Sayfa 1286 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 286 786 1186 1236 1276 1284 1285 1286 1287 1288 1296 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,126 ile 32,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'u tuttuðum son gün, Þenol Güneþ'in bir daha bize geldiði gün olur.
    Takýmýn bu zihniyetteki taraflardan arýnmasý kendi adýna çok büyük bir adým olacaktýr. Trabzonspor üst kimliktir.

Ama sanmýyorum bu dediðinizi yaptýðýnýzý, maç baþýnda destekliyorsunuzdur zamaný gelince.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Hocam ''Paraya karþý emeðin savaþý''nda çoktan para kýsmýna geçmiþsin.

Yazýklar olsun sana sen bu tinercileri bizden üstün gördün ya þimdi tam Ýstanbul'lu Þenol Güneþ oldun.

Unutmadan evet biz de herkes gibi taþkýnlýk yaptýk,yanlýþ þeyler yaptýk ama biz kimsenin hakkýný çalmadýk,kimsenin duruþuyla giyimiyle dalga geçmedik.

Þenol Hoca sana da Ýstanbul avanesine de gömlek gömlek üstün geliriz sen aklýný böyle þeylere harcama.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

96 da senin beceriksizliðin yüzünden bu takým ''tarihinin en iyi kadrosuyla'' kendi evinde fenere þampiyonluk verdi, psikolojisi bozulanlar hatta intihar edenler oldu, Ts iþte o maçtan sonra ÖLDÜ, tarihimizin kýrýlma noktasýydý.

Sonra tekrar geldin; Tekke, Gökdeniz, Yattara, Szymkowiak lý kadroyla yine fenere þampiyonluk verdin, saçma sapan adamlar aldýrdýn gittin CL de Rumlara elendin bizi ülkeye rezil ettin, benim için en sinir bozucu en üzüntü verici maçýmýzdýr. Adam gibi takviye yapýlsa yine þampiyonluða oynayacak o kadroyu da 2. senesini görmeden kaosa soktun daðýttýn yine gittin.

Sonra yine geldin, 9 puan öndeki takýma devre arasý 3 tane köylüyü transfer diye aldýn getirdin takýma fayda deðil zararlarý oldu, gram katký vermediler Jaja, Burak, Selçuk falan ite kaka 2. devreyi tamamlayýp þampiyon olduk derken fenerin son saniye golleri, bizim direkten dönen toplar, Eskiþehir e kaçan goller derken þikeyle þampiyonluk yine gitti, kupa hala fenerin müzede.

Abartmýyorum, dünyada TS taraftarý kadar cefakar takým yoktur, bu taraftar hiç sefa sürmedi iþin hep cefa kýsmýndaydý ama yine de takýma psikopatlýk derecesinde baðlý. Yine durup dururken saçma sapan konuþmaya baþladýn, aðzýndan çýkaný kulaðýn duysun. Mide bulandýrdýðýn yeter artýk, dönmeni istiyordum ama cidden sýktýn. Buraya döndüðünde utanacaðýn laflar etme, sen utanmýyorsun orasýný anladýk ama senin yerine biz utanýyoruz. Git Fiko ve Çebi ile üçlü çek, siyah beyaz diye baðýr, 2 maç daha kaybet... Tank, tüfekle tesisleri bastýklarýnda o süper Bjk taraftarýný göreceksin.

Kulübü kapatsýnlarmýþ, lafa bak. Travmalardan travmalara sokup gittin bu kulübü, millet hala seviyor deðer veriyor diye kendini bir þey sanma, hala TS ÝLE ÞAMPÝYONLUÐU OLMAYAN HOCASIN !!! Kendimi kanýtladým diyorsun ya, geç o iþi. Çok güveniyorsan kendine gel burada kaldýr o kupayý.

Edit: https://www.61saat.com/bolgesel/ts-g...i-h511992.html

Bak bu son kaybýmýz. Göztepe maçýndan sonra kalp krizi geçiren 61 yaþýndaki taraftarýmýz öldü. Böyle çok örnek var. Bu taraftarý senin tinercilerle veya baþkalarýyla karþýlaþtýrma, kendini daha fazla rezil etme.
    Konu Mert Oðuzlu61 tarafýndan (10.02.2018 Saat 14:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Hegecen gun sana olan notr duygularim nefrete dogru gidiyor hocam.
    Her seferinde takim ivme yakaladi, geldin zirveye oynattin,becerip sampiyon yapamadin sonra takimin anasini aglattin kactin gittin.
    Geri de yine biz kaldik

Milli takimda bile gs nin uefa kupasi almis takiminin 11 inden 8 -9 adamla dunya ucuncusu oldun.

Hayatin hep hazira konmak ve hazir olanin nimetlerini yemekle gecti hocam

Her seferinde hem bizde hem milli takimda hazira kondun. Sonra bunlarin kaymagini yiyerek,basarili bir teknik direktor profili cizdim hatta abarttin filozof kesildin basimiza.

Hayatta emek vererek ureterek calisarak sifirdan kurdugun birsey oldumu?

Allah u teala sana verdigi kismetin 1/1000 ni bana verseydi suanda Ronesans insaatin yerinde olurdum belkide

Trabzon sehrine dahi girmemen dilegiyle hocam.
    Saygi ve sevgiler.
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Forumdaki üsluba bak gerçekten acizlik bu...
    Ne demiþ diye bir baktým kötü bir þey de yok ortada lafýn geliþi söylenmiþ sözlerde art niyet aramak da çok kötü. Þuna tepki gösterilmiþ sanýrým:

"O da ayný þey, yapýsý müsait. Ama orada sabýrsýzlýk var. Yine Rýza’ya iyi sabrettiler; bana hiç olmaz! (Gülüyor) Adam parlýyor. Ne istediðini bilmiyor. Kötü niyetle yapmýyor. Kazanýyorsunuz, bir maç kaybettiniz, taraftar kýzýyor. 2 maç üst üste kötü gitti. Kýzdýlar. Seviyor sahipleniyor. Yakýn tanýdýklarýn çoðu mahalle çocuklarý da var aralarýnda. Tesise gidiyoruz, jandarma bekliyor. ‘Niye bekliyorsunuz’ diye soruyoruz. Ýþte ‘taraftar gelip basmasýn’ diye. Eðer biz taraftardan korunmak için jandarmaya ihtiyaç duyuyorsak kapatýn kulübü ya, böyle kulüp olur mu? Taraftar bize sahip çýkmalý. Bunlarý deðiþtirmek için çok uðraþtýk. En önemli konulardan biri o. Trabzon’da çok sahipleniliyor ama sevgi bazen boðuyor.”

Ne var þimdi bu konuþmada? Özetle "taraftar bizi boðmasýn, bize sahip çýksýn" deniyor. "O zaman kulübü kapatalým" lafý röportaj sýrasýnda lafýn geliþi söylenmiþ. Yoksa ciddi ciddi kapatýn kulübü demiyor ki! Bizim taraftar profilini az çok biliyorsunuz. Yýllarýný Trabzonspora vermiþ bir adamýn tesislerde yaþadýklarýný býrakýn da o da kendi çapýnda yorumlasýn. Þenol hocaya yeterince sabredilmedi, zaman zaman aþýrý derecede hakarete varan tepkiler veriliyor. Kendisini aþaðýlamak için Ümit Özat denilen seviyesizin yanýnda duruyorsunuz. Sebep: Þenol Güneþ, istanbul takýmý çalýþtýrýyor ve trabzonspordan uzaklaþýyor diye... Holiganlýk bu baþka bir þey deðil yaptýðýnýz. Þenol hocanýn bu takýma son geliþleri ve gidiþleri hala içimde yaradýr. Bizde kalsaydý bu takýmla baþarabileceklerini düþünmek bile halen beni mutlu eder.

Trabzon þehrine girmemesini dilemiþ forumdaki biri. Ömrünün iki katý Trabzonda geçmiþ spor insanýna dediði lafa bakýn. Sonra da saygý ve sevgi diliyor. Pes gerçekten.

Ümit Özat'ý geçtim ciddiye alýnmýyor ama Fatih Terim'in kadrosu ile dünya üçüncüsü olunduðu zanneden o istanbul medyasýnýn 2002 yazýnda yaptýðýný yapýyorsunuz. Yok böyle bir þey arkadaþým. 2002 dünya üçüncülüðü, kadro, teknik direktör, federasyon komple YÜKSEK bir baþarýdýr. Baþarýyý gs'nin uefa kadrosuna yazamazsýn. Ýlhan Mansýz, Yýldýray galatasarayýn kemik kadrosu muydu? Bambaþka bi kadroyla konfederasyon kupasýnda izledik bu da mý tesadüftü? Fatih terim de o jenerasyondan daha iyi bir kadroyla 2008 de alsaydý ya kupayý niye alamadý? Þenol hoca az daha konuþsa takým elbisesine, kravatýna laf edersiniz diye korkuyorum!.. Bazýlarýnýzýn Hýncal Uluçtan farký yok arkadaþlar...

Þenol Güneþ ne zaman Trabzonspora gelse Trabzonspor’u þampiyonluða oynarken izledim ben. Bursaspora gittiðinde küme düþecek takým nerelere geldi.. Beþiktaþta iki sene üst üste farklý oyun stiliyle þampiyon oldu. Þampiyonlar Ligi'nde grup puan rekoru kendisinde. Þimdi bu adama kalkýp gelme bize, ne halin varsa gör, trabzonspor düþmaný, istanbul beyefendisi diyenler var... Galatasaray'ýn dýþýnda baþarý yaþayamayan bir Fatih Terim'i Þenol Güneþ ile kýyaslayanlar var. Bu kentin ve bu ülkenin çok büyük bir deðeridir Þenol Güneþ. Yaþarken kýymeti bilinmesi gereken bir deðerdir.

Bir baþarý varsa o takýmdaki masörden malzemeciden tutun federasyon baþkanýna kadar herkesin payý vardýr. Eleþtirirken, biraz insaf lütfen...Son 30 senede ciddi ciddi 4 defa þampiyonluða oynayabildik (94-95, 95-96, 04-05 ve 10-11) sonuncuda da kupa çalýndý. Kim vardý bu takýmýn baþýnda? Þenol Güneþ. Yani þenol hocanýn tavrýný hoþ bulmayabilirsiniz -ki ben kötü bir þey söylediðini düþünmüyorum, aksine röportajýn geneli oldukça önemli þeylerden bahsediyor- ama kötü niyetle hareket ettiðini düþünmek insafsýzlýk olur.
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Ýstanbul

Ben Trabzonspor'un ta kendisiyim diyen adam konuþurken yapacaðý benzetmeyi dahi seçmeli.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

günün ilerleyen saatlerinde "gel kurtar bizcileri" gorecegimiz sayfa....

baslasýn....
    ýslak imza....

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Sevgimi kaybetsem de gerçekten tek çare..Bunu yazmayý istemezdim.Lakin gerçekler böyle.Herkes biliyor bunu.
    Hayrettin Hacýsalihoðlu gibi Trabzon kanadýný yönetebilecek bir yönetici..Üst akýl Özkan Sümer.
    Yönetimde de genç,giriþimci,uluslararasý düþünebilen Nevzat Aydýn,Yiðit Alp,Tuncay Bekiroglu gibi isimler lazým.
    Hepsini yönetebilecek baþkan kim olur bilmiyorum.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Kapýsýnda yatýlýp ikna edilmeli. Baþka çare yok, artýk bu gerçeði görün.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Alp Yavuz 13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hocam illa gelmen için jandarmayla kapýna mý gelelim?
    EZE EZE KUPA KARADENÝZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kulübü travmalara sevk etmiþ ))))))))))

Yahu kafaya oynatan tek adam.

Kafaya oynamak travma yaratýyorsa Samsunspor'u tutun...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulübü travmalara sevk etmiþ ))))))))))

Yahu kafaya oynatan tek adam.

Kafaya oynamak travma yaratýyorsa Samsunspor'u tutun...

Tek adam deðil, son 15 yýlda Ziya Doðan da Ersun Yanal da þampiyonluða oynattý. Yönetim hatalarý olmasa ikisi de þampiyonluk kupasý kaldýracaktý. Travma meselesine gelecek olursak... 96 da insanlar intihar etmiþse bu taraftar ciddi bir travma yaþamýþ demektir. Üstelik bu travma geçici bir þey deðil, orta yaþ ve üzerinde kalýcý etkileri olduðu ortada. Yeni jenerasyon da bunun farklý versiyonunu 2011 de yaþadý.

Þenol Güneþ in bu kulübe ve taraftara þampiyonluk borcu var. Ýstanbul'un kirli havasýnda ne yaparsa yapsýn, bizde bunu baþarmadýkça Trabzon'a hep borçlu kalacak.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu kadroyu rahat bir þekilde þampiyonluða oynatýr. sonra hazýr kadro falan denir, hatta üstüne transfer yaptý sayýlmaz diyen de çýkabilir.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ersun Yanal'ýn üç kez girdiði kapýdan Þenol Güneþ kapýyý kýrarak girer kardeþim. Nokta.

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bjk þampiyon olamazsa %99 bizdedir. Usta istifa falan etmez, hocayý boþta görürse de affetmez. Not düþeyim.

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Ziya Doðan ile þampiyonluða oynamadýk sadece Türkiye kupasý aldýk
    Ersun Yanal ile de þampiyonluða oynamadýk o dönem l igin ilk devresinde iyiydik sonrasý hüsran uzun yýllardýr bizi þampiyonluða oynayan tek kiþidir Þenol Güneþ ne yapýlýp edilip ikna edilmeli baþka çare yok

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Þenol Güneþ 4 ay sonra milli takýmýn baþýna geçecek
    Hayal kurmayýn
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ 4 ay sonra milli takýmýn baþýna geçecek
    Hayal kurmayýn
    Ya açma þom aðzýný. Gelsin de takým izleyelim. Milli takýmla bizi beraber yönetsin olmadý.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya açma þom aðzýný. Gelsin de takým izleyelim. Milli takýmla bizi beraber yönetsin olmadý.
    Þom aðýz ?
    Bu bir tahmin deðil bilgidir
    Tahmin olan onun yerine Bjk'nin baþýna Avcýnýn gerçeðidir
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Bunca þeyden sonra gelsin mi gelmesin mi çok aradayým, Istanbul kariyeri bendeki yerini onemsizlestirdi. Ancak Þenol hocanýn bize sürekli bordo ve mavi renklerini kullanarak mesaj verdiðini düþünüyorum. Eskiden bu kadar çok bordo mavi giyinmezdi sanki. Gecen gün soyunma odasýnda tahtaya yazdýðý yazýda da yine bordo ve mavi renkleri kullanmýþtý. Felsefe yapmayý, ince göndermeleri seven Þenol hocanýn sezon sonu için bizlere göz kýrptýðýný düþünüyorum.
    TRABZON SPOR

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Ýbrahim CÝHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunca þeyden sonra gelsin mi gelmesin mi çok aradayým, Istanbul kariyeri bendeki yerini onemsizlestirdi. Ancak Þenol hocanýn bize sürekli bordo ve mavi renklerini kullanarak mesaj verdiðini düþünüyorum. Eskiden bu kadar çok bordo mavi giyinmezdi sanki. Gecen gün soyunma odasýnda tahtaya yazdýðý yazýda da yine bordo ve mavi renkleri kullanmýþtý. Felsefe yapmayý, ince göndermeleri seven Þenol hocanýn sezon sonu için bizlere göz kýrptýðýný düþünüyorum.
    mesajla alakasi ne

adamin 70 yili bordo mavi altinda gecti, bu renklere bilinc altinda düskünlügü son derece normal
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mesajla alakasi ne

...
    Paylaþtýðýmýz düþünceler için izahat vermeye gerek olduðunu düþünmüyorum. Ben bu þekilde yorumladým.
    TRABZON SPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziya Doðan ile þampiyonluða oynamadýk sadece Türkiye kupasý aldýk
    Ersun Yanal ile de þampiyonluða oynamadýk o dönem l igin ilk devresinde iyiydik sonrasý hüsran uzun yýllardýr bizi þampiyonluða oynayan tek kiþidir Þenol Güneþ ne yapýlýp edilip ikna edilmeli baþka çare yok

2004 yýlýnda Fener 4 puan önümüzde þampiyon olurken takýmýn hocasý Ziya Doðan'dý, nasýl þampiyonluða oynamadýk Fener o sezon kiminle yarýþtý ?

Ersun Yanal da 2008 de þampiyonluða oynattý, kendi evimizde o sezon küme düþen 2 takýma üst üste yenildik þampiyonluk Avni Aker'de gitti. Ayrýca devre arasý yapýlmayan transferler, özellikle kamptan kaçýrýlan Yusuf avucumuzun içindeki þampiyonluðu kaybettirdi. Bjk nokta atýþý transferler ile arkamýzdan gelip bizi geçti ve þampiyon oldu.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Gelmesin.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bayern maçýný alamamasý gayet doðal kadro belli bayern barcadan daha kuvvetli bir takým hatta bana göre kupa favorisi

þampiyonlar liginde yarý final veya final oynamak için büyük kadro lazým yani daha iyi oyuncularýn olmasý gerekiyor

fener bayernden 6 yerdi biz de beþ yerdik beþiktaþ 10 kiþi kalmasa farklý olabilirdi
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)