Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm BMN?ye...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Öncelikle Forumdaki arkadaslardan özür diliyorum. Ve tabii ki moderatörlerden, kurallara aykiri oldugunu bilmeme ragmen onlardan özür dileyerek izin istiyorum. Trabzonspor'u pek baglamayan ama beni Trabzonspor baglantisi nedeniyle oldukça yakindan ilgilendiren bi istegim olcak sizlerden.

Adapazarinda oturuyorum,25 yasindayim ve Okulum nedeniyle 3 yil Trabzonda kaldim.Ismim adem. Hepiniz kadar Trabzonspor asigiyim.Her Türk genci gibi evlilik çagina gelmis bulunuyorum.Trabzonda Okurken tanistigim bir insanla evlilik hazirligi yapiyorum. Eeee bize ne bundan? diyeceksiniz. BJL ile Istanbulda oynayacagimiz maçta hayatimdaki en büyük 2 aski bir araya getirmeyi planliyorum, Istanbul'daki Trabzonsporlularin ve BMN üyelerinin de yardimiyla. Daha önce sadece bir pankart önerim daha olmus ve o da maçlarda kullanilmisti Yine bir BJK Maçinda (Yalnizca Köpeklerin Dünyasi Siyah-beyazdir)Simdi, Sevdigim ve evlenmek istedigim insana Diger büyük askim Araciligi ile bir teklif iletmek istiyorum. Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

Herkesten Tekrar özür diliyorum. Simdiden Tesekkürler.

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

valla Allah tamamina erdirsin kardesim,elimden hiçbirsey gelmez ogün ben baska diyarlarda olacagim ama inan ban okumasi bile beni çok mutlu etti.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Allah mutlu bahtiyar eylesin sizi.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Hep hayatinizda bordo-mavi olmasi dilegiyle kendinize ve hislerinize iyi bakin.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Allah bi yastikta kocatsin.. Ben de baska memleketlerdeyim ne yazik ki o mutlu gününüzü paylasamayacagim..

Ehh artik yakininda olanlar da pankart isinde yardimci olurlar heralde..

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

heee bu arada benden sana tiyo olsun;

külükoglu yani metin abi sana yardimci olacak en iyi insandir sanirim.Bence ondan yardim iste[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sen simdiye kadar evlen me teklifi etmedenmi evlilik hazirliklarina basladin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ISTANBULDAKI ARKADASLAR YAPIN SU ISI YA ÇOK IYI BENCE..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konuyla alakasiz mesajlar silinmistir..

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Iyihos bi jest olur da bunu gel trabzonda bi maçta yap be arkadas.O eziktaslilar rezil etmesin geceni. Bide evlilik 2 kez düsün derim ben tecrübe konusur.

toshiba
    Ziyaretçi

Bence yapma boyle birsey o trubunde. Kargalar maci birakip senin pankarta laf atmaya baslarlar. Baska kfuru falan olma ihtimali yuksek bunlarin. Sevdigin kisiyiyede yazik etmis olursun. baska turlu acikla sevgini derim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Shadow, bu güzel gün için seni simdiden tebrik ederim.Ama yukarida arkadaslarin da degindi bir ayrinti var ki- çok önemli bir konu- gözden kaçirdigini zannediyorum.

Senin için hep beraber kizi Inönüde isteyelim ama malum deplasmandayiz.Besiktastaraftarina malzeme oluruz.Olmasindan çekindigimizden degildir korkumuz!Seninevlenecegin kisinin yaninda mahçup olmaniistemeyiz.Sayica bizden kalabalik olacaklari için sesleri haliyle daha gür çikacaktir.O yüzden bu düsünceni(bence) Trabzonda yapman daha uygun olacagi kanaatindeyim.Orada kendi taraftarimizinda sahiplenmesiyle çok güzel ve büyük bir jest yapmis olursun...

Bu konuda sana nasil yardim edebiliriz?bunu konusabiliriz...Mesela sen Trabzonda belirleyecegin bir maçta pankart ile isteyeceksen(kafandaki nedir bilmiyorum) evlilik teklif etmek için pankartini hazirla, hangi tribüne oturacaksan tam karsi tribünden bu pankarti açtiralim.Güzel olmazmi?Mesela 61.Dakikada böyle bir pankart açalim,kizi babasindan ve taraftarlardan isteyelim)) Vermezlerse o zaman gelir kaçiririz...

Allah mesut etsin...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

kardesim trabzon'da olsun,sen simdi olmasi için nasil can atiyorsun ben tahmin ediyorum fakat o çarsicilar nasil yamuk adamlardir sen bilmezsin belki ama ben çok iyi bilirim,,,

tutar yanlis bi tezahurat yaparlar kestirirler kendilerini bize,,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Hepiniz Çok Sagolun. Haklisiniz. Istanbuldaki maçta açtik mi risk çok. Söylediginiz gibi Trabzonda yapsak daha iyi olur. Pankart olayi kafamda hazir. Biz Maçta pankarti açtigimizda o istanbulda olacak. Bu da bir sorun. Ben bundan sonra Külünkoglu abi ile özelden konusayim. Baslik amacina ulasmistir. Herkes Çok sagolsun varolsun iyi ki varsiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baslik amacina ulastiysa ben de yorumu yapip kapatayim;

Besiktas taraftari ilginç bir taraftar..Yani adamlar destek de çikabilir ama risk tabi..Bu riske girmeye de degmez bence[img]smileys/smiley1.gif[/img]Umarim hersey istedigi gibi olur kardesim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)