Akcamimarlik
Sayfa 183 Toplam 185 Sayfadan BirinciBirinci ... 83 133 173 181 182 183 184 185 SonuncuSonuncu
Toplam 4618 adet sonuctan sayfa basi 4,551 ile 4,575 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Alnt Samet Berber Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    G denen ahs bu milletin suratna tkrse yarabbi kr diyecekler var burda, o yzden bu tartmalar bouna. Ne kadar cibiliyetsiz bir adam olduunu kantlamaya devam ediyor.
    burda var mi yok mu bilmem, ama genel olarak kensinlikle yle kisiler var, evremde bile vardir...
    benim Jj sevgimi bile geti bunlar...
    ah Jj dedim de, tekrar Abv Genol Snes.... kuarejma ile sana mutsuzluklar... bize gelince 1 sene zor dayan gndert, baska yerde sabret dayan gnderme..... senin hocaligina da 2 yzl davranislarina da
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

nal ve mejnun konusuna gelince,, nal hoca bize imz atmadan nce bu meseleyi burada karalayan 3-5 isimden biriyim, bu konuda hi tviz vermeyeni de aiklayayim Ibrahim, burdaki rumuzu neydi unuttum... Almanyali Ibo'dan bahsediyorum...

bu konuda yine iimde aikasi, rezillikten baska bir sey degil kesinlikle
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek

Uur KK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Alnt David_LuiZ4 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Boa tatava yapma nal'n Mecnun'u savunduu aklamalara cevap ver...

Sen internet denen plkten p haber bulup paylamay seversin hadi imdi nal'n Mecnun gzelledii haberi bul ve payla...Grelim ne kadar samimi ve etiksin eski Ersuncu 180 derece dn ustas Uur Kk..
    Tek tek bilahereye anlatr gibi anlatayim da anla sende o zaman enol denen looserin dehet iyi bir hoca (!) olmadn...
    1996 yilinda Trkiye liginin tarafli tarafsiz en iyi kadrosunu Fenerbahce macinda beraberlik ile sampiyon yapacak Senol efendi nasil bir sistemle ampiyonluu verdi, hatirliyor musun ? Tecrubesizdi diyelim, daha hocal renmemiti diyelim.

2005'li yillarda Samet Aybaba'nin altyapidan cikarip iskeletini kurduu, 1 sezon sonra Ziya Doan ile mukemmel kontra atak yapmayi renen kadroyu looser Senol'un niye sampiyon yapamadigini soyleyelim. Hadi Fener cok glyd diyelim. Ona da eyvallah.

2008 yilinda uanda fazla para dersin, kari kiz ortami dersin, ne dersen de Ersun'un kurduu kadroyu 2011 yilinda sampiyon yapti sadece looser Senol.
    2011'den sonra Jaja'yi ve Engin Baytar'i kendini kulubun sahibi sand icin gonderdi looser Senol.

2013 yilina kadar 2 pas yapamayan takima mahkum etti bizi looser Senol.

Ersun bizdeki son donemine kadar tirnaklariyla kaziyarak, basamaklari tek tek km bir hocayd.
    Bizdeki son dnemi ve Fener donemiyle anlasiliyor ki, para ve sohretten sonra hocaligi brakm.

Bjk'in o kadrosunu kime verirsen ver, 2 sene ust uste sampiyon yapmasa dverlerdi.

Unal'in aciklamalarina cevap isteyeceine, Senol'un Bjk basinda ilk sene ampiyonluu sonucu yapt bu benim ilk sampiyonlugum aciklamasina cevap bul sen ? Tabii sende de Senol gibi bunama balamadysa (!)

Demek ki Ersun hain deilmi dimi, bak Fener doneminde de anlalyor.

Senol iyi kadrolarla oyle ya da byle capina gre basarili olsa da, bizde 2011 sonrasi o p kadroyu olusturarak yillarimizi almtr.

En az Ersun kadar bize o da zarar vermitir.

Sen cevap ver bakalim simdi.
    Senol kendi kazand sampiyonlugu neden inkar etti.

Paranin yz sicak diye mi ?
    Yoksa bunadi mi ?

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Konu Uur KK tarafndan (26.01.2019 Saat 15:55 ) deitirilmitir.
    bu dnyadan istediim ne para pul ne de gzel bir hatun...
    sadece ve sadece senin sampiyon olduun gn grmek TRABZONSPOR um....

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tek tek bilahereye anlatayim da anla sende o zaman.
    1996 yilinda Trkiye liginin tarafli tarafsiz en iyi kadrosunu Fenerbahce macinda beraberlik ile sampiyon yapacak Senol efendi nasil bir sistemle ampiyonluu verdi, hatirliyor musun ? Tecrubesizdi diyelim, daha hocal renmemiti diyelim.

2005'li yillarda Samet Aybaba'nin altyapidan cikarip iskeletini kurduu, 1 sezon sonra Ziya Doan ile mukemmel kontra atak yapmayi renen kadroyu looser Senol'un niye sampiyon yapamadigini soyleyelim. Hadi Fener cok glyd diyelim. Ona da eyvallah.

2008 yilinda uanda fazla para dersin, kari kiz ortami dersin, ne dersen de Ersun'un kurduu kadroyu 2011 yilinda sampiyon yapti sadece looser Senol.
    2011'den sonra Jaja'yi ve Engin Baytar'i kendini kulubun sahibi sand icin gonderdi looser Senol.

2013 yilina kadar 2 pas yapamayan takima mahkum etti bizi looser Senol.

Ersun bizdeki son donemine kadar tirnaklariyla kaziyarak, basamaklari tek tek km bir hocayd.
    Bizdeki son dnemi ve Fener donemiyle anlasiliyor ki, para ve sohretten sonra hocaligi brakm.

Bjk'in o kadrosunu kime verirsen ver, 2 sene ust uste sampiyon yapmasa dverlerdi.

Unal'in aciklamalarina cevap isteyeceine, Senol'un Bjk basinda ilk sene ampiyonluu sonucu yapt bu benim ilk sampiyonlugum aciklamasina cevap bul sen ? Tabii sende de Senol gibi bunama balamadysa (!)

Demek ki Ersun hain deilmi dimi, bak Fener doneminde de anlalyor.

Senol iyi kadrolarla oyle ya da byle capina gre basarili olsa da, bizde 2011 sonrasi o p kadroyu olusturarak yillarimizi almtr.

En az Ersun kadar bize o da zarar vermitir.

Sen cevap ver bakalim simdi.
    Senol kendi kazand sampiyonlugu neden inkar etti.

Paranin yz sicak diye mi ?
    Yoksa bunadi mi ?

Yahu sen 96'da bizzat stattan Avni Aker'den izlediim ma m bana anlatyorsun..Sen ksa pantolonla gezerken ben Avni Aker'in klandrma direklerine trmanp kale arkasna atlayp ma izliyordum..

Sen ne anlatyorsun ne hayatnda lisansl bir yerde top oynadn m bo konuma bana ksa yaz..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Yahu sen 96'da bizzat stattan Avni Aker'den izlediim ma m bana anlatyorsun..Sen ksa pantolonla gezerken ben Avni Aker'in klandrma direklerine trmanp kale arkasna atlayp ma izliyordum..

Sen ne anlatyorsun ne hayatnda lisansl bir yerde top oynadn m bo konuma bana ksa yaz..
    Cevabimi aldim ben.
    Eyvallah.

Gelip burada Senol'u koruyacam diye nal'i yerme.
    nal Karaman da Mecnun konusunda hatalidir ama o kupayi kazanan Senol Gne bile sahip kamamtr baarsna.

O kupanin nerede olduu da yllardr belli.

Senol Gne Trabzonspor tarihinde futbolcu olarak efsanedir, zaten bu efsaneligi de degismeyecektir taraftar sylemleriyle.

Ancak Bjk da yapt aciklamalar ile tm taraftarin nefretini kazaniyor artk yavas yava.

Sikeye kimse sahip kmad ki Unal Karaman'a, Senol Gne'e, Sadri Sener'e laf edelim.
    Yahu halkin sahip kmad o kupaya.

Bana artk Senol Gne'in bizim hakkimizda yapt aklamalar cok da koymuyor.

nk kimseyi Trabzonspor'dan stn bir noktaya cikarmiyorum.
    Yarin kt bir performansta nal Karaman da gider, oynayamazsa Sosa da gider bu takimdan.

Tek gercek Trabzonspordur.

Bunu da taraftara yapt aklamalarla gsterdii icin sahsim adina Senol Gne'e tesekkur ediyorum.

Byle olaylar yasadikca tek gerein Trabzonspor olduu net anlasiliyor.

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cevabimi aldim ben.
    Eyvallah.

Gelip burada Senol'u koruyacam diye nal'i yerme.
    nal Karaman da Mecnun konusunda hatalidir ama o kupayi kazanan Senol Gne bile sahip kamamtr baarsna.

O kupanin nerede olduu da yllardr belli.

Senol Gne Trabzonspor tarihinde futbolcu olarak efsanedir, zaten bu efsaneligi de degismeyecektir taraftar sylemleriyle.

Ancak Bjk da yapt aciklamalar ile tm taraftarin nefretini kazaniyor artk yavas yava.

Sikeye kimse sahip kmad ki Unal Karaman'a, Senol Gne'e, Sadri Sener'e laf edelim.
    Yahu halkin sahip kmad o kupaya.

Bana artk Senol Gne'in bizim hakkimizda yapt aklamalar cok da koymuyor.

nk kimseyi Trabzonspor'dan stn bir noktaya cikarmiyorum.
    Yarin kt bir performansta nal Karaman da gider, oynayamazsa Sosa da gider bu takimdan.

Tek gercek Trabzonspordur.

Bunu da taraftara yapt aklamalarla gsterdii icin sahsim adina Senol Gne'e tesekkur ediyorum.

Byle olaylar yasadikca tek gerein Trabzonspor olduu net anlasiliyor.

Kupann nerede olduunu herkes biliyor...Bu konuda nasl nal hoca sorumlu deilse enol hoca da sorumlu degildir...

Davasn satm bir ehir, bu davada zurnann son delii olan enol Gne'i sulayamaz..Biz burada nal hocay yermeye almyoruz enol hocay ike mevzusu hasebiyle sulayanlarn mevzu nal-Mecnun mevzusu olunca azn bak amamasn eletiriyoruz..

Kimse drt drtlk deil..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

yelik tarihi
    10.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    37

Kupann nerede olduunu herkes biliyor...Bu konuda nasl nal hoca sorumlu deilse enol hoca da sorumlu degildir...

Davasn satm bir ehir, bu davada zurnann son delii olan enol Gne'i sulayamaz..Biz burada nal hocay yermeye almyoruz enol hocay ike mevzusu hasebiyle sulayanlarn mevzu nal-Mecnun mevzusu olunca azn bak amamasn eletiriyoruz..

Kimse drt drtlk deil..
    Aynen. Halkn gcnn karsnda hi kimse duramaz. Trabzon halk davasn satmtr.

yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Kimse drt drtlk deil..
    O konuda haklisin ama bugun sike mevzusu yznden sulanmiyor Senol Gunes.
    Geri bugun ortaya kan eletirildii konusmada da bence Trabzonspor da byk takim demeyi de unutmutur, yoksa kendi kendini mi inkar edecek bu adam ?
    Kendi ile beraber 10 arkadasiyla Trabzonspor efsanesi yaratan ve bugnlere kadar getirmesine sebep olan da Senol Gne.

Taraftarin da o konusmalara tepki vermesi normal, nk yakistiramiyor Senol Gne'e, en az bizim kadar Trabzonsporlu olduunu biliyor hocanin da.

Milli takima gitmeli ve en az 3 yil orada kalmali Senol Gne.
    Fikret Orman ile yaad fikir ayriliklarinin ve anlasmazliklarin acisini artik Trabzonspor taraftarindan yaptigi sylemlerle karyor.

Ancak byle toparlar kafasn.

Konu Uur KK tarafndan (26.01.2019 Saat 16:23 ) deitirilmitir.

Kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Eskiehir

Trabzonspora terbiyesizlik yapmtr, bu taraftardan sayg sevgi beklemesin, Ulan krk yllk Trabzonspor efsanesi gitti stanbul kestanesi oldu.

Siyah beyaz bakmaya devam etsin dnyaya.

Sadettin_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2009
    Nereden
    stanbul

Adam bi taraflarini yaya yaya istanbul yalamasi olacak , trabzonsporu agzina almaya cekinecek (rakip takim) , siyah beyaz renklere asik olacak , kartal pencesi yapacak bizim macta fenerle oynadigindan dahi daha fazla hirslanacak.
    Ben ise burda kirk takla atip , ama oyle demedi , ama soyle demek istemedi , yok efendim carpitmayalim yok kil, yok tuy, yok yn...
    Birakin abi birakin...
    Takim 10 dakika kotu oynasa siradan bir anadolu takimiyiz diye sabaha kadar soylenirsiniz . Takimi yerin dibine sokmayi adamlik sanarsinizda konu Senol olunca adam yuzunuze tukurse yarabbi sukur dersiniz . Ona laf gelecek diye dnuz kopar . O ise bu sirada kartal pencesi yapmakla mesguldur.

Air fenerliler bile gozumde senolu suan savunanlar kadar igrenc degil
    Konu Sadettin_ tarafndan (26.01.2019 Saat 19:12 ) deitirilmitir.
    Azl bir ihocuyum

Trabzonspor 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2009
    Nereden
    stanbul

Ne cok seviyorsunuz efsanelerimize sallamay yahu? Adam besiktasn basndayken bile kac macta bordo mavi kravat giydi, 2011 sampiyonu Trabzonspordur dedi.

Acaba biz kendisine ne kadar vefa gsterdik de, simdi bu sekilde sallama hakkn kendimizde gryoruz?

Ben nal hocadan sikayetci degilim ama enol Gne takmn bana gese de hayr demem. Bjkde lstedlgl ortami bulamiyor artik. Basarili olmasi icin motive olmasi lazim. O motiveyi burada bulur, takimi sampiyon da yapar! Hos, sosa ve onazi en kritik yerde sakatlanmasa Unal hoca da sampiyon yapardi ama sans ve hakem faktorleri izin vermedi!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    32

Alnt Trabzonspor 61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne cok seviyorsunuz efsanelerimize sallamay yahu? Adam besiktasn basndayken bile kac macta bordo mavi kravat giydi, 2011 sampiyonu Trabzonspordur dedi.

Acaba biz kendisine ne kadar vefa gsterdik de, simdi bu sekilde sallama hakkn kendimizde gryoruz?

Ben nal hocadan sikayetci degilim ama enol Gne takmn bana gese de hayr demem. Bjkde lstedlgl ortami bulamiyor artik. Basarili olmasi icin motive olmasi lazim. O motiveyi burada bulur, takimi sampiyon da yapar! Hos, sosa ve onazi en kritik yerde sakatlanmasa Unal hoca da sampiyon yapardi ama sans ve hakem faktorleri izin vermedi!
    Batan sona gldrd
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

BERBATOV61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Trabzonspor 61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Gldr gldr Show mu ne bu ? Hem gldrmedi hem dndrmedi

Gkhan Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Gnden gne eriyen bir eyler var. Dnk rportaj umrumda deil, gelinen noktada kendine yakandr belki de. Benim amdan son oynanan ts-bjk manda hakem tarafndan dorandmz halde yaptn berbat konuma yeterlidir. Ne mit zat konusunda ne kafana yediini sylediin nesne konusunda sana ya da samimiyetine inanmyorum. Doru ya da yalandan te bir ey bu. nanmyorum. Umursanp umursanmamas bambaka bir olay

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Arkadalar, eletirileri hakaret boyutuna tamazsak sevinirim...

Ltfen...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre yesi

tsukru61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.01.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Takmda yle bir leme olsa da millet hazzn doruklarna ksa: usta & hac & enol

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    29

enol efendi, dn Caner bir ey syledi sana oyundan karken duydun mu?

Duymadysan yazalm buraya
    Konu Tayfun tarafndan (04.02.2019 Saat 08:23 ) deitirilmitir.
    .

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    36

Ben duymadim
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

ne demis caner haaahha
    Konu lker Yazcolu tarafndan (06.02.2019 Saat 12:57 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    32

Caner keke yzne bakarak kfretseydi, bylesi ok keyifli olmad.

Buna da kr, hi yoktan iyidir
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

Turul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2012
    Nereden
    Bursa

enol Gne Trabzonspor ile var olan bir isim ona hayat veren bir futbol adam deil.

Atyorum bir Houness, Di Stefano, Cruyff, A.Ferguson gibi.

Bir kulple zdeleen, onu bir yere getiren, ekol yapan, mihenk ta oluturan bir karakter olmad.

Hali ile siyasi bir temsilcinin oldu, bittiye getirerek stada enol Gne'in ismini vermesi kabul edilemez.

ncelikle bu problemin halledilmesi, tarihimize uygun ve yakr kalan kiinin ismi stada verilmelidir.

Bu isimler kabaca amil Ekinci ve Ahmet Suat zyazc'dr.

yelik tarihi
    27.01.2013
    Nereden
    Almanya

Alnt Turul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne Trabzonspor ile var olan bir isim ona hayat veren bir futbol adam deil.

Atyorum bir Houness, Di Stefano, Cruyff, A.Ferguson gibi.

Bir kulple zdeleen, onu bir yere getiren, ekol yapan, mihenk ta oluturan bir karakter olmad.

Hali ile siyasi bir temsilcinin oldu, bittiye getirerek stada enol Gne'in ismini vermesi kabul edilemez.

ncelikle bu problemin halledilmesi, tarihimize uygun ve yakr kalan kiinin ismi stada verilmelidir.

Bu isimler kabaca amil Ekinci ve Ahmet Suat zyazc'dr.
    Hair hic olur mu! Senol Gnes Zaten Galatasarayla samiyon oldu falan! ELinde bulunan tm sampiyonluklarinda kalecin kaptanin di senol gnes! Insan su satirlari yazarken utanir yahu!

Turul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt blues Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hair hic olur mu! Senol Gnes Zaten Galatasarayla samiyon oldu falan! ELinde bulunan tm sampiyonluklarinda kalecin kaptanin di senol gnes! Insan su satirlari yazarken utanir yahu!
    enol Gne futbolculuk dneminde tayc oyuncu'dan ziyade yan parayd.

Dolays ile Di Stefano, Cruyff, Houness, Ferguson gibi bir kulb srkleyebilen ve ekol oluturan bir ikon deildi.

ahslar ycelterek, yapay destanlar ilikilendirerek Trabzonspor tarihini arptm olursun hali ile bu davranndan tr hicap duymalsn.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

Milli Takim hocaligini yrttebilecegine ve basarili olacagina inaniyorum.
    Ama umarim TS hocaligi ne onun ne de ynetimin aklinda vardir.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. ampiyonluk

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Yahu u lkede hakk en ok yenen antrenrsn. Elinden ampiyonluunu bile aldlar...

Utanmadan milli takmn bana geiyorsun bir de...

O kadar yaanmla ramen, gemiine bir nebze sayg gstermek aklna gelmedi mi?

Para tatl geldi yine deil mi?

Ne mide varm sende be enol efendi, ne mide varm...

Benim bile midem buland senin midesizliine...
    Pes...
    Konu lker Yazcolu tarafndan (28.02.2019 Saat 12:52 ) deitirilmitir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)