Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karsiyim !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar televizyon kanallarinin safsataliklarina mankenleri gostermelerine ailelerin ozel hayatlarina girmelerine ana haber bültenlerinde türkiye gündemini anlatacaklarina kanallarin kendi gündemlerini yaratmalarina hiç bir ülkenin ana haber bülteninde gosterilmeyen manken haberlerine televolelere mehmet ali erbilin yaptigi programa ve o programda mehmet ali erbilin kirmizi noktali (küfürün ötesindeki laflarina) laflarina ..... karsiyim!!!!

türk halki boyle seviyesiz ve asagilik programlari izlemeye mi layik?

bunlar nedir boyle? sokakta namus cinayeti isleyenler aksamlari bu programlari izlerlerse ben o insanlarin namus anlayislarindan süphe ederim...

milletimiz halkimiz bu sanli tarihe bayraga sahip bir ülkenin evladi olarak bu tellevizyon kanallarinin yaptigi yayinlara karsiyim!

buradan tüm arkadaslarima bu konuda sag duyulu olmalari rica ediyorum ve en iyi reklamin kulaktan kulaga oldugunu hatirlatarak lütfen tanidiklarimiza ailemize bu konuda türk insanina yapilan haksizligi hatirlatalim..

biliyoruz ki türk insani bu seviyesiz programlara layik degildir...

insanlar keyfinden izlemior açin bakin heryerde ayni sey var insana zorla izletiyorlar..

lütfen arkadaslar...

türk milletinin ahlakini bozmaya çalisan dis güçlerin (israil abd) oyunlarina gelmeyelim ...

dediklerimi komplo teorisi olarak falan gormeyin hepsi bilinior kitaplarda yazior..ve kanitlari günümüzde ortadadir..,

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Nytre dedigine katilmadigim nokta insanlar isteyerek izlemior demen, bal gibide isteyerek, yokmu seviyeli kanal, STV'yi bu konuda herkese tavsiye ederim, kanal 7de cok guzel, NTV + daha neler.

Ama sorunun kaynaklandigi nokta bence bu yayinlara izin evren kurumlar. Herkesin ilgisini ceekiyor insanlarin ozel hayati, ama sen yasaklarsan yayinlanmasini, kanallar mecburen seviyeli program yapacaklar. SHOW un haberine bakan zaten pek seviyeli haber almak icin izledigini sanmiorum.

Simdi eger devlet yasaklarsa bu yayinlari, kanallarin reytingleri dusecek, dolayisiyla reklamlardan alinacak parada, e haliyle artik kanallar hukumeti hedef alacak, cunku onlarin derdi ulkenin gelecegi degil, ceplerine girecek olan para.

Ama insanlarimiz bilinçleniyor buda bence bir gerçek

Arkadaslar Flash TV haberlerini izleyin gulmekten olursunuz, adamlar televole mi yoksa haber mi veriyor belli degil[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Ama agantha arkadasin dedigi gibi STV, Kanal 7, NTV cok guzel yayin yapiyor, birde CNN Turk cok guzel, zaten digerlerini izlemiyorum.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı lazyilmaz Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar Flash TV haberlerini izleyin gulmekten olursunuz, adamlar televole mi yoksa haber mi veriyor belli degil[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Ama agantha arkadasin dedigi gibi STV, Kanal 7, NTV cok guzel yayin yapiyor, birde CNN Turk cok guzel, zaten digerlerini izlemiyorum.

[img]smileys/smiley36.gif[/img]flashin ailecek izleyicisiyiz yaw.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ama abi ntv ve cnnturk abd güdümünde yayin yapan haber kanallari.(ben de ozelllikle ntv nin yillardir sadik bir izleyicisiyim ama haberlerinde inceden inceden abd li ortaklarin agirliigi hissediliyor ne yazikki)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu tür pogramlarin yapildigi kanallarda güzel olan yayinlarda var. Daha dogrusu yeri geldi mi adam gibi programlar yaparlar yeri geldimi de bu tür program yaparlar. Yani amaçlari kanallarinin izlenme seviyesini arttirmak.

Ben bütün kanallari izliyorum açikçasi. Istemedigim bir program olursa zaten kanal degistiriyorum ama elestirdigimiz programlari izleyen çok insan var zaten bu programlar bunun için yasiyor.

Ama politikalari yüzünden izlemedigim kanallarda var zaman zaman. Özellikle kanal adlarinda TÜRK ismini tasimalarina ragmen Türkiye'ye zarar veren kanallari sevmiyorum.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi ntv cok tehlikeli kanal seviyeli olabilir ama savundugu degerler ve dusunceler tam bizlere karsi ingiltere ve abd kokenli yayinlari var ozelliklede ingiliz bbc den aldiklarini aktariyor ve bunlarda allahi inkara kadar varan dusunceler var cok tehlikeli cok izlerken dikkat etmek lazim

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Walla yalan yok benim izleyebilecegim bir kanal yok Türkiye de!!

Bir Stv onunda bazi dizileri beni katil ediyor. ntv abd ve ing yanlisi bir kanal. cnn türk isi gücü dogan grubunu övmek ve niceleri....

Bir tek TRT diyebilirim.Edited by: arsinlionur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Açikçasi CnnTurk, HaberTurk, KanalTurk ve Kanal 7 seyretmiyorum ben.

DeliKadir_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

vallah en iyisi hic tv bakmayin hic kafaniz agrimaz [img]smileys/smiley36.gif[/img]

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

NTV ve CNN türk dünya da akli basinda bilim adamlarinin(!) bile kabul etmedigi EVRIM teorisinin ülkemizdeki bayraktarlarindandir. Ama diger kanallara oranla izleyicilerine biraz daha kaliteli programlar sunmaktadirlar. Bende zaten fazla TV izleyen biri deilim. TV de maclari veya ilgimi ceken belgesel ve acik oturum programlarini izlerim. Yani insan seviyesini kendi belirleyebilir.

Alıntı DeliKadir_61 Nickli Üyeden Alıntı
    vallah en iyisi hic tv bakmayin hic kafaniz agrimaz [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Ben öyle yapiyorum.Televizyona yalnizca sinema filmi olunca ya da film kiralamissam bakiyorum.Haberleri internetten takip ediyorum.Oh be dünya varmis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar burada hangi kanalin ne kadar iyi oldugunu degil televole zihniyetinin küçük kizlara enjekte edildigidir...

rtuk'un bir kere kesinlikle m.ali erbilin programini yasaklamasi gerekior...

bu ne ya izlerken ben kendimden utaniyorum yemin ediyorum ya!...

büyüklerimiz neden izlior bu programi bi türlü anlayamiorum..

kardeslerimiz izliyor peki onlarin zihinlerindekileri biz bilebiliormuyuyz? onlar da bilmiorlar çünkü onlar bile haberleri olmadan ahlaklari zedelenior.. gelecegimizi karartmayalim çocuklarimizin cinsel iliskiye girme yasi düstükce namus cinayetleri artacak türk insanini ahlaki yonden çöküntüye ugratmaya çalisiorlar anlamiormuyuz

buna ister komplo dein ister saçmaladigimi düsünün ama bu bence pkk.nin insanlarimizi katletmesi gibi bu dis güçlerin çanak tuttugu ahlak seviyesini düsürücü yayinlarda bir ahlak terörüdür!

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sana hak veriyoruz tabii ki . Ama senin verdigin örneklere karsida örnekler veriyoruz. biz de o dedigin programlarin yayinlanmasini istemeyiz.Kimse izlemesse bu programlarda yayindan kalkar.Bunlarin izlenmesiniancak bilinçli aileler önleyebilir. Ama saydigin bu programlar da aileleerde bilinc birakmadigi icin sorun büyüyor. Ama yine de söylüyorum. Her insan seviyesini kendisi belirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)