Sayfa 1278 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 278 778 1178 1228 1268 1276 1277 1278 1279 1280 1288 1328 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 31,926 ile 31,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý PEREKLÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlker kardeþim 2 tane Þenol Güneþ baþlýðý açýn

1-Þenol güneþi övenler
    2-Þenol Güneþe sövenler

herkes ait oldugu baþlýga yazýsýný yazsýn rahatlayalým
    Ýþ oraya gidecek bu gidiþle,malesef...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþ oraya gidecek bu gidiþle,malesef...
    Övmek tamam da sövme hakký var mý? Birisi övdü diye sövmeye hakkým oluyor mu? Sövmeyi engelleseniz mesele kalmayacak.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Övmek tamam da sövme hakký var mý? Birisi övdü diye sövmeye hakkým oluyor mu?
    Kimsenin sövmeye hakký yok tabi ki abi...

PEREKLÝ'ye vermiþ olduðum cevap da bir latifeydi zaten, böyle bir þey söz konusu olamaz...
    Arafilboylu

Nereden
    Ýstanbul

Abi ,tartýþmayý alevlendirmek amaçlý yazmýyorum, sadece bu yazdýðýn cümlenin mantýðýný anlayamýyorum...

Ýnsanlar Þenol hocayý sever veya sevmez, herkesin kendince sebebi var, tartýþmak da bana düþmez...

Ama mesele diyorsun ki, 'gerçek bir Trabzpnsporlu olarak, Trabzonsporlu Þenol Güneþ'in teknik direktörlük hayatýnda da baþarýlý olmasýný isterim.'

Sana çok düz bir soru sormak isterim.

Bu cümlenden yola çýkarak þu sonuca varýyorum:

Trabzonspor-beþiktaþ maçlarýnda da, teknik direktör olarak baþarýlý olmasýný istediðin Þenol Güneþ'in takýmýnýn galip gelmesini istiyorsun o zaman, yani beþiktaþýn...

Doðru bir çýkarým mý bu?
    Yanlýþ bir çýkarým tabii ki. Çok düz olarak cevap: Trabzonspor'un sadece Beþiktaþ'ý deðil, önüne geleni yenen bir takým olmasý can-ý gönülden istediðim þey. Baþýnda ister ÞG olsun ister olmasýn. ÞG'nin baþarýlý olmasý Trabzonspor'un önünde þampiyon olmasýna baðlý deðil ki. Örneðin Trabzonspor'un þampiyon olduðu bir sezonda Þenol Güneþ'in takýmý 2. olur, bu da baþarýdýr, ÞL'de ilerler, bu da baþarýdýr, olmadý UEFA'da final oynar bu da baþarýdýr Tabii baþarý genel olarak ülkede sâdece lig þampiyonluðu olarak anlaþýldýðý için anlayabiliyorum bunu sormaný. Bak sonradan aklýma gelen bir örneði daha yazayým, Bursaspor'da takýma çok güzel bir futbol oynattý, o futbolla herkesin takdirini kazandý, baþarýlý oldu. Kastettiðim bu tip baþarýlar. Ben Trabzonsporla yolu kesiþmiþ, karakteri düzgün kim varsa baþarýlý olmasýný isterim. Bir taraftarýn Bordo Mavi vefâsý diyelim. Bordo Mavi'ye kýyýsýndan köþesinden deðenler bile baþarýlý olsun. Þenol Güneþ'in Borda Mavi'ye deðiþi kýyýsýndan köþesinden deðil tabii ki.
    Konu TekfurÇayýr 61 tarafýndan (12.12.2017 Saat 12:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Karadeniz6116 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þenol Güneþ ve Fatih Terim...
    Allah gecinden ve hayýrlýsýný versin ama ölene kadar ait olduklarý camialar ile anýlacaktýr.
    Ama arada kocaman bir fark var...
    Bir tanesi milyon dolarlari elinin tersiyle itti ( Selim Soydan açýkladý kaç kez, gs de kazandýðýnýn 3 katýný verdik diye )
    Bir tanesi de 97 yýlýnda Ali Sen ile anlasamayip sikecilerin kapýsýndan döndü.
    Þenol Günes Trabzonsporlu olarak cok saygi duydugum bir isimdi.
    Taa ki ben Istanbulda Trabzonsporu temsil ediyorum diyene kadar.
    Trabzonspor senin temsil edemeyeceðin kadar büyük bir camia Þenol Güneþ.
    Sen bu takimla yillarca 2. ligde süründün, sen bu takimla beraber Istanbul hegemonyasýný yýktýn.
    Sen bu takýmla kupaný çalanlara karþý yýllarca savaþtýn.
    Para için, þöhret için, bunlarý sineye cekiyorsan zaten senin kendi kendine kahrolman lazým.
    Çünkü hepimizden çok sýkýntýlara göðüs gerdin ve arkadaþlarýnla beraber Trabzonspor efsanesini yarattýn.
    Ama þunu da unutma.
    Bugun Þenol Güneþ diye bir marka varsa, Trabzonspor sayesinde vardir.
    Aldýðýn milyon eurolari Trabzonspor sayesinde kazanýyorsun.
    Efsane veya deðil, buna biz karar veremeyiz.
    Oyuncu olarak efsanedir.
    Teknik direktör olarak Trabzonspor çalýþanidýr.
    Bu takým Ogün Temizkanoglu'na sýrt döndü.
    Neden çünkü fenerbahcede oynadý.
    Ama kimse bilmez..
    Ogünü Mehmet Ali Yilmaz denen sözde efsane baþkanýn fenere aðlata aðlata sattýðýný.
    Ýþin özü Senol Güneþ'in baþarýsý GERÇEK TRABZONSPORLUYU mutlu etmez.
    Hoca olarak Senol Güneþ Trabzonspor çalýþanýdýr..
    Olay bu kadar net aslýnda.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Karadeniz6116 tarafýndan (12.12.2017 Saat 11:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yanlýþ bir çýkarým tabii ki. Çok düz olarak cevap: Trabzonspor'un sadece Beþiktaþ'ý deðil, önüne geleni yenen bir takým olmasý can-ý gönülden istediðim þey. Baþýnda ister ÞG olsun ister olmasýn. ÞG'nin baþarýlý olmasý Trabzonspor'un önünde þampiyon olmasýna baðlý deðil ki. Örneðin Trabzonspor'un þampiyon olduðu bir sezonda Þenol Güneþ'in takýmý 2. olur, bu da baþarýdýr, ÞL'de ilerler, bu da baþarýdýr, olmadý UEFA'da final oynar bu da baþarýdýr Tabii baþarý genel olarak ülkede sâdece lig þampiyonluðu olarak anlaþýldýðý için anlayabiliyorum bunu sormaný.
    Anladým abi,teþekkür ederim...
    Arafilboylu

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Karadeniz6116 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ ve Fatih Terim...
    Allah gecinden ve hayýrlýsýný versin ama ölene kadar ait olduklarý camialar ile anýlacaktýr.
    Ama arada kocaman bir fark var...
    Bir tanesi milyon dolarlari elinin tersiyle itti ( Selim Soydan açýkladý kaç kez, gs de kazandýðýnýn 3 katýný verdik diye )
    Bir tanesi de 97 yýlýnda Ali Sen ile anlasamayip sikecilerin kapýsýndan döndü.
    Þenol Günes Trabzonsporlu olarak cok saygi duydugum bir isimdi.
    Taa ki ben Istanbulda Trabzonsporu temsil ediyorum diyene kadar.
    Trabzonspor senin temsil edemeyeceðin kadar büyük bir camia Þenol Güneþ.
    Sen bu takimla yillarca 2. ligde süründün, sen bu takimla beraber Istanbul hegemonyasýný yýktýn.
    Sen bu takýmla kupaný çalanlara karþý yýllarca savaþtýn.
    Para için, þöhret için, bunlarý sineye cekiyorsan zaten senin kendi kendine kahrolman lazým.
    Çünkü hepimizden çok sýkýntýlara göðüs gerdin ve arkadaþlarýnla beraber Trabzonspor efsanesini yarattýn.
    Ama þunu da unutma.
    Bugun Þenol Güneþ diye bir marka varsa, Trabzonspor sayesinde vardir.
    Aldýðýn milyon eurolari Trabzonspor sayesinde kazanýyorsun.
    Efsane veya deðil, buna biz karar veremeyiz.
    Oyuncu olarak efsanedir.
    Teknik direktör olarak Trabzonspor çalýþanidýr.
    Bu takým Ogün Temizkanoglu'na sýrt döndü.
    Neden çünkü fenerbahcede oynadý.
    Ama kimse bilmez..
    Ogünü Mehmet Ali Yilmaz denen sözde efsane baþkanýn fenere aðlata aðlata sattýðýný.
    Ýþin özü Senol Güneþ'in baþarýsý GERÇEK TRABZONSPORLUYU mutlu etmez.
    Hoca olarak Senol Güneþ Trabzonspor çalýþanýdýr..
    Olay bu kadar net aslýnda.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Bu mesaj çok güzel oldu. Ýþin eðrisini doðrusunu ifâde edebilmem için.

Þenol Güneþ Beþiktaþ'a gitti, efsâneliði bitmiþtir diyen de kendine göre, kendi bakýþ açýsýna göre haklýdýr.

Þenol Güneþ'in Beþiktaþ'a gitmesi efsâne oluþunu etkilemez diyen de kendine göre, kendi bakýþ açýsýna göre haklýdýr.

Birbirimize diðer düþünceyi dayatamayýz. Doðru düþünce benimki diyemeyiz. Saygýsýzlýk edemeyiz.

Ben katýlmýyorum ama anlayabiliyorum Þenol Güneþ'e olan kýzgýnlýðý.
    7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þenol Güneþ Beþiktaþ'a gitti, efsâneliði bitmiþtir diyen de kendine göre, kendi bakýþ açýsýna göre haklýdýr.

Þenol Güneþ'in Beþiktaþ'a gitmesi efsâne oluþunu etkilemez diyen de kendine göre, kendi bakýþ açýsýna göre haklýdýr.

Birbirimize diðer düþünceyi dayatamayýz. Doðru düþünce benimki diyemeyiz. Saygýsýzlýk edemeyiz.
    diyip konuyu kapatsak mý acaba
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    diyip konuyu kapatsak mý acaba
    Bana mý soruyorsun bunu?

Saygý sýnýrlarýný aþmayan kimseye saygsýzlýk yaptýðýmý sanmýyorum.

Herkes benim gibi düþünmeli diye dayattýðýmý sanmýyorum.

Þenol Güneþ'i neden hâlâ sevmeye devâm ediyorum konusunda düþüncelerimi yazmakla yetindiðimi sanýyorum.
    Konu TekfurÇayýr 61 tarafýndan (12.12.2017 Saat 12:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Hayýr ortama soruyorum ya.. Çok gerildik.. Sizin mesajýnýz tam cuk diye oturdu. Bunu anlatmaya çalýþýyordum

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Þenol Güneþ hiç bir zaman Trabzonspor'a zarar vermemiþtir.Ama Fatih Terim, takýmýný ortada býrakýp milyonlarca eu için milli takýma pýrrrrrrrr diye uçuvermiþtir.O sezon Gs sürüm sürüm sürünmüþtür.Hoþ sadece nedeni para deðildir.Ne zaman baþarýlý olmayacaðýný anlasa genelde bulaþmaz, kaçar.

Sevmeyebilirsiniz, kýzabilirsiniz ama asla kendi takýmýnýn çýkarýný göz ardý edip fatih gibi ortada býrakmamýþtýr kimseyi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

@sason Farklý yere kaymasýn ama Terim & Galatasaray iliþkisi ile Þenol Güneþ & Trabzonspor iliþkisi arasýnda bence fark çok.

Sadece yaþatýlanlar açýsýndan bakabilirsin buna. Olumlu / olumsuz.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

@Faruk BERBER

Katýlýyorum, bencede.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Pes...
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ne olursa olsun,lütfen üsluba dikkat edelim,rica ediyorum...

Yakýþmýyor bu gerginlik ve enerji kaybý,lütfen...

Valla iþi gücü býraktýk,birbirimizle didiþiyoruz...
    Arafilboylu

Nereden
    Bursa

Vallahi bilemedim, ne farký kalýrdý?
    Sence efsane kabul ettiðimiz bir kiþinin kendi emeðini ve de dolayýsýyla da Trabzonspor'un hakkýný gasp eden sisteme,düzene ve o düzenin kurucusu þikeden ceza almýþ bir Ýstanbul takýmýna para için hizmet etmesi,Trabzonsporlunun ve dahi ahlak sahibi her insanýn yapmasý gereken,hýrsýzdan uzak durma,tepki koyma gibi insani bir davranýþý bile yapamayacak kadar ahlaki zaafý olmasý,bunu normal kabul eden bir düþünce yapýsýna sahip birisi nasýl bizim efsanemiz olabilir?
    Bu kafanýn efsanemiz olarak görülmesi,Trabzonspor'un varlýk deðerlerine,onu oluþturan felsefeye ihanet olmaz mý?

Enerjimizi malesef çok küçük þeylere harcýyoruz taraftar olarak,camia olarak...

Þu Þenol Güneþ mevzusunu neden çözemedik anlamýyorum?

Akýn abi geçen hafta çok güzel bir þey yazdý buraya da yine baþlangýç noktasýna döndük her zaman olduðu gibi...
    Neden çözemiyoruz çok deðerli ve bilgili yöneticim,öncelikle senin ve Yiðit gibi arkadaþlarýn burada yönetici olmasý bir Trabzonspor taraftarý olarak beni çok mutlu ediyor,yazdýklarýnýzdan kalitenizi görüyor ve forumun geleceði için rahat oluyorum.
    Bu forum yeni nesillerin gelip Trabzonspor ile tanýþacaklarý ve çok þey öðrenecekleri bir forum,kurucusu,yýllarca hizmet veren önceki yöneticileri ve þimdi de sizler,taraftarýn yaþattýðý bir platform.
    Bir nevi sanal hafýzamýz.

Burada bile þikeden ceza almýþ,sistem tarafýndan kollanýp,cezasý verilmeyen bir Ýstanbul takýmýna hizmet etmesini normal mi sayacaðýz?
    Hani dýþarda,salon ortamlarýnda ve daha resmi takýlmamýz gereken yerlerde içimizdekileri baþkalarýna aðýr gelir diye söylemekte çekiniyoruz,þok olmamalarý,rahat hayatlarýnýn dengelerini bozmamak adýna da peki burada bile þikeye,Ýstanbul takýmýna ve Trabzonspor'un kuruluþ felsefesine düþman bir yapýya hizmeti normalleþtirecek miyiz?

Ýsmin ÞG olmasý,onun günahlarýný görmezden gelmemizi saðlaycaksa ne kadar ahlaklýyýz?Ne kadar Trabzonsporluyuz?
    Konu sasone tarafýndan (12.12.2017 Saat 16:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Bakýn yönetici arkadaþlar...Bir üstteki zevat bu baþlýða sürekli ayný þikayetini yazýyor ÞG'yi baþka konuda eleþtirmiyor...Sürekli ayný þeyi papaðan gibi tekrarlýyor ve bu baþlýðý þirazesinden çýkarýyor...Sonunda da Ahlak ve Trabzonsporluluk üzerinden ÞG için olumlu cümleler kuranlara laf çakýyor...

Kendisini þikayet etmiyorum size, sizin buradaki gerginliðin sebebini tespit etmeniz gerekir daha sonra bu þahsýn kendi yazdýðý yazýda "çekindiðini" itiraf etmesine raðmen ÞG'den dik duruþ bekleme gibi çarpýk bir ahlak anlayýþýný daha kapsamlý yüzüne vuracaðým...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Adamýn baþlýðýndan efsane yazýsýný kaldýrdýlar, tarihi bir rezalete imza attýlar.

Yetmedi, herhalde bizi de sürecekler herhalde forumdan.Ne istiyor daha anlayamadým.

Herhalde kafamýza vura vura ''sevemezsiniz,efsane göremezsiniz!!!!!'' diye iþkence yapacak.

Çok seviyorum, sayýyorum , efsanede görüyorum.Sabah, akþam yaz deðiþmeyecek Kovulan, camiasýnda yeterince deðer görmeyen adamda istediði yere gider, bana göre.

Trabzonsporluluk nasýl ölçülür bilemiyorum.Bu yüzden buna bir cevap bulamadým.1,82 olduðuma göre 182 cm. Trabzonsporlu olabilirim mesela
    Konu sason tarafýndan (12.12.2017 Saat 22:29 ) deðiþtirilmiþtir.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Saygý sýnýrý dýþýna çýkýldýðý takdirde istemeyerek de olsa ceza vereceðiz arkadaþlar.

Eðer karþýlýklý tartýþma üslubunu tutturamýyorsak, tartýþmayacaðýz.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Gs ye gelirsek Tudor zaten Ersun hocaya çok benziyor.Sezon baþýndan beri söylüyorum.Ha þampiyonda olabilir.Ersun'da oldu.Ama Avrupa 'da oynasa þuan sürünüyordu.Çünkü sadece fizik kalitesiyle oyun oynuyorlar.Yani güçlü bir oyun planý yok.Ama fizik kalitesinin üstüne, kaliteli oyuncuda olunca tek kulvarda þampiyon olabilirsin.Avrupa'da oynasa þu an bizim durumumuzlardaydý.Onlarýn yerine bizde olabilirdik.Zaten sorunda bu.tek kulvarda bu kadar kaliteli oyuncu ile oynayýp, oyuncularýn verimi atýrýrsan, iyi oyun planlarý yaparsan þampiyon rahat olabilirsin ki, emin ol þu kadro ile puan rekoru kýrardý Þenol Hoca.Bu kadar yetenekli oyuncu topluluðumuz asla olmadý.

Ha Gs ileride bu kadar etkili oynayamayacak.Bak sonuç alamaz demiyorum ama iyi oynayamayacak diyorum.Çünkü yine futbol cahili medya tarafýndan yanlýþ kliþeler var.Bu kadar efektif oynamalarýnýn nedeni güçsüz rakiplerle oynamalarý deðil, þaþýrtmasýdýr.Yani kapalý kutu düþün ne olacaðý belli deðil, güçlü bir oyun yok ama bilinmezlik vardý.Fizikli, þokbir oyun, kaliteli kadroda olunca iyi sonuç aldýlar.Farkýndaysan her geçen gün sonuç almalarýda, oyunlarýda düþmeye baþladý.Bu 2. yarý daha fazla olacak.Çünkü önlem alýndýkça sadece bu plan yetmez, güçlü oyun gerekir.Benim tahminim en fazla 70-74 puan civarý toplayacaklarý.Þampiyonluða yeter yetmez, rakiplerin puaný belirler. 19.10.2017

Yine güzel bir analiz yapmýþým çoðu kiþi Gs açýk ara þampiyon olur derken.Muslera da bu hafta aynýsýný söylemiþ.Kendimi övmeyi hiç sevmem.

Ersun Yanal zamaný yazýlan yazýmdan iþgüzarlýk yapýp konu yine Þenol Güneþ'e gelmesin.Anlatmak istediðim futbolu bilmek lazým, bir fikir üretebilmek için.
    Konu sason tarafýndan (20.12.2017 Saat 00:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

"...emin ol þu kadro ile puan rekoru kýrardý Þenol Hoca..."

Ayný fikirdeyim.

Alp Yavuz 13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Seni baþkan yapacaðýz!
    EZE EZE KUPA KARADENÝZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

En büyük baþgaaan bizim baþgaaan diye tempo tuttuðu fiko'ya rakip mi olsun.

OzcanHan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

Ne kadar ezik bir taraftar topluluguyuz arkadas. Adam gitmis Besiktas ile sampiyonluktan sampiyonluga kosuyor. Bizimkilerde baskan yapmak istiyorlar adami övüyorlar.

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Hangi zihniyette olduðu VAR uygulamasýna karþý çýkmasýyla çýkýyor.

ama þenol hocam öyle demedidiciler bakalým ne der

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)