Sayfa 1325 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 325 825 1225 1275 1315 1323 1324 1325 1326 1327 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 33,101 ile 33,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alýntý hofsaale Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Seni sevmeyenlere yaranmak için seni sevenlerin gözünde efsaneligin bitti...

Düzene ayak uyduran kiþi olarak kalacak kafamda...
    Aynen öyle. Yaranmak istediði kiþiler onu asla sevmeyecek bunu anlayamýyor bir türlü.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

hofsaale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ'i burada pek çok kez müdafa etmiþimdir. Lakin son ettiði sözler akrabalýk baðýmý da zedelemiþtir ve gerçekten kabul edilebilir deðildir. Adý Trabzonspor ile özdeþleþmiþ bir isim baþka bir takým için canýmý veririm tarzýnda bir söylemde bulunuyorsa iþ bitmiþ demektir. Þenol Güneþ kendini yok etmiþtir! Aslýný inkar etmiþ, haramzedelerin hesabýna çalýþmakta bir beis görmemiþtir. Adýnýn bu kulübün herhangi bir yerinde olmasý bu saat itibariyle beni rahatsýz etmektedir. Eðer mümkünse spor kompleksinden adýnýn silinmesi daha doðru olacaktýr.
    Kompleksin adi degismelidir...tüm transferlerden daha önemli bir konu bu....
    Sevinelim diye sevmedik.....

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yýllarca tesislerin adýný deðiþtirmedik üstüne birde bu çýktý. Birisi kafasýna göre stada isim verdi. Þimdi bu istanbul hayraný efsanemizin adýný ordan kaldýrmak için yýllarca konuþur dururuz...
    "Bize Heryer Trabzon.."

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Aðabey , Salih varken Ozanla oynamak benim hiç tarzým deðil.. tarzý olan avrupai hocanýn da aklýna þaþarým.

Sol bek te Uður Çiftçi tecrübesi maç sayýsý varken çocuk almak bana uymaz.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Bizim neden baþarýlý olamýyor oluþumuzun canlý kanlý örneðidir Þenol Güneþ.

Bizimleyken bizim ona yaptýklarýmýz, bizimle deðilken onun bize yaptýklarý bu camianýn özetidir.

Gümüshaneli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Tam bir loser.

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

net olarak bunamýþ. rapor falan alýp tazminatsýz fesih yoluna gitmeli tff.

adam iki maçtýr salak saçma orta sahayla baþlayýp sonra devrede ikisini de çýkarýp orta sahayý bir stoper bir de forvete býrakýyor. takýmýn en bariz sorunu orta sahanýn top taþýyamamasý iken o yönde tek bir hamle bile yapmadý iki maçtýr. inanýlmaz yani. dorukhan-orkun-irfan vs bu iþi yapamayacak kadar kötüyse sen ne demeye salih uçan'ý almazsýn bu kadroya. orta sahan ne pas yapabiliyor, ne adam geçebiliyor ne savunma yapabiliyor.

rezalet bir hoca olmuþ durumda. çimþir seviyesine inmiþ. derhal kovulmasý lazým.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Trabzonspor efsanesi falan deðildir. Yýlda 35 trilyon alýyor ama kafa 1977 model. Zaten Bjk için ölür kendisi.

kudu_89 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    34

Trabzonspor efsanesidir. Burada yorum yapanlarýn muhtmelen %90'ý yokken o Trabzonspor ile kupa kaldýrýyordu. Þike yaptýran adamdýr kendisi.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý kudu_89 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor efsanesidir. Burada yorum yapanlarýn muhtmelen %90'ý yokken o Trabzonspor ile kupa kaldýrýyordu. Þike yaptýran adamdýr kendisi.
    kardeþ geçmiþe mazi derler hayat malesef maziden ibaret deðil gelecekten ibarettir geçmiþe takýlýrsa arpa boyu yol gidemessin ve futbolda kliþe bir söz vardýr dün dün dür bugün bugün dür.

kudu_89 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    34

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþ geçmiþe mazi derler hayat malesef maziden ibaret deðil gelecekten ibarettir geçmiþe takýlýrsa arpa boyu yol gidemessin ve futbolda kliþe bir söz vardýr dün dün dür bugün bugün dür.
    Teknik direktörlüðü ya da futbolculuðunu eleþtirilebilir. Zira ben de ayný þeyleri düþünüyorum. Ama bizimle ayný düþünmüyor diye bu kulübün parçasý deðildir demek yanlýþ.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Teknik direktörlüðü ya da futbolculuðunu eleþtirilebilir. Zira ben de ayný þeyleri düþünüyorum. Ama bizimle ayný düþünmüyor diye bu kulübün parçasý deðildir demek yanlýþ.
    kardeþim söz gider yazý kalýr þenol güneþ bu takýmýn 6 þampiyonluðunda oyuncu 1 þampiyonluðunda hocaydý bu gerçek zaten inkar edilemez ama malesef bunlar artýk geçmiþte kaldý futbol da dün yoktur ben onu anlatmak istedim.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Þenol Güneþ kutsallaþtýrma iþi bitmeli artýk. Adam ben beceke için canýmý veririm dedi. Statdan baþlayýp temizlik yapýlmalý.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Emekli olma vakti çoktan gelmiþ
    Devri bitmiþ artýk
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Ayni zamanda sike yaptigi tescillenen bir takimin teknik direktorlugunu yapmistir, ve ilk sampiyonlugunu onlarla kazandigini ifade etmistir. Eksik bilgi vermeyelim.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Stadyumun ismini ne zaman deðiþtiriyoruz? Benim için þampiyonluktan daha önemli.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý jönts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stadyumun ismini ne zaman deðiþtiriyoruz? Benim için þampiyonluktan daha önemli.
    2023'te gibi görünüyor þuan, umarým daha erkene alýnýr.

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Ýstanbul'un havasý kirli dedin 1 sene sonra oraya gittin.
    Baþýna ayakkabý atýlan stadyumda þikeci takýmla þampiyon oldun bu benim ilk þampiyonluðum dedin.
    10-11'de senin hakkýný çalan þikeci takýmýn as baþkanýnýn yönetiminde milli takýma gittin.
    Her þey iyi giderken sorun yoktu. Ama bir tökezledin mi görüyorsun adama neler yapýyorlar..
    Ne denildiyse yaptýn.Gökhan Akkan, Halil Akbunar, Efecan Karaca ve Mahmut Tekdemir'i EURO 2020 kadrosundan çýkardýn. Neden ? Çünkü onlar Anadolu takýmý topçusu, camialarý yok ses çýkmaz. Kendi takýmýnda oynayamayan Dorukhaný aldýn ses çýkarmasýnlar diye Abdüþü de aldýn kadroya. Maçlar lehimize olsun aleyhimize olsun iyi oynasa dahi oyundan çýkardýðýn ilk oyuncu Yusuf oldu hep..
    Buna raðmen yine de yaranamadýn. Savunduðun deðerleri bir bir terk edersen seni böyle maskara yaparlar, maaþýný da konuþurlar, Trabzonluluðunu da..

Ve malesef yine seni savunuyorum laðým kokan istanbul medyasýna ve futboldan bihaber istanbul taraftarlarýna karþý..
    Bir Gün Mutlaka!!

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Eðer Ýsvicre macýnda zaten gruptan çýkamayacaðýz bari yedekleri oynatayim deyip millete, siyasilere þirin görünmek ve yaranmak için kaleye Altay denen kovayý koyarsa bu adamýn adýný stadyumdan silmeyen yönetimin gözümde deðeri yoktur.
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Bu durumda Abdulkadir Omur'u de oynatmasi lazim ama goreceksin Omur kulubede, Altay kalede olacak. Omur'u 75'te filan sokacak.

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer Ýsvicre macýnda zaten gruptan çýkamayacaðýz bari yedekleri oynatayim deyip millete, siyasilere þirin görünmek ve yaranmak için kaleye Altay denen kovayý koyarsa bu adamýn adýný stadyumdan silmeyen yönetimin gözümde deðeri yoktur.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

isterse 61 sampiyonlugu olsun, yaptigi diger rezil açiklamalar ve yalakaliklar ile ancak fuski olabilir... biz kaldirilan kupa bile dogru dürüst göremedik, ama hâla buradayiz hep variz vâr olacagiz, kendisi nerede ? bjkli senol olmakla mesgul
    Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onu da yapar, kaç kere dedik adam degil diye, daha çok sinir edecek bizi ama yarin ama baska bir zaman...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Ayakkabý atmak denince aklýma geldi zamanýnda babam da atmýþ ayakkabý Avni akerde. O zamanlar tribünler öyle miydi ne bilmiyorum. Sonra Trabzon'dan ofa yürümek zorunda kalmýþ.

Her neyse burada bana ekmek yedirmeyecekler diye düþtü Ýstanbul yollarýna Þenol Güneþ. Baktý saygý falan da görüyor renkleri sevmeye baþladý. Þimdi ise edilmedik hakaret býrakmadýlar. Ben þunu biliyorum bu ülkede þirin görünmeye çalýþýrsan ananý aðlatýrlar. Tam tersi sert mizaçlý olacaksýn ki saygý göresin. O yüzden son maçta yapacaðý tercihler beni hiç þaþýrtmayacsk çünkü bunun artýk bir önemi kalmadý. Milli takým performans yeridir ve sen böyle hak yiyerek milli takýma çalýþýlarak girilebilir inancýný yok ettin. Hoþ senden öncekiler de farklý deðildi ama sen fark yaratma þansýný da yok ettin. Stattan isim kaldýrma meselesi de bana mümkün gelen bir þey deðil. Ýsimler tamamen ýsmarlama. Bursaspor stadyumunun ismi Bursa büyükþehir stadyumu mesela. Ýbrahim yazýcý koymadýlar ya da koyamadýlar. Bu da bunun gibi. Ben yaptým diyor adam sana stadý. Benim yaptýðým belli olsun diyor lütuf diyor bu sana. Sen kimsin diyor. O yüzden isimden yana beklenti olmasýn hiç. Ýbrahim hacýosmanoðlu olur dozer cemil olmaz o stadyumun adý.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Yine þaþýrtmadý beni A. Ömüru kadro ya almayi korkan efsane Trabzonlu. Keske ismi Trabzonspor dan silinse. Dorukhan onun icin daha önemli
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

adamligini kaybettin, zerresi kalmamis sende
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abdülkadir'e neden bu kadar þaþýrýlýyor anlamýyorum, bence buraya gelmesi bile mucizeydi. Zira bu sene ne oynadýðý kesinlikle belli deðildi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)