Sayfa 1305 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 305 805 1205 1255 1295 1303 1304 1305 1306 1307 1315 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,601 ile 32,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bjk yönetimi mi gönderir kendisi mi istifa eder orasýný bilemem fakat milli takýma gitmezse en geç 2 sene içinde yeniden Trabzonspor'un teknik patronu olacaktýr..Yakýþýr da...
    Kaç kez kovulduðu dönemleri dile getirdiniz burada yanlýþ hatýrlamýyorsam. Dönmek isteyeceðine inanýyor musunuz gerçekten ?

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý pReN@_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaç kez kovulduðu dönemleri dile getirdiniz burada yanlýþ hatýrlamýyorsam. Dönmek isteyeceðine inanýyor musunuz gerçekten ?
    Þenol Hoca her geliþinde Trabzonspor'u þampiyonluða oynattý ve haketmediði þekilde bu kulüpden kovuldu..

Dönmek ister mi bilemem onu zaman gösterecek ama biz Þenol hocadan illa teknik direktörlük babýnda deðil futbol danýþmanlýðý yöneticilik olarak da faydalanabiliriz diye düþünüyorum..Milli takýma gitmezse tabi bu durum gerçekleþebilir..
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (23.12.2018 Saat 15:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Hoca her geliþinde Trabzonspor'u þampiyonluða oynattý ve haketmediði þekilde bu kulüpden kovuldu..

Dönmek ister mi bilemem onu zaman gösterecek ama biz Þenol hocadan illa teknik direktörlük babýnda deðil futbol danýþmanlýðý yöneticilik olarak da faydalanabiliriz diye düþünüyorum..Milli takýma gitmezse tabi bu durum gerçekleþebilir..

bu takýmýn hocasý var istanbul yanaþmalarýnýn bu takýmýn baþýnda iþi yok

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Tarihinin ilk premier lig þampiyonluðunu kazandýrdýðý Leicester City'den 1 sezon sonra kovulan Ranieri..

M.City - Mancini

Chelsea - Mourinho - Conte

Evet bu adamlar da þampiyonluk yaþayýp kovulan adamlar üstelik premier lig gibi bir ligde..

ÞG için de diyorlar ki Trabzonspor'dan hak etmediði þekilde kovuldu.

Pardon da 2010-11 sezonundan sonra görevi býrakana kadar 59 lig maçýnda sadece 22 galibiyetin var.. sebebi ne olursa olsun ortada bir baþarýsýzlýk olduðu sürece kimse kimsenin gözünün yaþýna bakmýyor.. bakmaz da.

Bak þimdi üst üste 2 kez þampiyon yaptýðýn o çok sevdiðin camia bu sezon ki baþarýsýz sonuçlardan sonra seni tartýþmaya baþladýlar belki de postalayacaklar.

Korkum o ki kendisi için þartlar oluþtu Trabzonspor toparlandý ve iyi bir kadroya sahip.. umarým yollarýmýz hiç bir þekilde kesiþmez.
    Konu Emrah KabuL tarafýndan (23.12.2018 Saat 22:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tarihinin ilk premier lig þampiyonluðunu kazandýrdýðý Leicester City'den 1 sezon sonra kovulan Ranieri..

M.City - Mancini

Evet bu adamlar da þampiyonluk yaþayýp kovulan adamlar üstelik premier lig gibi bir ligde..

Pardon da 2010-11 sezonundan sonra görevi býrakana kadar 59 lig maçýnda sadece 22 galibiyetin var.. sebebi ne olursa olsun ortada bir baþarýsýzlýk olduðu sürece kimse kimsenin gözünün yaþýna bakmýyor.. bakmaz da.

Bak þimdi üst üste 2 kez þampiyon yaptýðýn o çok sevdiðin camia bu sezon ki baþarýsýz sonuçlardan sonra seni tartýþmaya baþladýlar belki de postalayacaklar.

Korkum o ki kendisi için þartlar oluþtu Trabzonspor toparlandý ve iyi bir kadroya sahip.. umarým yollarýmýz hiç bir þekilde kesiþmez.
    Ünal Hocaya sahip çýkmak taraftara düþer, bu saatten sonra Þenol Güneþ'in bu kulüpte iþi yok.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Trabzon'da sevgi boðuyor."

Ýki kupa aldýðý Beþiktaþlýlar bir maðlubiyette, küfürlerle istifaya çaðýrýyor. Ama Trabzonlular sabýrsýz (!)

Sevsinler sosyolojik çözümlemelerinizi.

Bize bulaþmasýn da þu saatten sonra....

2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

M.City - Mancini

herkes senin gibi degil. bu sezona ragmen senol gunesin sozlesmesini uzatacaklarmis. iste vizyon budur, istikrar budur
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (27.12.2018 Saat 10:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Senol Güneþ'in sözleþme uzatma davasýný bir ayrýntýlý yazayim da, Bjk baskani Fiko'nun Turk futbolunun yeni Aziz Yildirim'i olma yolunda olduðunu bir bizim milletimiz anlasin.

Dun akþam, canli yayinda Bjk baskani Fiko, benim baskanlik sürem Mayis ayinda son buluyor ve hocamizla belki ben, belki de yeni gelecek olan yönetim anlasir sezon sonu diyerek, sözlesmesinin durumuna sezon sonunda bakýlacaðýný söyledi.

Her ne hikmetse bugün yönetim kurulu karari ile, Bjk Senol Gunes'in sözleþmesini uzatmak istediðini kendi resmi sitesinden duyurma gereksinimi hissetti.

Senol Güneþ ile Yildirim Demirören beklenenin aksine, milli takim için görüþmedi.

Bjk muhabirleri bildiði halde seslendirmese de, Demirören'i siyaset Tff baskanligindan aldi.

Demiroren ile Senol Gunes görüþmesi, Bjk icindi.

Uyanik Fiko, bu yeni sozlesme uzatma olayi ile, hem Demiroreni hem de Senol Güneþ'i mat etti.

Senol Gunes'in daha 1 ay önce birinci yardimcisi Mehmet Kulaksýzoðlu'nu kovan adam Fikoydu.
    Bu yaptigi hamleyle, hem taraftarin gözünde kendi imajini düzeltti, hem de Senol Güneþ'i cok zor bir duruma soktu.
    Hem de Mayis ayinda Tff'den el cektirilecek Demiroren'in olasý baskanlik kozu olacak Senol Güneþ'i kendi cephesine çekti.

Fiko cok kurnaz adam.

Senol Güneþ, Demiroren ile milli takimi konuþmadýk demiþti. Evet doðruydu çünkü Bjk ile ilgili görüþtüler.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Uður KÜÇÜK tarafýndan (26.12.2018 Saat 22:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Adam rakiplerimizden birinin teknik direktörü.

Tartýþýldýðý doðru çoðu taraftar da istifa etmesini istiyordu.. biz de bunlarý yazdýk zaten..baþarýlý olduðu zamanlar soluðu bu baþlýkta alýyordunuz þimdi ise iþler yolunda gitmediði için kovulmadýðýna sevinir hale geldiniz.. kaldý ki kovulmasýnda zaten hazýr takýmýmýz iyiyken kalsýn o çok sevdiði camiasýnda.

titanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

senol gunesi elestirecek haddi kendimizde nasil bulabiliyoruz bunu da anlamiyorum bizimkisi tamamen hadsizlik
    baska takimda calisamaz mi bir kulup efsanesi calisabilir baþarýlý olabilir mi olabilir bugun begendiginiz unal hoca bile senol gunesin yaninda yetisti.
    saygi duymak lazim
    kulubu benimsemisse de saygi duymak lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý titanic Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    senol gunesi elestirecek haddi kendimizde nasil bulabiliyoruz bunu da anlamiyorum bizimkisi tamamen hadsizlik
    baska takimda calisamaz mi bir kulup efsanesi calisabilir baþarýlý olabilir mi olabilir bugun begendiginiz unal hoca bile senol gunesin yaninda yetisti.
    saygi duymak lazim
    kulubu benimsemisse de saygi duymak lazim
    Tövbe haþa Allah mý bu adam?
    Eleþtirme haddi de neymiþ?
    Hakaret olmadýðý sürece eleþtiri olmaz mý bir insana?

Kapatalým forumu gidelim o zaman...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Onur'u yanýna al efsane efsane takýlýn orda, Karius'ýn yediði golleri Onur da yer,sýkýntý nedur?
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senol Güneþ'in sözleþme uzatma davasýný bir ayrýntýlý yazayim da, Bjk baskani Fiko'nun Turk futbolunun yeni Aziz Yildirim'i olma yolunda olduðunu bir bizim milletimiz anlasin.

Dun akþam, canli yayinda Bjk baskani Fiko, benim baskanlik sürem Mayis ayinda son buluyor ve hocamizla belki ben, belki de yeni gelecek olan yönetim anlasir sezon sonu diyerek, sözlesmesinin durumuna sezon sonunda bakýlacaðýný söyledi.

Her ne hikmetse bugün yönetim kurulu karari ile, Bjk Senol Gunes'in sözleþmesini uzatmak istediðini kendi resmi sitesinden duyurma gereksinimi hissetti.

Senol Güneþ ile Yildirim Demirören beklenenin aksine, milli takim için görüþmedi.

Bjk muhabirleri bildiði halde seslendirmese de, Demirören'i siyaset Tff baskanligindan aldi.

Demiroren ile Senol Gunes görüþmesi, Bjk icindi.

Uyanik Fiko, bu yeni sozlesme uzatma olayi ile, hem Demiroreni hem de Senol Güneþ'i mat etti.

Senol Gunes'in daha 1 ay önce birinci yardimcisi Mehmet Kulaksýzoðlu'nu kovan adam Fikoydu.
    Bu yaptigi hamleyle, hem taraftarin gözünde kendi imajini düzeltti, hem de Senol Güneþ'i cok zor bir duruma soktu.
    Hem de Mayis ayinda Tff'den el cektirilecek Demiroren'in olasý baskanlik kozu olacak Senol Güneþ'i kendi cephesine çekti.

Fiko cok kurnaz adam.

Senol Güneþ, Demiroren ile milli takimi konuþmadýk demiþti. Evet doðruydu çünkü Bjk ile ilgili görüþtüler.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Söylediklerin güzel de,
    TFF de sonra bjk baþkaný olmasý pek olasý deðil,
    ya danýþman olur reise yada spor bakaný falan.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Bugün twitterda tag açmýþlar stadýn adýndan Þenol Güneþ silinsin falan diye. Rahmetli Hüseyin Avni Aker yakýn akrabamýzdý. Allah rahmet eylesin tam bir spor insanýydý. Keþke onun adýndan ziyade o stad Avni Aker'in ismiyle ayakta kalabilseydi. O twitterdan atýp tutan, Þenol Güneþ'e nefret söylemleriyle hakaretlerle saydýran sözde Trabzonspor taraftarý kimselerin hiçbiri ne Hüseyin Avni Aker ismi kalsýn diye çabaladý, ne o taraftar gruplarýnýn basýn açýklamasý oldu ne de demeçleri. Biz vakti zamanýnda ailecek rahmetlinin yeðeni torunu olarak gazetelerde internette elimizden geleni yaptýk. Burada da yýllar yýllar evvel konular açmýþtým. Netice? Ölüm yýldönümlerinde mezarýna falan gidiyorlar artýk. O kadar oluyor yani arkamýzda taraftar gruplarý falan yoktu... Þimdi 15 yaþýnda veletler Trabzonsporun deðerlerine kendi çaplarýnda prim yapmak için saldýrýyorlar. Avni Aker de bizimdir, Þenol Güneþ de, Özkan Sümer de, Dozer Cemil de... Özkan hoca da vaktinde Galatasaray'a gittiðinde efsaneliðinden bir þey kaybetmemiþtir. Deðerlerimizi algýlara kapýlarak, sözleri baðlamýndan kopararak karalama yoluna gitmeyelim. Kupasýný elinden alan federasyona ve siyasi sorumlularýna hesap sormayýp, hatta o federasyona gidip oy veren baþkanlara veryansýn etmeyip gelip burada o kupanýn mimarlarýndan birine samimiyetsiz þekilde ismi alýnsýn, karaktersiz falan ergen tripleriyle yazarak ancak kendimizi tatmin ederiz. O Avni Aker'in ismi verilsin diyen arkadaþlar Avni Aker'in ismi alýnýrken nerdeydiler? Zor muydu dayanýþma içerisinde hareket etmek?
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

titanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

söylemek istediðim o deðil
    eleþtirilebilir elbette ama kusura bakmayalým da hakikatten bazen haddimizi sýnýrýmýzý aþabiliyoruz. Adamýn baþka bir takýmda baþarýlý olmasýnýn bize ne zararý var.stada verilen isim tartýþýlýr hale gelmiþ.ne gibi bir zarar vermiþ olabilir ki kulube bu noktaya gelebiliyoruz.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ýsa Gündoðdu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Söylediklerin güzel de,
    TFF de sonra bjk baþkaný olmasý pek olasý deðil,
    ya danýþman olur reise yada spor bakaný falan.
    Hiçbiri olamaz þirketi ellerinden öper adamýn boþ iþlerle uðraþacak vakti olduðunu sanmýyorum artýk holdingi batýrmakla meþgul olur ancak..

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

sayýn filazof efendi Trabzonspor'a baþkan olabilecekken bjk ya imza attýðýnda Trabzonspor ile baþarýlý olmuþ, bunun karþýlýðýnda parasýný takýr takýr almýþ bir spor adamý seviyesine inmiþtir. Kendisine Ýstanbul'un temiz havasýnda baþarýsýzlýklar diliyorum. Zira orada baþarýlý olmasý bizim baþarýsýz olacaðýmýz anlamýna gelirki zinhar istemem bunu. Mümkünse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesiþmesin. hani diðer baþlýklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. diðer herkes gelip geçicidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Rýza ÇOLAK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sayýn filazof efendi Trabzonspor'a baþkan olabilecekken bjk ya imza attýðýnda Trabzonspor ile baþarýlý olmuþ, bunun karþýlýðýnda parasýný takýr takýr almýþ bir spor adamý seviyesine inmiþtir. Kendisine Ýstanbul'un temiz havasýnda baþarýsýzlýklar diliyorum. Zira orada baþarýlý olmasý bizim baþarýsýz olacaðýmýz anlamýna gelirki zinhar istemem bunu. Mümkünse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesiþmesin. hani diðer baþlýklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. diðer herkes gelip geçicidir.
    Trabzonspor'a baþkan olmaz.
    Baþkanýn maaþý yok.

70-75 yaþýndan sonra Allah ömür verirse.

Murat KARAKURT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    37

Þenol Güneþ: Ben Burak'ý çok uzun süredir aramadým, speküle edilmesin diye. Daha önce Trabzonspor'la görüþürken baþkan mesaj atmýþtý 'Hocam sen Trabzonlusun karýþma' diye. Karýþsam alýrdým zaten

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ: Ben Burak'ý çok uzun süredir aramadým, speküle edilmesin diye. Daha önce Trabzonspor'la görüþürken baþkan mesaj atmýþtý 'Hocam sen Trabzonlusun karýþma' diye. Karýþsam alýrdým zaten
    bunu da savunurlar çünkü þenol güneþ Trabzonspordan büyüktür onun adý ve Trabzonspor yan yana geldimi onun itibarý daha fazladýr. Sen hain bir adamsýn þenol efendi kusura bakma bu takýmý bu þehri aþaðýlamaktan baþka hiç bir þey yapmýyorsun, o ismi oradan indireceðiz bu devran elbet dönecek

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hay ben senin rezil herif
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Murat KARAKURT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    37

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla Sefer neresinden tutsan elinde kalýyor....Allahtan Fikret baþkan mesaj atmýþ da çökmemiþ transferimize....Bugün bir kez daha gösterdi ki para para para....Hele en son Fikret Orman ýçýn büyük baþkan halleder dedi ki giden kalecilerinin transferi için pes dedim....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yahu sefer efsanemiz hakkýnda neler diyorsun sen

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Bazen bilerek saçmaladýðýný düþünüyorum. Bilmeyerek de saçmalýyor olabilir tabii.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sizin eleþtiri ile ilgili muhakeme sorununuz var.Burada Trabzonspor'a sayýsýz katkýda bulunmuþ bir insana eleþtiri diye sayýsýz hakaret edilmesine izin veriyorsunuz.

Forumunuzun seviyesi ve profili bu yüzden düþük ve düþük kalacak.

olayda Þenol Güneþ deðil.Yarýn Ünal Hocaya'da ayni þekilde hakaretler edilecek.Yusuf'a da, Abdülkadir'e de.Hami'ye de yapýlýrken sahip çýkmadýnýz.Mustafa'ya da.

Hoþ kime diyorum! Körler saðýrlar birbirini aðýrlar.

En komiðide Trabzon'lu, Trabzonspor'lu herkese devamlý hakaret edenlerin insanlara etik deðerler öðretmesi

Önce aile terbiyesi alýnmalý ve iyi ahlaklý olunmalý.Bunlara sahipseniz zaten insanlara hakaret etmezseniz.
    Konu sason tarafýndan (20.01.2019 Saat 18:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)