Sayfa 1299 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 299 799 1199 1249 1289 1297 1298 1299 1300 1301 1309 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,451 ile 32,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý BERBATOV61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ Allah geçinden versin öldü diyelim ozaman napcaz reis ? kapatýrýz kulübü herhalde
    Ersun Yanal ne güne duruyor de mi Ýsmail Abi ?

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Murathan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun Yanal ne güne duruyor de mi Ýsmail Abi ?
    Ersun bu takýmý uçurur

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

2 senedir baþlýðý her türlü kirli aðzýnla dolduracaksýn doldurmayý geçtim nefretini kusacaksýn sonra da geleceksin buraya utanmadan sýkýlmadan yüzsüz yüzsüz "neden gelmiyorsun hoca" "senden de bu beklenirdi" "sattýn bizi" minvalinde zýrvalayýp baþlýðý aðlama duvarýna çevireceksin...

Þenol Güneþ Menol Güneþ yok dedik...Hade yallah Çalýmbay-Yücel Ýldiz-Güvenç Kurtar'a yallah...Ömrünüzde hoca yüzü görmemiþsiniz deðer bilmemiþsiniz ne Güneþ'i yallah...

Bu baþlýðý da yönetim ya kaldýrsýn ya da yazmaya yaþ sýnýrý koysun...Ayný zýrvalýklarý okumaktan gýna geldi..Þenol hoca bizim td deðil baþka bir kulübün tdsi...Kendisinin her demecini çarpýtýp buraya taþýyýp tartýþma yaratan ergenimsilere gerekli uyarýyý yapýn..Utanmasalar "Þenol hoca dünya yuvarlaktýr" dedi niye dedi dünya düzdür diye karþý çýkacak zavallýlar...

Adam Ýstanbul'da üniversite okuyor kalkmýþ Þenol Dolmabahçe gibi yeri býrakýp gelir mi diyor buna iyi güldüm...Sen Ýstanbul'da ne arýyorsun köyüne dönsene demezler mi adama? Eylem farklý söylem farklý kalkýp muhattap alacak da deðilim...

Güneþ ufuktan doðar yürüyün arkadaþlar.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bende gelirse saygý duymuyacaktým.Zaten yýllardýr belirtiyorum bunu.Ona olan saygýmý boþa çýkarmadý.

Ýnsanlarýn bir duruþu olur.Yahu kaç yýldýr her lafýný cýmbýzlayýp, hakaret etmek için bahane arýyorsunuz.Bu ne yüzsülüktür arkadaþ.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasýl bir yüz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazýsýný!

Aman Ersuncum, caným Ersuncum derken, Þenol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
    Burada Rýza'nýn altýný oyuyor gelmek için diyenler bile oldu

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsýn.

Bu arada gelsede o da bir þey yapamaz ki gelmez.Futbolcularýna para ödemeyen bir klüp asla baþarýlý olamaz.Boþuna Td aramayýn.
    Konu sason tarafýndan (11.05.2018 Saat 17:55 ) deðiþtirilmiþtir.

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý sason Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende gelirse saygý duymuyacaktým.Zaten yýllardýr belirtiyorum bunu.Ona olan saygýmý boþa çýkarmadý.

Ýnsanlarýn bir duruþu olur.Yahu kaç yýldýr her lafýný cýmbýzlayýp, hakaret etmek için bahane arýyorsunuz.Bu ne yüzsülüktür arkadaþ.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasýl bir yüz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazýsýný!

Aman Ersuncum, caným Ersuncum derken, Þenol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
    Burada Rýza'nýn altýný oyuyor gelmek için diyenler bile oldu

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsýn.

Bu arada gelsede o da bir þey yapamaz ki gelmez.Futbolcularýna para ödemeyen bir klüp asla baþarýlý olamaz.Boþuna Td aramayýn.
    Ahahah þu yazýyý ibret için çerçeve yapýp biyere asacaðým. Bir þenol yanlýsý aðlýyor gözleri yaþlý diye de bir baþlýk koyacaðým.
    Konu Berke6198 tarafýndan (12.05.2018 Saat 23:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hocam Ý.mansýz ve Guti'yi transfer etmiþ yanýna h.o.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul

Bugün TSli taraftarla fotoðraf çekinmeyi reddetmiþ. Herhalde acelesi vardýr. Neyse.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün TSli taraftarla fotoðraf çekinmeyi reddetmiþ. Herhalde acelesi vardýr. Neyse.
    Reddettikleri arasýnda bir iki tane karga vardý o yüzden haber deðeri yok
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Reddettikleri arasýnda bir iki tane karga vardý o yüzden haber deðeri yok
    Demek ki acelesi varmýþ. Yoksa efsanesi olduðu kargalarý reddetmezdi

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Sen ve kankan Hayrettin unutulmayacaksýn.Bu kulüpten bir daha içeri girmessin inþallah..
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Kendisi bitmiþ. Bizdeyken de baský anýnda demoralize olurdu ve bunun sýkýntýsýný yaþardýk hep. Fakat iyi bir hocaydý iþine bakan biriydi. Þimdi hem sevimsiz hem de yaþlý inadý yüzünden berbat futbol oynatan birine dönüþmüþ. Bana öyle geliyor ki Fatihle ikisi yakýnda bu piyasadan kalkacaklar. Ünal hoca Abdullah hoca Kemal hoca gibi adamlarýn çaðý baþlýyor artýk. Ve ayný zamanda Anadolu takýmlarýnýn yükseliþ yýllarýnýn da baþlayacaðýna inanýyorum. Kasýmpaþa þampiyon olsa bu bir þeyi deðiþtirmez ama trabzonspor olarak þampiyon olduðumuzda bir fitil ateþlenebilir. Bu fitili de Ünal hocayla yakacaðýmýza inanýyorum. Trabzonsporda çok güzel iþler yapmýþ bu insan artýk yaptýðý iþten de soðumuþ kovsalar da gitsem þuradan moduna girmiþ. Belli ki Ünal hocaya bir þeyler katmýþ sadece bunun için bile olsa þahsým adýna kendisine teþekkür etmek isterim. Ýnþallah ayný etkiyi Ünal hoca da Hüseyin hocaya yapar ve camiasýný sahiplenen kaybettiðinde caný yanan bu güzel insanlarla çok güzel yerlere geliriz.

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Besiktas'taki son aylarý
    Aman Ünal hocamýza sahip cikalim
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Gümüshaneli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Ünal Hocaya sahip cikmaliyiz. Trabzonspor'u adamlar calistirsin, kargalar degil.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Puan kaybettiði her maçtan sonra aðlayan bi adama dönüþtü iyice antipatik oldu

Nereden
    Ýstanbul

Serdal Adalý yönetime girince ganyan kuponu doldururlar beraber. Arta kalanlarla da þike yaparlar oh mis... Ýþin ucunda para,kupa var sonuçta.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Adamlar þike yapan yönetim kurullarýný seçimle deðiþtirdi diye görevi kabul etmiþtin.

Þimdi Serdal Adalý ile ayný ortamda olmayý reddetmeni bekliyorum. Etmezsen ömrü hayatýnýn en büyük yanlýþýný yapmýþ olursun.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Alphan Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Umurunda bile olmaz. Þike olayý tarihe gömüldü ve herkes yaþanmamýþ sayýyor. Týpký 98 yýlýndaki bir trafik kazasý gibi...
    Konu Alphan Altun tarafýndan (13.09.2018 Saat 10:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Ahmet Nur Çebi'nin ipini çektiler. Sýra sende. O çok gitmek istediðin milli takýma gidersin artýk

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Son 1 yýlda 3 farklý dönemde Þenol Guneþ'i yönetimle karþý karþýya getirdi basýn.
    Hepsinde de basýnýn karþýsýna geçip avcunuzu yalarsýnýz ,benim Beþiktaþ taraftarý ile olan baðýmý koparamazsýnýz, size ekmek çýkmaz dedi

Bu Serdar Adalý olayý da hocanýn üzerinde baský yaratýrsa aynýsýný der devam eder

Cidden büyük beþiktaþlý
    Ben o koltuðun keyfini bu kadar yaþayan adam gormedim
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

kestanelere olan saygým daha büyük

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizde en ufak olayda bir konuþsam diyen adam türlü krizleri kriz yok diye geçiriyor..

Adalý ile hayýrlý iþler dileriz..

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

trabzonspor'da devrimci olan sisteme boyun eðmeyen adam beþiktaþa gidince parayý görünce deðiþti. beþiktaþ taraftarýnýn küfürlü fener tezahüratýna el iþareti yaparak karþýlýk veriyor.

þenoþ güneþ beþiktaþ efsanesidir benim için de böyle artýk

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Kendisi efsane idi sevilir idi ama artýk deðil. Bir kere sen TS rakip olarak mücadele ediyorsan hicbir zaman TS un kendisi olamazsýn.. Taraftarý bile olamazsýn.. Evet gönlümüzde yeri ayrý idi ama kendisi þampiyon olmanýn hazzýný yaþamak istedi.. Kendisini de gözümüzde baya bitirdi.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Buradaki bazý isimler en sahtekar gazetecilere taþ çýkartacak derecede anti Þenol Güneþ'cilik oynuyor!
    Adama atmadýðýnýz iftira kalmadý. Söylemediðiniz söz kalmadý. Adam baþka kulübe gitti hala arkasýndan konuþuyorsunuz.
    Sevmiyorsunuz, anladýk. Ýyi de rakip takýmýn hocasýndan size ne? Her fýrsatta dilinize dolamanýzdaki gaye nedir?
    Býkmadýnýz mý? Üþenmediniz? Yetmedi mi? Doymadýnýz mý? Ben adamý seviyorum. Ama sizin kadar konuþmuyorum. Pes ya...

Son yalan da ''Küfürlü tezahürata karþýlýk verdi'' oldu. Ýftira atýyorsunuz. Bari arkasýný takip edin.
    Böyle çocukça iddialarda bulunmakla elinize ne geçiyor? Anlamýyorum. Þ.Güneþ bahsi geçen konu ile alakalý soruya cevap verdi.
    Çok merak ediyorsanýz, açýp izlersiniz. Ýzlersiniz de belki çocukça hareketleriniz fark edersiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)