Cafedegoygoy
Sayfa 174 Toplam 174 Sayfadan BirinciBirinci ... 74 124 164 172 173 174
Toplam 4350 adet sonuctan sayfa basi 4,326 ile 4,350 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Szlemesi var diye de sulu oldu. Muhteem

Hatrlar msnz, kulbn durumu yine ok i ac deilken Broos'tan nceki dnem, Kore'deyken kendisiyle grlm fakat "Burada szlemem devam ediyor. Bu insanlar yar yolda brakamam. Szlemem bitince konuuruz." demi ve teklifi szleme sonuna dek telemiti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen enol Gne, bugn ayn hareketi yapt iin efsanelikten kovuluyor

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    Konu Yiit Gayretli tarafndan (08.05.2018 Saat 12:25 ) deitirilmitir.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Forum Yneticisi Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    22

Alnt Yiit Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Mukavelem olsun olmasn bu kadar sevginin olduu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrlk olmaz"

Adam dn bjk camiasna bana kucak an
    Ts camiasna beni rahat brakn mesaj verdi

2 yldr peinden koup her defasnda rezil olduumuza kaldk.
    Konu Ogn YAZICI tarafndan (08.05.2018 Saat 12:27 ) deitirilmitir.
    nsanlar dnceleri ve davranlar arasnda eliki istemezler. Zayf insanlar dncelerini davranlarna gre ekillendirirler
    -------------
    Ben buradaym sevgili mein yuvarlak ; sen neredesin ?

yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt Ogn YAZICI Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mukavelem olsun olmasn bu kadar sevginin olduu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrlk olmaz
    Yukary oku Ogn. Kore'de peinden intihar edenler oldu

Adam oradan krallk tahtn brakt geldi...
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Toraman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.10.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

enol hocay bugne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Ya itibariyle ampiyonluklar dnemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye baladm yl 1992. O yldan bu yla baar olduumuz dnemlerin ounda enol Gne batayd. Bu yzden hocay kolay kolay gzden karmak istemedim. nk bir Fatih Tekke gibi bir nal Karaman gibi enol Gne de Trabzonsporu Trabzsonspor yapanlardand. Ama imdi kendisi neredeyse tm bir mrn kendisini enol Gne yapan deerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftar iin "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nn kemiklerini szlatrcasna bunu sylyor. BJK'de alabilirsin 1 yllk kontratm var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarm. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin btn kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hibir alakas yok. Sen sadece ahsi baarlarnn peinde komusun.
    stelik Fener mandaki olaylardan sonra "ben bu irkef dzenin iinde yaayamam" havas estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerekten rol kesiyordun. Hani moralin alt st olmutu, hani futbol dzenine duyduun inan kaybolmutu. ki gn sonra "ne kadar isterlerse ben buradaym" diyorsun.
    enol Gne'le Trabzonspor'un manevi ba enol Gne eliyle kesip atlmtr. nk Trabzonsporluluk tanm itibariyle dzenle rtmemektir. Hem bu kadar dzenle rteceksin hem de "ben Aykut'tan farklym" diyeceksin. Aykut'tan ne farkn var. Aykut en azndan filmin kt adam olmay kabul ediyor. Sen bir de masum rolne brnyorsun. Sen ancak paras olduun dzen kadar masumsun.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

Hatrlar msnz, kulbn durumu yine ok i ac deilken Broos'tan nceki dnem, Kore'deyken kendisiyle grlm fakat "Burada szlemem devam ediyor. Bu insanlar yar yolda brakamam. Szlemem bitince konuuruz." demi ve teklifi szleme sonuna dek telemiti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen enol Gne, bugn ayn hareketi yapt iin efsanelikten kovuluyor

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    kim kahraman lan etti onu yle dedi diye, yle diyen bos laf yapmistir sirf senol savunuculugu yapmak iin...
    kendisi oktan efsnelikten kovuldu, zorunuza gitse dee gitmese dee... hatt kendi kendini kovuyor efsnelikten, daha ne desin "ben kkken de bjkliydim" mi demeli, ki bunu dese de yetmez efsne sayilacak birok kisi tarafindan, e yeter daa...

ayrica gemiste yine bjk basin toplantisinda ne demisti "kovsalar da gitmem" dememis miydi, yanlis mi hatirliyorum...
    bizdeyken 2 istif sesi hop kaiyor, kimse salak degil kimse enyi degil... bjk efsnesi olma yolunda jet hiziyla ilerledi, hatt oldu bile bjk efsnesi artik kendisi...

eskiye gidersek, kendi cmiamizdan hem de, efsne Cemil Usta'dir... Ahmet Suat zyazici'dir
    yakin gemise ve yabancilara bakarsak, Totti'den te efsne yok....

zkan Smer 100 yasinda da gnll hizmet verse dahi tam olarak efsne degildir, bunu gsye gidip hocalik yaparak bozmustur, stelik 17 yasinda alt yapimizda olan Tugay Kerimoglu'yu da getirmesi isin tuzu biberi olmustur...

benim efsnelik tanimim bunlari da gz nne alir, kusura bakmasin kimse... light efsnelik tanimlariyla isim olmaz
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

Alnt Toraman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol hocay bugne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Ya itibariyle ampiyonluklar dnemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye baladm yl 1992. O yldan bu yla baar olduumuz dnemlerin ounda enol Gne batayd. Bu yzden hocay kolay kolay gzden karmak istemedim. nk bir Fatih Tekke gibi bir nal Karaman gibi enol Gne de Trabzonspor'u Trabzonspor yapanlardand. Ama imdi kendisi neredeyse tm bir mrn kendisini enol Gne yapan deerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftar iin "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nn kemiklerini szlatrcasna bunu sylyor. BJK'de alabilirsin 1 yllk kontratm var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarm. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin btn kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hibir alakas yok. Sen sadece ahsi baarlarnn peinde komusun.
    stelik Fener mandaki olaylardan sonra "ben bu irkef dzenin iinde yaayamam" havas estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerekten rol kesiyordun. Hani moralin alt st olmutu, hani futbol dzenine duyduun inan kaybolmutu. ki gn sonra "ne kadar isterlerse ben buradaym" diyorsun.
    enol Gne'le Trabzonspor'un manevi ba enol Gne eliyle kesip atlmtr. nk Trabzonsporluluk tanm itibariyle dzenle rtmemektir. Hem bu kadar dzenle rteceksin hem de "ben Aykut'tan farklym" diyeceksin. Aykut'tan ne farkn var. Aykut en azndan filmin kt adam olmay kabul ediyor. Sen bir de masum rolne brnyorsun. Sen ancak paras olduun dzen kadar masumsun.
    oo kkaaddaaarrrr

budur bee
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Sefer koz dediim bjk'nin banda olmas az bir tkezlesin orada hi dnmeden gelir.Bakma imdi baarl diye taraftar,camia vs. bahsediyor.

Ayrca ben kendisinin gelmesini de istemiyorum ynetim ve camia artlanm gibi.. iyi bir yabanc teknik adam ve 2-3 takviye ile bu kadro ampiyonlua oynar.SG'de mutlu mesut olduu camiasnda devam etsin.

yelik tarihi
    22.01.2018
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

hoca aka yapyor olmal byle bi zamanda gelmeyecekte beiktatan kovulduundam gelecek seneye ampiyonlar ligine gidemezse zaten kovulcak belki ampiyon olmazsa yine kovulacak hatta uefada n elemede falan elenirse yine kovulacak bunu o da biliyor neden inad tuttu yada bylemi konumas gerekiyor imdilik sezon sonuna kadar kt dnmek istemiyorum ya ben baka birini grmek istemiyorum takmn banda artk nk eminim kim gelirse gelsin devre arasnda gidecek

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

ok bo adam ok,hi bir dorusu,para dnda hi bir deeri yok.
    • Memento mori

kunuba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2015
    Nereden
    stanbul

allah akna dnyada bir tek o yok ya. gelirse gelir gelmezse de tatavas yaplmaya demez. bu ne ya bktm ersun-enol-efsane futbolcu dngsnden.

Sende ben imknszl seviyorum fakat asla umutsuzluu deil.

Mesut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2008
    Nereden
    Hatay
    Ya
    29

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    enol Gne'i bende ok severdim ancak bjk gittiinden beri yapt ve yapamad aklamalar ile bizi derinden zd ve saygsn yitirdi.Size sadece unu diyebilirim bizim teknik direktrmz Rza almbay bjk efsane oyuncusu hi en gzel renkler bordo mavi dediini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftar kovmadka ben buradan gitmem dedi mi
    Trabzonspor taraftarna tabiri caizse yalakalk yaptn grmedim adamn kapasitesi belli teknik direktr olarak eletirilir ancak adamn duruuna laf edilmez . Szde bizim enol Gne 40 yllk bjklilere ta karacak ifadeleri var szlemesi olabilir ona lafm yok ancak bu kadar kendini kk drmeye gerek yok.
    Fatih Tekke bjk imza treninde ben Trabzonsporluyum dedi bir ey kaybetti mi ?
    Burak Ylmaz en iyi dneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor iin lrm Burak Ylmaz bugnlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim enol Gne eyvallahi olmad halde bjkye yaranmaya irin grnmeye alyor ve bunu sizde szlemesi devam ediyor diye makul karlyorsunuz ben sizin gibi dnmyorum doru bulmuyorum ok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan fark yok gzmde

yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt Mesut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne'i bende ok severdim ancak bjk gittiinden beri yapt ve yapamad aklamalar ile bizi derinden zd ve saygsn yitirdi.Size sadece unu diyebilirim bizim teknik direktrmz Rza almbay bjk efsane oyuncusu hi en gzel renkler bordo mavi dediini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftar kovmadka ben buradan gitmem dedi mi
    Trabzonspor taraftarna tabiri caizse yalakalk yaptn grmedim adamn kapasitesi belli teknik direktr olarak eletirilir ancak adamn duruuna laf edilmez . Szde bizim enol Gne 40 yllk bjklilere ta karacak ifadeleri var szlemesi olabilir ona lafm yok ancak bu kadar kendini kk drmeye gerek yok.
    Fatih Tekke bjk imza treninde ben Trabzonsporluyum dedi bir ey kaybetti mi ?
    Burak Ylmaz en iyi dneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor iin lrm Burak Ylmaz bugnlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim enol Gne eyvallahi olmad halde bjkye yaranmaya irin grnmeye alyor ve bunu sizde szlemesi devam ediyor diye makul karlyorsunuz ben sizin gibi dnmyorum doru bulmuyorum ok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan fark yok gzmde
    Ayp ediyorsun bence...
    Ayaa KALK!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Yine mi ayn film yahu?
    Antrenr m kalmad dnyada da ayn isimleri konuuyoruz hep?
    enol Gne kargalarda mutlu, ne diye bu srar?
    Mutlu olmasa bile, taraftar kendisi konusunda ikiye blnm durumda. Gelirse daha ok ba aryacak..
    Gelmesin zaten artk...

Alman bir hoca gelsin, Trk hoca istemiyorum...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

Mesut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2008
    Nereden
    Hatay
    Ya
    29

Ayp ediyorsun bence...
    Ayb ben deil enol Gne yapyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin szlemen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna szm yok ancak yaptklar ile efsane olmadn gsteriyor.
    Fatih Terim'e hepimiz gleriz sevmeyiz ama onun kadar olamad
    rencisi olan Fatih Tekke kadar olamad.
    Umarm Akyaz kompleksin ad deiir.
    Zira bjk taraftarna camiasina yalakalk eden birinin adn ahsen istemiyorum bak eski paylamlarma bakabilirsin ben gerekten enol Gne'i ayr severdim laf syleyemezdim ancak bu barda tard.

yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt Mesut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ayb ben deil enol Gne yapyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin szlemen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna szm yok ancak yaptklar ile efsane olmadn gsteriyor.
    Fatih Terim'e hepimiz gleriz sevmeyiz ama onun kadar olamad
    rencisi olan Fatih Tekke kadar olamad.
    Umarm Akyaz kompleksin ad deiir.
    Zira bjk taraftarna camiasina yalakalk eden birinin adn ahsen istemiyorum bak eski paylamlarma bakabilirsin ben gerekten enol Gne'i ayr severdim laf syleyemezdim ancak bu barda tard.
    Ben enol Gne'e olan sevgine ve saygna yorum yapmadm Mesut. Ama Aykut denen karakter yoksunu, ahlaksz herifle de bir tutulmasna gz yumamam.
    Ayaa KALK!

C.Guleryuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Rusya

Paraya kar emein sava dedikten sonra paray semesinden belli deil miydi enol Hoca'nn karakteri?
    Halen neden bu kadar byk sevgi besliyorsunuz bu adama anlayamyorum.
    Ben kendisini defterden sileli yllar oldu

Gelme, Allah'n seviyorsan gelme.
    Arbeit Macht Frei !

BERBATOV61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bence tazminat kovalyor taraftar yanmda param vermezseniz istifa etmem diyor Aman hocam sen Bjk de mutlu ol bize bulama burada ki enol dilolar da utanmasalar senin yanna gelip kartal olup yksekten uacaklar ama ite bir yerden sonras kaldrmyor e senin gibi milyon euro da vermeyecekler bu garibanlara neyse Allaha yakn bize uzak olman dilei ile

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2007
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    31

nallah bu takmn banda grmeyeceiz kendisini.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - anakkale - Trabzon

smail SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Alnt Faruk BERBER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nallah bu takmn banda grmeyeceiz kendisini.
    5'incilie sevineceiz o zaman desene.
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii tarih boyunca grlmemitir.
    Dn; "gatromuz yederli", bugn; "haftaya netleir", yarn ne olaca mehul.

yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt smail SARAL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    5'incilie sevineceiz o zaman desene.
    enol Gne Allah geinden versin ld diyelim ozaman napcaz reis ? kapatrz kulb herhalde

Murathan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    22

Alnt BERBATOV61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne Allah geinden versin ld diyelim ozaman napcaz reis ? kapatrz kulb herhalde
    Ersun Yanal ne gne duruyor de mi smail Abi ?

yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Murathan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ersun Yanal ne gne duruyor de mi smail Abi ?
    Ersun bu takm uurur

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

2 senedir bal her trl kirli aznla dolduracaksn doldurmay getim nefretini kusacaksn sonra da geleceksin buraya utanmadan sklmadan yzsz yzsz "neden gelmiyorsun hoca" "senden de bu beklenirdi" "sattn bizi" minvalinde zrvalayp bal alama duvarna evireceksin...

enol Gne Menol Gne yok dedik...Hade yallah almbay-Ycel ldiz-Gven Kurtar'a yallah...mrnzde hoca yz grmemisiniz deer bilmemisiniz ne Gne'i yallah...

Bu bal da ynetim ya kaldrsn ya da yazmaya ya snr koysun...Ayn zrvalklar okumaktan gna geldi..enol hoca bizim td deil baka bir kulbn tdsi...Kendisinin her demecini arptp buraya tayp tartma yaratan ergenimsilere gerekli uyary yapn..Utanmasalar "enol hoca dnya yuvarlaktr" dedi niye dedi dnya dzdr diye kar kacak zavalllar...

Adam stanbul'da niversite okuyor kalkm enol Dolmabahe gibi yeri brakp gelir mi diyor buna iyi gldm...Sen stanbul'da ne aryorsun kyne dnsene demezler mi adama? Eylem farkl sylem farkl kalkp muhattap alacak da deilim...

Gne ufuktan doar yryn arkadalar.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

yelik tarihi
    27.10.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Bende gelirse sayg duymuyacaktm.Zaten yllardr belirtiyorum bunu.Ona olan saygm boa karmad.

nsanlarn bir duruu olur.Yahu ka yldr her lafn cmbzlayp, hakaret etmek iin bahane aryorsunuz.Bu ne yzslktr arkada.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasl bir yz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazsn!

Aman Ersuncum, canm Ersuncum derken, enol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
    Burada Rza'nn altn oyuyor gelmek iin diyenler bile oldu

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsn.

Bu arada gelsede o da bir ey yapamaz ki gelmez.Futbolcularna para demeyen bir klp asla baarl olamaz.Bouna Td aramayn.
    Konu sason tarafndan (11.05.2018 Saat 16:55 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    03.12.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt sason Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bende gelirse sayg duymuyacaktm.Zaten yllardr belirtiyorum bunu.Ona olan saygm boa karmad.

nsanlarn bir duruu olur.Yahu ka yldr her lafn cmbzlayp, hakaret etmek iin bahane aryorsunuz.Bu ne yzslktr arkada.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasl bir yz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazsn!

Aman Ersuncum, canm Ersuncum derken, enol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
    Burada Rza'nn altn oyuyor gelmek iin diyenler bile oldu

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsn.

Bu arada gelsede o da bir ey yapamaz ki gelmez.Futbolcularna para demeyen bir klp asla baarl olamaz.Bouna Td aramayn.
    Ahahah u yazy ibret iin ereve yapp biyere asacam. Bir enol yanls alyor gzleri yal diye de bir balk koyacam.
    Konu M.Berke Gayretli tarafndan (12.05.2018 Saat 22:07 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)