Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon'un Geleceği

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Question 1461 Trabzon'un Geleceği

1461 Trabzon takımımız şu anda Süper Toto 2. lig Kırmızı Grup'ta 13 maçta 4 galibiyet 3 beraberlik 6 yenilgiyle 15 puanda ve 18 takımlı grupta 13. sırada. Liderden 14 puan geride. Endişe verici!

Ligdeki konumu ve belirsizlik 1461 Trabzon'un geleceği hakkında bizi yakında bir karar almaya itecek.

Sizce 1461 Trabzon'un geleceği nasıl olmalı?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bence Ağırlık A2 Takımına verilmeli. Alınan genç oyuncular 1461'de oynayacağına A2 Maçlarında değerlendirilmesi daha doğru olacaktır. Hem Şenol Hoca da takip ediyor A2 Takımının maçlarını.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Malesef bircok üye gibi bende ümitli degilim, olamiyorum...

Bastan yanlis yapildi, keske Anadolu'dan bir kulüp ile anlasilsaydi.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İstanbul

Bu konu hakkında olabileceğini düşündüğüm Mahmut Aksu'nun son demeci var. Bank Asya'da bir takımımızın olmasının çok önemli olduğundan söz ediyordu
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle 1461 lağvedilip ya da tekrar eski haline döndürülüp bütçe basketbol'a aktarılmalıdır...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu hakkında olabileceğini düşündüğüm Mahmut Aksu'nun son demeci var. Bank Asya'da bir takımımızın olmasının çok önemli olduğundan söz ediyordu
    Sanki 1461 Trabzon çıkamazsa Bank Asya'dan bir takımla anlaşacaklar gibi bir hava estirdi demek istedim

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok iyi bir hamleydi ama süreci ve organizasyonu iyi yönetilmedi..

Kötü oldu..

Yazık oldu.

EĞİTİM ŞART!!!

Nereden
    Almanya

1461 trabzon takiminda israr edilmeli
    bence saha sonuclari ön planda olmamali
    trabzon ve karadeniz takimlarinda oynayan oyuncular ile kurulu olmasi gerekiyor
    futbolcu yetisrip satarakda
    yetisdirilen futbolculari takima kazandirilarakda
    takima gelir saglanmali

1461 takiminda bir hata yapiliyor bildigim kadariyla yanlizca genc oyuncularile kurulu bu genc oyuncularin yanina tecrübeli oyuncularda alinarak hem gec oyuncularin karakter bakimindan hemde oyun tecrübe tarafindan diger genc oyunculara örnek olmasi gerekiyor
    Konu Alibeyoglu tarafından (03.12.2010 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Takımı Bank Asya'ya çıkarmak için tecrübeli oyunculara yönlenmeliyiz. Bank Asya'ya çıkınca takımı gençleştirmeliyiz. Bank Asya'ya çıkardıktan sonra 3 adet iyi araştırarak yabancı alabiliriz. Bunun dışında gurbetçileride ikna edebiliriz gelmek için. Zaten takım Bank Asya'da kümede kalsa yeter. Pilot takım uygulamasıda kesinlikle kötü birşey değil. Tüm büyük takımların pilot takımı var. Bunu tartışmak bile komik.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Çok Teknik direktör değiştiriyorlar , Bence lağvetmeye gerek yok , düzgün bir yapılanmaya gidilebilir...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İstikrar İstikrar İstikrar.İşler Kötü gidince hocayı değiştir her yıl 8-10 oyuncu değiştir bu şekilde olmaz.

Aşassporun yani bugünki adıyla hacettepe'nin 3.ligden Süper Lige çıkışındaki modeli baz almalıyız.Mehmet Çakır,Giray Kaçar,İlhan Eker,Orhan Şam,Gökhan Gönül ve şuan Süper lig ve Bank Asya'da oynayan pek çok oyuncu 3.ligden süper lige aynı ekip mücadele edip istikrarlı bir şekilde süper lige yükseldi.

1461'in yapması gereken Genç hedefleri olan bir hocayı bu takımın başına getirtip yaş aralığı 18-23 olan yetenekli her yönüyle düzgün oyunculardan oluşan bir takım oluşturmak.Ayrıca üst lig tecrübesi görmüş abilik yapabilecek 2-3 oyuncu da takıma katılmalı.

Biz bu yıl şampiyon olacağız demek yerine 2-3 yıl içinde Şampiyonluk hedefliyoruz demek en doğrusu olacaktır.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

misina sende haklisin ama bunu sadece pafta veya yeni adiyla a2 den cikan oyuncular ile yapmayacaksin ülke boyu bir tarama yapip gence,yetenekli ve uyumlu bir kadro olusturacaksin sonrasinda sabredip oynatacaksin ozaman zaaten iki üc genc sivrilecek ve takim yükselecek Cavcada zamaninda böyle yapmisti galiba.

Ama Trabzonspor diye alip sonra 1461 e gönderirsen adam orada oynamaz.Ilk basta bu hatayi yaptik sonra hepsini gönderip pafi doldurduk ikiside yanlis hamleler idi.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sifuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    misina sende haklisin ama bunu sadece pafta veya yeni adiyla a2 den cikan oyuncular ile yapmayacaksin ülke boyu bir tarama yapip gence,yetenekli ve uyumlu bir kadro olusturacaksin sonrasinda sabredip oynatacaksin ozaman zaaten iki üc genc sivrilecek ve takim yükselecek Cavcada zamaninda böyle yapmisti galiba.

Ama Trabzonspor diye alip sonra 1461 e gönderirsen adam orada oynamaz.Ilk basta bu hatayi yaptik sonra hepsini gönderip pafi doldurduk ikiside yanlis hamleler idi.
    Kesinlikle Doğru.2008 de milyarlar saçılarak transfer edilen İsmail,Eren,Sami,Fatih Yakup,Selçuk büyük yıldız adayı diye medyanın önüne atıldı.Kamp dönüşü Karadenizspora gönderildi bir daha yüzlerine bakan olmadı ve kaybolup gittiler.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayal kırıklığı

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sami Büyüktopac - KV Turnhout'da kiralik
    Ismail Özeren - Bugsaspora satilmis
    Fatih Altundag - Berlin Türkiyemspora gitmis
    Yakup Bugün - Denizlispora satilmis
    Eren Görür - Takimi belirsiz

digerlerini saymiyorum bile

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu takım ya İstanbul'a taşınmalı ya da satılmalı.. Bu şekilde bir verim beklemek zor..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

sabir
    yavas yavas iyiye gidecektir
    ts in tarihindeki en önemli altyapi hamlesiydi bence bu takim
    sonuclara bakib konusmak cok yanlis
    her sene sampiyonluk hedefi konulmasi dogru
    o usaklar ts icin yetistiriliyor
    o hedef imkansiz da olsa pesini kovalamayi ögrenmeliler yani o baskiyi kaldirmayi ögreniyorlar

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

transfer yapilacakmi acaba, durum vahim. sadece genc oyuncularla o grupta tutunmak zor.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

socrates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan ın açıklamalarına bakılırsa A2 rezervin ortaya çıkışı ile 1461Trabzon misyonunu tamamlayacak

ben sözü geçen altyapı hamlesi doğrultusunda 1461 in feshedileceğini yada kulüp bünyesinden çıkarılacağını sanıyorum

bu takımın önemli bir misyonu da diğer takımların oyuncuları için scouting sağlaması idi
    biz bölgesel karakterli bu ligi zaten takip edebiliriz, şimdiye kadar bankasyaya çıkılmalı idi
    onur, emek, başkaldırı...
    kendine karşı #direnTRABZONSPOR
    LiverpoolFC

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Güzel bir projeydi ama verim alınamadı. 3 sezondur A takıma gelen futbolcu yok. Allah'tan Mustafa Yumlu'yu tekrar oraya yollamadık. Göksu ne yapıyor? Hepimiz ondan çok şey bekliyorduk. Şimdi Hasan Ahmet Sarı'yı yollamışız. Yahu yolladıklarımız futbolu unutuyor neredeyse...
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mustafa Hazıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın devam etmesi gerekir ama takımda Trabzon doğumlu oyuncular olması kaydı ile.

el_conquistador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Simdi Mehmet Ekici örnegi var. Daha 1 sezon öncesine kadar, Bayern Münih'in 2. takiminda, yani 3. ligde oynuyordu. Bu sezon basinda Nürnberg'e kiralik verdiler, simdi milli oyuncu oldu. 1461 Trabzon yanlis bir proje degil. Her sene verim alinacak diye bir kaide'de yok. Uzun vadeli düsünülmesi lazim. Önemli olan bu genc futbolcularin basinda iyi hocalarin bulunmasi. Bunlar su an Trabzonspor'da mevcut'mu? Bunlarin tartisilmasi lazim...
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur..."

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mevcut haliyle gayet yeterli ve başarılı bir uygulama olarak görüyorum. Öncelikle bu yapıda klübe herhangi bir ekstra yükü olduğunu sanmıyorum. Oyuncu maliyetleri neredeyse sıfır, iddiadan gelen gelirlerle döner bu takım.

Bu takıma uygun fiyata amatör/paf genç oyuncu transferi yapılıp, Trabzonspor altyapısından çıkan ama A takımda yer bulamayan isimlerle devam edilirse senede bir Mustafa Yumlu kazanmanın bile anlamı çok büyük olur.

Barcelona da gençlerini böyle yetiştiriyor.

Bankasya hedefi değil de gençlerimizi kazanma hedefi daha mantıklı.
    Konu Ali İhsan tarafından (10.01.2011 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

ma80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

resmen facia,karanıktan başka bir şey değil daha kurulduğu sene anlamıştım,tam bir hayal kırıklığı oldu.

samsunda bir dinlenme tesisinde rastladım ben bu futbolculara inanın bunlardaki hava,artistlik,kasıntılık süperligdekilerde yok,zaten o günden sonra ben bunlarımı destekliyorum dedim.

ümitliyim ama haala.

Nereden
    İstanbul

Pilot takım kulüp bünyesinde olunca bazı şeyler olması gerektiği gibi işlemiyor.

Şahsi kanaatim kulübün devredilerek potansiyeli büyük İzmir'de bir takımla ortaklık anlaşmasına (Bünyeye katmadan) gidilmesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)