Cafedegoygoy
Sayfa 168 Toplam 168 Sayfadan BirinciBirinci ... 68 118 158 166 167 168
Toplam 4179 adet sonuctan sayfa basi 4,176 ile 4,179 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Fenerlilere gre enol hoca her gittii yere fener dmanl kazandryormu...Bu safsatay syleyen fenerli yazarlar Trkiye'nin en antipatik takmnn fenerbahe olduunu bilmiyorlar kafalarn kuma gmerek enol hocann zerinden kendilerini aklamaya alyorlar...Bu feneri enol hoca Bursa'nn bandayken Kadky'de 0-3 yendiinde hibir olay olmad biraz tarih bilen bir adam sorunun enol hocadan deil sinsilikte Oscar alacak Aykut efendiden kaynaklandn bilir...Bu Aykut denen adam iin biz burada ligin ilk yars bittiinde "2. yar hakem hakem diyerek ortal kartracak" yazmtk...Nitekim yle oldu Giresun ma gibi dandik bir matan sonra hakem diye alamaya balad...Bizi ampiyon yapmazlar dedi...Bu psikolojinin ardnda hakem deil Terim ve enol hoca kompleksi var...kisi varken o futbol dman ie yaramaz oyun felsefesiyle altta kalacan ok iyi biliyor...Malum fenerliler de kendisine soyadyla bir teselli vermi hayatta baard tek ey enol hocayla delloya girmek...Radara yakalandk diyerek o delloyu da aslnda kaybettiini biliyor...

u bir gerek ki enol hoca ne bizde ne de Bursa'da...enol hoca stanbul'da...Medyann paranjn bakentinde "vur ensesine tokad al elinden ekmei" mekannda deil enol hoca...Ypranmas ve hi haketmedii halde satalmas normal...nk artk enol hoca Anadolu'da deil...Btn bu gerginlikler bu yazdklarmdan kaynaklanyor...Sinsi Aykut enol hocayla artlar eit ekilde yarmaktan korkuyor i dnyas bu ekilde ve bu nefrete dnyor...Bugn enol hoca Kayserispor'un bana gese her ey unutulur gider bunu unutmamak lazm ve byle deerlendirmek lazm...

Biz Aykut'u 2011'de iyi tandk iyi biliyoruz...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

"Medyann paranjn bakentinde "vur ensesine tokad al elinden ekmei" mekannda deil enol hoca...Ypranmas ve hi haketmedii halde satalmas normal...nk artk enol hoca Anadolu'da deil...Btn bu gerginlikler bu yazdklarmdan kaynaklanyor"

hepsine katilirim ama bu kisma katilmiyorum... baska yerde olsa ve bilhassa bizde olsa, daha fazla yipratirlar, tipki eskisi gibi... bjkde yine az biraz tutuyor onu Istanbul basininin bir kismi
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Forum Yneticisi Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    22

BEKTALILAR BEN SAHPLENDݒ

Beikta ile Trabzonspor arasnda bir fark var m?

kisi de ayn. Yabanclk ekmedim. Orada bydm, Trabzonsporda bir deer oldum ama burada da ayn eyleri yapyorum. Benim iin hayat felsefesi ayn. Trabzonun bana katt en byk deer burada yaptm dorularn doru olduunu bir kez daha anlyorum. Trabzonda ne yayorsam burada da ayn eyi yayorum. Taraftar bunu hissettiriyor. Sahiplendiler ilk geldiim gnden itibaren. Bu da bir avantaj

Tesise gidiyoruz, jandarma bekliyor. Niye bekliyorsunuz diye soruyoruz. te taraftar gelip basmasn diye. Eer biz taraftardan korunmak iin jandarmaya ihtiya duyuyorsak kapatn kulb ya, byle kulp olur mu? Taraftar bize sahip kmal. Bunlar deitirmek iin ok uratk. En nemli konulardan biri o. Trabzonda ok sahipleniliyor ama sevgi bazen bouyor.

Benim tavsiyem Trabzon taraftar olarak hi karmayalm.Ne demi yakn zamanda enol Hoca "Trabzonda ok sahipleniliyor ama sevgi bazen bouyor.

Brakalm bjk taraftar bomadan sahip ksn deerine...
    nsanlar dnceleri ve davranlar arasnda eliki istemezler. Zayf insanlar dncelerini davranlarna gre ekillendirirler
    -------------
    Ben buradaym sevgili mein yuvarlak ; sen neredesin ?

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

@Ogn YAZICI

sen de yzde 61 milyon haklisin ... onun iin oluruna birakalim, Senol hoca bakalim ne yapacak, bize kendisini affettirmesi gerek, zr m diler ne yapar ne der bilmem...
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 3 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 3 misafir)