Akcamimarlik
Sayfa 181 Toplam 185 Sayfadan BirinciBirinci ... 81 131 171 179 180 181 182 183 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4611 adet sonuctan sayfa basi 4,501 ile 4,525 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Sivas

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Trabzon'da sevgi bouyor."

ki kupa ald Beiktallar bir malubiyette, kfrlerle istifaya aryor. Ama Trabzonlular sabrsz (!)

Sevsinler sosyolojik zmlemelerinizi.

Bize bulamasn da u saatten sonra....

2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

OLACAIZ DA.

yelik tarihi
    07.11.2013
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Alnt Emrah KabuL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tarihinin ilk premier lig ampiyonluunu kazandrd Leicester City'den 1 sezon sonra kovulan Ranieri..

M.City - Mancini

Chelsea - Mourinho - Conte

Evet bu adamlar da ampiyonluk yaayp kovulan adamlar stelik premier lig gibi bir ligde..

G iin de diyorlar ki Trabzonspor'dan hak etmedii ekilde kovuldu.

Pardon da 2010-11 sezonundan sonra grevi brakana kadar 59 lig manda sadece 22 galibiyetin var.. sebebi ne olursa olsun ortada bir baarszlk olduu srece kimse kimsenin gznn yana bakmyor.. bakmaz da.

Bak imdi st ste 2 kez ampiyon yaptn o ok sevdiin camia bu sezon ki baarsz sonulardan sonra seni tartmaya baladlar belki de postalayacaklar.

Korkum o ki kendisi iin artlar olutu Trabzonspor toparland ve iyi bir kadroya sahip.. umarm yollarmz hi bir ekilde kesimez.
    herkes senin gibi degil. bu sezona ragmen senol gunesin sozlesmesini uzatacaklarmis. iste vizyon budur, istikrar budur
    Konu lker Yazcolu tarafndan (27.12.2018 Saat 10:08 ) deitirilmitir.

Uur KK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Senol Gne'in szleme uzatma davasn bir ayrntl yazayim da, Bjk baskani Fiko'nun Turk futbolunun yeni Aziz Yildirim'i olma yolunda olduunu bir bizim milletimiz anlasin.

Dun akam, canli yayinda Bjk baskani Fiko, benim baskanlik srem Mayis ayinda son buluyor ve hocamizla belki ben, belki de yeni gelecek olan ynetim anlasir sezon sonu diyerek, szlesmesinin durumuna sezon sonunda baklacan syledi.

Her ne hikmetse bugn ynetim kurulu karari ile, Bjk Senol Gunes'in szlemesini uzatmak istediini kendi resmi sitesinden duyurma gereksinimi hissetti.

Senol Gne ile Yildirim Demirren beklenenin aksine, milli takim iin grmedi.

Bjk muhabirleri bildii halde seslendirmese de, Demirren'i siyaset Tff baskanligindan aldi.

Demiroren ile Senol Gunes grmesi, Bjk icindi.

Uyanik Fiko, bu yeni sozlesme uzatma olayi ile, hem Demiroreni hem de Senol Gne'i mat etti.

Senol Gunes'in daha 1 ay nce birinci yardimcisi Mehmet Kulakszolu'nu kovan adam Fikoydu.
    Bu yaptigi hamleyle, hem taraftarin gznde kendi imajini dzeltti, hem de Senol Gne'i cok zor bir duruma soktu.
    Hem de Mayis ayinda Tff'den el cektirilecek Demiroren'in olas baskanlik kozu olacak Senol Gne'i kendi cephesine ekti.

Fiko cok kurnaz adam.

Senol Gne, Demiroren ile milli takimi konumadk demiti. Evet doruydu nk Bjk ile ilgili grtler.

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Konu Uur KK tarafndan (26.12.2018 Saat 22:23 ) deitirilmitir.
    bu dnyadan istediim ne para pul ne de gzel bir hatun...
    sadece ve sadece senin sampiyon olduun gn grmek TRABZONSPOR um....

yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Adam rakiplerimizden birinin teknik direktr.

Tartld doru ou taraftar da istifa etmesini istiyordu.. biz de bunlar yazdk zaten..baarl olduu zamanlar soluu bu balkta alyordunuz imdi ise iler yolunda gitmedii iin kovulmadna sevinir hale geldiniz.. kald ki kovulmasnda zaten hazr takmmz iyiyken kalsn o ok sevdii camiasnda.

titanic - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.05.2009
    Nereden
    Tokat

senol gunesi elestirecek haddi kendimizde nasil bulabiliyoruz bunu da anlamiyorum bizimkisi tamamen hadsizlik
    baska takimda calisamaz mi bir kulup efsanesi calisabilir baarl olabilir mi olabilir bugun begendiginiz unal hoca bile senol gunesin yaninda yetisti.
    saygi duymak lazim
    kulubu benimsemisse de saygi duymak lazim

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Alnt titanic Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    senol gunesi elestirecek haddi kendimizde nasil bulabiliyoruz bunu da anlamiyorum bizimkisi tamamen hadsizlik
    baska takimda calisamaz mi bir kulup efsanesi calisabilir baarl olabilir mi olabilir bugun begendiginiz unal hoca bile senol gunesin yaninda yetisti.
    saygi duymak lazim
    kulubu benimsemisse de saygi duymak lazim
    Tvbe haa Allah m bu adam?
    Eletirme haddi de neymi?
    Hakaret olmad srece eletiri olmaz m bir insana?

Kapatalm forumu gidelim o zaman...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

fanatikdevri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2005
    Nereden
    stanbul

Onur'u yanna al efsane efsane takln orda, Karius'n yedii golleri Onur da yer,sknt nedur?
    FORMANIN NNDEK ARMAN N OYNA ARKASINDA YAZAN SM HATIRLAYACAKLARDIR.

sa Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.01.2013
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Ya
    36

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Senol Gne'in szleme uzatma davasn bir ayrntl yazayim da, Bjk baskani Fiko'nun Turk futbolunun yeni Aziz Yildirim'i olma yolunda olduunu bir bizim milletimiz anlasin.

Dun akam, canli yayinda Bjk baskani Fiko, benim baskanlik srem Mayis ayinda son buluyor ve hocamizla belki ben, belki de yeni gelecek olan ynetim anlasir sezon sonu diyerek, szlesmesinin durumuna sezon sonunda baklacan syledi.

Her ne hikmetse bugn ynetim kurulu karari ile, Bjk Senol Gunes'in szlemesini uzatmak istediini kendi resmi sitesinden duyurma gereksinimi hissetti.

Senol Gne ile Yildirim Demirren beklenenin aksine, milli takim iin grmedi.

Bjk muhabirleri bildii halde seslendirmese de, Demirren'i siyaset Tff baskanligindan aldi.

Demiroren ile Senol Gunes grmesi, Bjk icindi.

Uyanik Fiko, bu yeni sozlesme uzatma olayi ile, hem Demiroreni hem de Senol Gne'i mat etti.

Senol Gunes'in daha 1 ay nce birinci yardimcisi Mehmet Kulakszolu'nu kovan adam Fikoydu.
    Bu yaptigi hamleyle, hem taraftarin gznde kendi imajini dzeltti, hem de Senol Gne'i cok zor bir duruma soktu.
    Hem de Mayis ayinda Tff'den el cektirilecek Demiroren'in olas baskanlik kozu olacak Senol Gne'i kendi cephesine ekti.

Fiko cok kurnaz adam.

Senol Gne, Demiroren ile milli takimi konumadk demiti. Evet doruydu nk Bjk ile ilgili grtler.

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Sylediklerin gzel de,
    TFF de sonra bjk bakan olmas pek olas deil,
    ya danman olur reise yada spor bakan falan.
    HER CANLI LM TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre yesi
    . C. Ertem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

Bugn twitterda tag amlar stadn adndan enol Gne silinsin falan diye. Rahmetli Hseyin Avni Aker yakn akrabamzd. Allah rahmet eylesin tam bir spor insanyd. Keke onun adndan ziyade o stad Avni Aker'in ismiyle ayakta kalabilseydi. O twitterdan atp tutan, enol Gne'e nefret sylemleriyle hakaretlerle saydran szde Trabzonspor taraftar kimselerin hibiri ne Hseyin Avni Aker ismi kalsn diye abalad, ne o taraftar gruplarnn basn aklamas oldu ne de demeleri. Biz vakti zamannda ailecek rahmetlinin yeeni torunu olarak gazetelerde internette elimizden geleni yaptk. Burada da yllar yllar evvel konular amtm. Netice? lm yldnmlerinde mezarna falan gidiyorlar artk. O kadar oluyor yani arkamzda taraftar gruplar falan yoktu... imdi 15 yanda veletler Trabzonsporun deerlerine kendi aplarnda prim yapmak iin saldryorlar. Avni Aker de bizimdir, enol Gne de, zkan Smer de, Dozer Cemil de... zkan hoca da vaktinde Galatasaray'a gittiinde efsaneliinden bir ey kaybetmemitir. Deerlerimizi alglara kaplarak, szleri balamndan kopararak karalama yoluna gitmeyelim. Kupasn elinden alan federasyona ve siyasi sorumlularna hesap sormayp, hatta o federasyona gidip oy veren bakanlara veryansn etmeyip gelip burada o kupann mimarlarndan birine samimiyetsiz ekilde ismi alnsn, karaktersiz falan ergen tripleriyle yazarak ancak kendimizi tatmin ederiz. O Avni Aker'in ismi verilsin diyen arkadalar Avni Aker'in ismi alnrken nerdeydiler? Zor muydu dayanma ierisinde hareket etmek?
    "Benim gideceim yer, geldiim yerdir. Ben ne nvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ENOL GNE

"AKAABAT SEBATSPOR"

titanic - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.05.2009
    Nereden
    Tokat

Alnt lker Yazcolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eletirme haddi de neymi?

sylemek istediim o deil
    eletirilebilir elbette ama kusura bakmayalm da hakikatten bazen haddimizi snrmz aabiliyoruz. Adamn baka bir takmda baarl olmasnn bize ne zarar var.stada verilen isim tartlr hale gelmi.ne gibi bir zarar vermi olabilir ki kulube bu noktaya gelebiliyoruz.

Sefa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2009
    Nereden
    Trabzon

Alnt sa Gndodu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sylediklerin gzel de,
    TFF de sonra bjk bakan olmas pek olas deil,
    ya danman olur reise yada spor bakan falan.
    Hibiri olamaz irketi ellerinden per adamn bo ilerle uraacak vakti olduunu sanmyorum artk holdingi batrmakla megul olur ancak..

Rza OLAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Giresun
    Ya
    46

sayn filazof efendi Trabzonspor'a bakan olabilecekken bjk ya imza attnda Trabzonspor ile baarl olmu, bunun karlnda parasn takr takr alm bir spor adam seviyesine inmitir. Kendisine stanbul'un temiz havasnda baarszlklar diliyorum. Zira orada baarl olmas bizim baarsz olacamz anlamna gelirki zinhar istemem bunu. Mmknse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesimesin. hani dier balklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. dier herkes gelip geicidir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    37

Alnt Rza OLAK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sayn filazof efendi Trabzonspor'a bakan olabilecekken bjk ya imza attnda Trabzonspor ile baarl olmu, bunun karlnda parasn takr takr alm bir spor adam seviyesine inmitir. Kendisine stanbul'un temiz havasnda baarszlklar diliyorum. Zira orada baarl olmas bizim baarsz olacamz anlamna gelirki zinhar istemem bunu. Mmknse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesimesin. hani dier balklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. dier herkes gelip geicidir.
    Trabzonspor'a bakan olmaz.
    Bakann maa yok.

70-75 yandan sonra Allah mr verirse.

Murat KARAKURT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.06.2009
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    32

enol Gne: Ben Burak' ok uzun sredir aramadm, spekle edilmesin diye. Daha nce Trabzonspor'la grrken bakan mesaj atmt 'Hocam sen Trabzonlusun karma' diye. Karsam alrdm zaten

BERBATOV61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Murat KARAKURT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne: Ben Burak' ok uzun sredir aramadm, spekle edilmesin diye. Daha nce Trabzonspor'la grrken bakan mesaj atmt 'Hocam sen Trabzonlusun karma' diye. Karsam alrdm zaten
    bunu da savunurlar nk enol gne Trabzonspordan byktr onun ad ve Trabzonspor yan yana geldimi onun itibar daha fazladr. Sen hain bir adamsn enol efendi kusura bakma bu takm bu ehri aalamaktan baka hi bir ey yapmyorsun, o ismi oradan indireceiz bu devran elbet dnecek

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Alnt Murat KARAKURT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hay ben senin rezil herif
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Murat KARAKURT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.06.2009
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    32

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Valla Sefer neresinden tutsan elinde kalyor....Allahtan Fikret bakan mesaj atm da kmemi transferimize....Bugn bir kez daha gsterdi ki para para para....Hele en son Fikret Orman n byk bakan halleder dedi ki giden kalecilerinin transferi iin pes dedim....

BERBATOV61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yahu sefer efsanemiz hakknda neler diyorsun sen

Gkhan Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Bazen bilerek samaladn dnyorum. Bilmeyerek de samalyor olabilir tabii.

yelik tarihi
    27.10.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt lker Yazcolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eletirme haddi de neymi?

Sizin eletiri ile ilgili muhakeme sorununuz var.Burada Trabzonspor'a saysz katkda bulunmu bir insana eletiri diye saysz hakaret edilmesine izin veriyorsunuz.

Forumunuzun seviyesi ve profili bu yzden dk ve dk kalacak.

olayda enol Gne deil.Yarn nal Hocaya'da ayni ekilde hakaretler edilecek.Yusuf'a da, Abdlkadir'e de.Hami'ye de yaplrken sahip kmadnz.Mustafa'ya da.

Ho kime diyorum! Krler sarlar birbirini arlar.

En komiide Trabzon'lu, Trabzonspor'lu herkese devaml hakaret edenlerin insanlara etik deerler retmesi

nce aile terbiyesi alnmal ve iyi ahlakl olunmal.Bunlara sahipseniz zaten insanlara hakaret etmezseniz.
    Konu sason tarafndan (20.01.2019 Saat 18:30 ) deitirilmitir.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

O genol ne efendi nce Trabzonspor'a hakret etmesin, ondan sonrs bakarz biz de eki dzen veririz kendimize
    Yeter daa
    Hizmet etmi
    Babasnn hayrna m ?
    Ben ondan bin kat Trabzonsporlu'yum
    Kendisi ezelden beri bjklidir, ok net belli, bilmiyormuuz iyi gizlemi...
    En gzel renkler dedii siyah beyaz ile kendisine son derece mutsuzluklar dilerim
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

onuR AKYZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Kafaya akma yedi, ondan sonra saptt.

Her konumas ayr bi rezillik ihtiva etmeye balad. Bizim matan sonra syledikleri, en son akhisar'n 13 yabancs olduunu biliyorduk demesi. Rezillik ya tek kelimeyle. Hibi ey yapamyorsan bari syleme yani enesini de tutamyor.

Benim gzmde artk deeri olan biri deil, eskiden ok severdim.
    97-Yusuf Yazc

----------8---------

Kazm Bostan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    26
    KEEP CALM
    AND
    NWAKAEME'YE TOP AT

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    32

Kazanamad her mata iimin yalar eriyor ya
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Kendisini, mazisini ve baarlarn inkar ediyor. Farknda olmadan yapyorsa zc. Yok, farkndaysa, bilinli yapyorsa; bir insann debilecei en zavall durum bu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)