Cafedegoygoy
Sayfa 165 Toplam 174 Sayfadan BirinciBirinci ... 65 115 155 163 164 165 166 167 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4350 adet sonuctan sayfa basi 4,101 ile 4,125 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

hay1699 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2005
    Nereden
    Bursa

Adam zetle diyor ki size alm atp fenere imza atan Lemi'nin yeenini barnza bastnz, size ana avrat kfr eden Fatih Akyel'i sindirdiniz de beni mi kabullenemiyorsunuz! Yneticilerimizin, bakanlarmzn baarl olmalarn getik hislerimize tercman olma durumu bile yok. Kimin bedduasn aldk byle acaba?

-Samet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2010
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    24

Alnt Mehmet BA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne'i seviyorum. Trabzonspor'un bana gelmesini de istiyorum.
    Fakat u an Beikta' ynetiyor diye hi bir zaman Beikta' desteklemedim. Asla da desteklemem!
    Dediin tarzda insanlar varsa bence de midesizdirler. Fakat benim gibi dnen insanlar da var. Topyekun yaftalama ltfen.
    Sayg duyarm , ancak gelse bile eskisi gibi olmaz hibirey , ben yle barma falan da basamam , ayn gelmesini kabullenemediim Burak Ylmaz gibi , gol attnda bile byle bireylerin buruk olmas , havada kalmas gibi , kald ki o bile ampiyonluk konumas yaparken neler demiti..

Paraya kar emein savan veren adam profilinden uzaklat benim iin enol Gne . Sanrm ou taraftar da yle hissediyor .Onun iin brakalm , uzun yllar hizmet etsin Beikta'a . Biz de takm disipline edip sistem oturtturabilecek , cesur hamle yapabilecek bir yabanc hoca arayna girelim geleceimiz adna.Ayn hocayla tekrar tekrar alma hatasna dmeyelim artk.
    Konu -Samet tarafndan (07.03.2018 Saat 00:11 ) deitirilmitir.

aristo mant.

r9emre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2007
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    28

yi bir teknik direktr olmay Trabzonsporda staj yapa yapa rendi. Gemite Trabzonspora iyi hizmet etmi Burak Ylmaz gibi Seluk nan gibi bir grev adamyd. Ama Burak Ylmaz kadar bile karakterli asla olamamtr. Trkiyenin her sektrnde olduu gibi karaktersiz olup karakterli nasl olunur anlatan, ahlaksz olup ahlakl nasl olunur anlatan, hrszlk yapann yannda olup hrszln kt olduundan bahseden klasik yanar dner insanlarmzdan bir tanesidir. Her sektrde bu tip insanlara lkemizde rastlanr. Parayla satn alr, parayla istediinizi syletirsiniz.

Beikta - Galatasaray - Fenerbahe ls gerek Trabzonspor taraftar iin ayn seviyededir. de ezeli rakibimizdir. Ne karde olunur, ne de onlarn ligde ya da Avrupada baars umrumuzda olur.

ibrahim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

Alnt r9emre Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yi bir teknik direktr olmay Trabzonsporda staj yapa yapa rendi. Gemite Trabzonspora iyi hizmet etmi Burak Ylmaz gibi Seluk nan gibi bir grev adamyd. Ama Burak Ylmaz kadar bile karakterli asla olamamtr. Trkiyenin her sektrnde olduu gibi karaktersiz olup karakterli nasl olunur anlatan, ahlaksz olup ahlakl nasl olunur anlatan, hrszlk yapann yannda olup hrszln kt olduundan bahseden klasik yanar dner insanlarmzdan bir tanesidir. Her sektrde bu tip insanlara lkemizde rastlanr. Parayla satn alr, parayla istediinizi syletirsiniz.

Beikta - Galatasaray - Fenerbahe ls gerek Trabzonspor taraftar iin ayn seviyededir. de ezeli rakibimizdir. Ne karde olunur, ne de onlarn ligde ya da Avrupada baars umrumuzda olur.
    mza ve nokta!
    Milli Takmm TRABZONSPOR
    Al aaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Gn, gelecek; Hak gelecek, batl zail olacak. Haramiler sersefil, ikeciler yerle bir olacak!

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    30

Alnt -Samet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sayg duyarm , ancak gelse bile eskisi gibi olmaz hibirey , ben yle barma falan da basamam , ayn gelmesini kabullenemediim Burak Ylmaz gibi , gol attnda bile byle bireylerin buruk olmas , havada kalmas gibi , kald ki o bile ampiyonluk konumas yaparken neler demiti..

Paraya kar emein savan veren adam profilinden uzaklat benim iin enol Gne . Sanrm ou taraftar da yle hissediyor .Onun iin brakalm , uzun yllar hizmet etsin Beikta'a . Biz de takm disipline edip sistem oturtturabilecek , cesur hamle yapabilecek bir yabanc hoca arayna girelim geleceimiz adna.Ayn hocayla tekrar tekrar alma hatasna dmeyelim artk.

Futbol Camias ierisinde aradmz temiz ve baarl insan bulmak samanlkta ine aramak gibi.
    Resmen bataklk ierisinde amur dememi bir insan aramak gibi. Baz ilikilerden ve insanlar tiksindi geldi.
    Byle giderse futbol izlememeye balayacam. Vaktimi byle bir tiyatroya harcamak istemiyorum.
    n.dediin gibi birilerini buluruz. Sadece teknik direktr deil, salam bir ynetime de ihtiya var.

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

uan ki milli takm kadrosu enol hoca'ya ok uygun. cengiz gibi bir kanat forvet yakalamak hi kolay olmuyor. bir sr 10 numara var. emre mor her ne kadar eletirilse de bu kadar hzl bir kanat oyuncusunu da kolay kolay yakalayamyoruz. merkezde teknik oyuncular sorun oluyor ulusaras apta ama hocann futbol stili bu. abdlkadir geliyor zaten. ayrca enol gne'le omu bir ozan tufan'dan mit kesilmez. ne olursa olsun merkezde atletizm krntlar gsteren ok fazla oyuncu kmyor. vcut yapsna ramen merkezden dribling yaparak etkili olabiliyordu.

stoperde alman liginde oynayan biri teknik biri de hzl iki stoperimiz var. sadece bekler sorun yaratacak. hoca 4 2 3 1 oynatsn diye gen oyuncular yetimi gibi. u teknik deerlendirme yapldnda mecburen enol hocann milli takmn bana gemesi gerekiyor.
    Konu artvints tarafndan (16.03.2018 Saat 12:17 ) deitirilmitir.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Ekteki tabloyu size ithaf etmek geldi iimden hocam, neden acaba?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    30

''enol Gne kat'' diyenler bugn Sadri ener'i dinlediler mi?
    Baz arkadalar yaananlar unutmu olabilir. Fakat o dnem Sadri'nin neler yaptn gayet iyi biliyoruz.
    enol Gne'i kessen Trabzonspor'u brakmaz(d). Lakin Sadri ve trevleri yznden insanlar zoraki brakyor.
    Sadri'nin yapt aklamalar herhalde pek ouna kapak olmutur.

yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

ksa gelse, u bu sebeplerden unu bunu yaptm, zoruma o gitti, canm bu skt, beni u zd, benim evim Trabzonspor dese yeminle her eyi unutup iyi bir insan olarak hatrlayacam kendisini.

Ama adm gibi eminim ki, eer geri gelirse kulbe stten aa bakacaktr. Zorla getirildim tavr sergileyecektir. Binbir suratszlk yapacaktr.

O bizim kalbimizdeki enol ld malesef. Hi bir ey eskisi gibi olmayacak benim gibiler iin...
    Milli Takmm TRABZONSPOR
    Gn, gelecek; Hak gelecek, batl zail olacak. Haramiler sersefil, ikeciler yerle bir olacak!

mrKaradeniz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2015
    Nereden
    Trabzon

Alnt ibrahim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ksa gelse, u bu sebeplerden unu bunu yaptm, zoruma o gitti, canm bu skt, beni u zd, benim evim Trabzonspor dese yeminle her eyi unutup iyi bir insan olarak hatrlayacam kendisini.

Ama adm gibi eminim ki, eer geri gelirse kulbe stten aa bakacaktr. Zorla getirildim tavr sergileyecektir. Binbir suratszlk yapacaktr.

O bizim kalbimizdeki enol ld malesef. Hi bir ey eskisi gibi olmayacak benim gibiler iin...
    enol gne sever zorla getirildim havalarn.Bunu 2009 da mkemmel bir futbol lkesi olan koreden getirdiimizde grdk.Kore kazanlan byk zaferlerle kendini zaten dnyaya kantlad.Asbakann hayrettin emice olduu biyerde her zaman hoca enol gnetir.imdiden hazrlkl olalm.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Almanya'daki Kaiserslautern man yerinde seyreden bir abimizle sohbet ettik. O mata bizim vatandalar taknlk yapm. enol Gne engellemi. Hatta bunun zerine uluslararas bir kurulu enol Gne'e fair-play dl vermi.

nternette aradm, bilgiyi bulamadm. O dnemi bilen veya aratran arkadalar konuyla ilgili bilgiye sahipse paylaabilir mi? Varsa gazete kpr harika olur.

pazarkapl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    33

kendisine sorsak hayatta yaptg en onemli dogrular diye;

tereddtsz;

trabzonspordan ayrlp trabzonu terketmek olarak cevap verecegini dsnyorum....

aslnda cokda umrumda degil ne cevap verecegi ama trabzon halknn ne durumda oldugunu anlatmak icin boyle bir ornek verme ihtiyac hissettim....

ikinci olarak; piman oldugu nedir diye sorsalar;

lkeden ayrlmamak olarak cevap bulacagmz kisi olacaktr kendisi....

burada da lkedeki insanlar iin benzer degerlendirme gorulebilir....

iyi seyirler....
    slak imza....

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Kyne dn.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

BERBATOV61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

ben imdi enolu istemiyorum acaba bizede gerek Trabzonsporlu deil fenerbaheli bunlar diyormudur.

Forum Yneticisi M.Berke Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    19

Gemi olsun hoca.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Gemi olsun.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

Mert Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.05.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    23

Gemi olsun enol Gne
    Kazm'a da selam olsun,asi ocuklar burada..

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

gecmis olsun
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Cezal ye
    yelik tarihi
    11.09.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

iyi olmu diyecek kadar irkinleen birisi kmam sevindirici

Mustafa YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Samsun
    Ya
    36

gemi olsun 2011'de 82 aln teri puanla bizi ampiyon yapan enol hocam.
    sadece ak bizimkisi

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

N'olmu,stanbul'un havas halen kirli miymi,yazk.
    • Memento mori

Giallorossi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2011
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    25

Gecmis olsun Senol hoca
    .

Francesco
    Totti

Trabzonspor Kongre yesi

Berkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.07.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Gemi olsun bize en gzel yllar yaatan hocam
    Trabzonsporluluk onuru bu ikenceyi yenecek !

Ne mutlu Trkm diyene !

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Gemi olsun enol hocam daha yapacan ok i var...alma disiplininden eiticiliinden reticiliinden ok ey kazanacak Trk futbolu ve Trabzonspor...Hem bizde hem Bursa'da yaptklarn baarlarn kimseyi actmyordu nk Turk futbolu stanbul iin dizayn edilmi...imdi oradasn baarn orada srdryorsun ve btun bunlar bakalarn rakiplerini incitiyor korkutuyor...Dolaysyla hi haketmediin tepkiler alyorsun...Dediin gibi baar tehlikelidir...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

ok gemi olsun.

Da unutma ki, ne yapp ne edip yetitirdiin veletlerini elinde tutarak bir sonraki sezona da ambargo koyup o hyarlarn o kalkk neticelerini indirme frsatn varken kulp ile eften pften sebeplerden ayr dtn. ike meselesi sana haz vermesi gerekirken Aykutun ocuklarna sahip ktn. Dn anlamsndr inallah koruma altna aldn gruhun ne pis mahluklar olduunu.

Brak o koduumun stanbul'unu da gel yine aramza. Tekrar tekrar gemi olsun...
    Milli Takmm TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)