Sayfa 1298 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 298 798 1198 1248 1288 1296 1297 1298 1299 1300 1308 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,426 ile 32,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hoca çýkýp açýk açýk küfür bile etse, öyle demek istemedi þöyle demek istedi diyecekler mevcut olduðu sürece akýllanmayýz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayýr adam bjk efsanesi olma yolunda adým adým ilerliyor. Ben hazmediyorum nasýl bunu hoþ görebilirsiniz..
    Çok mu anlam yükledim sana Þenol hocam ama bakamýyorum bile fotolarýna , canýmý acýtýyorsun aþýrý þekilde
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bir kere sözleþmesini opsiyonlu yapmasý bile çok yanlýþtý. Burasý Trabzon burda her an her þey olabilir, bunu en iyi sen biliyorsun. Usta birden seçim kararý aldý ve gitti, þimdi sana ihtiyaç var istesen bile gelemezsin. Gerçi istemiyorsun onu da anladýk!

Sözleþmeni 1 yýl yapýp Trabzonspor istese giderim diye þart koyabildin mi? Koyamadýn.

Peki!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fazla anlam yükledik Þenol Güneþ e demek ki. Sezon sonunda göreceðiz bakalým, efsane mi kestane mi.

SM-N9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Gelmez beyler gelmez, gelip de böyle yükün altýna girmez.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sözleþmesi var diye de suçlu oldu. Muhteþem

Hatýrlar mýsýnýz, kulübün durumu yine çok iç açýcý deðilken Broos'tan önceki dönem, Kore'deyken kendisiyle görüþülmüþ fakat "Burada sözleþmem devam ediyor. Bu insanlarý yarý yolda býrakamam. Sözleþmem bitince konuþuruz." demiþ ve teklifi sözleþme sonuna dek ötelemiþti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen Þenol Güneþ, bugün ayný hareketi yaptýðý için efsanelikten kovuluyor

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    Konu Yiðit Gayretli tarafýndan (08.05.2018 Saat 13:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Mukavelem olsun olmasýn bu kadar sevginin olduðu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrýlýk olmaz"

Adam dün bjk camiasýna bana kucak açýn
    Ts camiasýna beni rahat býrakýn mesajý verdi

2 yýldýr peþinden koþup her defasýnda rezil olduðumuza kaldýk.
    Konu Ogün YAZICI tarafýndan (08.05.2018 Saat 13:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mukavelem olsun olmasýn bu kadar sevginin olduðu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrýlýk olmaz
    Yukarýyý oku Ogün. Kore'de peþinden intihar edenler oldu

Adam oradan krallýk tahtýný býraktý geldi...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Toraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Þenol hocayý bugüne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Yaþ itibariyle þampiyonluklar dönemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye baþladýðým yýl 1992. O yýldan bu yýla baþarý olduðumuz dönemlerin çoðunda Þenol Güneþ baþtaydý. Bu yüzden hocayý kolay kolay gözden çýkarmak istemedim. Çünkü bir Fatih Tekke gibi bir Ünal Karaman gibi Þenol Güneþ de Trabzonsporu Trabzsonspor yapanlardandý. Ama þimdi kendisi neredeyse tüm bir ömrünü kendisini Þenol Güneþ yapan deðerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftarý için "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nýn kemiklerini sýzlatýrcasýna bunu söylüyor. BJK'de çalýþabilirsin 1 yýllýk kontratým var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarým. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin bütün kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hiçbir alakasý yok. Sen sadece þahsi baþarýlarýnýn peþinde koþmuþsun.
    Üstelik Fener maçýndaki olaylardan sonra "ben bu çirkef düzenin içinde yaþayamam" havasý estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerçekten rol kesiyordun. Hani moralin alt üst olmuþtu, hani futbol düzenine duyduðun inanç kaybolmuþtu. Ýki gün sonra "ne kadar isterlerse ben buradayým" diyorsun.
    Þenol Güneþ'le Trabzonspor'un manevi baðý Þenol Güneþ eliyle kesip atýlmýþtýr. Çünkü Trabzonsporluluk tanýmý itibariyle düzenle örtüþmemektir. Hem bu kadar düzenle örtüþeceksin hem de "ben Aykut'tan farklýyým" diyeceksin. Aykut'tan ne farkýn var. Aykut en azýndan filmin kötü adamý olmayý kabul ediyor. Sen bir de masum rolüne bürünüyorsun. Sen ancak parçasý olduðun düzen kadar masumsun.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Hatýrlar mýsýnýz, kulübün durumu yine çok iç açýcý deðilken Broos'tan önceki dönem, Kore'deyken kendisiyle görüþülmüþ fakat "Burada sözleþmem devam ediyor. Bu insanlarý yarý yolda býrakamam. Sözleþmem bitince konuþuruz." demiþ ve teklifi sözleþme sonuna dek ötelemiþti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen Þenol Güneþ, bugün ayný hareketi yaptýðý için efsanelikten kovuluyor

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    kim kahraman îlan etti onu öyle dedi diye, öyle diyen bos laf yapmistir sirf senol savunuculugu yapmak için...
    kendisi çoktan efsânelikten kovuldu, zorunuza gitse dee gitmese dee... hattâ kendi kendini kovuyor efsânelikten, daha ne desin "ben küçükken de bjkliydim" mi demeli, ki bunu dese de yetmez efsâne sayilacak birçok kisi tarafindan, e yeter daa...

ayrica geçmiste yine bjk basin toplantisinda ne demisti "kovsalar da gitmem" dememis miydi, yanlis mi hatirliyorum...
    bizdeyken 2 istifâ sesi hop kaçiyor, kimse salak degil kimse enâyi degil... bjk efsânesi olma yolunda jet hiziyla ilerledi, hattâ oldu bile bjk efsânesi artik kendisi...

eskiye gidersek, kendi câmiamizdan hem de, efsâne Cemil Usta'dir... Ahmet Suat Özyazici'dir
    yakin geçmise ve yabancilara bakarsak, Totti'den öte efsâne yok....

Özkan Sümer 100 yasinda da gönüllü hizmet verse dahi tam olarak efsâne degildir, bunu gsye gidip hocalik yaparak bozmustur, üstelik 17 yasinda alt yapimizda olan Tugay Kerimoglu'yu da getirmesi isin tuzu biberi olmustur...

benim efsânelik tanimim bunlari da göz önüne alir, kusura bakmasin kimse... light efsânelik tanimlariyla isim olmaz
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Toraman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol hocayý bugüne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Yaþ itibariyle þampiyonluklar dönemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye baþladýðým yýl 1992. O yýldan bu yýla baþarý olduðumuz dönemlerin çoðunda Þenol Güneþ baþtaydý. Bu yüzden hocayý kolay kolay gözden çýkarmak istemedim. Çünkü bir Fatih Tekke gibi bir Ünal Karaman gibi Þenol Güneþ de Trabzonspor'u Trabzonspor yapanlardandý. Ama þimdi kendisi neredeyse tüm bir ömrünü kendisini Þenol Güneþ yapan deðerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftarý için "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nýn kemiklerini sýzlatýrcasýna bunu söylüyor. BJK'de çalýþabilirsin 1 yýllýk kontratým var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarým. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin bütün kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hiçbir alakasý yok. Sen sadece þahsi baþarýlarýnýn peþinde koþmuþsun.
    Üstelik Fener maçýndaki olaylardan sonra "ben bu çirkef düzenin içinde yaþayamam" havasý estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerçekten rol kesiyordun. Hani moralin alt üst olmuþtu, hani futbol düzenine duyduðun inanç kaybolmuþtu. Ýki gün sonra "ne kadar isterlerse ben buradayým" diyorsun.
    Þenol Güneþ'le Trabzonspor'un manevi baðý Þenol Güneþ eliyle kesip atýlmýþtýr. Çünkü Trabzonsporluluk tanýmý itibariyle düzenle örtüþmemektir. Hem bu kadar düzenle örtüþeceksin hem de "ben Aykut'tan farklýyým" diyeceksin. Aykut'tan ne farkýn var. Aykut en azýndan filmin kötü adamý olmayý kabul ediyor. Sen bir de masum rolüne bürünüyorsun. Sen ancak parçasý olduðun düzen kadar masumsun.
    oo kkaaddaaarrrr

budur bee
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Sefer koz dediðim bjk'nin baþýnda olmasý az bir tökezlesin orada hiç düþünmeden gelir.Bakma þimdi baþarýlý diye taraftar,camia vs. bahsediyor.

Ayrýca ben kendisinin gelmesini de istemiyorum yönetim ve camia þartlanmýþ gibi.. iyi bir yabancý teknik adam ve 2-3 takviye ile bu kadro þampiyonluða oynar.SG'de mutlu mesut olduðu camiasýnda devam etsin.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

hoca þaka yapýyor olmalý böyle bi zamanda gelmeyecekte beþiktaþtan kovulduðundamý gelecek seneye þampiyonlar ligine gidemezse zaten kovulcak belki þampiyon olmazsa yine kovulacak hatta uefada ön elemede falan elenirse yine kovulacak bunu o da biliyor neden inadý tuttu yada böylemi konuþmasý gerekiyor þimdilik sezon sonuna kadar kötü düþünmek istemiyorum ya ben baþka birini görmek istemiyorum takýmýn baþýnda artýk çünkü eminim kim gelirse gelsin devre arasýnda gidecek

Nereden
    Bursa

Çok boþ adam çok,hiç bir doðrusu,para dýþýnda hiç bir deðeri yok.
    • Memento mori

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

allah aþkýna dünyada bir tek o yok ya. gelirse gelir gelmezse de tatavasý yapýlmaya deðmez. bu ne ya býktým ersun-þenol-efsane futbolcu döngüsünden.

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    Þenol Güneþ'i bende çok severdim ancak bjk gittiðinden beri yaptýðý ve yapamadýðý açýklamalar ile bizi derinden üzdü ve saygýsýný yitirdi.Size sadece þunu diyebilirim bizim teknik direktörümüz Rýza Çalýmbay bjk efsane oyuncusu hiç en güzel renkler bordo mavi dediðini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftarý kovmadýkça ben buradan gitmem dedi mi
    Trabzonspor taraftarýna tabiri caizse yalakalýk yaptýðýný görmedim adamýn kapasitesi belli teknik direktör olarak eleþtirilir ancak adamýn duruþuna laf edilmez . Sözde bizim Þenol Güneþ 40 yýllýk bjklilere taþ çýkaracak ifadeleri var sözleþmesi olabilir ona lafým yok ancak bu kadar kendini küçük düþürmeye gerek yok.
    Fatih Tekke bjk imza töreninde ben Trabzonsporluyum dedi bir þey kaybetti mi ?
    Burak Yýlmaz en iyi döneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor için ölürüm Burak Yýlmaz bugünlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim Þenol Güneþ eyvallahi olmadýðý halde bjkye yaranmaya þirin görünmeye çalýþýyor ve bunu sizde sözleþmesi devam ediyor diye makul karþýlýyorsunuz ben sizin gibi düþünmüyorum doðru bulmuyorum çok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan farký yok gözümde

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ'i bende çok severdim ancak bjk gittiðinden beri yaptýðý ve yapamadýðý açýklamalar ile bizi derinden üzdü ve saygýsýný yitirdi.Size sadece þunu diyebilirim bizim teknik direktörümüz Rýza Çalýmbay bjk efsane oyuncusu hiç en güzel renkler bordo mavi dediðini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftarý kovmadýkça ben buradan gitmem dedi mi
    Trabzonspor taraftarýna tabiri caizse yalakalýk yaptýðýný görmedim adamýn kapasitesi belli teknik direktör olarak eleþtirilir ancak adamýn duruþuna laf edilmez . Sözde bizim Þenol Güneþ 40 yýllýk bjklilere taþ çýkaracak ifadeleri var sözleþmesi olabilir ona lafým yok ancak bu kadar kendini küçük düþürmeye gerek yok.
    Fatih Tekke bjk imza töreninde ben Trabzonsporluyum dedi bir þey kaybetti mi ?
    Burak Yýlmaz en iyi döneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor için ölürüm Burak Yýlmaz bugünlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim Þenol Güneþ eyvallahi olmadýðý halde bjkye yaranmaya þirin görünmeye çalýþýyor ve bunu sizde sözleþmesi devam ediyor diye makul karþýlýyorsunuz ben sizin gibi düþünmüyorum doðru bulmuyorum çok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan farký yok gözümde
    Ayýp ediyorsun bence...
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yine mi ayný film yahu?
    Antrenör mü kalmadý dünyada da ayný isimleri konuþuyoruz hep?
    Þenol Güneþ kargalarda mutlu, ne diye bu ýsrar?
    Mutlu olmasa bile, taraftar kendisi konusunda ikiye bölünmüþ durumda. Gelirse daha çok baþý aðrýyacak..
    Gelmesin zaten artýk...

Alman bir hoca gelsin, Türk hoca istemiyorum...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Ayýp ediyorsun bence...
    Ayýbý ben deðil Þenol Güneþ yapýyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin sözleþmen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna sözüm yok ancak yaptýklarý ile efsane olmadýðýný gösteriyor.
    Fatih Terim'e hepimiz güleriz sevmeyiz ama onun kadar olamadý
    Öðrencisi olan Fatih Tekke kadar olamadý.
    Umarým Akyazý kompleksin adý deðiþir.
    Zira bjk taraftarýna camiasina yalakalýk eden birinin adýný þahsen istemiyorum bak eski paylaþýmlarýma bakabilirsin ben gerçekten Þenol Güneþ'i ayrý severdim laf söyleyemezdim ancak bu bardaðý taþýrdý.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayýbý ben deðil Þenol Güneþ yapýyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin sözleþmen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna sözüm yok ancak yaptýklarý ile efsane olmadýðýný gösteriyor.
    Fatih Terim'e hepimiz güleriz sevmeyiz ama onun kadar olamadý
    Öðrencisi olan Fatih Tekke kadar olamadý.
    Umarým Akyazý kompleksin adý deðiþir.
    Zira bjk taraftarýna camiasina yalakalýk eden birinin adýný þahsen istemiyorum bak eski paylaþýmlarýma bakabilirsin ben gerçekten Þenol Güneþ'i ayrý severdim laf söyleyemezdim ancak bu bardaðý taþýrdý.
    Ben Þenol Güneþ'e olan sevgine ve saygýna yorum yapmadým Mesut. Ama Aykut denen karakter yoksunu, ahlaksýz herifle de bir tutulmasýna göz yumamam.
    Ayaða KALK!

C.Guleryuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Paraya karþý emeðin savaþý dedikten sonra parayý seçmesinden belli deðil miydi Þenol Hoca'nýn karakteri?
    Halen neden bu kadar büyük sevgi besliyorsunuz bu adama anlayamýyorum.
    Ben kendisini defterden sileli yýllar oldu

Gelme, Allah'ýný seviyorsan gelme.
    Arbeit Macht Frei !

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bence tazminat kovalýyor taraftar yanýmda paramý vermezseniz istifa etmem diyor Aman hocam sen Bjk de mutlu ol bize bulaþma burada ki þenol dilolarý da utanmasalar senin yanýna gelip kartal olup yüksekten uçacaklar ama iþte bir yerden sonrasý kaldýrmýyor e senin gibi milyon euro da vermeyecekler bu garibanlara neyse Allaha yakýn bize uzak olman dileði ile

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Ýnþallah bu takýmýn baþýnda görmeyeceðiz kendisini.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnþallah bu takýmýn baþýnda görmeyeceðiz kendisini.
    5'inciliðe sevineceðiz o zaman desene.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    5'inciliðe sevineceðiz o zaman desene.
    Þenol Güneþ Allah geçinden versin öldü diyelim ozaman napcaz reis ? kapatýrýz kulübü herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)