ben futbolu eðlenmek için izliyorum.Siz sevdiklerimizi öldürmeye çalýþýrken, insanlarý bataða çekerken ben o bataða girmem.

Þekilciliktende nefret ederim.Hiç bir kalýba uymam.

Efsane yazýsýný sildirdikten sonra huzur verirsiniz artýk diyordum ama yetmemiþ kirletmeye devam.

Ama yazarken düzgün yazýn, okurken düzgün okuyun, çünkü bana koz verirseniz sonuna kadar kullanýrým.Kardeþim

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Bugün Türk futbolunda kayda deðer bir þey yaþanmamýþtýr. (21.11.2017)

Kafam rahat benim.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Tebrikler hocam. Ýstanbul tayfasýnýn samimiyetsiz yýlýþmalarýna kanmadan, hakettiðin gerçek saygýyý görmen ve tatman hoþuma gidiyor.

Bu topraklardan çýktýðýnda, bu topraklarda baþarýlý olmana izin vermeyenler þimdi sana alkýþ tutmak zorunda kalýyor. Bu bile ne kadar okkalý bir tokat attýðýnýn ispatý niteliðinde. Eline saðlýk!
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün Türk futbolunda kayda deðer bir þey yaþanmamýþtýr. (21.11.2017)

Kafam rahat benim.
    Her sene bir türk takýmý çeyrek final oynuyor zaten

erol-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

þenol güneþ bazý taraftarlarýmýz yüzünden TRABZON da deðil her kötü skorda adama ana avrat sövüldü sonrada niye beþiktaþda diye kýzlýyor inanýn þenol hocanýn siyah beyaz forma altýnda görev yapmasýna kahroluyorum elin adamlarýna verilen tölerans hiç bir zaman kendi insanýmýza verilmedi . kim nederse desin benim için Þenol GÜNEÞ bir TRABZON efsanesidir Dozerler alikemaller necmiler necatiler turgaylar gibi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

þenol güneþ'in baþarýsý ayný zamanda Trabzonspor'un baþarýsýzlýðý demektir.Bana kalýrsa þenol güneþ için temennilerinizi sýralamadan önce iki defa düþünün

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Forum > BMN | Trabzonspor > Trabzonspor Tarihi & Nostalji > Þenol Güneþ

Baþarýsý için tebrikler ama hala bu kutlama yerinin burasý olmadýðýna inanýyorum.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Forum > BMN | Trabzonspor > Trabzonspor Tarihi & Nostalji > Þenol Güneþ

Baþarýsý için tebrikler ama hala bu kutlama yerinin burasý olmadýðýna inanýyorum.
    Evet, baþlýðýn önceki baðlantýsýna bakýlýnca doðru bir tespit, katýlýyorum.
    7

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Yine puan kaybý Neyse ki Avrupa var.Ama 2 kulvarda da iþler iyi gitsin ki her maç sonrasý görelim o ÞG güzellemelerini.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Puan kaybý yaþadýklarý anda Twitter'da Beþiktaþ taraftarýnýn (kendisine ayakkabý atan taraftar zihniyeti) kendisine söven mesajlarýný okumak son zamanlardaki en büyük hobim
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (25.11.2017 Saat 20:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Beter olsunlar..
    Trabzonspor taraftarýný beðenmeyip dalga geçen,tinerciler ile kýyaslayýp efsanelerine hakettiði deðeri verdiklerini söyleyen tiplemeleri de göreceðiz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Boþuna demiyoruz mutluluðunuz baþka insanlarýn mutsuzluðu üzerinden yürüyor.

Adam kongre üyesi olmuþ , uðraþtýðý twitterdaki ergenlerin Þenol Güneþ'e sövmesi.Bir de mutlu olduðunu söylüyor

Bende sizinle gurur duydum, böyle vizyonu geniþ kongre üyelerimiz olduðu için.Trabzonspor'un geleceðinin sizin gibi kaliteli ve çapý yüksek insanlara emanet olmasý içimi rahatlattý.

Trabzonspor'un sýrtý yere gelmez!

Merak etme en fazla Þenol Hoca sezon sonu ayrýlýr, gelecek sezon sonunda aðlaya aðlaya yine dönmesini isterler.

Sen Trabzonspor'un geleceðini düþün, nereye gider diye.Þenol Hoca mesela Twitterlarda dolanýp, Trabzonspor'un geldiði yerden memnun olmuyordur.Onunda vizyonu belli.

Birinin emeði, birinin çenesi.
    Konu sason tarafýndan (26.11.2017 Saat 16:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)