Sayfa 205 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 105 155 195 203 204 205 206 207 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5351 adet sonuctan sayfa basi 5,101 ile 5,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 16.Hafta | İ.B.B 1 - 3 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okan o resmi sen mi çektin mükemmel olmuş.
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Son 12 sezonun en kötü fenerbahçesi" diyor Milliyet'te, bu ne derece doğrudur, öyle ise adamlar çok iyiymiş 12 yıldır. Vay be, çok enteresan...
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

cunguslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kardeş bir diyarbakırlı olarak trabzonspor un başarısı bizleri sevindiriyor diyarbakır da herkes trabzonspor un şampiyon olmasını istiyor inşallah sezon sonunda son gülen gene siz olursunuz size sonsuz başarılar diyarbakır halkı daima sizinle.......

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtaydım muhteşem bir atmosfer vardı Allah razı olsun güvenlikten tek biletle üç kişi girdik gişeden
    Özellikle gurbetçi gençlerin oldugu bölüm çok sıkışıktı...Bir de benim dikkatimi çekti farozlular gurubu ile trabzonlu gençler grubu yanyana idi hep beraber tezahürat yaptılar bizde onlara eşlik ettik herşey mükemeldi.Maç boyunca bursaya küfür ettik o da güzeldi tek kötü nokta dönüş yolnda otobüsümüzün bozulmasıydı 12.45 e yakın bursada olduk...

Nereden
    İstanbul

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah ligradyo da mehmet ayan benim elime ulaşam resmi rakam 47.000 dedi, bu biletli mi biletsiz mi onu bilemem bana gelen resmi rakam 47.000 kişi dedi,

şimdi maçtan saatler önce NTV de ibb asın sözcüsü 50.000 satıldı demiş, akşam ise ib li yönetici trt ye 39.binli rakam vermiş,

birde stada baktık, 47.000 biletli bana mantıklı geliyor, 10.000 kadarda biletsiz olsa 57.000

daha kim ne diyor arkadaş anlamadım gitti, merdiven boşluklarından bahsediyorlar benim önümde bir sürü koltukta bir kişi onun önünde de 1 kişi yani bir koltuğa 2 kişi bunlar ne olacak.

Dogu tribunundeydim. Merdivenler tamamen doluydu . Herke koltukların ustunde ayakta durdugu ıcın koltukların ounudeki bosluklarda duranlarda vardı.. Kac kişi oldugu cokta onemlı degil ama. Dogu tribunu icin kapasite + 10.000 rahat diyebiliriz..

cunguslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dİyarbakir halki her zaman sİzİnle

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

engini kimseye harcatmayız..enginin bu sene kendi çabasıyla bize aldığı maç sayısı en az 5 dir.hala yaranamıyor adam..biraz hırslı olması gayet normal..malum dinsizin hakkından imansız gelir.diğer takımların çirkefleri ile ancak engin halleşir.
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

cerebrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

üç cücüklerin yalancı sevdaları bir yana, çıkarsız sevenlerinin sana bağlanmaları ayrı bir yana...

Nereden
    Trabzon

maraton tribününde fazladan 5.000 kişi olduguna yemin edebilirim...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu macta 55 binden asaga taraftar yoktu...Aciklamaya gerek yok tribünlere baksan anlarsin zaten...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ankete mutlak suretle katılalım arkadaşlar ....

http://www.ajansspor.com/futbol/supe...seciyoruz.html
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç öncesi ve sonrası korsancılar kol gezdi 1 tane mi yetkili olmaz.
    Kadir Has Üniversitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Tangerine Dream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turnikelerde biletlerimizi bağıra çağıra görevliden geri aldık, ısrarla vermek istemiyorlar.
    Onu şundan dolayı yapıyorlar. Babam arabayı park etmek için stada 10 dakika geç girmek durumunda kaldı batıya, dedi bileti alıyordum oradan biri fırladı abi bilet lazım mı orada 60 bende 50 lira, babam demiş nasıl olur sahte falan mı, yok abi valla değil falan, babam almış demiş içinden herahlde ellerinde kaldı zararı kapatmaya çalışıyorlar.
    Maç çıkışı bana anlattı.
    Dedim baba güvenlik biletini okuttu mu? Yok
    Dedim yırttı mı? Yok

Dedim milletten alıp yırtmadıkları biletleri karaborsacılara veriyorlar tekrar geçiriyorlar ama geçerken okutmuyorlar özellikle geç kalanlara yapıyorlar bunu. Babamın jeton sonradan düştü.

Bu arada çektiğim panaromik fotoğrafın bu kadar beğenilmesi mutlu etti beni Teşekkür Sony, teşekkürler taraftarımız

maydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fotoğraf süper olmuş.

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı -EFO- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu şundan dolayı yapıyorlar. Babam arabayı park etmek için stada 10 dakika geç girmek durumunda kaldı batıya, dedi bileti alıyordum oradan biri fırladı abi bilet lazım mı orada 60 bende 50 lira, babam demiş nasıl olur sahte falan mı, yok abi valla değil falan, babam almış demiş içinden herahlde ellerinde kaldı zararı kapatmaya çalışıyorlar.
    Maç çıkışı bana anlattı.
    Dedim baba güvenlik biletini okuttu mu? Yok
    Dedim yırttı mı? Yok

Dedim milletten alıp yırtmadıkları biletleri karaborsacılara veriyorlar tekrar geçiriyorlar ama geçerken okutmuyorlar özellikle geç kalanlara yapıyorlar bunu. Babamın jeton sonradan düştü.

Bu arada çektiğim panaromik fotoğrafın bu kadar beğenilmesi mutlu etti beni Teşekkür Sony, teşekkürler taraftarımız
    Güvenlikçinin yanında bir eleman bekliyor ve biletleri alıyordu.Güvenlikçi de biletleri yırtmamakta ısrar ediyordu.Güvenlikçinden bileti alıp kendim yırttım ve yırtık bileti güvenlikçiye geri verdim.

MoMoXa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efo dediklerin sonuna kadar doğru var orda bi dolap kimse karaborsacılardan almasın yakınından akrabalarından başka kimseden bilet almayın okunmuş ve sahte çıkıyor dün bir çok bilet sahte ve okunmuş çıktı..yanımdaki amcamın oglunun biletide okunmuş çıktı..

Nereden
    Manisa

bjk ve bursa ile çekişiyoruz , katılalım...

Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Arkadaş , bazı taraftarlarımız varki ,kendimi kafa atmamak için zor tutuyorum.
    - Adam her hatada Şenol Hoca dahil herkese küfür ediyor.
    - Bu denyolar için etrafta küçük çocuk , bayan varmış oda hiç önemli değil.
    - Yanlız maç bitince bu hanzolar bakıyorum herkesten çok seviniyor , iğreniyorum.
    - Allahtan taraftarımız artık çok olgunlaştıda bu abuk sabuk adamlardan fazla kalmadı etrafımızda.
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Trabzon

Alıntı okg_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk ve bursa ile çekişiyoruz , katılalım...

bu ankette niye çılgınları koymuşlar anlamak mümkün değil daha ateşli trabzonlu gençler,gurbetçi gençler hatta farozlular varken..

Nereden
    Manisa

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ankette niye çılgınları koymuşlar anlamak mümkün değil daha ateşli trabzonlu gençler,gurbetçi gençler hatta farozlular varken..
    tabiki gurbetçi gençler ama, çılgınların adı bir duyulmuş unutulmuyor .

Çılgınlar gurbetçi gençleride kapsıyor. hepiimizi kapsıyor , sen öyle farzet .

Biz kendi içimizde bölündük , adamlar birlik oldu bizi geçiyor..

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maç çok sıkıntılıydı ama taraftar harika idi ist .yaşayıpta maça gitmeyen ler çok şey kaçırdı olimpiyat anlatılmaz yaşanılır

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Arkadaş , bazı taraftarlarımız varki ,kendimi kafa atmamak için zor tutuyorum.
    - Yanlız maç bitince bu hanzolar bakıyorum herkesten çok seviniyor , iğreniyorum.
    - Allahtan taraftarımız artık çok olgunlaştıda bu abuk sabuk adamlardan fazla kalmadı etrafımızda.
    aynen kardeşim

onlar psikolojik sorunlu geri zekalı insanlar

ama hala çok var onlardan

Nereden
    Trabzon

Alıntı okg_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki gurbetçi gençler ama, çılgınların adı bir duyulmuş unutulmuyor .

Çılgınlar gurbetçi gençleride kapsıyor. hepiimizi kapsıyor , sen öyle farzet .

Biz kendi içimizde bölündük , adamlar birlik oldu bizi geçiyor..
    Tmm zaten bende çılgınlara verdim oyumu

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca bu asalaklar daha maç başlar başlamaz, zaman kaybetmeden hocamıza ve futbolculara küfür etmeye başlıyorlar. Rahat bir 10-15 sene daha zaman lazım bunların temizlenmesi için.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün staddan gözlemlediğim bir şeyi paylaşmak istiyorum...Bugünde arkadaşlarla yaptığım muhabbetlerle hep bu hikayeyi anlatıp 'işte bu yüzden şampiyon olacağız' dedim , herkese...

Alanzinho gibi bir adam...Brezilyalılar'a genel baktığımızda relaks , rahat , disiplinsiz , kolay kopan futbolculardır oynamak isterler , Alanzinho'da bunlardan birtanesi aslında...4-5-6-7 neyse uzunca zaman ilk 11 olamadı hep birilerinin yedeği oldu küsmesi somurtması gerekirken veya beklenirken o yedek olarak girdiği bir maçın ardından golün asistini yapıyor ve bütün futbolcular Umut'a koşarken o Şenol hocama koşuyor , artık Şenol Güneş futbolcularda nasıl bir etki bıraktıysa...
    İşte bu yüzden bu sene şampiyon olacağız...Hele o üçlü bütün futbolcular el ele-kol kola müthiş bir takım ruhu var...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)