Sayfa 1322 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 322 822 1222 1272 1312 1320 1321 1322 1323 1324 1332 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 33,026 ile 33,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

turgut kasap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    52

Þenol hocayý bende severim ama galiba Erman toroðlunun dediði Þenol hocaný galiba Trabzon lu futbolcularla bir problemi var milli takýmda benden baþka Trabzon lu istemiyorum tezine inanmak üzereyim

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bugün yine ömür'ü ilk onbir oynatmayacak.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hak etmeyen kimi oynattý ?
    Alanyadan Ozani milli takima cagirdi oynatti
    Besiktasta oynamamis olsa milli takima gitmemesi gerekn oyuncular aldi
    Bunun gibi bir kac ornek daha var.. genel olarak yaptigi yanlislar oldu

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

3 maçta da ligin en iyi kalecisini oynatmadý.

Bu gidiþle önündeki sýfatý kaybettiði gibi bu alandan da Türk futbolu bölümüne taþýnýr.

Yazýk.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Istanbul takimi tutan hocalardan hic bir varki yok hatta daha fazla düþman bunun ismini Trabzonspordan silmek gerek
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Sefaenes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Istanbul takimi tutan hocalardan hic bir varki yok hatta daha fazla düþman bunun ismini Trabzonspordan silmek gerek
    Senol gunes gibi kendi sehrine kendi insanina dusman birinin bizim statta zaten ne isi var.
    Senol gunesi gercekten tanimak istiyorsaniz size guzel bir ornek vereyim.
    Ahmet nur cebi ne ise senol gunes aslinda odur.sadece senol gunes trabzonsporda futbolculuk yapmis ve o donemlerde sampiyonluklar yasamistir.
    Ama zihniyet olarak bnce ahmet nur cebiden farki.yoktur.
    Sehrini sevmeyen,.kendi insanini kucumseyen, istanbul yalamasi olan tiplerdir.
    Bu saatten sonra bnm gozumde
    Kaya cilingiroglu,sinan engin,ahmet nur cebi neyse senol gunesde odur.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Ozani niye oynatti gecen sene diye dusunurken , ozanin da bursadan oyuncusu oldugunu yeni farkettim. Cok tiksindirici

afsbahar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Son iki yýlda Türkiye liginde deðerini kanýtlayan 3 oyuncu var. Yusuf Yazýcý, Abdülkadir Ömür, Uðurcan Çakýr. Bu üç oyuncu açýk ara Türkiyedeki oyuncu standartlarýnýn üzerindedir. Gerek ligdeki oyunlarý gerekse transferdeki ilgilenen kulüpler bunu gösteriyor. Milli takýmda oldum olasý Trabzosporlu oyuncular forma þansýný hakettiði gibi bulamamýþtýr. Geçmiþ yýllarda bunlara örnek, Ýskender Günen, Hami Mandýralý, Orhan Çýkrýkçý, Osman Özköylü, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, Onur Kývrak, günümüzde ise Yusuf Yazýcý, Abdülkadir Ömür, Uðurcan Çakýr hatta Abdülkadir Parmak'ý da sayabiliriz.
    Geçmiþ dönemdeki hocalar malum Ýstanbul takýmlarýnýn destekçilerinden olduklarý için bizim oyuncularý oynamazlardý. Ya günümüzde Þenol Güneþ; nasýl bir hikmetse yeni stadýmýza ismini verdiðimiz kahramanýmýz. Geçmiþdeki baþarýlarýyla her zaman övündük ve övüneceðiz. Ama hakettiði halde bile Trabzonlu oyunculara forma vermeyen bir kahramanýmýz.
    Ya Erman Toroðlu'nun dediði gibi Trabzondaki tek kahraman kendi olmak istiyor; ya da Türkiye'nin oyuncu deðeri ve oynadýklarý oyun bakýmýndan en üstte yer alan oyuncularýmýzý oynatýrsa Trabzonlu oyunculara TORPÝL yaptýðýmý düþünürler deyip oynatmýyor.
    Oynatsa bizim de oyuncularýmýz belki prim yapacak transferde deðerleri artacak. Ama medar-ý iftiharýmýz nedense Trabzonsporlu oyuncularý milli takýmda oynatmayarak hem oyunculara hem de kulübümüze maddi zarar veriyor.

Benim görüþüm budur. Yanlýþ veya alakasýz bulana saygý duyarým.
    TRABZONSPOR'lu doðduk, öyle öleceðiz...
    Ahmet FýraTSerdar BAHAR

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Herkes baþýný kuma gömmüþ
    Milli takýmýn 1 numaralý ort sahasý Ýrfancan aday kadroya çaðrýlmasýna raðmen milli maça çýkmayýp milli maç günü klubüyle hazýrlýk maçýna çýkýyor

Ve bütun milli maç haftasýni klübüyle antreman yapýp Trabzonspor'a karþý ligde yýldýzlaþýyor.

Bakalým Trabzonspor efsanesi ! Þenol Güneþ milli takýma yapýlan bu saygýsýzlýðý cezalandýrabilecek mi ?
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Tarihimizin kara lekesi.
    Bulundugu yer tam yakisan yer.

Stattan ismi kaldirilsin mi diye anket yapilsin. Yüzde 65 kaldirilsin cikar en az.
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (05.11.2020 Saat 22:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Buzz Spor
    @buzzspor
    · 35d
    Þenol Güneþ: "Atiba, Trabzonspor'a transfer oluyordu. Kadroda kalmasý konusunda ýsrarcý oldum ve ayrýlmasýna izin vermedim." (Milliyet)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Niye kýzýyorsunuz? Kendisi iyi bir beþiktaþlýdýr...

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Þenol Güneþ: "Atiba, Trabzonspor'a transfer oluyordu. Kadroda kalmasý konusunda ýsrarcý oldum ve ayrýlmasýna izin vermedim." (NTV)

bu haber doðru ise facia..hemde facianýn babasý..
    bjkden ayrýlacaðý belliydi..
    bizim en ihtiyacýmýz olan adamdý..
    geçen yýl resmen bizi þampiyonluktan etmiþ demektir..
    hadi ekmek yediðin yere çalýþtýn diyelim..
    peki adama sormazlarmý..
    zamanýnda JAJA için..selçuk inan için..burakyýlmaz için bunlarý dedinmi diye..

eðer doðru deðilse yine facia..hemen yalanlamasý lazým..
    adam bu sözleri rahatça söylüyorsa senin efsanen falan olamaz..
    direkt stadyumdan ismini silerim..zaten AVNÝ AKERe yapýlan vefasýzlýktýr..
    bu dediðim hamleleri yapamazsan büyük falan olamazsýn..

büyük olmak sorunun yoksa da taraftarda seyircide bulamazsýn..
    bakma biz zamanýnda tutmuþuz..býrakamýyoruz..
    insanlar bu kulübü ..isyan..baþkaldýrý ..asilliði ve büyüklüðü için tutuyor..
    bu söylediklerimi istanbul takýmý hariç bir takým yapsa her ne kadar tam anlamýyla tutamasamda tutmaya destek vermeye çalýþýrým..

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye kýzýyorsunuz? Kendisi iyi bir beþiktaþlýdýr...
    Hangi takýma daha yakýndýr Abi efsanemiz?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangi takýma daha yakýndýr Abi efsanemiz?
    Tabi ki kara kartal ... Artýk istanbullu oldu ...

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tabi ki kara kartal ... Artýk istanbullu oldu ...
    Þenol güneþin trabzonsordan ayrýldýktan sonra yani 2011 yýkýndan sonra hicbir faydasý olmamýþtýr. Hatta hep zararý olmuþtur.
    Bence trabzonsporla ilgili bir baðý olduðunu da düþünmüyorum.
    Sorsanýz bjkmi ts mi diye kartallar yüksekten uçar der.
    Malesef starýmýzda bu þahsýn ismi var.

Nereden
    Bursa

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol güneþin trabzonsordan ayrýldýktan sonra yani 2011 yýkýndan sonra hicbir faydasý olmamýþtýr. Hatta hep zararý olmuþtur.
    Bence trabzonsporla ilgili bir baðý olduðunu da düþünmüyorum.
    Sorsanýz bjkmi ts mi diye kartallar yüksekten uçar der.
    Malesef starýmýzda bu þahsýn ismi var.
    Stadýn ismini biz koymadýk taraftarýn pek dikkate alýndýðý yok zaten ama kulüp içinde eskilerin hemen hemen tamamý Þenol Güneþ'in arkadaþý olduðu için yaptýklarýnýn bir bedeli de olmuyor.

Bizim gücümüz sadece bu baþlýkta eskiden olan 'efsane' ibaresini kaldýrmaya yetti maalesef.
    • Memento mori

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hic unutmuyorum;
    2015/2016 sezonu Türkiye Kupasý
    Senol Güneþ bjk nin baþýnda bizim 1461 Trabzon ile ayný gruptalar.
    Son hafta maçlarý yani 6. Hafta maçlarý oynanmadan önceki puan durumu:
    1.bjk - 10 Puan
    2.Sivas Belediyespor - 9 Puan
    3.1461 Trabzon - 7 Puan
    4. Karabük - 3 Puan

1461 Trabzon Karabükü yendi bjk ile puanlarý eþitledi. Ertesi gün Bjk - sivas belediyespor maçý var. Ufak bir hatýrlatma; 1461 Trabzon Sivas Belediyesporu 7-1 yenmiþ o gurupta. S. Belediyesporun gücünü anlamanýz açýsýndan yazýyorum.
    Þenol Güneþli Beþiktaþ maça öyle bi yedek çýktý ki, maç okadar þaibe doluydu ki Sivas Belediyespor maçý 4-3 kazandý ve 1461 Trabzon o sene gruplarý çýkmamýþtý. Mucizeler yaratýyorlardý o ve ondan önceki sene.
    Þenol Güneþ e o gün ilk kez sinirlenmistim.
    Ardýndan bizle alakalý açýklamalarý, Milli takýmda Ýstanbul yalakasýna dönüþmesi, Abdülkadiri, Yusuf Yazýcý yý, Uðurcaný, Parmaký en hakettikleri dönemde oynatmayý býrak, çaðýrmamasý ve en son þu atiba açýklamasý bu adamýn bize karþý birseylerin olduðunu göstergesidir.
    Þimdiye kadar yaþattýklarý için kendisine teþekkür edilip ismi Stadyumumuzdan silinmelidir. Ýstanbula gidene kadar efsanemizdi, ama bjk macerasý onu cok bozdu.
    Stadyumdaki isim olayýnda bence yöneticiler dahil herkes hemfikir de ismi veren kiþi Cumhurbaþkaný olunca yemiyor sanki silmek.
    Özkan Sümer varken, Avni Aker varken, Dozer Cemil varken Þenol Güneþin ne haddine?
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öncelikle forum yöneticilerini kýnayarak söze baþlýyorum çünkü bu sayfa Trabzonspor tarihi ve nostalji sayfasý Beþiktaþ deðil. Benim gözümde Alanzinho,Colman,Giray gibi adamlar daha fazla Trabzonsporludur.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Eminim ki Trabzonspor camiasýnýn, taraftarýnýn Avcý'ya muhabbetini gördükçe kýskançlýktan içi içini yiyordur.

Bunun da belirtilerini ilk milli takým kadrosu açýklandýðýnda göreceðiz. Tek Uðurcan'ý alýp onu da Altay'ýn arkasýnda yedek býrakacaktýr.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eminim ki Trabzonspor camiasýnýn, taraftarýnýn Avcý'ya muhabbetini gördükçe kýskançlýktan içi içini yiyordur.

Bunun da belirtilerini ilk milli takým kadrosu açýklandýðýnda göreceðiz. Tek Uðurcan'ý alýp onu da Altay'ýn arkasýnda yedek býrakacaktýr.
    Öyle zaten,kendisinin emekli olmadan önce son bir vurgun yapma planý var.

Trabzon’daki takýma olan sevgi boðuyormuþ Þenol güneþi. Bunu dýþardan biri dese anlarým da sen neye göre böyle diyorsun. Ne yapalým farklý formalarla dýþardan gelenler cirit mi atsýn sokaklarda. Bu bizim kültürümüz ister kabul et ister etme.

1 numaralý Trabzonspor düþmanýdýr kendisi. Yarýn gel baþla desen koþa koþa gelir merak etmeyin.

Bu o kadar çekemeyen bir adamki ne þiþ yansýn ne kebap diye kalede Mert’i oynatmazsa ne olayým!
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (24.03.2021 Saat 21:25 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: flood

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Gökdeniz Bayrakdar kesinlikle milli takýmda olmalý. Kenan Karaman'da olup bu çocukta olmayan hiçbir þey yok. Hatta biz nasýl kaçýrdýk bu çocuðu ya?

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökdeniz Bayrakdar kesinlikle milli takýmda olmalý. Kenan Karaman'da olup bu çocukta olmayan hiçbir þey yok. Hatta biz nasýl kaçýrdýk bu çocuðu ya?
    yönetim sag olsun, paralar plaza anil gibilerine vardi ama bu usaga yoktu =)

https://www.tff.org/default.aspx?pag...6&ftxtID=34648

23 Kasým 2001 Kocaeli, Kandýra doðumlusun. Futbol öncesi dönemini konuþarak baþlayalým. Aslen nerelisiniz? Nasýl bir çocukluk geçirdin? Anneni, babaný, varsa kardeþlerini tanýyabilir miyiz?

Öncelikle benimle bu söyleþiyi gerçekleþtirme fikriniz nedeniyle sizlere teþekkür etmek isterim. Ailem Trabzon'un Akçaabat ilçesinden. Fakat ben doðma büyüme Kocaeli Kandýralýyým. Annem ev hanýmý, babamýn marketi var. Babam ve iki aðabeyim maketimizi iþletiyorlar. Aðabeylerimden biri 25, diðeri 23 yaþýnda. Kendimi bildim bileli hep mutlu bir aile yaþantým ve çocukluðum oldu. Çocukluðumla ilgili kötü hiçbir aným yok. Her aný tekrar yaþamak isteyeceðiniz kadar güzeldi.

Gökdeniz ismi nereden geliyor?

Az önce de belirttiðim gibi, biz Trabzonluyuz. Amcamlar koyu Trabzonspor taraftarýdýr. Doðar doðmaz ismimin Gökdeniz olmasýna karar vermiþler. Trabzonspor'daki Gökdeniz Karadeniz'in hayraný olduklarý için adýmý Gökdeniz koymuþlar. Yýllar sonra, adýmýn esinlenildiði Gökdeniz Karadeniz'le tanýþma fýrsatým da oldu. Benim için unutulmaz bir buluþmaydý.

Ligimizde ve dünyada beðendiðin oyuncular kimler?

Çok sayýda, dünya çapýnda yetenekli oyuncu var. Mutlaka tek bir futbolcu söylemem gerekirse Cristiano Ronaldo diyebilirim. Yeteneklerinden çok beni asýl ilgilendiren, disiplini. Hiç taviz vermiyor ve yaþý ilerlemesine raðmen ayný diri görüntüsünü, disiplini sayesinde sahaya yansýtabiliyor. Türkiye'de ise izlerken keyif aldýðým isim Anthony Nwakaeme. Çalým yeteneðine bayýlýyorum.
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yönetim sag olsun, paralar plaza anil gibilerine vardi ama bu usaga yoktu =)

Büyük kayýp. Bjk de ilgilenmiþ, belki de bize gelse ayný performansý veremeyecekti.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Yusuf Demir'i nasil kaptirdin ? Kenan Karaman'ini al da git rezil seni...

Yusuf Demir su an millî takimda sag açikta hemen 11 baslayabilecek seviyede, ayrica o mevkîde formda oyuncumuz yok ya sakatlar ya süre almiyorlar (Abdüs, Cengiz), bi Efecan var onu da oynatmazsin.... o kadar sinirliyim bir yandan ama diger taraftan da diyorum ki bizim bu çöp zihniyetten uzak kalsinlar daha iyi... az biraz ugrasilsa ciddi olunsaydi kesinlikle Yusuf da Ercan da bizi seçecekti
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)