Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 82 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BBL 7.Hafta | Beşiktaş Cola Turka 94 - 85 MP. Trabzonspor

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu macta galibiyet beklemiyordum ama yavas yavas takim oturuyor insallah bu sene ligde galib seneye daha yükseklere oynariz

KUTADGU
    Ziyaretçi

Hala bu takımın çok yeni olduğunu düşünüyorum. Bu kayıpların da şanssız bir fikstür olduğunu düşünüyorum.

Ama rezalet bir transfer sezonunun ardından bu kadarını beklememek çok hayalcilik olurdu kanımca.

Bu transfer döneminde kadroya katılan 3 oyuncu geri gönderildi.
    Geçen sene bile bu takıma doğru düzgün katkı yapamayan bazı yerliler takımda bırakıldı.
    Alaattin Yakan'ın neden hiç bir marka takımı çalıştıramadığı gerçeğinin şifreleri de tarafımızda çözüldü.

Pilot takım olayında ortalığı velveleye veren bir kısım güruh -Ki sebep tamamen Trabzonspor Futbol yönetimine tokat atmaktı- Gelen, harcanan, giden, boşa savrulan paraların hesabını kime verecek onu da bilemiyorum.

Ancak herşeye rağmen bu takımın ilerleyen haftalarda bol bol galibiyet alacağını düşünüyorum.

Nedeni de mevcut antrenör ve ekibi değil özellikle Trabzon'daki maçlardaki seyirci desteği olacaktır.

Çok iyi bir basketbol seyircimiz olmasa da atmosferimiz Türkiye'de diğer takımların dayanacağı atmosferlerden değil.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Vurgulamam gerek var mı bilmiyorum; olsun yine de belirteyim. Bana göre hakem faktörü bir maçın sonucuna aleni şekilde etki etmediği sürece göz ardı edilmelidir. Yani şu forumda bir defa bile hakemleri yazmamışımdır. Ama dünkü maçı seyrederken basketbolu biraz bilen birisi olarak inanın üzüldüm. Orada oynayan Trabzonspor değil başka bir takım da olsa aynılarını yazardım.

"...Evet, doğrularla yanlışlar birbirini götürdü. Geriye hakemler kaldı. Hakemler nereden çıktı demeyin. Ersin’e çalınan teknik faul öncesinde kendisine açık faul varken bunu vermediler. Üstüne, bir de Ersin’i mağdur ettiler. Hele ikinci yarının başında Recep Ankaralı’nın Ersin’e çaldığı dördüncü faul. Bunun izahını soracak mı Sayın Doğan Hakyemez? Hakan’ın rakibinin kafasına veya bedenine sarjı yokken nasıl sportmenlik dışı faul çalınıyor, kim soracak bunların hesabını? Peki, Serhat Çetin’in kendisini geçen Snow’u formasından çekmesi… Hepsini geçtim, ortadaki her top Bjk Cola Turka’ya verildi. İnsaf!..."

*

Beklediğim ses geldi. "Trabzonspor Basketbol Takımı olarak taraftarlarımızla, oyuncularımızla Beko Ligi'ne yeni bir heyecan ve kalite getirdiğimizi düşünmekteyiz. Beko Ligi'ndeki kulüpler çok büyük fedakarlıklarla, özveriyle, çok ciddi yatırımlarla Türk Basketbol'una hizmet etmektedir. Bugün Milli Takımımızın başarısındaki gerçeklerden birisi de kulüplerin oyuncu yetiştirmesi için verdiği maddi ve manevi emektir. Fakat üzülerek müşaade ediyoruz ki, yeterince eğitim almamış, egolarından arınmamış, hırslarına yenik düşen 'emek hırsızları' kulüplerimizin emeklerini gasp etmektedir. Dün İstanbul'da Beşiktaş Basketbol Takımı ile oynadığımız müsabakada iki takımın güzel ve iyi niyetli oyununa taraftarların centilmenliğine gölge düşüren 'Özlem Yalman, Recep Ankaralı, Fatih Arslanoğlu' hakem triosunun maç yönetiminde gösterdikleri zafiyetlerini TBF yetkililerinin kasetlerden izlemelerini ve kulüplerin emeğine sahip çıkmalarını bekliyoruz. Trabzonspor olarak bu formsuz ve art niyetli hakemlerin maçlarımıza bir daha verilmemesi için 29 Kasım Pazartesi Günüresmi başvurumuzu yapacağız. Yine üzülerek belirtmek isterim ki, müsabakanın ilk devre sonunda, bir yönetici arkadaşımıza '2. devre görürsünüz.' şeklinde tehditvari konuşabilecek kadar küstah ve mensubu olduğu hakem camiasina yakışmayan bir hakeme, gerekli cezanın verilmesi için maçın özellikle 2. yarı görüntülerinin dikkatle izlenmesi yeterli olacaktır.

Bilinmesini isteriz ki, Trabzonspor Camiasına karşı hiç kimsenin 'emek hırsızlığı' yapmasına müsaade etmeyeceğiz."

http://www.trabzonsporbasket.com/Detay.aspx?Id=1162

Sonuç alınamayacaktır. Yine de yönetim katında birilerinin olduğunu görmek hoş. Aferin...
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ubeyithan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Hürgün Aygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine çok zorlu bir maç bu maçlar üst üste geldi takımımıza başarılar...
    FB GS BJK Ve Efesle Yarışabilecek bir kadroya sahip değiliz maalesef

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah ligde kalabiliriz..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Basın Sözcüsümüz Ertuğrul Doğan'dan Açıklama ''Emek Hırsızları''

Doğan Beşiktaş maçı sonrası yaptığı değerlendirmede;

Trabzonspor Basketbol Takımı olarak taraftarlarımızla, oyuncularımızla Beko Ligi'ne yeni bir heyecan ve kalite getirdiğimizi düşünmekteyiz. Beko Ligi'ndeki kulüpler çok büyük fedakarlıklarla, özveriyle, çok ciddi yatırımlarla Türk Basketbol'una hizmet etmektedir. Bugün Milli Takımımızın başarısındaki gerçeklerden birisi de kulüplerin oyuncu yetiştirmesi için verdiği maddi ve manevi emektir. Fakat üzülerek müşaade ediyoruz ki, yeterince eğitim almamış, egolarından arınmamış, hırslarına yenik düşen 'emek hırsızları' kulüplerimizin emeklerini gasp etmektedir. Dün İstanbul'da Beşiktaş Basketbol Takımı ile oynadığımız müsabakada iki takımın güzel ve iyi niyetli oyununa taraftarların centilmenliğine gölge düşüren 'Özlem Yalman, Recep Ankaralı, Fatih Arslanoğlu' hakem triosunun maç yönetiminde gösterdikleri zafiyetlerini TBF yetkililerinin kasetlerden izlemelerini ve kulüplerin emeğine sahip çıkmalarını bekliyoruz. Trabzonspor olarak bu formsuz ve art niyetli hakemlerin maçlarımıza bir daha verilmemesi için 29 Kasım Pazartesi Günüresmi başvurumuzu yapacağız. Yine üzülerek belirtmek isterim ki, müsabakanın ilk devre sonunda, bir yönetici arkadaşımıza '2. devre görürsünüz.' şeklinde tehditvari konuşabilecek kadar küstah ve mensubu olduğu hakem camiasina yakışmayan bir hakeme, gerekli cezanın verilmesi için maçın özellikle 2. yarı görüntülerinin dikkatle izlenmesi yeterli olacaktır.

Bilinmesini isteriz ki, Trabzonspor Camiasına karşı hiç kimsenin 'emek hırsızlığı' yapmasına müsaade etmeyeceğiz.
    I am not in danger , I am the danger..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

http://video.tbf.org.tr/ozel-videola...el-10-hareketi

8. numaralı hareket: M. Wright (Ali Karadeniz)
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (20.12.2010 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)