Sayfa 1302 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 302 802 1202 1252 1292 1300 1301 1302 1303 1304 1312 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,526 ile 32,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Bu bir zamanlar sevdiðimiz adam gitti Demirorenin camiasýna hoca oldu. Gitti bjk temizdir filan dedi. Sen mi karar veriyorsun temizliðe? Pislik herifi biz de gidip destekledik bjkda. Ýnanýlmaz bir hata yaptýgýmý anladým , bu pislik bjk camiasý ve cýkardýgý demiroren gibi isimler tek amaclarý sampiyonluk ve karýnlarýný doyurmaktý. Bizim sözde efsanemiz de gitti adamlarýn elemaný oldu bizi rezil etti. Kendisi bizi çok utandýrdý!!! Affedilmeyecek þeyler yaptýn hoca, Þampiyonluk için benim sevgimi kaybettin...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendi elindeki kadroyu þampiyon yapsýn bizle ne iþi var, kendi takýmýnýn kadrosu bizimkinden daha iyiydi iki yýldýr niye þampiyon olamýyor?

Boþa çýkýnca nasýl olsa getirecekler, milli takým istemezse, eminim bizde.
    Adam huzur evi iþletiyor Ozan O kadro þampiyon falan olmaz.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam huzur evi iþletiyor Ozan O kadro þampiyon falan olmaz.
    O olmazsa bizimkisi nasýl olacak,
    asýl huzurevi Baþakþehir a.avcý ile lider.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

O olmazsa bizimkisi nasýl olacak,
    asýl huzurevi Baþakþehir a.avcý ile lider.
    Katýlmýyorum. bjk'nin kadrosu çok daha yaþlý ve dengesiz.

baþakþehir'deki baský ve beklenti ile bjk'deki ortam da kýyas kabul etmez. Bunu farklý ortamlarda defalarca dile getirdim.

Diyelim ki Abdullah Avcý çok iyi bir teknik direktör. Bu aþamaya nasýl geldi? Yýllardýr bir denek hayvaný gibi kullandýðý; para sorunu olmayan, taraftar ve yönetim beklentisi olmayan, ötesinde taraftarý bile olmayan, baský seviyesi atmosfer dýþýndaki oksijen miktarý kadar olan bir kulüpte yýllardýr-deneme yanýlma yapýyor.

Muhakkak ki kendini geliþtirmiþtir. Ona itirazým yok... Ama Þenol Güneþ gibi adýnýn geçtiði yerde bile beklenti ve baskýnýn kendinden yükseldiði biriyle kýyasa tabi tutulabilecek bir geçmiþi dahi yok henüz Abdullah beyin.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul

Þenol Güneþ'i görmek isteyenler Ümraniye-Þile yolunda bulunan BEÞÝKTAÞ Nevzat Demir tesislerinde görebilirler.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul

Katýlmýyorum. bjk'nin kadrosu çok daha yaþlý ve dengesiz.

baþakþehir'deki baský ve beklenti ile bjk'deki ortam da kýyas kabul etmez. Bunu farklý ortamlarda defalarca dile getirdim.

Diyelim ki Abdullah Avcý çok iyi bir teknik direktör. Bu aþamaya nasýl geldi? Yýllardýr bir denek hayvaný gibi kullandýðý; para sorunu olmayan, taraftar ve yönetim beklentisi olmayan, ötesinde taraftarý bile olmayan, baský seviyesi atmosfer dýþýndaki oksijen miktarý kadar olan bir kulüpte yýllardýr-deneme yanýlma yapýyor.

Muhakkak ki kendini geliþtirmiþtir. Ona itirazým yok... Ama Þenol Güneþ gibi adýnýn geçtiði yerde bile beklenti ve baskýnýn kendinden yükseldiði biriyle kýyasa tabi tutulabilecek bir geçmiþi dahi yok henüz Abdullah beyin.
    Bu kýyasý ancak Avcý ile Güneþ yer deðiþtirdiði halde yapabiliriz pek mümkün deðil. Ýki t.d.nin aralarýnda oynadýðý karþýlaþmalarda bildiðim kadarýyla Avcý bayaðý üstün. Güneþ Baþakþehir hocasý olsaydý da ayrýca sanmýyorum ki o kadroyla bu baþarýyý yakalasýn.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu kýyasý ancak Avcý ile Güneþ yer deðiþtirdiði halde yapabiliriz pek mümkün deðil. Ýki t.d.nin aralarýnda oynadýðý karþýlaþmalarda bildiðim kadarýyla Avcý bayaðý üstün. Güneþ Baþakþehir hocasý olsaydý da ayrýca sanmýyorum ki o kadroyla bu baþarýyý yakalasýn.
    10 yýl deney yapma imkaný bana versen ben de bir nebze baþarýlý olurum muhtemelen.
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul

10 yýl deney yapma imkaný bana versen ben de bir nebze baþarýlý olurum muhtemelen.
    O takým Avcý yokken küme düþtü, döndü tekrar istikrarla zirvede kalmaya devam etti,
    Þenol Hoca da 4 yýldýr çalýþtýrýyor takýmý,
    ayrýca kadrodaki isimleri teker teker kýyasa tutsak bjk.nin kadrosu ligin üzerinde bir kadro santraforu hariç.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

O takým Avcý yokken küme düþtü, döndü tekrar istikrarla zirvede kalmaya devam etti,
    Þenol Hoca da 4 yýldýr çalýþtýrýyor takýmý,
    ayrýca kadrodaki isimleri teker teker kýyasa tutsak bjk.nin kadrosu ligin üzerinde bir kadro santraforu hariç.
    Kýyas doðru kýyas deðil. Ben inatla ayný noktada ýsrar ediyorum.
    Ayaða KALK!

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

En güzel þey ''Fenerbahçe'de olmak'' diyen Ersun Yanal'ý bu takýmýn baþýnda izleyenler ilginç þekilde Þenol gelirse biz istemezük diyorlar! Haklýsýnýz siz istemezsiniz. Siz en aþaðýlýklarý sindirdiniz ama en baþýndan beri bir duruþu olan adamý istemezsiniz. Harbiden o klimalar yapýldý mý ya? Hoca gelirse falana laf olmasýn. Zira birileri adamýn bu sözüne dahi takýlýyor. Bahane arayana çok tabi...

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Murat KARAKURT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    37

FutbolArena
    FutbolArena @Futbol arena
    Þenol Güneþ'ten Kartal pençesi

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Yazýk.Düzenin adamý oldu iyice.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kartal pençesi yapmadýðý, Necip'e maç içiyle ilgili bir þey anlattýðýna dair video yayýldý. Yayan da beþiktaþlý birisi... Þenol Güneþ kartal pençesi yapsýn yapmasýn vallahi umursamýyorum da bir falsosunu bulsak da yapýþtýrsak niyeti canýmý sýkýyor.

Bu niyet, bazen de böyle baþkasýnýn günahýna girdiriyor.
    Ayaða KALK!

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Ýster kartal pençesi yapsýn, ister kartal kostümü giysin, isterse de kartal gibi ses çýkarsýn, bunlara fazla takýlmayýn.

Gün gibi ortada olan bir þey o da ; sistemin ve paranýn adamý oluþu. Gerisi hikaye
    .

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

verin parasýný hamsi taklidi yapsýn çokta önemli deðil bu adam artýk profesyonel. Profesyonel ile efsane yan yana olmaz hemen adýný sanýný þehirdeki spor kurumlarýndan vs kaldýrýp Trabzonspor da baþarýlý olmuþ bir topçu olarak hafýzaya atmalýyýz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Kartal pençesi yapmadýðý, Necip'e maç içiyle ilgili bir þey anlattýðýna dair video yayýldý. Yayan da beþiktaþlý birisi... Þenol Güneþ kartal pençesi yapsýn yapmasýn vallahi umursamýyorum da bir falsosunu bulsak da yapýþtýrsak niyeti canýmý sýkýyor.

Bu niyet, bazen de böyle baþkasýnýn günahýna girdiriyor.
    he valla , sallamaya yer arýyor insanlar, efsane sýfatýndan vuruyorlar özellikle .
    adam ne yapsýn ruh gibi durup sevinmesin mi , uzun süre sonra fatih terimi devirmiþ .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

**

Resmi siteleri bu foto üzerinden prim kasýyorsa bu kartal pençesidir. Kartal pençesi yapýyorsa da artýk bize ait deðildir. Ki uzun uzun zamandýr bu böyle.

Tartýþmanýn çok da faydasý yok.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Pençe ya da gaga yapsýn ya da yapmasýn bizim için ne fark ediyor ki? Varsýn öyle olsun. Þenol Güneþ Beþiktaþý Ýstanbulu sahiplenmiþ keyfi yerinde. Bizim de takýmýný sahiplenen düzgün bir hocamýz var sizin de keyfiniz yerinde olsun

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

parayý verirsen bugün kartal yarýn kanarya olur yýllardýr söylediðimiz gibi

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Þenol Güneþ bu kulüpden defalarca kovularak postalanmýþ "gel dendiði zaman" koþarak gelmiþ deðeri bilinmemiþ bir adamdýr..Onun kovulduðu günlerdeki halet-i ruhiyesini en iyi bilenlerdenim..

Hele MAY tarafýndan 97'de bir kovuluþu vardýr ki Þenol'un yüzüne bir Allah'in kulu bakmýyordu þehirde..

Underrated biri olarak kutsal topraklardan Trabzon'dan ayrýlýp Bursa ve Bjk'de baþarýlý performansýna devam etmiþtir etmektedir...

Sonuç olarak rakip teknik direktörün davranýþlarý tutumlarý bizi ilgilendirmez..Buraya Þenol hoca þöyle dedi böyle yaptý minvalinde birtakým aslý astarý olmayan þeyleri taþýyýp provokatörlük yapmayýn...

Adam kartal pençesi yapar veya yapmaz bu bizi ilgilendirmez bordo kravat mavi gömlek giyer bu da bizi ilgilendirmez..

Bir de þike davasý hasebiyle Þenol hocaya vurmaya çalýþan ikiyüzlü artist tipler görüyorum...Þenol hoca þike davasýnda zurnanýn son deliði sen önce þike davasýnýn önündeki en büyük engel olan Erdoðan'ýn adýný zikrederek konuþ eleþtir bakalým..

Erdoðan'a gelince çýt yok þike baþlýðýnda mesajýn yok Þenol'a geldi mi salla babam salla..Kolay iþ tabii Þenol'a sallamak..

Oh ne alâ...
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (04.12.2018 Saat 00:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ bu kulüpden defalarca kovularak postalanmýþ "gel dendiði zaman" koþarak gelmiþ deðeri bilinmemiþ bir adamdýr..Onun kovulduðu günlerdeki halet-i ruhiyesini en iyi bilenlerdenim..

Hele MAY tarafýndan 97'de bir kovuluþu vardýr ki Þenol'un yüzüne bir Allah'in kulu bakmýyordu þehirde..

Underrated biri olarak kutsal topraklardan Trabzon'dan ayrýlýp Bursa ve Bjk'de baþarýlý performansýna devam etmiþtir etmektedir...

Sonuç olarak rakip teknik direktörün davranýþlarý tutumlarý bizi ilgilendirmez..Buraya Þenol hoca þöyle dedi böyle yaptý minvalinde birtakým aslý astarý olmayan þeyleri taþýyýp provokatörlük yapmayýn...

Adam kartal pençesi yapar veya yapmaz bu bizi ilgilendirmez bordo kravat mavi gömlek giyer bu da bizi ilgilendirmez..

Bir de þike davasý hasebiyle Þenol hocaya vurmaya çalýþan ikiyüzlü artist tipler görüyorum...Þenol hoca þike davasýnda zurnanýn son deliði sen önce þike davasýnýn önündeki en büyük engel olan Erdoðan'ýn adýný zikrederek konuþ eleþtir bakalým..

Erdoðan'a gelince çýt yok þike baþlýðýnda mesajýn yok Þenol'a geldi mi salla babam salla..Kolay iþ tabii Þenol'a sallamak..

Oh ne alâ...
    Senol gunes in ne yaptýðý ne söylediði bizi ilgilendirmiyorsa milletin senol gunes hakkinda yaptigi yorumlari seni neden ilgilendiriyor insanlara artist deme hakkini nereden buluyorsun

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

insanlara elestiriniz var ise yazarsiniz fikrinizi ogreniriz de su hareketi yapti bunu neden yapmadi gibi islerle ugrasmak gercekten gererksiz oluyor....

parasini verirse su olur bu olur diyerek kapitalizm elestirisi mi yapiliyor?olabilir elestirilerinizi derinlestirerek insanlara da birsey katma yoluna gitmek yerine bildigin kavga ediliyor....sahsen guncel ekonmik duzende daha insancil bir yapiya dunyanin diger ucunda da rastlamadim, dinlemek isterim....

altyapidan oyuncu cikarmiyor, oyuncu gozune sahip degil yada oynattigi futbol yetersiz dersiniz anlarimda kartal pencesi elestrisi nedir yahu?....

iyi forumlar....
    ýslak imza....

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Efsanemiz bu hafta Trabzonspora liderlik yolunda çelme takmak için sahaya çýkacak..Bi de kartal edebiyatý patlattý mý tamamdýr..
    Sahi efsane olmak tek bir takýma baðlý olmak deðil midir ?
    Misal ben Fatih Terimi ayný durumda düþünemiyorum.Beþiktaþýn baþýnda Galatasaraya karþý liderlik mücadelesi verirken..
    Ezeli takýmýna þampiyonluk yaþatan efsane mi olur ya býrakýn Allah aþkýna...
    Þenol Güneþ Trabzonsporda baþarýlý olmuþ bir teknik direktördür.Ötesi deðil. Þuan ki hayatýný da Trabzonspora borcludur.
    Efsane olmak öyle kolay deðil kimse kusura bakmasýn.Hele Trabzonsporda hiç kolay deðil.Cebinde milyonlarla yýllardýr savaþýný verdiðin Ýstanbulda keyif sürerken ben Trabzonun kendisiyim diyemessin.O had senin deðil.Trabzonun kendisi kimdir biliyormusun ? Ben Trabzonspor kaptanýyým baþka kaptanýn arkasýnda sahaya çýkmam diyip erken yaþta futbolu býrakan ve cebinde 5 LÝRAyla vefat eden Cemil Ustadýr.
    Konu Mert Acar tarafýndan (10.12.2018 Saat 16:44 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Geliyoruz vaziyet al Þenol efendi, indireceðiz havaný

.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)