Sayfa 102 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 SonuncuSonuncu
Toplam 2560 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Bucaspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıdvan son bölümde Trabzon konuşalım dedi .

Konuşsan ne olur konuşmasan ne olur .
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan son bölümde Trabzon konuşalım dedi .

Konuşsan ne olur konuşmasan ne olur .
    Çok bile koştu 1,30 dk .
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

TraBz1o61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

o stada her kim kaçak giriyorsa haram zıkkım olsun allah burnundan misli
    misli getirsin

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu 16bin seyirci olayı tam olarak nedir...
    Babamla beraber birkaç senaryo ürettik hangisi doğrudur...?
    1-16bin biletli seyirci var gerisi kombineli...
    2-16bin seyirci var gerisi beleş
    3-Eğer madem 2. doğruysa neden yönetim gözgöre göre kaçak girenleri deşifre etti?
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı unyelimetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sekiz dakikalık bir futbol ziyafetiydi Buca maçı.Ama ne yalan söyleyeyim o bile yetti.Yeter ki galip gelelim.

Başka söz edecek tek olay penaltı pozisyonu.Aynı pozisyonda üç sülüklere penaltı verilseydi "efendim Dağaşan tuttu ve bıraktı,oyuncu da bu durumu profesyonelce değerlendirdi.Futbolda bunlar var." derlerdi.O yüzden babalar gibi penaltıydı ve haticeye değil neticeye baksınlar!
    İyi güzel de zaten bu forumdaki istisnalar hariç neredeyse büyük bir çoğunluk zaten Bizans takımlarından farklı olmak istemiyor mu.Evet aynen dediğiniz gibi olurdu,haklısınız.Buca maçından sonra sizin içinde yine aynı şekilde yorum yapsalardı hoşunuza gider miydi.Niçin Trabzon farklı,bunu içine sindiremediği için.Siz de Haticeye değil neticeye bakarsanız ne farkınız kalır.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı EmreYavuz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu 16bin seyirci olayı tam olarak nedir...
    Babamla beraber birkaç senaryo ürettik hangisi doğrudur...?
    1-16bin biletli seyirci var gerisi kombineli...
    2-16bin seyirci var gerisi beleş
    3-Eğer madem 2. doğruysa neden yönetim gözgöre göre kaçak girenleri deşifre etti?

Hicbiri cünkü toplamda 16 bin kisi vardi...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hicbiri cünkü toplamda 16 bin kisi vardi...
    Hiçbiri mi?

Abi stad full değil miydi ya?Yoksa biz mi yanlış maçı izledik...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Nereden
    Avrupa Diğer

Hiçbiri mi?

Full degildi cünkü Maraton'da yer yer bosluklar vardi daha dogrusu sol alt taraf bostu ve sanirim Kapalida da bosluklar vardi...

Bu arada Statin kapasitesi 20 bin....Yani 16 bin 840'i cikinca yaklasik 3 bin kisilik bosluk vardi...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    İstanbul

Full degildi cünkü Maraton'da yer yer bosluklar vardi daha dogrusu sol alt taraf bostu ve sanirim Kapalida da bosluklar vardi...

Bu arada Statin kapasitesi 20 bin....Yani 16 bin 840'i cikinca yaklasik 3 bin kisilik bosluk vardi...
    Stadın kapasitesi son yapılan çalışmalardan sonra 23-24bin oldu biliyorum ben ondan böyle senaryolar ürettik...Ama 16bin gerçektende az geldi bana...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Hiçbiri mi?

16.000 küsür satılan ve kombineli. boş kalan yer çok azdıb ama çocuklar çoktu ondan olabilir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Stadın kapasitesi son yapılan çalışmalardan sonra 23-24bin oldu biliyorum ben ondan böyle senaryolar ürettik...Ama 16bin gerçektende az geldi bana...

TFF'de seyirci kapasitesi 19649 yaziyor...

Nereden
    İstanbul

TFF'de seyirci kapasitesi 19649 yaziyor...
    Allah allah ben 22.000 biliyordum son yapılan çalışmalardan sonrada 24.000 oldu biliyorum...TFF'de bir yanlışlık var FM'de de zaten 22-24bin arası birşey gösteriyordu...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Malesef seyircinin enerjisi sahaya yansımıyor , hep bir tedirginlik var Avni Akerde , bir türlü anlayamıyorum...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    İstanbul

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Malesef seyircinin enerjisi sahaya yansımıyor , hep bir tedirginlik var Avni Akerde , bir türlü anlayamıyorum...
    Aynen Sedat abi bende anlayamıyorum hele bazen öyle oluyorki dikkatimi çekiyor...Tam biz evde babam ben felan stres olmuşuz sesimiz soluğumuz çıkmıyor bi bakıyorumki Avni Aker'de de çıt yok...
    Tribündeki taraftar o strese kapılmamalı kapılsa bile sahaya yansıtmamalı...
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Nereden
    Avrupa Diğer

Allah allah ben 22.000 biliyordum son yapılan çalışmalardan sonrada 24.000 oldu biliyorum...TFF'de bir yanlışlık var FM'de de zaten 22-24bin arası birşey gösteriyordu...
    stadionwelt.de'de 21 700 yaziyor ama bundan fazla degildir kesinlikle..

Bu arada Bucasporlu taraftarlara ayrilan yerde tamamen bostu yani yüzde 5 tam 1000 kisi demek...

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Aynen Sedat abi bende anlayamıyorum hele bazen öyle oluyorki dikkatimi çekiyor...Tam biz evde babam ben felan stres olmuşuz sesimiz soluğumuz çıkmıyor bi bakıyorumki Avni Aker'de de çıt yok...
    Tribündeki taraftar o strese kapılmamalı kapılsa bile sahaya yansıtmamalı...
    - Avni Aker'de her kayıpsız geçtiğimiz maç için çok dua ediyorum
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    İstanbul

16bin taraftar vardı hadi küsürat felan minimum 5bin boş yer vardı demek bu...
    Maraton solda misafir tribün 1000 kişi boş desek misafir tribün altıda boştu 500de ordan katsak 1500...Kale arkalarında iğne atsan yere düşmezdi...Kapalı'yı maç içerisinde göremediğimiz için birşey diyemeyeceğim ama oradada 3500 tane boşluk yoktur ya....)

Bence beleş giren vardı bir hayli...Ve yönetim 16.000 diyerek beleş girenleri deşifre etti....
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mac sonu koolbasti ve üclü yokmu biryerde ?
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar hala macin özetine bakamadim
    Link verebilirmisiniz?
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Buğra Dege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

satılan bilet sayısı 16bin küsür..beleş girenlerin sayısı ne kadardır allah bilir..

Nereden
    Trabzon

İstikrar adına önemli bir galibiyet aldık istikrarlı çizgimizi devam ettiririz inşallah.Maçı değerlendirirsek beklediğimiz gibi erken baskı kurarak başladık futbolun doğrularını yaptık umut top alıp arkadaşlarına servisler yaptı yattara sağ taraftan güzel ortalar yolladı böyle takımların kilidini açmak için birinci yol böyle işlerdir.Yattara-jaja-alanzınhonun birlikte oynamasının artıları olduğu gibi eksileride vardı tabiki neydi bu eksiler tempoyu devamlı yüksek tutamıyorsun çünkü fizik güçleri düşük oyuncular saman alevi gibi 5 dk var 10 dk yoklar o yok oldukları dklarda işte rakip maça ortak oluyor ama böyle rakipleri açmak için böyle çalım atabilen orta kesebilen oyuncularada ihtiyacımız var özellikle kendi sahamızda yattara ve jajayı mümkün olduğunca fazla kullanmamız gerekiyor.O oynadıkları süre içinde skoru değiştirecek doğru şeyleri daha fazla yapıyorlar takım savunması zayıflasada yapacak bişe yok okadar risk alacaz artık.

Her maç bize birşeyler öğretiyor benim gördüğüm kendi sahamızdaki en doğru kadro engin-colman-selçuk-yattara önlerinde jaja onun önünde umut şekli serkan biraz daha defansif oynayarak umutta top tutup arkadaşlarına servis yaparak sonuca rahat gidebiliriz.Deplasmanda ise teknikten çok fizik güç önemli o şekle en uygun kadroumuzda yattaranın yerinde burak başlaması takım savunmasını güçlü tutunca rakip mutlaka hata yapıyor zaten.Böyle maçtan maça değişen küçük ayrıntılar oluyor ama değişmeyen birşey varki oda ne olursa olsun içerisi dışarısı farketmez ayağa pas yapmak bu bizim felsefemiz.

Kendi sahamızda kaçan pozisyonlar olsun yapılan top kayıpları olsun bunlarla ilgili geri dönüşlerde sıkıntımız devam ediyor bucaspor altıpastan şutlar çekti üçe üç ikiye iki şekilde yakalandığımız anlar oldu bu normal bir durum değil en kötü ihtimalle bile rakipten en az bir iki adam daha fazla olabilmeliyiz açık futbol oynasak da bunu yapabilmeliyiz.

Biraz da gördüğümüz güzelliklerden bahsedelim antep maçı ve bu maçta dar alandaki yerden ayağa tek paslaşmalarımızı beğendim Umutun topu saklama arkadaşlarına servis yapma işini maçın başlarında güzel başardığınıda belirtelim maçın sonuna kadar devamını getiremedi ama olsun başlangıç olur umarım bu.Jajayı henüz kendi sahamızda istediğimiz gibi kullanamasak da çok ciddi potansiyeli var kaleciyle karşı karşıya kalırsam 10 vuruştan 9 unu gol yaparım havasını veriyor bana.

İşin özü daha düzeltmemiz gereken çok iş almamız gereken çok yol var ama bu yola yüreğini koymuş bizi geleceğe umutlu bakmamızı sağlayan Onurundan Umutuna kadar başarıya aç futbolcularımız var bizi hedeflerimize bu kazanma isteği getirecek.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avni aker'de beraberlik almak bile mucize bence , stadımızın lanetli olduğunu düşünüyorum.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Stada kaçak girme nasıl oluyor ya? 2010 yılına gelmişiz.

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Köşeler yapılmadan önce (geçen sene stad kapasitesi 25 bin idi) köşelerle beraber 26 bini geçti biliyorum kapasite.
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı okg_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köşeler yapılmadan önce (geçen sene stad kapasitesi 25 bin idi) köşelerle beraber 26 bini geçti biliyorum kapasite.
    geçtiğimiz sezon kapasite 25 bin felan değildi. 19 bin küsür birşeydi.
    şuanda 21 bin civarı bir kapasiteye sahibiz.

ayrıca buca maçındaki seyirci sayısına bu kadar takılımayın. kameraya yansımayan kapalı tribünde epey boşluklar oluyor. kaçak girme gibi birşey artık söz konusu değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)