Sayfa 101 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 SonuncuSonuncu
Toplam 2560 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Bucaspor

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu taraftarımız ne zaman akıllanacak da kendine yakışan tezahüratlar yapacak merak ediyorum..
    tribün olarak sınıfta kaldığımız kesin özellikle Avni Aker'de..
    bizim rakibimiz bile olmayan takımlara bırak laf atmayı kaale almam..
    bu yanlıştan döneriz umarım çünkü bize yakışmıyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

stadta 16 bin kusur seyirci var yaziyordu bi ara skorbordta. ekranda stad dolu gözüküyordu.
    stadin kapasitesi 22-24 bin dersek bu demekki yaklasik 6-8 bin kisi kacak girmis stada. yazik cok yazik

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

evet ya yattara 15 dakıka kadar pas alamadı,bır uyuzluk yoktur ınsallah.o bu takımın kaptanı ve bana göre bu takımın herşeyi, insanlara Trabzonspor maçı izlettiren tek oyuncu

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin'in 3'lüsü güzelmiş
    Link atar mısınız abi ben bulamadım o 3'lüyü göremedim
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

FArklı kazanmalıydık. Bizim forvet biraz hovardaca davrandı pozisyonlarda. Ve açıkçası Buca'nın ataklarından korktum. Maç 1-0 iken golü yesek, ondan uğraş bakalım atmak için. 1-1 durumunda Bucaspor kapanacaktı ve uğraş bakalım gol atmak için. Neyse uyduruk bir penaltıyla rahatladık. Acil önlemler almak gerek. Ben sevinemedim açıkçası. 3 puan güzel.
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçtan evvel söylemiştim, Bizim takım barcelona maçını taklit etmeye çalışacak diye, çok pas yaparak kendinden söz ettirecek diye,Bunu yapmaya başladılar...

Maça müthiş başladık ama golden sonra farka gideceğiz diye düşünürken bir anda takım kendi arasında oynamaya başladı, Çok pas elbette güzel ama paslar sonucunda o atakla sonuçlanmıyorsa bence burda futbol çirkinleşiyor, Dünkü maç 5-0 bitseydi, herkes trabzonun bence kötü oynadığı maç için harika diyecekti...Yanı nihayetinde futbolu güzellşeiten Şut- orta ve goldur...

Ama bize 3 puan lazımdı, maçtan sonra Şenol hoca'nın herkes bizden fark bekliyor lafına da katılıyorum ama her maçta çok atılmaz ama uyduruk bir penaltı ile de maç 2-0 sıfır kazanılmamalı çünkü 1-0 asla garanti skor değildir..

Bence Şenol Hoca mu maçta takımın hucum gücünü denedi...Takım için de bariz oynamala ryaptı.. Ferhat'ın girmesi.. Jaja'nın forvete yakın oynaması. Colman'nın hucuma çıkması gibi, olası bir devre arası transferde bence hangi mevkilerde hangi oyuncularımdan verim alıyorum denemesini yaptı... Maç sonu CALE hakkında söyledikleri benı bu açıdan doğruluyor...

Bence bu maç 5-0 bitmeliydi..

En çok sevindiğim nokta COLMAN'nın gol atmasıdır.. Ona herşey yakışıyor..

YATTARA bence iyiydi ama çok paslı oyun sitemınde Alanzinyo ve Jaja ile aynı anda sahada olmamalı,

Sahanın en kötüsü JAJA idi, gerek mücadele azmındekı zaafiyet gerekse artıstlık hareketleriyle adeta trabzonspor'umun el freni oldu dün akşam, onun kaptırdığı toplar sonrası sadece olduğu yerde çakılarak arkadsından seyretmesi benı sinir ediyor bazan...Dun akşam orta sahada verdiğimiz pozisyonların büyük bölümü JAJA nın etksiliği ve Alanzinyonun defanszı anlamdakı yetersizliği idi...

Yattara bence kötü değildi ve taktik gereği olmasaydı 90 dakıka kalacaktı sahada... Oynamak istemesini anlayışla karşılıuyor ve üzüntüsünü anlayabiliyorum ama yattara artık bir karar vermeli..

Şampiyonluğa oynayan bir takımın fubolcusu gibi mı olacak- 3 lük mucadelesi veren bir takımın oyuncusumu olacak. Bu söylediğim önemli.. Taraftara oynama devri kapandı, takım oyunu oynarsa ve sadece rakip geçmeyi düşünmeden oyunu ve arkadaşlarının saha içersindkeı pas yüdelerinde etkili olmak istiyorsa bence daha fazla gayret sarfetmeli... O bizim yıldızmız ama maalesef 90 dakka kalacak futbolu oynamıyor...

CALE yi geldiği günden beri ilk defa beğendim, ama yine de şampiyonluğa giden bir takımın sol bekı olamaz... Onun yerine orta yapabilen hucuma çıkabilen yetenekli bir oyuncu olsaydı her maçta çok daha farklı oyun olurdu... Maalesef onun yeri dolmalı...

SELÇUK- COLMAN benım futbol ilahlarım, ikisinin yetenkelerini görmemek mümkün mü... Harikay oynuyorlar ve harika işler yapıyorlar...

UMUT her zamankı gibi mücadelci yapısına uygun bir oyunc oynadı 5 senede 150 maç oynayan bir oyuncuyu alkışlamak lazım başka lafa gerek yok, inşallaha başına birşey gelmez ve mutlaka bir alternatif forvetimiz olmalı.. Barcelona'dakı gibi herkesin gol attığı bir takım olduk ama bence sırtı dönük top indirebilen bir forvete ihtiyacımız var.. Ahh teo ahhhh kaçmasan da şampiyon olup senın biz uçakla yollasak ülkene hemde heykelin dikilmiş olacaktı..

Neyse

Söz konusu olan 3 puansa gerisi teferuattır...

Haftaya zor bir maç bizi bekliyor, Büyükşehir kendi için oynamasa İstanbul için oynayacaktır...Ben açıkçası o maçı ciddiyw alıyorum... Geçen sezon Bursa ve Fener'e taktikları çelme ortada..

İstanbul da hangi maça gittiysem 5 den aşağı atmadık, buda benım uğurum, Yine gideceğim ama bu sefer 1 olsun bizim olsun...
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

saçma sapan takımların lehine ve aleyhine tezahüratlar duyduk bu tip şeylere gerek yok nasılkı anteplilere bursa diye bağırdılar diye kızıyorsak bursanın en büyük düşmanlarından olan karşıyaka lehinede bağırmamamız lazım bizi sadece kendi takımımız ilgilendirmeli daha 2 kelimeyi bir araya getirip doğru dürüst takıma destek veremiyoruz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

aynen yola devam durmuyoruz coşuyoruz ŞAMPİYONUZ

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stadta 16 bin kusur seyirci var yaziyordu bi ara skorbordta. ekranda stad dolu gözüküyordu.
    stadin kapasitesi 22-24 bin dersek bu demekki yaklasik 6-8 bin kisi kacak girmis stada. yazik cok yazik
    kaçak girme falan yok..nasıl olacak..taraftar grupları bile kombinesiyle giriyor stada..

Burak_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi oynadıkmı zaten büyük ihtimal kazanıyoruz önemli olan böyle maçları kazanmak (çok kötüde oynamadık hani)
    ama kadroda yattara alanzinho jaja umut dörtlüsünü görünce biraz tırsmadımda değil çok çok ofansif oyuncular yarın öbür gün başımıza bir iş gelebilir
    ayrıca bucaspora da teşekkür etmek lazım o kunumdaki bir takım oynamaya çalıştı bundan sonraki maçlarında başarılar
    Bordo Mavi...

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

ÜNYE TRABZONSPORLULAR DERNEGI-2003

jetair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Bucalı İbrahimin sol ayağı, Enginin içteki sol ayağına doğru hamle yapıyor..
    "Temas" varmı?.. İbrahimin maç sonu ropörtajında söylediğine göre bir "temas" var..

Burda asıl dikkat edilmesi gereken, ibrahimin hiçbir şekilde topla alakalı bir hamlesinin olmaması.
    Top zaten açılmış ve direk olarak Engine yönelip hamle yapıp, ayak koyuyor..

Rakibi engellemeye yönelik bu şarz, 9 kusurlu hareketten biriyse ve buda ceza sahasının içinde olursa bunun adı penaltıdır..

Hakemde, pozisyonun hemen 1.5 mt. arkasında ve pozisyona çok hakim..
    Bucalı İbrahimin penaltı kararı sonrasında en ufak bir itirazda bulunmamasıda bir gösterge olabilir..

Tabii, Engininde bu durumu ajite ederek kendini abartılı bir şekilde yere bırakmasınıda görmemezlikten gelmiyorum.. (Bizimde bir "Selçuk Yulamız veya Arif Erdemimiz olsun ,istemiyorum.)

Maça gelince.. Takım, maç 1-0 olunca maç bitmiş havasına girip tempo yapmayı bırakıp, artiztik varyasyon denemeleri yapmaya başladı.. Şenol hocanın bu duruma el koyup, skor ne olursa olsun 90 dk.nın son saniyesine kadar maç 0-0 mış gibi oyuna ve maça asılan bir disiplin anlayışını takıma oturtması lazım..

Ayrıca, Umutun yanına, hava toplarına hakim top saklıyabilen bir hedef santrafor almamız şart.. Bu şekilde hem oyunu rakip alana yıkmamız, hemde bilhassa içeride sıkışan maçları açmamız daha kolaylaşacak ve oynamaya çalıştığımız takım oyununun eksik olan puzzle parçası tamamlanmış olacaktır..

Yattara ve Alanzinho gibi halı saha topçularınında "takım oyununu" sekteye uğratıp takımın ritmini bozduğunu söylemedende duramayacağım..

Nereden
    Ordu

Nereden
    Ordu

Sekiz dakikalık bir futbol ziyafetiydi Buca maçı.Ama ne yalan söyleyeyim o bile yetti.Yeter ki galip gelelim.

Başka söz edecek tek olay penaltı pozisyonu.Aynı pozisyonda üç sülüklere penaltı verilseydi "efendim Dağaşan tuttu ve bıraktı,oyuncu da bu durumu profesyonelce değerlendirdi.Futbolda bunlar var." derlerdi.O yüzden babalar gibi penaltıydı ve haticeye değil neticeye baksınlar!

Kaldı 19 maç.Gerisi yalan.

Nereden
    Ordu

Konu unyelimetin tarafından (04.12.2010 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ordu

Konu unyelimetin tarafından (04.12.2010 Saat 20:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ordu

Nereden
    Ordu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır vivanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

özür dilerim ama biz bu trübün işinde çok kötüyüz..yav üçlü bile çekemiyoruz doğru düzgün ot gibi bakıyolar taraftar grupları hariç..

Nereden
    Ordu

Nereden
    Ordu

Alıntı vivanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özür dilerim ama biz bu trübün işinde çok kötüyüz..yav üçlü bile çekemiyoruz doğru düzgün ot gibi bakıyolar taraftar grupları hariç..
    Üzerime alınmıyorum.Tribünde tezahürat olayında çok iyi olmadığımızı da biliyoruz ama ot gibi ifadesi biraz ağır olmuş.

SILENT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı vivanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar çok sayıda taraftar grubu olunca birliğin sağlanması da pek kolay olmuyor.Tribün tamamen organizasyon işi...

Nereden
    Eskişehir

Alıntı unyelimetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Olay budur

Nereden
    Eskişehir

Talking

GS Paşayı yenerek kümede kalma şansını arttırmış

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Macin Özeti yok galiba bulamadim
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)