Sayfa 1288 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 288 788 1188 1238 1278 1286 1287 1288 1289 1290 1298 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,176 ile 32,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yapilan yakisiksiz

amaaaa anliyabiliyorum
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Uzuuuuuun uzun yazmak istiyorum da takatim yok.

Sadece kritik noktalara deðinip býrakacaðým...

Kardeþim! Þenol Güneþ'e kýz, sevme, nefret et, darýl. Hepsine eyvallah da "sattýn" diye böðürmek ne oluyor?

Sen ömrünü bu kulübe harcamýþ adama "sattýn" diye baðýrýrsýn o da polise dönüp "alýn þu bebeyi" der.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonu sattýn diyenler fenerli olmasa bile aklý çalýþmayan insanlar

sen imkan verme hocaya deðerini bilme

bir þeyden verim istiyorsan vermesini bileceksin herkes almaya bakarsa vermesse ne olur sonuç olmaz. aðaç bile verir senden alýr sana oksijen verir Trabzon yönetimi sadece almaya bakar bir þey vermez

Trabzon þehride basit ve dar kafalarýn olduðu bir þehirdir arabesk yaparlar mantýkla duygusallýk arasýnda prensiple mantýk arasýndaki dengeyi saðlayamazlar.
    Evet mantýk ve ve denge arasýný bir türlü saðlayamýyor TRABZON þehri..
    Önce "davayý sattýn " diyoruz sonra gidip çiçek vererek gönlünü alýyoruz

Konu hakkýnda fikrim, Ne "davayý sattýn" olmuþ ne de emniyete "alýn bunlarý " demek..

Þenol hoca hakkýnda fikrim; BÖyle büyük , temiz ve güzel bi adamýn, bjk gibi atla þike yapan bir takýmýn baþýnda olmasý canýmý yakýyor

NOT: Güney Amerika'da yaþayanlarýn kafalarý geniþ oluyor sanýrým
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uzuuuuuun uzun yazmak istiyorum da takatim yok.

Sadece kritik noktalara deðinip býrakacaðým...

Kardeþim! Þenol Güneþ'e kýz, sevme, nefret et, darýl. Hepsine eyvallah da "sattýn" diye böðürmek ne oluyor?

Sen ömrünü bu kulübe harcamýþ adama "sattýn" diye baðýrýrsýn o da polise dönüp "alýn þu bebeyi" der.
    Ömrünü bu kulübe harcadýysa o takýma hoca olup o saçma sapan söylemlerde bulunmayacaktý, o takýma hoca olacaksan ömrünü de bu kulübe harcamayacaktýn. O kulübe hoca olduysan da kendini hala en has Trabzonluymuþ gibi göstermeye çalýþmayacaksýn. Hoca yanlýþ yaptý.
    O Trabzon hakkýnda konuþmaya býraksaydý kimse ona bulaþmazdý.

Býraksýn Trabzon'u iþine baksýn. Söz hakký yok artýk.
    Konu Enaldo61 tarafýndan (05.03.2018 Saat 09:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ömrünü bu kulübe harcadýysa o takýma hoca olup o saçma sapan söylemlerde bulunmayacaktý, o takýma hoca olacaksan ömrünü de bu kulübe harcamayacaktýn. O kulübe hoca olduysan da kendini hala en has Trabzonluymuþ gibi göstermeye çalýþmayacaksýn. Hoca yanlýþ yaptý.
    O Trabzon hakkýnda konuþmaya býraksaydý kimse ona bulaþmazdý.

Býraksýn Trabzon'u iþine baksýn. Söz hakký yok artýk.
    O iþ o kadar kolay deðil. Müzende parmak izinin olmadýðý kupa sayýsý, 2010 sonrasý doðumlu bir çocuðun yaþý kadar ya var ya yok...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

a.fýndýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    40

Gün gelecek bu baþlýk kapatýlacak,
    Akyazý Avni Aker olacak .

gerenimo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

anketlerde trabzonspor satýlsýn diyenlerin, onu bunu trabzonsporu satmakla suçlamasý komik oluyor.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Bu adam futbolculuk kariyerini aþýk olduðu Trabzonspor'a verdi.
    Teknik adamlýk kariyerini de Trabzonspor için harcýyordu. Çünkü o bu þehrin insanýydý!
    Defalarca hakký çalýndý. Elindeki þampiyonluklarý masa baþý oyunlarla gasp edildi. Hayalleri çalýndý.
    Tüm bu hýrsýzlýklara camia sessiz kalýrken Þ. Güneþ ''Þampiyon biziz, hakkýmýzý çaldýlar!'' diye konuþuyordu.
    Trabzonspor Baþkanlarý siyasi baskýlar nedeniyle konuþamazken bir tek bu adam konuþuyordu.
    Peki sizler bu adama ne kadar sahip çýktýnýz?

Maalesef sizler bu adama sahip çýkmadýnýz! Sizler bu adama rezil kadrolarý yönetemedi diye küfür ettiniz.
    Yetmedi elde ettiði baþarýlara laf söylediniz. Utanmadan ''Ersun'un kadrosu ile baþarýlý oldu'' dahi dediniz!
    Þenol Hoca gittikten sonra 10 tane teknik direktör getirildi. Ne oldu? Baþarý geldi mi? Þikeye karþý durdu mu?
    Sizler saha sonuçlarýna bakýp bu adamý bozuk para gibi harcadýnýz. Evet bunu sizler yaptýnýz!
    Sizler var ya sizler büyük nankörlük ettiniz fakat aklýnýz hala baþýnýza gelmedi. Gelmez de!

Sizler ''Klimanýz çalýþmýyor mu?'' sözüne dahi takýlan insanlarsýnýz!
    Ýþte bu nedenle sizlerden her türlü mantýksýzlýðý beklerim. Daha da fazla bir þey söylemeye gerek yok!

(NOT: Siz diye hitap ettiðim kiþiler, Þenol Güneþ her daim laf söyleyen kiþilerdir. Geneli kast etmiyorum.)

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Para para para.. adamýn baþka bildiði yok.. bakmayýn bu aralar tinercilere karþý sempati duymasýna.. onun sebebi de para.

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Hocaya yakýþmadý.
    Belki de geçen onca zaman sonra yakýþýyordur da.
    Bilemiyorum.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    36 yaþýnda,tecrübesiz ve baþarýsýz eski futbolcusuna TD görevi veren baþka þampiyon takým göster,haklýsýn diyeceðim.Arkada Özkan Sümer ve Ahmet Suat Özyacý gibi iki dev varken hem de.
    Boþa sallamayýn þurada.
    96 kadrosunu becerip,þampiyon yapamayandan TD olmaz,arkasýna hakem,TFF ve medya desteðini alýrsýn þampiyon olursun ama Hoca olamazsýn.
    Üstelik hiç bir teknik adamlýk baþarý olmamasýna raðmen..Boluspor'u küme düþüren,Ýstanbulspor ile 2.lig de baþarýlý olamayan bir teknik adama 2.kez emanet edildi o muhteþem kadro.

Bir de derler ki adamý kovmaktan beter ettiniz.. yapmayýn beyler bu adam en son istifa ettiðinde 19 maçýn sadece 6 tanesini kazanabildiði için gitti.. baþarýsýz olduðu için.

Þu an bjk'yi 2 sene üst üste þampiyon yapmasýna raðmen bir kaç beraberlik aldýðýnda bile o çok övdüðü camia içerisinden çatlak sesler yükseliyor,yere göðe sýðdýramadýðý tinerci tayfasý tarafýndan eleþtiriliyor.

Enisc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þenol Güneþ'e burada haksýzlýk yapýldýðýný veya yeterince deðer verilmediðine hiç katýlmýyorum. Þehrin Þenol Güneþ'ten daha fazla sevdiði td veya futbolcu olduðuna inanmýyorum. Ýstanbul'da yönetimsel anlamda daha fazla yardýmcý olunuyordur ama daha fazla vefa göreceðini düþünmüyorum.

Þuan bu yazýyý yazdýðým yerin altýnda "Benzer konular" bölümünde 2013'te açýlmýþ "Baþkan Ol Þenol Güneþ" baþlýðý var. Merak edenler açabilir. Þenol Güneþ'e çalýþtýrdýðý dönemlerde anlýk tepkiler dünyanýn her yerinde olacaðý gibi olabilir. Üst üste puan kayýplarý sonrasý en son Elazýð'a kaybedersin bu iþ böyle gitmiyor dersin, deðiþim istersin. Bu ÞG'ye sahip çýkmadýðýn anlamýna gelmez. Ne yapmamýz lazýmdý 10 yýllýk sözleþme mi imzalamak lazýmdý hocayla? He tabi sonrasýnda Ersun'un Hami'nin serüvenlerini bilsek çoðu kiþi bunu da kabul ederdi eminim. Ama o günkü þartlarda çok normaldi ayrýlmasý. Sanki 6 ay önce gelmiþ gibi deðerini bilemediniz falan deniyor. koskoca 4,5 yýl görev yapmýþ. Ýstanbul takýmlarýnda 2 yýlý geçene plaket veriyorlar. Bu konuda ayný "Trabzonspor taraftarý sabýrsýz" olayý gibi. Gerçeði farklý olan ezbere bir kalýp. Þenol Güneþ'in deðerini Ýstanbul'dan daha çok bildiðimize eminim.

Beþiktaþlýlar Rýza Çalýmbay'a sýrf rakip td iken Beþiktaþ maçýnda penaltýmýz verilmedi dedi diye küfür ediyorlar. Sadece penaltýmýz verilmedi diye. Penaltý. Þenol Güneþ'in yaptýðýnýn 10'da 1'i bile deðil. ÞG en hassas olduðumuz noktada Beþiktaþ logosunun altýnda ilk þampiyonluðum dedi. Bazen acaba biz mi abartýyoruz diyorum ama yok. Kesin ve net bir þekilde zerre abartmýyoruz. Þenol Güneþ'i Trabzonspor'un Atatürk'ü gibi görürdüm. 2011'in bu kadar duygusal baðlýlýk oluþturmasýnýn en temel nedenlerden biri ÞG'ydi. Ama böyle baktýðýnýz biri, bu davanýn baþ mimarý olan biri çýkýyor hiç bir þey olmamýþ gibi bunu diyor. Sonra bunu normal karþýlamamýz bekleniyor.

Aykut her basýn toplantýsýnda 3 temmuz diyor ama ÞG ülke futbolunda en güçlü olduðu dönemde sýrf tartýþmaya girmemek için farklý davrandý. Trabzon'da 2011'i ima eden (direkt bile deðil) bir soru sorulduðunda "Beni tartýþmaya çekiyorlar" dedi. Sonra rakip takýmýn futbolcusunun aðzýný sýktýðý maçtan sonra "tapeleri konuþalým" dedi. Sýrf tartýþmaya girmemek için þikeyi aðzýna almadýðý yerde kendi takýmýnýn kavgasý için davayý kullandý.

Bak yine yazdýðým yerin altýnda önceki konu olarak "Fatih Sultan Tekke" yazýyor. Trabzonspor'a ilgi duymamý saðlayan temel neden. Fatih Tekke de Ýstanbul takýmý formasý altýnda böyle davransa ona da kýrýlýrým. Trabzonspor dediðimiz kulübün kendisi bu insanlar. Bu sorumluluðu taþýyorlar. Ona göre davranmalýlar. Bu yüzden Özer'den farklarý var. Özer 2011'in madalyasýný saklar hiç umrumda olmaz. Ama ÞG Trabzonspor aleyhinde davranamaz. Davranýrsa da kendi þehrinde biri çýkar yüzüne vurur.

Her tepki gösterene hain damgasý vuruluyor sonra Trabzon eski Trabzon deðil deniyor. Herkes sindirmeye çalýþýyor ama 6 tane yiyince niye tesis basmýyorsunuz deniliyor. Sindiriyorsunuz çünkü. Volkan Þen'i istemeyenleri sindirip taraftar gruplarýna tweet attýrýlýyor (https://i.hizliresim.com/rONWG3.jpg) sonra Volkan Þen oynamayýnca bunu alana niye tepki göstermiyorsunuz deniliyor. Bu camianýn bu döngüden kurtulmasý için mucize lazým.
    ● Koyu Bordo - Açýk Mavi ●

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Akþam vurup gönderebilmemiz umuduyla. Her ne kadar zor olsa da insan bekliyor iþte
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

En çok koyanda akþam bazý taraftar gruplarý kendisi lehine baðýracaktýr, rezilliklerimize yenisini eklemiþ olacaðýz sorsanýz o baðaranlar ve þenol en büyük Trabzonspor taraftarlarýdýr.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Güney Amerikayla ilgisi yok dünya heryerdedir. Düþünce ve bilinç bir ülke þehirle sýnýrlý kalmamalýdýr. Birey olarak insanlar düþüncelerini daha mantýklý sunabilirler aslýnda ama Trabzonda bu bulaþýcý oluyor ama eminim ki Trabzonda da perspektifi geliþmiþ insanlar vardýr az da olsa
    Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet mantýk ve ve denge arasýný bir türlü saðlayamýyor TRABZON þehri..
    Önce "davayý sattýn " diyoruz sonra gidip çiçek vererek gönlünü alýyoruz

Konu hakkýnda fikrim, Ne "davayý sattýn" olmuþ ne de emniyete "alýn bunlarý " demek..

Þenol hoca hakkýnda fikrim; BÖyle büyük , temiz ve güzel bi adamýn, bjk gibi atla þike yapan bir takýmýn baþýnda olmasý canýmý yakýyor

NOT: Güney Amerika'da yaþayanlarýn kafalarý geniþ oluyor sanýrým
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Bursa

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üstelik hiç bir teknik adamlýk baþarý olmamasýna raðmen..Boluspor'u küme düþüren,Ýstanbulspor ile 2.lig de baþarýlý olamayan bir teknik adama 2.kez emanet edildi o muhteþem kadro.

Bir de derler ki adamý kovmaktan beter ettiniz.. yapmayýn beyler bu adam en son istifa ettiðinde 19 maçýn sadece 6 tanesini kazanabildiði için gitti.. baþarýsýz olduðu için.

Þu an bjk'yi 2 sene üst üste þampiyon yapmasýna raðmen bir kaç beraberlik aldýðýnda bile o çok övdüðü camia içerisinden çatlak sesler yükseliyor,yere göðe sýðdýramadýðý tinerci tayfasý tarafýndan eleþtiriliyor.
    Sorunun muhatabý olan kiþi sanýrým bizim gibi dar kafalý,geri görüþlü bir þehrin bu yaptýðý büyük desteði tesadüf olarak görmüþ ki cevap bile verememiþ.
    Neyse gerçekler ortada,ÞG gibi baþarýsýz bir TD'yi ancak Trabzonspor gibi büyük bir camia desteklediði için bugün var,yoksa Yýlmaz Vural olur çýkardý.
    • Memento mori

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Trabzonspor a tekrar geleceksen umarim yerle yeksan olur bir daha da toparlayamaz

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Þenol Güneþ Trabzonspor'un efsane futbolcusuydu. Teknik direktörlüðünün belli bir dönemine kadar efsane olma yönünde ilerlerken o veya bu sebeplerle efsanelikten profesyonelliðe terfi etmiþtir. Rakip takýmýn teknik direktörünün bu kadar yüceltilmesi, Dozer Cemil'in, Hüseyin Avni Aker'in ne bileyim bi Þamil Ekinci'nin, Özkan Sümer'in, Ahmet Suat Özyazýcý'nýn dahi önüne koyulmasý akýl alýr gibi deðil. Benim yaþým yetmez bazý þeyleri göremedim ama çok þükür okuma yazmam var tarihi araþtýracak kapasitem var. Büyüklerimizden o zamanlarý dinleyip az gözyaþý dökmedik. Trabzonspor'u Trabzonspor yapan deðerlerin hepsi yok oluyor. Trabzonspor efsanesi dediðiniz, ismini statlara layýk gördüðünüz adamýn þikeden ceza yemiþ bir takýmýn hatta bunu da geçtim hegemonyasýný yýktýk diye övündüðümüz Ýstanbul'un 3 küçüklerinden birinin baþýnda olmasýný nasýl hazmedebiliyorsunuz? Beþiktaþ'ý diðerlerinden ayýran nedir? Bu sempati nereden geliyor? Bilmediðimiz bir durum mu var? Bu takýmýn taraftarýnýn kalbi yeterince kýrýk býrakýn baþka kiþiler, kurumlar veya partiler için bu insanlara üstten üstten konuþmayý. Hep beraber Trabzonspor'u bu duruma düþürdük. Becerip çalýnan kupamýzý bile alamýyoruz. Birilerine yaranmaya devam.

Yanlýþlýkla maç baþlýðýna yazdým. Onu silebilirsiniz.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Gerçekten çýkýp Benim ve Beþiktaþ’ýn baþarýlý olmasýný isteyen Trabzonsporlular var dedi mi ?

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Oyun þu bu bir kenara da keþke çýkýp "Ben artýk Trabzonspor'u kafamda sildim. Benden ümit beklemeyin." dese de kendisine halen bel baðlayan taraftarlara bir cevap vermiþ olsa. Hali, tavrý artýk bizi umursamadýðýný açýk açýk gösteriyor ama biz þaklaban gibi nasýl olur da geri döner diye düþünüyoruz. Aslýnda sorun bizde, baþka kariyerli bir teknik direktör çýkartamamýþýz ki tek bir kiþinin sürekli muhabbetini döndürüyoruz. Gökdeniz, Fatih Rusya gördü. Bunlar da Trabzonspor kalibresini kaldýramayacak hocalýktaysalar bizim kulübün tek çaresi satýlmaktýr. Zaten siyasetin kollarýna satýlmýþ bu kulüp. En azýndan zengin bir sermayeye gelirse þu anki yönetimler gibi yiyip yiyip gitmezler.

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þenol Güneþ: "Bütün Trabzonsporlular, benim ve Beþiktaþ'ýn baþarýsýný istiyor. Bunu biliyorum."

Þenol ülke dýþýnda Real, Milan veya Bayern'i falan mý çalýþtýrýyor da baþarýsýndan mutluluk duyacaðýz.

Trabzonspor'a gönülden baðlý olmayan Þenolcusporlar dýþýnda hiçkimsenin umrunda deðilsin.

Konudan baðýmsýz olarak BJK'de þampiyon olmuþsan bunun %70'i Fikret Orman sayesindedir.

Eline öyle bir kadro verdi ki bu fýrsat eþitsizliðinde kendini kafdaðýnýn üstünde görmene yol açtýrdý.

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Umarým takýmý þampiyon olamaz da dipleri görür. Bir adam kendini nasýl amip gibi yer bitirir özeti. Yahu elindeki kadronun çekirdeðini kurup adam eden Bilic'i tekmelediler, son þampiyonluklarýndaki Mustafa Denizli'yi umursamadýlar. Seni mi umursayacak bjk kulübü ve taraftarý? Bizim bir duruþumuz, büyüklüðümüz yok da mý onlarýn baþarýsýný isteyelim? Tam bir akýl tutulmasý diyeceðim ama yaptýðý tam anlamýyla nispet. Anlamýyorum, bizden giden hoca da oyuncu da bize karþý düþman kesilircesine hareketler sergiliyor. Koskoca adam anlamýyor ki orada iþi bitince kendisine sahip çýkacak olan yine Trabzonspor idi. Boþa konuþuyoruz aslýnda, o þimdi rüyalarda. Tam þuna benziyor durum, bizden boþandý, buldu zengin kocayý, sanýyor dünyalar benim. Boþanýnca görmek lazým. Trabzonspor'un ve taraftarýnýn kýymetini bilmiyor, bilmiyor ve bilmek istemiyor ARTIK.
    Konu Timur Bey tarafýndan (06.03.2018 Saat 00:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Son sözlerinden sonra hala daha seven varsa söyleyecek bir þey yok. Beþiktaþ'ýn baþarýsýný isteyebilirler.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Nereden
    Bursa

BMN gibi Trabzonspor'un sosyal medya hafýzasýnýn olduðu yerde 'efsane' lafýný sildirmek için onca dil döktük,halbuki Bjk'ya imza attýðý anda silinmeliydi.
    Bu konulara azami dikkat etmeliyiz.

TG lideri Jan Mari ile ayný kapasitede olma görüntüsü bile BMN için mide bulandýrýcý olmalý.
    • Memento mori

-Samet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    30

Þu takýmýn kurtuluþunu þu anda Þenol Güneþ olarak gören , gelip tekrar takýmý çalýþtýrmasýný kabullenebilecek olan, Þenol Güneþ Beþiktaþ'ýn baþýnda diye Fenerbahçe,Galatasaray þampiyon olacaðýna Beþiktaþ þampiyon olsun deyip de sempati besleyen , bugünkü Beþiktaþ galibiyetine içten içe sevinen herkesi midesiz olarak görüyorum.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)