Sayfa 1283 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 283 783 1183 1233 1273 1281 1282 1283 1284 1285 1293 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,051 ile 32,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kibar ve zarif biri olarak tanýyordum. Yanýlmýþým... Antalya'daki seminerde yaptýðý konuþmada, yetiþmesinde emeði olan seksen yaþýndaki hocasýna yaptýðý saygýsýzlýk ve kabalýk kendisine yakýþmadý. Espriyse bile hiç hoþ deðil.
    Ne demiþti? Ben izleyemedim de...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne demiþti? Ben izleyemedim de...
    "(Ýsimlerini sayarak) Eski hocalardan çok þey öðrendim. Ama en çok Fethi Hoca'dan öðrendim. Hep doðrularý öðrenmezsiniz. Onda yanlýþlarý görüp o yanlýþlarý yapmadým."

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "(Ýsimlerini sayarak) Eski hocalardan çok þey öðrendim. Ama en çok Fethi Hoca'dan öðrendim. Hep doðrularý öðrenmezsiniz. Onda yanlýþlarý görüp o yanlýþlarý yapmadým."
    Teþekkür ederim Oðuz. Ben senin kadar ters bulmadým bu söylemi.

Babam da Özkan Sümer ile ilgili "Ýki yýl istedi beni Trabzonspor Amatör'ün baþýndayken. Sýrf aðýr küfürler ettiði için gitmedim." diye anlatýr ve Özkan Hoca ile bir araya geldiklerinde de bunun konusu geçer. Gülerek bahsederler.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sezon sonu bize gel Þenol hocam.

burakla çalýþ.

gelemiyorsan sezon sonu iyi bir yabancý hoca bulmamýz þart.
    "Annuit cœptis"

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

3, 5 tane iyi oyuncumuz var, gelsin ki körelmesinler. iyi bir takým yapar bize. þenol hoca'dan baþka hoca mý yok saçma bir düþüncedir. en iyisi kimse ona gideceksin. bayern'e hoca mý yoktu ki emekli adamý geri getirdiler. herþey trabzonspor için.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3, 5 tane iyi oyuncumuz var, gelsin ki körelmesinler. iyi bir takým yapar bize. þenol hoca'dan baþka hoca mý yok saçma bir düþüncedir. en iyisi kimse ona gideceksin. bayern'e hoca mý yoktu ki emekli adamý geri getirdiler. herþey trabzonspor için.
    takým olusturma konusunda sýkýntýlarý mevcut bana kalýrsa yani uzmanlýk alaný o degil....esas basarýsý takým olabilmeyi basarabilmiþ takýmlari bir üst levele tasýmak bence....

bu konuda en iyi hoca ile calýsýldý da bence ancak hersey kagýt üzerinde cözülmüyor....

ivme geriye dogru basladý artýk senol hocalýk bir durum degil bu keske oyle olsa....
    ýslak imza....

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý pazarkapýlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    takým olusturma konusunda sýkýntýlarý mevcut bana kalýrsa yani uzmanlýk alaný o degil....esas basarýsý takým olabilmeyi basarabilmiþ takýmlari bir üst levele tasýmak bence....

bu konuda en iyi hoca ile calýsýldý da bence ancak hersey kagýt üzerinde cözülmüyor....

ivme geriye dogru basladý artýk senol hocalýk bir durum degil bu keske oyle olsa....
    hep böyle söylenirdi ama bursa örneði bunlarýn hepsini çöpe attý.

elde altyapýdan çýkmýþ ama taraftarla problem yaþayan volkan, serdar vardý. genç oyuncular emre, aziz, ozan vardý. yýldýz kalecinin arkasýnda bekleyen harun vardý. iki tane de kaliteli sayýlabilecek yabancýfernandao ve belluschi vardý. bunlara iyi transfer olarak bakambu ve josue'yi ekledi mükemmel bir takým yaptý, hala ezbere sayabiliyorum.

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bu adamý beðenmeyen, burun kývýranlar vardý bir de.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Camia artýk bi takým kalýplaþmalardan sýyrýlmalýdýr, bir hoca yakýn tarihte 4 kere gidip 5 kere gelmemelidir, dünya üzerinde yerlisi yabancýsý takýmý emanet edeceðimiz yüzlerce hoca var. Kulübün öncelikli sorunu liyakattýr, iki vaad veren önüne gelene baþkanlýk makamý emanet edilmemelidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yine mi baþa sardýk?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

) cehennem gibi gene ayný yerdeyiz bari bu sefer gelirse hocamýz yönetim ona her imkaný versin
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    27

Gelse ne deðiþecek ki 1-2 ay iþler istenildiði gibi gitmeyince hemen istifa etsin gitsin filan diyeceksiniz.
    Bu þekilde sürekli öðüterek baþarý gelmez.
    Ayrýca Þenol Güneþ'inde bazý konulara kendine göre farklý yaklaþým tarzlarý var ve bu konular iþler istenildiði gibi gitmediðinde hemen gündeme gelecek.

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Ulan eski sevgili gibisin anasýný satýyým.. Sövüyorum,kýzýyorum da þu kadro sende olsa neler yapardýn düþünmeden edemiyorum.
    Ne vardý omurgalý dursan, camiana ait olsan...Bak Fatih Terime hiç sevmem ama helal olsun. Efsane dediðin öyle olur.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ulan eski sevgili gibisin anasýný satýyým.. Sövüyorum,kýzýyorum da þu kadro sende olsa neler yapardýn düþünmeden edemiyorum.
    Ne vardý omurgalý dursan, camiana ait olsan...Bak Fatih Terime hiç sevmem ama helal olsun. Efsane dediðin öyle olur.
    Bazilari efsane kelimesini hafife aliyor ama turk futbol tarihinin en efsane adamlarindan birisidir terim bizim senol ise asla boyle bir unvani haketmiyor

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Þenol Güneþ efsanedir ve Türkiye'nin 1 numarasýdýr. Keþke bir mucize olsa da seneye gelse.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý batuhanTs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bazilari efsane kelimesini hafife aliyor ama turk futbol tarihinin en efsane adamlarindan birisidir terim bizim senol ise asla boyle bir unvani haketmiyor
    Nasýl bir aþaðýlama zihniyetidir bu anlamýyorum ben... Her þeyiyle baþarýlarýyla duruþuyla kiþiliðiyle hocalýðýyla efsanedir Þenol hoca. Belki de mafyatik tavýrlarý yok diye, mekan basmaya gitmedi diye, aldýðý paralarla konuþulmadýðý için ya da gazetecilere hesap sormadýðý için efsane olamamýþtýr. Gelmiþsin Trabzonda en çok nefret edilen teknik direktörcük ile Þenol Güneþ'i kýyaslýyorsunuz. Pes yahu!.. Bu kadar da nefret edilmez ayýptýr bu adamýn senin þampiyonluðunda baþarýlarýnda çok çok büyük katkýlarý var! Ýnsafa gelin biraz!.
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý Ý. C. Ertem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nasýl bir aþaðýlama zihniyetidir bu anlamýyorum ben... Her þeyiyle baþarýlarýyla duruþuyla kiþiliðiyle hocalýðýyla efsanedir Þenol hoca. Belki de mafyatik tavýrlarý yok diye, mekan basmaya gitmedi diye, aldýðý paralarla konuþulmadýðý için ya da gazetecilere hesap sormadýðý için efsane olamamýþtýr. Gelmiþsin Trabzonda en çok nefret edilen teknik direktörcük ile Þenol Güneþ'i kýyaslýyorsunuz. Pes yahu!.. Bu kadar da nefret edilmez ayýptýr bu adamýn senin þampiyonluðunda baþarýlarýnda çok çok büyük katkýlarý var! Ýnsafa gelin biraz!.
    balýk hafýzalý insanlar sadece içinde bulunduklarý zamaný yaþarlar.

karakterleri yoktur, dünden gelen.

þenol hoca'nýn sitem edilecek yaný çok olsada bu kulübün efsanelerinden biridir. oynadýðý dönem þampiyonluklarda pay sahibi olduðu gibi hocalýk yaptýðý dönem 3 kez þampiyonluðu çalýnmýþtýr. son 1-2 seneyi ayýrýyorum benide yaraladý ama o zamana kadar duruþu ve söylemleri ile Trabzonspor'u çok iyi temsil etmiþtir.
    sadece aþk bizimkisi

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

öncelikle herkesin düsüncesine saygý gostermek zorundasýnýz....

bir diger mevzuda efsane kelimesi ile ilgili....kelimelere anlamak yüklemek de üzerimize yok....kelimelere ve anlamalarýna ugrasmak yerine ogretici yetistirici cýkarmak ile zaman gecirmeliydik halbuki....kaybedilen zamanlar sampiyonluk ile geri alýnabilse keske....

gecen sene bu sene dahil olmak üzere surasý cok acýdýr ve acýktýrki; türkiyede futbolu konusmak gereginden fazla gereksiz ve lüks olmaya basladý....teknik direktor ile zaman gecirmek kendini kandýrmakla esdeger....

yinelemekde fayda var, ülke futbolu ile mevcut hali ile ilgilenmek zaman kaybýndan baska birsey ifade etmiyor birde üstüne üstülük kendi yetistirdigin degerleri dibe cekmekle kaybedilen zaman ülke ekonomisiacýsýndan oldukca düsündürücü....

kolay gelsin....
    ýslak imza....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Ý. C. Ertem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Asagilama deðil ben de eskiden cok severdim senol hocayi ama bu sevgiyi yikanda kendisini hakkinda boyle konusmamiza sebep olan da kendisi

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Camiamýz içerisinden yetiþtirdiðimiz deðerleri ''Ýtibarsýzlaþtýrmak'' için elimizden geleni fazlasý ile yapýyoruz.
    Bu konuda hiç bir camia elimize su dökemez. Zira açýk ara bu konuda bir numarayýz. Helal olsun, bizden de bu beklenir.
    Bu camia içerisinde bir sürü deðer çýktý, bu coðrafyadan bir sürü futbolcu, futbol adamý, yönetici çýktý. Ne kadarýna sahip çýkýldý?
    Bu topraklarda yetiþen pek çok kiþi ''Beni anlamýyorlar!'' diyerek çekip gitti. Acaba bunu görebiliyor muyuz?
    Elimizdeki deðerleri Ýstanbul'a ve baþka þehirlere kaptýrdýðýmýzý görebiliyor muyuz?
    Evet bunun adý ihraç deðil, kaptýrmak!

Þenol Güneþ veya bir baþkasý...
    Maalesef bizler elimizdekinin kýymetini çok geç anlýyoruz.
    ''Ýstikrar'' kelimesine tepki olarak doðmuþ gibi hareket ediyoruz. Öðüttükçe öðütüyoruz!
    Keþke demeyi sevmiyorum. Fakat Þ.Güneþ, 10 yýl Trabzonspor'da kalsaydý neler olurdu diye düþünmeden edemiyorum.
    Býrakýn Þ.Güneþ gibi iyi bir teknik direktörü, herhangi bir teknik direktör bir takýmýn baþýnda on yýl kalsa illa ki baþarý yakalar.
    Futbolda baþarý, istikrar demektir. Hele ki kendi içinizden yetiþmiþ iyi bir teknik direktör ile istikrar iki kat baþarý demektir.
    Fakat bizler tüm bu gerçekleri elimizin tersi ile itip gündelik kaprisler, çýkarlar ve sonuçlar uðruna öðüttükçe öðüttük.
    Ve hala öðütüyoruz. Bu kafa ile gidersek koca bir ömürde bir veya iki kez dahi mutlu sonu görmek nasip olmayacak...
    Bir gün birisi çýkýp bu iþe bir dur diyecek mi merak ediyorum. Bir yerlerden o insan yetiþiyor mu onu da bilmiyorum.
    Umarým yetiþiyordur!

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gençlerbirliði'nden Þenol Güneþ'e:

"Þenol Güneþ’in Bursaspor’da, yani bir Anadolu takýmýnda iken “Ýstanbul’un havasý kirli” cümlesini kurduðu dönemki hisleri baki mi bilmiyoruz ancak kendisinin o ima ettiði havadan etkilendiði çok açýk."
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gençlerbirliði'nden Þenol Güneþ'e:

"Þenol Güneþ’in Bursaspor’da, yani bir Anadolu takýmýnda iken “Ýstanbul’un havasý kirli” cümlesini kurduðu dönemki hisleri baki mi bilmiyoruz ancak kendisinin o ima ettiði havadan etkilendiði çok açýk."
    Hoca hiç alamadýðý kupalarý alýyor ama kendisini düþürdüðü þu duruma onun adýna ben üzülüyorum. Devre arasýnda Antalya'daki bir konuþmasýnýn yarattýðý benzer hoþnutsuzluðu paylaþmýþtým. Demek ki hocanýn yeni yolu, yeni deðerleri bunlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Niye bu yolu seçiyorsun hocam. O açýklamalarý sana ne yaptýrdý bilmiyorum ama geçerli nedenin dahi olsa sen Þenol Güneþ'sin. Ayakkabýlarý verdiysen sende kalmalýydý, rencide etmek sana yakýþmadý..
    Gençler'den hiç haz etmem ama bu açýklamanýn itiraz edilecek bir tarafý yok.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Açýklama son derece yerinde ve doðru olmuþ.

Tebrikler.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Gençleri tebrik etmek lazým, özetlemiþ durumu
    Geldik, Gidiyoruz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)