Sayfa 93 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 43 83 91 92 93 94 95 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2560 adet sonuctan sayfa basi 2,301 ile 2,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Bucaspor

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

savas avci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok(aynı penaltı pozisyonunu Buca ya çalsalar şimdi federasyon mhk yi topa tutuyorduk) bizim böyle penaltılara ihtiyacımız da yok keşke verilmeseydi bugün kötü oynadık 15 ten sonra.

Nereden
    Almanya

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Kimse konuşacak birşey bulamıyor fotoğraflara yükleniyoruz
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turgay Semercioglu, námi deger Duvar bu ligte gördügüm en iyi sagbek, hatta Türkiye´nin gelmis gecmis en iyi sagbeki...arti usta bir penalticimiz
    ..........Turgay Semercioğlu'nu canlı seyretmiş biri olarak ,objektif yorum yaparsam ,sadece genç arkadaşlarımıza şunu söyleyebilirim...Tipik Trabzon karakterli; sert,inatçı,disiplinli müthiş kuvvetli...Kısacası onun gibi bir bek uzun yıllardır ligimizde yok...Şimdikilerin en iyisi Gökhan Gönül'den çok daha iyisi.................ES-ES...

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şampiyonluğa giden yolda bir büyük ! engeli daha kayıpsız geçtik. Büyük diyorum çünkü her maç 3 puan.

Haftalar ilerledikçe diğer takımlar bize karşı çok daha dirençli oynayıp bizden birşeyler koparmaya çalışacaklar ve bu yüzden şimdi transfer konusuna geçiyorum burdan

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı savas avci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok(aynı penaltı pozisyonunu Buca ya çalsalar şimdi federasyon mhk yi topa tutuyorduk) bizim böyle penaltılara ihtiyacımız da yok keşke verilmeseydi bugün kötü oynadık 15 ten sonra.

Pozisyonu tam olarak gördün mü, daha dogrusu Ibrahimin Engini kolundan nasil cektigini...?

Stadyum'da özetini izledim daha demin ve bence penalti cünkü bariz bir cekme var ve acik sekilde görülüyor ayrica Hakem pozisyona cok yakin ve dahasi Ibrahim hic itiraz bile etmiyor...

Ama Engin düsme isini cok abartti orasi ayri tabi...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Samet BuLut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kim kötü oynadı ya? Gayet iyiydik. Orta sahada OfLu ALi'nin kaybettiği topLar dışında tıkır tıkır top oynadık hiç de kötü diiLdik yani..

Nereden
    Almanya

Haydi TRABZONSPOR'um Hayırlısı ile İNŞALLAH ALLAH'ın İzniyle bu sene Şampiyon olacağız

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçın ilk 10 dakikasında çok iyiydik..ancak sonra inanılmaz bi şekilde takım fren yaptı..bi ara buca beraberliği yakalayabilirdi..Yattara 15 dakika oynadı 45 dk sahada gezdi..jaja fena değildi,Colman'ı beğendim,selçuk vasattı,serkan da fena değildi..Giray gene gereksiz bir sarı kart gördü..Egemen'i beğendim..Engin yine egoist ve kendine oynamaya devam ediyor..Alanzinho ne iyi ne kötü..toplasan 3-4 adamla Buca'yı yendik..takım heralde belediye maçını düşünüyor ya da kafa olarak erken tatile çıkmışlar..bundan sonraki maçlarında Başarılar Trabzonspor
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Cale iyi gibiydi sol bek transferini kapattık mı şimdi?

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Asi Çaykaralı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi TRABZONSPOR'um Hayırlısı ile İNŞALLAH ALLAH'ın İzniyle bu sene Şampiyon olacağız

Genç arkdaşım anlatım bozukluğuna yol açmayalım.
    ''İnşallah'' demek ''Allah'ın izniyle'' demektir zaten.
    Bir cümlede aynı anlama gelen iki kelime kullanılmaz.

Neyse;
    inşallah şampiyonuz olacağız.

SILENT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Buca sabaha kadar uğraşsa yine de gol atamazdı...Atsa bile 2 dakkaya cevabı gelirdi...Penaltı kararı doğru veya yanlış...Sonuca etki etmedi...Takımda bir laubalilik vardı bugün.Nasıl olsa yeneriz havaları.Jaja-Alanzinho nasıl bakmadan pas veririz yarışına girdiler resmen.Bunlar takım oyununu bozan şeyler.Önlemi acilen alınmalı.Abuk sabuk top kayıpları mecburen orta sahaya defansif oyuncu alınmasını da zoraki hale getirdi.Jaja-Alanzinho-Yattara-Umut ofansa bak.Aslında Şenol Hoca izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmak istedi.Ama baktı ki buca sağlam defans yapıyor ve orta sahada alabildiğine top kayıpları olunca mecburen geri adım attı.Cale yi tebrik etmek lazım.Onun yerine transfer söylentileri olunca adam maksimum kapasiteye çıktı.Kötü oyun demekten ziyade kötü takım oyunu ile 3 puanı almak önemli bir başarı...

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaşlar Fazla zorlanmadan Bir Maç Oynadık nedense Futbolcularımız resmen hazırlık maçı gibi Oynadı..Gol yesekte atardık bence..
    En Önemli Konu Taraftarımız Bağırmıyor belli süre stadda ses cıkmadı..
    Bucaspor ile macın başında sarı lacivert tezahuratları cok güzeldi Umarım Bucaspor ligte Kalır..
    Ayrıca Kaf kaf diye Bağırdı Taraftarımız Buda Hoş bir durum Oldu İzmir Takımllarının Sempatisini kazandık diyebiliriz.

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ismail tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zor bi maç ama rahat kazanırız alan umut jaja ve yattaranın golleri ile 5-0 biter yattara 2 gol atar
    zor bi maçı gerçekten zor kazandık bize yakışmadı bulduklarını atsalar başa bela alırdık bu akşam hayırlısı diyelim

Nereden
    İstanbul

Jaja ve Yattara birbirini tamamlamıyor.

FArklı bölgelerdeler ama birbirlerinin yedeği olmalılar bence.

İkisi aynı anda sahadeyken cezasahaı etkinliğimiz çok azalıyor...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar bizim taraftar cok kötü ya...yada ben mi abartiyorum bilmiyorum...tamam takim kötü oynuyor ama sen taraftar olarak atesle tempo tut birseyler yap oyuncularda hareketlensin ama bizimkiler nedense öyleee izliyorlar..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Şampiyonluk puan barajını, geçen yıl şampiyon olan Bursa nın bitirdiği 75 puan olarak belirlersek. İlk yarıyı, önümüzdeki 2 maçı da alarak 42 puanda bitirdiğimiz takdirde 2. yarıya 33 puan kalıcak ve bu çok büyük bir avantaj.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Murat 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalnız Yattara'nın repertuarında daralma var gibi. Rakibini sürekli aynı şekilde geçmeye çalışıyor, ikinci yarı sol kanata geçtiğinde 2 kez üst üste aynı hareketi yaptı, rakibi geçmiş olsa da biraz tuhaf geldi bana sanki. Sakatlıktan sonra hala tam kapasiteye ulaşamadı bir türlü hala korkak futbol oynuyor. Nerde o eskiden rakibin üstüne oynayan Yattara.

Ey gidi.
    Metris Seni Çağırıyor ...

Ben A Milli takım kaptanıyken bunların çalıştıkları gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hıncal Uluç magazinde, Haşmet Babaoğlu ise kültür-sanat sayfasında çalışıyordu.

Nereden
    Almanya

Alıntı EROS87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genç arkdaşım anlatım bozukluğuna yol açmayalım.
    ''İnşallah'' demek ''Allah'ın izniyle'' demektir zaten.
    Bir cümlede aynı anlama gelen iki kelime kullanılmaz.

Neyse;
    inşallah şampiyonuz olacağız.
    Abim sorun değil benim demek istediğimi siz anladıysanız daha doğrusu sizler anladıysanız sorun yok

Fazla Dua'dan zarar gelmez

Haydi TRABZONSPOR'um sana sonuna kadar inanıyoruz ve güveniyoruz

Bugün Stadyum Programında gördüğüm Şampiyonluk kutlamalarında şahsen gururlandım.İNŞALLAH hepimiz o duyguyu bu sene yaşayacağız
    Konu Asi Çaykaralı61 tarafından (04.12.2010 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Golü erken bulamasaydık zor bir gece yaşayabilirdik.

Şenol Hoca'nın bütün kırılgan oyuncuları aynı anda sahaya sürme sevdasından vazgeçeceği yok.Tez elden Alanzinho'yu gönderelim de bu sıkıntıdan kurtulalım...

Effective61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah ah ah , insanın içinden keşke Trabzonun maçları hep dışarda oynansa diyesi geliyor. Tamam takım kötüdür anlarım ama bu takımı sen orda vereceğin destekle çoşkuyla düzeltmeye yardımcı olacağına, oturalım çekirdek çıtlatıp maç seyredelim havasına girersen o stada gitmeye ne gerek var. Oturup evinizde izleseniz ya ! Niye istanbul da olimpiyat ta taraftarımızın yaptığı gibi avni aker de birlik olup korkutucu bir atmosfer yaratmıyorsunuz? Bağırmak içimn illa takımın 2-0 gibi bir skorla önde mi olması lazım? Taraftar lık bu mudur ? (Bağıran taraftarlarımızı ayrı bir yere koyuyorum bu sözlerimde) , Ama ne olur yapmayın gelen takımlar içer ki maçlarda bu kadar rahat oynamasınlar.
    Trabzonlu olmak bir şereftir !

KUTADGU
    Ziyaretçi

Çoğunluğu ciddiyetsiz bir takım.

Ama galibiyet ve 3 puan.

Kötü futbol gelecek hafta telafi edilir umarım.

Murat 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence golü erken bulmasaydık ilk dakikalarda ki tempomuz devam eder bir şekilde golü bulurduk. Adamlar en fazla 5 dk. dayanabildi. 5. dk. olmasa da 10. dk.da atardık golü.
    Metris Seni Çağırıyor ...

Ben A Milli takım kaptanıyken bunların çalıştıkları gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hıncal Uluç magazinde, Haşmet Babaoğlu ise kültür-sanat sayfasında çalışıyordu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)