Cafedegoygoy
Sayfa 144 Toplam 144 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 94 134 142 143 144
Toplam 3577 adet sonuctan sayfa basi 3,576 ile 3,577 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne

yelik tarihi
    27.10.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Bu arada anlayamadm niye Bjk taraftaryla kendinizi kyaslyorsunuz ki.Ha onlarda zamannda sizin yaptn yaparlarsa bu onlarn ktln gsterir.Yani biz aptallk ettik, onlar da aptallk ederse ne olacak anlayamadm.Ayrca size ne?

Ha kovulsa 2 sezon sonra yalvara yalvara getirirler geri, tabiki o arada milli takma veya Gs ye veya yurt dna gitmezse.Sizde burada enol Hoca'ya sverek ampiyonlua tarsnz Trabzon'umuzu hahahhahahhahahha.

Yahu kimler ile yazyorum

Ama ne yapaym yle ortalar geliyor ki gol atmamak kazmalk olur

yelik tarihi
    27.10.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Niye yanaym ki! Ben mi getirdim bu hale.Zamannda bin kere dedik byle olacan.Sen git 2 kere 82 puan toplayan hocay gnder sonra bizim gibi yapmayn etmeyin diyenleri sula.82 puan, 82,82 yahu kafay yiyeceim dndke.Hemde 2 kere.Nasl bir zeka Trabzon gibi bir kentte bu kadar puan toplayan adam kovabilir !hangi zeka rndr bu, sen onlar sorgula nce.Bir kere toplad, bir kere daha toplad.Nasl bunda srar edilmez, hangi kafa yllardr ampiyonlua bu kadar zaman ulaamamken bundan vaz geer, nce onu akla? 2-3 yl sonra bile olsa niye bir daha toplayaca dnlmez!.

Bir de has Trabzonspor'lular bunlarm.......

Bu baarlar sama sapan yok Ersun'du, yok kld, yok tyd diye samalarken verecektin.
    Ayrca her baarsndan sonra gelsem ampiyonluundan sonra gelirdim, porto'dan sonra, leipzig'den sonrada gelirdim.Ben genelde burada hakaret olunca geldim.

imdide sakinken onun iin deil futbol hakknda yazaym dedim.nk hoca deiiklii yaptmz bir sre.Biraz bak anz gelisin diye yazyorum.Belki anlayabilirsiniz artk.

Yada ayn kafada devam edin.Hain Yumlu, kt Gne, kabiliyetsiz Yusuf diye diye..

Ama bana alamayn daha.
    Konu sason tarafndan (19.10.2017 Saat 13:56 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)