Sayfa 1281 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 281 781 1181 1231 1271 1279 1280 1281 1282 1283 1291 1331 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,001 ile 32,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Gunden gune daha uyuz bir adam olup cikiyorsun hocam.
    TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Hey gidi be,þampiyon olamadý diye efsane dedikleri baþkana(Süleyman Seba'ya) ana avrat küfreden,statlarýnda 16 yaþýnda çocuk býçaklanýp,öldürülen reklamcý kitle çok deðil 5 sezon önce kafasýna ayakkabý fýrlatýyordu.
    Konu sasone tarafýndan (02.01.2018 Saat 23:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Efsaneye bak hele yine bjk güzellemesi yapmýþ e buradakiler de devam etsin SG güzellemelerine..hatta bazýlarý gibi beþiktaþa kattýklarý için teþekkür de etsin..tabi ya adam ezeli rakibimizi 2 sene üst üste þampiyon yaptý ne kadar teþekkür etsek kendisine azdýr.

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Býrakýn 1 sezonu 1 ay bile baþarýsýz olsa o taraftar desteðinin nasýl agresifliðe döneceðini herkesten iyi bilmesi gereken bir spor adamýnýn yýllardýr bu ülkede en büyük kahýrlarý ve haksýzlýklarý çekmiþ bu ülkenin en vefalý ve sadýk taraftar kitlesini üstelik kendi topraðýnýn insanlarýný tabir-i caizse satmasýný anlayamadým.
    Yazýklar olsun
    Biz 80 bin kiþi olimpiyatta sahaya inen inönü'de futbolcularýna hakemlere saldýran sokaklarý terör alanýna çeviren beþiktaþ taraftar manzaralarýný da hatýrlýyoruz.
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

doðru söylüyor ama eksik konuþuyor önce yönetimlere laf sokmalý.Bursada da baþarýlýydý.Demek ki sorun Trabzonsporun Trabzondaki ilk yönetimde sonra seyircisinde.salak salak sakýp gibi oyuncularý öneren taraftarýmýz var.haksýz da sayýlmaz.Þenol hocanýn bir huyunu sevmem aþýrý paracý Bursayý býrakýp bjkye gitmesi olsun eski davalarý olsun uyuz olurum ancak iþini de yapýyor fatih terim balonu daha paracýdýr ve balondur þenol hocaya kýyasla.þenol hoca torpilli deðil fatih torpilli ama.Ancak bjkde de iþler iyi gitmesse sinir baþlar bence bizim ki kadar olmaz orasý kesin.Türkiyedeki tablo bu.Trabzon da bu konuda malesef öyle.Bjkde öyle yada böyle cenki piyasa yaptýrdý mý? yaptýrdý.þampiyonlar liginde baþarýlý oldu mu? oldu.adam diyor ki Trabzonspor umarým þampiyonluk yaþar ama bu taraftarla zor diyor.eski yönetimlere de laf çakamamýþ polemik olmasýn diye onu da söylerdi yoksa.bizde Þenol hocayaönce yönetim sahip çýksa transfer bütçesinde paraca biraz daha fedakarlýk yapsa taraftar da sahip çýksa bize þampiyonluk getirir.adam bizi satmamýþ doðru konuþmuþ sen istanbuldaki imkanlarýn transfer bütçe konusunda yarýsýný þenol hocaya sunsan þampiyon yapar seni.bizim seyirci çok iyi deðil zaten maçta daha gür gür baðýrmalý seyircimiz bir ara çekirdekçiler vardý gerçi hala var enerji yok bizimkilerde desteði hemen kese taraftar olunca taraftarýmýz satýcý olmuyorda doðruyu söyleyen hoca mý oluyor satýcý tek yanýldýðý nokta þu sadece taraftar deðil yönetimler de yedi hocayý hatta önce yönetim yedi
    Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

iyice siyirdi sanirim
    Konu erenslash tarafýndan (03.01.2018 Saat 02:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

Güzel yazmýþsýn hocam +Trabzon þehrinin ve Trabzonsporun ekonomisinin düzeltmesi lazým bu çukurda belki baþarýlý olur deidðim ancak kadro güzel bir kadro olmalý elinde o zaman çok iyi iþler yapabilir yani þenol hoca da þu anki kadroyla bize gelse çok bir þey yapamaz
    Alýntý pazarkapýlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    türkiyenin en cok göç veren sehrinde, göçedip basarýlý olmus insanlardan sadece biridir senol hoca....

bazý sürecleri anlýk olarak degerlendirmek oncelikle balýk hafýzalýgýn ürünüdür....herseyin bir nedeni var gibi determinist bir bakýs acýsýndan ziyade bazý olaylarý en azýndan kronolojisinden sapmadan degerlendirmek yanýltýcýlýgý azaltacaktýr....bunlar hakkýnda detaylý bilgi vermeyen hicbir konusma sürecleri acýklayamaz ve bu kýsýr tartýsma anlamsýzca sürer gider....bu insan bu klube dort kez gelmiþse ve gitmisse lütfen oncelikle tarihi bilgi veriniz neden gitmis neden gelmiþ....

tarihi bilmiyoruz, sosyolojiyi bilmiyoruz bu kent neden gocveriyo onu konusmuyoruz, gecmise bakýp ders almakla ugrasmýyoruz sonra da bizi kurtar muharrem usta(baskan aday olmadan once forumda boyle baslýk vardý) bizi kurtar senol hoca diyoruz....

geri kalmýs toplumlarýn en büyük problemleri toplumsal unutkanlýk ve beraberinde getirdigi cehalettir....kiþiler hakkýnda cok endiþelenen bu toplumlarýn bu kiþilerin yanýnda olduklarý an basarýlý olduklarý an olacaktýr, onlarýda tutup bu cukura cekmeyin lütfen....
    "Annuit cœptis"

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Söylediði cümlede baþtan sona haklý Þenol Hoca, hiç kusura bakmayýn.
    Akhisar maçýnda tribünde Abdülkadir’e ana avrat küfreden, Yusuf’a aðza alýnmayacak laflar eden oldukça büyük bir kitle vardý. Bu kitle 5-1 ‘den sonra küçücük çocuðun gözüne davul tokmaðý atýp, isyan eden babasýný da tekme tokat dövmüþtü. Buna benzer olaylar Beþiktaþ tribünlerinde de var diyebilirsiniz ama bizim tribünler hiçbir zaman takýmýn arkasýnda itici güç olmamýþtýr. Avni Aker’de ve Akyazýda taraftar desteðiyle kazandýðýmýz bir tane maç söyleyin bana. Taraftar yüzünden kaybedilen yedi sekiz tane Fenerbahçe maçý sayabilirim ama...

Gerçekler acýdýr malesef. Biz bile kendi içimizde Trabzon’daki taraftar çok kötü, takýmý ileriye taþýyamýyor, kulüp Ýstanbul’a taþýnsýn diye konuþuyoruz. Taraftar profilimizin, özellikle genç neslin ne kadar kötü olduðunu en iyi biz biliyoruz, söylüyoruz. Þenol Hoca söyleyince mi sorun oluyor?

Nereden
    Güney Amerika

insanlarýn bakýþ açýsý dar. istanbul taraftarlarýnda da kro çok ama bizim doðu karadenizde daha fazla var perspektif bakýþ açýsý dar destek yok küfür var söv kýz da destekle bari þehrin kabahati yok bu kafayla bize kredi para da vermezler cahile para kim verir.cahil çok. Trabzon demek Trabzonspor demek ya Trabzondaki kitlemiz de cahil olunca bu Trabzonspora yansýyor hatta futbolcuna bile yansýr örnek barýþ memiþ,yusuf erdoðan çevre böyle olunca .tabi etkilenmeyenler de var .taraftar olarak Trabzonda istisnalar vardýr elbet. klup istanbula taþýnsa olumlu etki eder orasý yüzde yüz kesin. tabi bunlarý söylerken yönetimleri de untumamak lazým hatalý transferlerden onlar sorumlu gereksiz menejerlerle iþ yapanlar vesaire..bence de hoca çok çok doðru konuþmuþ þimdi þey demiyor hoca taraftarýn çoðunluðu kro demez yani diyor ki bakýþ açýsý ne zaman deðiþirse bu taraftarýn o zaman rahatlar takým.taraftarýn en büyük sorunu duygusal enerjisiyle mantýk enerjisini dengelememesi .sürekli duygusal tepkiler var mantýk süzgecinden geçirmek yok ana bacý söver kendi topçusunun bacýsýna söver çünkü bildiðin kro,kültürsüz ,terbiyesiz tabi ki asýl kültürsüz deme sebebim küfür etmeleri deðil ana sebep at gözlüðü,mantýklý düþünme yok hemen ooooo diyemiyorlar ki Trabzonsporumuz þampiyon olamadý gitti bjkyi yaptý malesef öyle oldu. imkanlar biraz transfer bütçesi anlamýnda hocaya verilse taraftar da destek olsa böyle olmazdý bende diyorum ki adam þikeyle mi þampiyonlar liginde baþarýlý oldu?bizimkiler hala ooo uuu bjk sevicileri objektif konuþuyoruz.elimizdekinin kýymetini bilmessek baþkasý kapar
    Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Söylediði cümlede baþtan sona haklý Þenol Hoca, hiç kusura bakmayýn.
    Akhisar maçýnda tribünde Abdülkadir’e ana avrat küfreden, Yusuf’a aðza alýnmayacak laflar eden oldukça büyük bir kitle vardý. Bu kitle 5-1 ‘den sonra küçücük çocuðun gözüne davul tokmaðý atýp, isyan eden babasýný da tekme tokat dövmüþtü. Buna benzer olaylar Beþiktaþ tribünlerinde de var diyebilirsiniz ama bizim tribünler hiçbir zaman takýmýn arkasýnda itici güç olmamýþtýr. Avni Aker’de ve Akyazýda taraftar desteðiyle kazandýðýmýz bir tane maç söyleyin bana. Taraftar yüzünden kaybedilen yedi sekiz tane Fenerbahçe maçý sayabilirim ama...

Gerçekler acýdýr malesef. Biz bile kendi içimizde Trabzon’daki taraftar çok kötü, takýmý ileriye taþýyamýyor, kulüp Ýstanbul’a taþýnsýn diye konuþuyoruz. Taraftar profilimizin, özellikle genç neslin ne kadar kötü olduðunu en iyi biz biliyoruz, söylüyoruz. Þenol Hoca söyleyince mi sorun oluyor?
    Konu erenslash tarafýndan (03.01.2018 Saat 02:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bjk.liler bizim kadar baþarýsýz ve rezil sonuçlar alsýn da sonra kýyas yapsýn Þenol Hoca.
    Þu an bile iki-üç maç ligde takýldý diye geçirdiler ipi, üç-beþ maç daha takýlsýn görürüm o güzellediði seyirci neler yapacak ona.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Þu sözlerine bile hak verenler bu adam daha ne demeli ki sizlerden de artýk tepki görsün ?

Her fýrsatta beþiktaþ camiasýný,taraftarýný övüp kendi camiasýný,taraftarýný gömen bir efsaneniz var..

Adamlar efsane olarak gördükleri Seba'ya bile neler yaptýlar SG'nin gözünün yaþýna bakarlar mý ?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Uludað'ýn temiz havasýndan sonra Ýstanbul'un kirli havasý çarpmýþ.

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Beþiktaþ Akhisar'dan kendi sahasýnda 6 yesin görürüm tepkileri. 6 yedik arkadaþ 6 doðru dürüst istifa sesi yükselmiyordu ama doðru ya çok muhterem Muharrem Usta alýþtýrdý 6,7 yemeyi gayet normal geliyor bazýlarýna.

Nereden
    Ýstanbul

Hocam o otobüse binerken konuþma yaptýðýn, sýrtýný sývazlayan taraftar Trabzonspor taraftarýydý hatýrlatayým. Baþýnda Teknik direktör olarak kazandýðýn þampiyonluk sayýsý yazýyla 0 olmasýna 96 faciasýnda takýmýn baþýnda olmana raðmen bu taraftar sana Güneþ'imizsin dedi. Ben ezeli rakibine gitmesi ve bunca sözüne raðmen bu kadar sahip çýkýlan baþka biri daha bilmiyorum. Sana tavsiyem sakýn kaybetme çünkü kaybedersen yaþadýðýn hayal dünyasý yýkýlacak, övdüðün o taraftarýn gerçek yüzünü göreceksin. Kapýlar yüzüne kapanýnca bil bakalým hangi taraftar her þeye raðmen sana kucak açacak?..
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (03.01.2018 Saat 12:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Trabzon

Mesele 6 yemek mi? Sadece 6 yeyince mi asabileþiyor bizim tribünler. Býrakýn bu iþleri, bana taraftar desteðiyle kazanýlmýþ maçlarý sayýn, taraftar yüzünden kaybedilen onlarca maç var. Bu þehirdeki zihniyet ve kafa yapýsý bu takýmýn el frenidir malesef.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Taraftar nedeniyle hangi maçlarý kaybettik çok merak ediyorum sayabilir misin ?
    Yönetim,teknik adam,futbolcular hatta malzemecisine kadar dört dörtlük ama bir tek taraftar mý iþe yaramaz ?

Neyse boþver cevap verme..eninde sonunda göreceðiz o bjk taraftarýný,camiasýný þu an bile üstelik 2 sezon üst üste þampiyonluk yaþamasýna raðmen ciddi ciddi eleþtiriliyor SG.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þampiyon olamayacak ve o destek veriyorlar dediði taraftarlardan küfür yiyerek ayrýlacak , þu an bile saydýrýyorlar çok deðil 2 maç kaybedip fark açýlýnca teskereyi alýr sene sonuda bizim kapýmýza gelir yazýn buraya bjk yi öveceksen Trabzonspor'umu taraftarýný karýþtýrma bizim gibi 30 sene beklesinler görürüm ben o istanbul þikecilerini ve taraftarlarýný bjk þampiyon oluyor diye stadý doluyor bizim gibi umutsuz vaka olsalar stadý býrak tv bile açmaz istanbul züppeleri.
    DOZER CEMÝL

Nereden
    Trabzon

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftar nedeniyle hangi maçlarý kaybettik çok merak ediyorum sayabilir misin ?
    Yönetim,teknik adam,futbolcular hatta malzemecisine kadar dört dörtlük ama bir tek taraftar mý iþe yaramaz ?

Neyse boþver cevap verme..eninde sonunda göreceðiz o bjk taraftarýný,camiasýný þu an bile üstelik 2 sezon üst üste þampiyonluk yaþamasýna raðmen ciddi ciddi eleþtiriliyor SG.
    2011’den bu yana oynanan bütün Fenerbahçe maçlarýný sayabilirim. Yerel medyamýz malum zaten, takýmýna bu kadar negatif etki eden bi þehir olamaz arkadaþým.

Nereden
    Bursa

2011’den bu yana oynanan bütün Fenerbahçe maçlarýný sayabilirim. Yerel medyamýz malum zaten, takýmýna bu kadar negatif etki eden bi þehir olamaz arkadaþým.
    Fenerbahçe deðil,þikeci takým diyeceksin.
    Sizler yabancý deðilsiniz,bu takýmýn taraftarýsýnýz,futbola ve Trabzonspor'a bu kadar tutkulu insanlarýn üzerinden 96 kabusu ki,içinde yine çok adice iþler yapýldý,Cem Papila facialarý,þike maðdurutiyeti,elindeki iyi futbolcularýn Ýstanbul takýmlarý tarafýndan talan edilmesi,kupanýn siyaset eliyle verilmemesi gibi saymakla bitmeyecek travmalar yaþamýþ kitleyiz.
    Elbette küfrü onaylamam,en son Fb basket maçýndaki olaylarý da eleþtiren biri olarak,genel olarak bakarsan þu ülkede Trabzonspor taraftarý kadar takýmýna sevdalý,futbol izlemeyi seven ve medeni kaç taraftar var bu ülkede?
    Futbol yüzünden adam mý öldürmüþüz,polis otosu mu yakmýþýz,yýllarýný bu kulübe veren efsanelere toplu olarak kitlesel küfür mü etmiþiz?

Soruyorum hangi takýmýn hem de Trabzonspor gibi büyük bir camianýn taraftarý 36 yaþýndaki tecrübesiz eski futbolcusuna Hocalýk teslim ediyor?

Bireysel olarak tabi ki eksik,yanlýþ yapan var ama Allah'a þükür her daim saðduyu galip gelmiþtir.
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçe deðil,þikeci takým diyeceksin.
    Sizler yabancý deðilsiniz,bu takýmýn taraftarýsýnýz,futbola ve Trabzonspor'a bu kadar tutkulu insanlarýn üzerinden 96 kabusu ki,içinde yine çok adice iþler yapýldý,Cem Papila facialarý,þike maðdurutiyeti,elindeki iyi futbolcularýn Ýstanbul takýmlarý tarafýndan talan edilmesi,kupanýn siyaset eliyle verilmemesi gibi saymakla bitmeyecek travmalar yaþamýþ kitleyiz.
    Elbette küfrü onaylamam,en son Fb basket maçýndaki olaylarý da eleþtiren biri olarak,genel olarak bakarsan þu ülkede Trabzonspor taraftarý kadar takýmýna sevdalý,futbol izlemeyi seven ve medeni kaç taraftar var bu ülkede?
    Futbol yüzünden adam mý öldürmüþüz,polis otosu mu yakmýþýz,yýllarýný bu kulübe veren efsanelere toplu olarak kitlesel küfür mü etmiþiz?

Soruyorum hangi takýmýn hem de Trabzonspor gibi büyük bir camianýn taraftarý 36 yaþýndaki tecrübesiz eski futbolcusuna Hocalýk teslim ediyor?

Bireysel olarak tabi ki eksik,yanlýþ yapan var ama Allah'a þükür her daim saðduyu galip gelmiþtir.
    Hep beraber yaþadýk bu süreçleri, 2011’de þampiyonluk gidince aðlamýþ bir insaným. Peki ben neden 6-1 yenildiðimiz maçta Abdülkadir’e Yusuf’a küfretmiyorum? Ben neden baþarýsýzlýk olunca hastanenin önüne gidip yalancýsýn Muharrem usta diye pankart açmýyorum? Ben niye yenildiðimiz bir maçta kendi oyuncumu ýslýklayýp rakibi alkýþlamak gollerine sevinmek sarý Kýrmýzý balonlar atmak gibi saçmalýklar yapmýyorum? Ben neden iki pas hatasý yaptý diye Sosaya su þiþesi atmýyorum? Ben neden çocuklara Sedat Peker tiþörtleri giydirmiyorum? Ben neden hakemi döven bir psikopatý karakol önünde bekleyip bu þehir arkanda demiyorum?

Ben de bu takýmý caným gibi seviyorum, ama malesef benim yaptýklarým deðil bu holiganlarýn yaptýklarý ön planda. Manþetlere senin benim takýma verdiðimiz destek yerine Sedat Peker tiþörtü giydiren pislikler çýkýyor.

Malesef taraftar profilimiz çok kötü. Ha destek kýsmýna katýlýyorum, bizim gibi þampiyonluk görmeden takýmý bu kadar destekleyen bir baþka kitle de yok.

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

2011'den beri fb maçlarýnda yaþanan olaylar þehre ve camiaya verdiðin zararlar malum ,herkes hemfikir
    Þenol Güneþin açýklamalarýný konuþuyoruz konu þike sürecinde yaþananlardan ibaret deðil
    Olimpiyat'ta bjk'nin 1-0 önde götürüp 2-1 geriye düþmesiyle 80 bin kiþinin sahaya indiði gs maçýný hatýrlarmýsýnýz?
    Ne oldu o gün çok kýymetli bjk taraftarýnýn sevgisi ve desteði agersiflige mi donustu yoksa ?
    Ya da çile dolu kaos dolu demiroren yýllarýnda sokaklarda Bursa'lýlari taslayan bjk'lilerin sevgisi agresif bir sevgi miydi ?
    Þenol Güneþ gelsin bizi de 2 yýl þampiyon yapsýn omuzlarda istanbula taþýr ona o nezih hayatý sunarýz camia olarak
    Geçen sene oynanan bu sene oynanan gs maçlarý ve niceleri trabzonspor taraftarý aldýrmýþtýr
    Baðlama bakmadan örnekler veriyorsunuz
    Konu Ogün YAZICI tarafýndan (03.01.2018 Saat 19:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Trabzon

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2011'den beri fb maçlarýnda yaþanan olaylar þehre ve camiaya verdiðin zararlar malum ,herkes hemfikir
    Þenol Güneþin açýklamalarýný konuþuyoruz konu þike sürecinde yaþananlardan ibaret deðil
    Olimpiyat'ta bjk'nin 1-0 önde götürüp 2-1 geriye düþmesiyle 80 bin kiþinin sahaya indiði gs maçýný hatýrlarmýsýnýz?
    Ne oldu o gün çok kýymetli bjk taraftarýnýn sevgisi ve desteði agersiflige mi donustu yoksa ?
    Ya da çile dolu kaos dolu demiroren yýllarýnda sokaklarda Bursa'lýlari taslayan bjk'lilerin sevgisi agresif bir sevgi miydi ?
    Þenol Güneþ gelsin bizi de 2 yýl þampiyon yapsýn omuzlarda istanbula taþýr ona o nezih hayatý sunarýz camia olarak
    Geçen sene oynanan bu sene oynanan gs maçlarý ve niceleri trabzonspor taraftarý aldýrmýþtýr
    Baðlama bakmadan örnekler veriyorsunuz
    Olaylar arasýnda farklar var. Biz tepki verirken takýmýmýza zarar veriyoruz. Sokaklarda yaþanan olaylarýn veya 90. dakikada sahaya girmenin takýma çok fazla etkisi yok, bunun adý holiganlýk. Biz her kritik maçta takýmý geriyoruz, tribünü geriyoruz. Beþiktaþ kritik maçlarda bunu çok fazla yaþamýyor çünkü bizden daha iyi itici güç oluyorlar. Þenol Güneþ de biliyor kafasýna ayakkabý atýldýðýný, olimpiyatta sahaya girildiðini.

Nereden
    Güney Amerika

futbol nankördür hocam dediðin gibi olabilir ama bence haklý þöyle Trabzonspor taraftarýnýn genel olarak sen de biliyorsun maç içindeki atmösferi bjk atraftarý gibi deðil bizim taraftarýn bjk gibi destek olmasý lazým kendi takýmýna onu demek istemiþ hoca doðru demiþ hani iþler kötü gititðin tüm taraftarlar çirkinleþir bizim tarfatarýmýz maçlarda iyi deðil hani o ateþli taraftar bizde de olmalý destek anlamýnda.bizde Trabzonda böyle bir þey yok böyle enerjisi düþük canlý deðil destek yok böyle coþkulu deðilben hocanýn ne demek istediðini anladým
    Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam o otobüse binerken konuþma yaptýðýn, sýrtýný sývazlayan taraftar Trabzonspor taraftarýydý hatýrlatayým. Baþýnda Teknik direktör olarak kazandýðýn þampiyonluk sayýsý yazýyla 0 olmasýna 96 faciasýnda takýmýn baþýnda olmana raðmen bu taraftar sana Güneþ'imizsin dedi. Ben ezeli rakibine gitmesi ve bunca sözüne raðmen bu kadar sahip çýkýlan baþka biri daha bilmiyorum. Sana tavsiyem sakýn kaybetme çünkü kaybedersen yaþadýðýn hayal dünyasý yýkýlacak, övdüðün o taraftarýn gerçek yüzünü göreceksin. Kapýlar yüzüne kapanýnca bil bakalým hangi taraftar her þeye raðmen sana kucak açacak?..
    Konu erenslash tarafýndan (04.01.2018 Saat 01:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Özkan Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Hoca gittiðinden beri tek bir defa bile TS lafýný aðzýna almasaydý keþke. Belli iþte yine geleceksin bu takýma. ne gerek var yani böyle abuk subuk laflara.

Nereden
    Ýstanbul

Basýn toplantýsýný izliyorum. Yaþlandý yahu.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

OzcanHan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Basýn toplantýsýný izliyorum. Yaþlandý yahu.
    Besiktas'i sampiyon yapmak icin yedi bitirdi kendini. Bizdeyken genc delikanli gibiydi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)