Cafedegoygoy
Sayfa 158 Toplam 159 Sayfadan BirinciBirinci ... 58 108 148 156 157 158 159 SonuncuSonuncu
Toplam 3964 adet sonuctan sayfa basi 3,926 ile 3,950 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika

futbol nankrdr hocam dediin gibi olabilir ama bence hakl yle Trabzonspor taraftarnn genel olarak sen de biliyorsun ma iindeki atmsferi bjk atraftar gibi deil bizim taraftarn bjk gibi destek olmas lazm kendi takmna onu demek istemi hoca doru demi hani iler kt gititin tm taraftarlar irkinleir bizim tarfatarmz malarda iyi deil hani o ateli taraftar bizde de olmal destek anlamnda.bizde Trabzonda byle bir ey yok byle enerjisi dk canl deil destek yok byle cokulu deilben hocann ne demek istediini anladm
    Alnt Fatih elik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocam o otobse binerken konuma yaptn, srtn svazlayan taraftar Trabzonspor taraftaryd hatrlataym. Banda Teknik direktr olarak kazandn ampiyonluk says yazyla 0 olmasna 96 faciasnda takmn banda olmana ramen bu taraftar sana Gne'imizsin dedi. Ben ezeli rakibine gitmesi ve bunca szne ramen bu kadar sahip klan baka biri daha bilmiyorum. Sana tavsiyem sakn kaybetme nk kaybedersen yaadn hayal dnyas yklacak, vdn o taraftarn gerek yzn greceksin. Kaplar yzne kapannca bil bakalm hangi taraftar her eye ramen sana kucak aacak?..
    Konu erenslash tarafndan (04.01.2018 Saat 00:18 ) deitirilmitir.
    "Annuit cptis"

zkan entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Hoca gittiinden beri tek bir defa bile TS lafn azna almasayd keke. Belli ite yine geleceksin bu takma. ne gerek var yani byle abuk subuk laflara.

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Basn toplantsn izliyorum. Yaland yahu.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

OzcanHan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2011
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    25

Basn toplantsn izliyorum. Yaland yahu.
    Besiktas'i sampiyon yapmak icin yedi bitirdi kendini. Bizdeyken genc delikanli gibiydi.

yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt OzcanHan61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Besiktas'i sampiyon yapmak icin yedi bitirdi kendini. Bizdeyken genc delikanli gibiydi.
    Ald paray paso yatt Futbolcuyken de byleydi kaleye top gelmiyor yatiyordu

OzcanHan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2011
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    25

Ald paray paso yatt Futbolcuyken de byleydi kaleye top gelmiyor yatiyordu
    Bizde yerinden kipirdamayan adam gitti ziplar hoplar oldu. Bize gelince fakir edebiyati, bjk'ya gelince "en byk fiko, en byk bjk".

yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt OzcanHan61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bizde yerinden kipirdamayan adam gitti ziplar hoplar oldu. Bize gelince fakir edebiyati, bjk'ya gelince "en byk fiko, en byk bjk".
    Ah ah nereden nereye

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

enol hocann aklamalar doru ynetilen doru destek verilen bir takmn baarl olacana dair tespittir katlrsn katlmazsn o senin bilecein i burdan G kompleksi olanlara ekmek kmaz...Sen nce brak takma destek vermeyi statta hangi koltua oturacan ren bakasnn yerine oturup milletin asabn bozma kale arkasndaki gruh da havaalannda artistlik yapacana beste yapmay rensin...

enol hoca ben Trabzonsporlu deilim mi demi de her azndan kan buraya tap zrva yorumlar yazyorsunuz..

Elli kere yazdm gene yazaym...enol Gne olmasa sen Trabzonsporlu mu olurdun? Bu soruyu her gece uyumadan nce elli kere saykla cevabn bulursun...Aspirin gibi soru ite sana...

Sonra...enol Gne'in bu kulbe kazandrd paray hangi ynetici hangi bakan kazandrm bi cevap ver de greyim hadi...Brak yneticiyi bakan senin bu kulbe 5 bin liran girmi midir acaba ona bi bakmak lazm...

enol Gne olmadan ampiyonlua oynayamamsn be tarih bilmez daha ne konuuyorsun...Neymi...2011'den sonra niye oynatamam...Adamn kurduu oyun felsefesinin takmnn iine etmisin ne oynayacak...Otobs ofr otobs srmeyi brakp yolculara muavine barp arsa ne olur otobs devrilir...Otobs ofr Sadri ener ikecilere laf yetitirmekle uramak yerine kadroyu korusayd stne transfer yapsayd ya ne diye takm datt...Bi Allahn kulu kp Sadri beye bunun hesabn sordu mu yok...Fikret Orman bunu yapmyor ite takr takr adamlar bulup her sezon stne koyuyor...enol hoca da bunun farknda ve iki kulp arasndaki fark ortaya koyuyor tespit yapyor...Bu psikilojiyi idrak edemezsen hoca hakknda byle samalar durursun her demeci batar sana...

Efendim ikecilere gitmi bilmem neymi...Sen ikecileri koruyanlara oy verirken bi sknt yok gayet temizsin G iini yapmaya gidince tu kaka...Madem bu kadar samimi ve ahlaklsn hadi diyelim oy da vermedin ka tane oy veren adamla arana mesafe koydun..Hi...Gelip burda ikiyzllk yapacana nce bi aynaya bak..Stten km ak kakm gibi pikin pikin konumalar...

Bugn enol hoca bize gelse kahir ekseriyet efsane geri dnd der yazar izer sen kimsin? Bugn enol hocaya Allah korusun bir ey olsa cenazesi insan seline dner Trabzon tarihinde grlmemi bir kalabalk olur...Trkiye Trabzon'a akar...Bu ehrin bir numaral temsilcisidir...Sen kimsin nesin apn nedir ki enol hocann efsaneliini getim Trabzonluluunu Trabzonsporluluunu sorguluyorsun haddini bil nce...
    Konu David_LuiZ4 tarafndan (04.01.2018 Saat 14:19 ) deitirilmitir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.10.2010
    Nereden
    Trabzon

Alnt David_LuiZ4 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol hocann aklamalar doru ynetilen doru destek verilen bir takmn baarl olacana dair tespittir katlrsn katlmazsn o senin bilecein i burdan G kompleksi olanlara ekmek kmaz...Sen nce brak takma destek vermeyi statta hangi koltua oturacan ren bakasnn yerine oturup milletin asabn bozma kale arkasndaki gruh da havaalannda artistlik yapacana beste yapmay rensin...

enol hoca ben Trabzonsporlu deilim mi demi de her azndan kan buraya tap zrva yorumlar yazyorsunuz..

Elli kere yazdm gene yazaym...enol Gne olmasa sen Trabzonsporlu mu olurdun? Bu soruyu her gece uyumadan nce elli kere saykla cevabn bulursun...Aspirin gibi soru ite sana...

Sonra...enol Gne'in bu kulbe kazandrd paray hangi ynetici hangi bakan kazandrm bi cevap ver de greyim hadi...Brak yneticiyi bakan senin bu kulbe 5 bin liran girmi midir acaba ona bi bakmak lazm...

enol Gne olmadan ampiyonlua oynayamamsn be tarih bilmez daha ne konuuyorsun...Neymi...2011'den sonra niye oynatamam...Adamn kurduu oyun felsefesinin takmnn iine etmisin ne oynayacak...Otobs ofr otobs srmeyi brakp yolculara muavine barp arsa ne olur otobs devrilir...Otobs ofr Sadri ener ikecilere laf yetitirmekle uramak yerine kadroyu korusayd stne transfer yapsayd ya ne diye takm datt...Bi Allahn kulu kp Sadri beye bunun hesabn sordu mu yok...Fikret Orman bunu yapmyor ite takr takr adamlar bulup her sezon stne koyuyor...enol hoca da bunun farknda ve iki kulp arasndaki fark ortaya koyuyor tespit yapyor...Bu psikilojiyi idrak edemezsen hoca hakknda byle samalar durursun her demeci batar sana...

Efendim ikecilere gitmi bilmem neymi...Sen ikecileri koruyanlara oy verirken bi sknt yok gayet temizsin G iini yapmaya gidince tu kaka...Madem bu kadar samimi ve ahlaklsn hadi diyelim oy da vermedin ka tane oy veren adamla arana mesafe koydun..Hi...Gelip burda ikiyzllk yapacana nce bi aynaya bak..Stten km ak kakm gibi pikin pikin konumalar...

Bugn enol hoca bize gelse kahir ekseriyet efsane geri dnd der yazar izer sen kimsin? Bugn enol hocaya Allah korusun bir ey olsa cenazesi insan seline dner Trabzon tarihinde grlmemi bir kalabalk olur...Trkiye Trabzon'a akar...Bu ehrin bir numaral temsilcisidir...Sen kimsin nesin apn nedir ki enol hocann efsaneliini getim Trabzonluluunu Trabzonsporluluunu sorguluyorsun haddini bil nce...
    Altna imzam atyorum msaadenizle. Her konumasnda televizyonun karsna eline cmbz alp geen taraftarlarmz var malesef. enol Gne bu insanlarn yaad gn says kadar maa km Trabzonsporda. Tm ampiyonluklarda ve zirveye oynadmz sezonlarda imzas var bu adamn. 96, 2004,2005, 2009,2010,2011 ve ampiyonlar ligi dahil hepsinde imzas var.

Cezal ye
    yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Adam daha futbola ilgisi olmayan,basketbola ilgisi olan ama ehirde basket yapaca bir takm olmad iin futbola ynelen ve Trabzonspor sayesinde de bu iten ekmek yediini bilmiyor,o olmasa Trabzonsporlu olmazdn diyor.

Bu dnce yapsna ne anlatabilirsin?

yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

u adam yaznca acayip sinirleniyorum.. ettii laflara bak hele... hayr sen kimsin ki insanlarn apn vs sorguluyorsun ? haddinizi bilin diyorsun ? gel de bunlar yzlerimize kar syle bakalm.

imdi bu adam yazdklaryla bizleri kkrtm olmuyor mu ?

Argmanlar da hep ayn.

G olmasayd Trabzonspor'lu olur muydunuz ? Bu dnceye sahip olan bir adam demek ki SG ya da x bir kii sayesinde Trabzonspor'lu olmu.. o x kii baka takma geince de Trabzonspor haricinde bir takma sempati de duyuyabiliyorlar.

G olmadan ampiyonlua oynamamz.A.Suat zyac ve zkan Smer'in teknik adamlnda resmi olarak 6 kez ampiyon olmuuz.E.Yanal hatta Ziya Doan'la bile ampiyonlua oynadmz dnemler de olmu oysa ki.Futbolculuk dnemine gelecek olursak G o ampiyonluklar yaayan takmn sadece bir parasyd.

G futbolu braktktan bir sene sonra Trabzonspor'un bana getirilmi.lk sezonunda ligi liderin 29 puan gerisinde 5.bitirmi ve baarsz olmu.Bizden sonra 3 sene altrd Boluspor'u son senesinde kme drm ve 2.ligde ki stanbulspor'un bana gemi ve orada da baarsz olmu.Byle bir tabloya ramen Braems ve Leekens ile oluturulan o efsane kadronun tekrar bana getirilmi.

Teknik adamlk kariyeri bu denli baarsz olan bir insana tannan ans grebiliyorsunuz deil mi ? 2010-11'den beri ampiyonlua oynayamayan bir takmn bana Hami,Tolunay vs. gibi adamlar getirdiin de ortalk yklyor.. G'ye verilen bu anslar nedeniyle Trabzonspor mu ona borlu olmu oluyor ?

te bunlar hep G'ye olan hayranlklarn sonucu.. fiko'yu da versin bjk taraftarlarn da.. efsane olarak grdn adam da alr eline mikrofonu en byk bakan bizim bakan bakan buraya yumruk havaya der.

Trabzonspor Kongre yesi
    . C. Ertem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Alnt Emrah KabuL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    u adam yaznca acayip sinirleniyorum.. ettii laflara bak hele... hayr sen kimsin ki insanlarn apn vs sorguluyorsun ? haddinizi bilin diyorsun ? gel de bunlar yzlerimize kar syle bakalm.

imdi bu adam yazdklaryla bizleri kkrtm olmuyor mu ?

Argmanlar da hep ayn.

G olmasayd Trabzonspor'lu olur muydunuz ? Bu dnceye sahip olan bir adam demek ki SG ya da x bir kii sayesinde Trabzonspor'lu olmu.. o x kii baka takma geince de Trabzonspor haricinde bir takma sempati de duyuyabiliyorlar.

G olmadan ampiyonlua oynamamz.A.Suat zyac ve zkan Smer'in teknik adamlnda resmi olarak 6 kez ampiyon olmuuz.E.Yanal hatta Ziya Doan'la bile ampiyonlua oynadmz dnemler de olmu oysa ki.Futbolculuk dnemine gelecek olursak G o ampiyonluklar yaayan takmn sadece bir parasyd.

G futbolu braktktan bir sene sonra Trabzonspor'un bana getirilmi.lk sezonunda ligi liderin 29 puan gerisinde 5.bitirmi ve baarsz olmu.Bizden sonra 3 sene altrd Boluspor'u son senesinde kme drm ve 2.ligde ki stanbulspor'un bana gemi ve orada da baarsz olmu.Byle bir tabloya ramen Braems ve Leekens ile oluturulan o efsane kadronun tekrar bana getirilmi.

Teknik adamlk kariyeri bu denli baarsz olan bir insana tannan ans grebiliyorsunuz deil mi ? 2010-11'den beri ampiyonlua oynayamayan bir takmn bana Hami,Tolunay vs. gibi adamlar getirdiin de ortalk yklyor.. G'ye verilen bu anslar nedeniyle Trabzonspor mu ona borlu olmu oluyor ?

te bunlar hep G'ye olan hayranlklarn sonucu.. fiko'yu da versin bjk taraftarlarn da.. efsane olarak grdn adam da alr eline mikrofonu en byk bakan bizim bakan bakan buraya yumruk havaya der.

yle bir anlatmsn ki enol Gne'i bilmesek en berbat teknik direktr falan diyeceiz... Kalkp ilk dnemlerindeki baarszlklarn konuup olumsuz tablo izmek ho deil herkesin baarszlklar oluyor. Kalecilii dneminde bile muhteem bir performans ortaya koyan Trabzonspor ile zdelemi birinin TS'nin bana getirilmesi srpriz falan deil, olmas gerekendi artlar gerei... enol Gne sayesinde Trabzonsporlu olunmaz elbette ama ok kii tandm ki enol hoca sayesinde Trabzonsporlu olan ve Trabzonsporlu olmasa da ikinci takm olarak her zaman destekleyenleri grdm. Bu enol Gne'in baarlarndan ziyade kiiliinden kaynakl olabilir. Daima bir sempati kayna oluturmutur. enol hoca sayesinde Trabzonspor uzun yllar aradan sonra ok baarl sezonlar geirdi ve enol Gne dnemlerinde tartmasz biimde TS harika futbol oynad. Kupas alnan da enol Gne idi, hakszlklar karsnda haykran da oydu. Trabzonspor da ben yanln grmedim hocann. Btn bu baarlar kimse tek bana enol Gne yapt diyemez. Dnemin takm kadrosu ve ynetimi de bu baarya ortaktr her zaman. Ama Hami, Tolunay gibi adamlarn profili ile enol Gne'i kyaslamak hatta daha kts Ersun Yanal ile ayn cmlede kullanmak biraz orantsz olmu. Teknik direktrlk kariyeri baz alndnda Milli takmlar dahil enol Gne performans ile bence ak ara Trkiye futbolunun en byk teknik direktrdr. Bursaspor ve Beiktataki performanslar bile yeterlidir benim iin... Ama hep demiimdir yine derim. Baz ego manya teknik direktrler kendini bulunduu takmn stnde grr. Ama enol Gne bulunduu yeri ait olduu konumu her daim mtevazi biimde korumu snrlarn bilmitir. Trabzonspor > enol Gne.
    "Benim gideceim yer, geldiim yerdir. Ben ne nvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ENOL GNE

"AKAABAT SEBATSPOR"

Forum Yneticisi Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    22

enol Gne Beikta'a aittir...
    nsanlar dnceleri ve davranlar arasnda eliki istemezler. Zayf insanlar dncelerini davranlarna gre ekillendirirler
    -------------
    Ben buradaym sevgili mein yuvarlak ; sen neredesin ?

yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Evet Trabzonspor>SG
    Bunun tam tersini savunanlar yznden bu kadar tartp duruyoruz.
    Verdiim rnekleri de anlayamamsn.SG baarsz vs demiyorum sadece ona verilen imknlar kimseye verilmedi bunda hem fikir miyiz ?
    O dnemler Trabzonspor'un en gl olduu dnemlerdi.Teknik adamlk kariyerinde henz bir baars olmayan ve hatta bir takm kme dren bir hocaya gemii ne olursa olsun bir ka kez grev verilmesi bile ona verilen deeri,imkn gsteriyor.Ayn durumu u an iin bir dnn bakalm.Hami,Tolunay vs dememin sebebi o ite..hepsine burun kvryoruz o yetersiz bu yetersiz ne baars var vs diyoruz..ama bak SG hi bir teknik adamlk baars olmamasna ramen 2 kez bu takmn bana getirilmi stelik x bir kulb kme dren bir hoca olarak..imdi SG mi Trabzonspor sayesinde bu noktalara geldi yoksa Trabzonspor mu SG ile var oldu ? Adam stne basa basa SG olmasayd Trabzonspor olmazd vs demeye getiriyor..yok yle birey..ayrca tarihimizin en iyi kadrolarna denk gelmesi de cabas.

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Bir eyler olsa da ayrlsan gelsen hocam...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Alnt Ogn YAZICI Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne Beikta'a aittir...
    Bunu asla kabul etmeyeceim.. Kendi dahil herkes biliyor nereye ait olduunu.
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

batuhanTs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Alnt TSelif Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bunu asla kabul etmeyeceim.. Kendi dahil herkes biliyor nereye ait olduunu.
    Kendi aciklamasi var ben beiktaa aitim diye adam kendisi itiraf ediyor sizdeki bu olayi anlayamiyorum ben

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Anlamana gerek yok zaten

yelik tarihi
    11.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Trabzonspor kongre uyesi ibaresi dogru ise vah ki ne vah

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Doru deil o i olsun diye ylesine verdi bmn ynetimi.
    lahavle arkada

Ey gzel ALLAH'm
    Konu Ogn YAZICI tarafndan (14.01.2018 Saat 01:19 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    11.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Alnt TSelif Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ey gzel ALLAH'm
    Sadece video yu izle ve ne hissettiini acikla bizlere

Trabzonspor Kongre yesi
    . C. Ertem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Ahh u yanl aklamalarnz... enol Gne'i milli takma gndermeye kalkan federasyona hitaben enol Gne'in yapt aklamay sanki ok af edersiniz "beiktan tescilli malym" gibi anlamak ve trabzonlulara enol gnei sanki bir trabzonspor dman beikta a imaj yaratacak ekilde lanse etmek ok zc, bunu yapanlar da knyorum. Buyrun 29 Temmuz 2017 dnemindeki aklama: "Ben Beikta'a ait biriyim. Olmasayd, o zaman Milli Takm m, yoksa Beikta m diye tartma olabilirdi. Beikta'a imza attm. Grevdeyim, alyorum. Ait olduum bir kurum var. Eer teklif gelirse greceim kii bakandr. Bana sorarsanz, hem Milli Takm' hem Beikta' altrmam doru olmaz."
    "Benim gideceim yer, geldiim yerdir. Ben ne nvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ENOL GNE

"AKAABAT SEBATSPOR"

yelik tarihi
    11.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Alnt . C. Ertem Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahh u yanl aklamalarnz... enol Gne'i milli takma gndermeye kalkan federasyona hitaben enol Gne'in yapt aklamay sanki ok af edersiniz "beiktan tescilli malym" gibi anlamak ve trabzonlulara enol gnei sanki bir trabzonspor dman beikta a imaj yaratacak ekilde lanse etmek ok zc, bunu yapanlar da knyorum. Buyrun 29 Temmuz 2017 dnemindeki aklama: "Ben Beikta'a ait biriyim. Olmasayd, o zaman Milli Takm m, yoksa Beikta m diye tartma olabilirdi. Beikta'a imza attm. Grevdeyim, alyorum. Ait olduum bir kurum var. Eer teklif gelirse greceim kii bakandr. Bana sorarsanz, hem Milli Takm' hem Beikta' altrmam doru olmaz."
    evet en byk bakan bizim bakan slogann da yldrm demirren iin syledi

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Kibar ve zarif biri olarak tanyordum. Yanlmm... Antalya'daki seminerde yapt konumada, yetimesinde emei olan seksen yandaki hocasna yapt saygszlk ve kabalk kendisine yakmad. Espriyse bile hi ho deil.

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kibar ve zarif biri olarak tanyordum. Yanlmm... Antalya'daki seminerde yapt konumada, yetimesinde emei olan seksen yandaki hocasna yapt saygszlk ve kabalk kendisine yakmad. Espriyse bile hi ho deil.
    arada o samimiyet var demek ki, cvk cvk birbirini ven adamlar grmektense bu tip bir espiriyi kaldrabilen, birbirine taklan insanlar grmek isterim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)