Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Günü

Naim
    Ziyaretçi

Klübümüzün Lisansli ürünlerini kullanmak konusunda herkes maddiyati ölüçünde hassasiyetini koruyor fakat benim bir kaç gündür aklimda olan düsünce ayda belli bir gün belirleyip istanbul cevahirde TS Club günü yapalim
    malum klubmuzun çok fazla sayida ürünü var ve bunlari parça parça almamiz gerekiyor diye düsünüyorum 1 milyonluk üründen 100 milyonluk ürüne kadar bir çok ürün arasinda her ay belli bir gün bir araya gelip bir ürün alsak Ts Clubden hem clubumüze destek vermis hem yeni dostlarlar tanilmos hemde bir karnaval havasi olur bu konuda fikirlerinizi bekliyorum TrabzondaslarEdited by: ironmaster

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence guzel fikir de ayni seyden Trabzon da dayapsak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla bravo, güzel fikir, hafta içi bir aksam olursa daha iyi olur..

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben her maç öncesi ögrenci bütçemle kesin bisey aliorum Cevahir TS Clubtan. fikir gayet mantikli. her trabzonsporlu mutlaka ihtiyaçlarini öncelikle TS Clubtan karsilamali. birçok sey var TS clubta. BArdagindan tut da, terlik, battaniye... kesin destek vermeliyiz TS cluba devamliligi için. Trabzonsporun bizden baska destekçisi yok, unutmayalim...

Güzel bir düsünce benim için gün farketmez amavize öncesi olmasin yeter..

Nereden
    İstanbul

Güzel fikir tebrikler

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Boyle yapici bir fikir gormek beni sevindirdi. tebrikler

Okulun olmadigi, tatilin hükmettigi Yaz aylarinda ben de katilirim eger olursa , ki ben zaten gidip bir sürü sey almayi planliyorum [img]smileys/smiley36.gif[/img]Ama TS Club'dan aldigim saate babamin cincon sakizlarinin hediye saatlerine benziyor demesi biraz düsündürüyor acaba enayi yerine mi konuyoz diye [img]smileys/smiley36.gif[/img]Ama olsun tam destek...

Naim
    Ziyaretçi

o zaman ilk toplanmayi bu ay içerisinde yapalim hem yilbasi hediyesinide Ts clubdan alarak klubumuze biraz daha destek olmus oluruz
    17 aralik bjk maçindan önceki gün nasil olur?

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geleneksel TS Club günleri... güzel fikir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel olur.heptanisiriz hemde klübe destegimiz olur.bunu kesinlikle gerçeklestirelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gayet güzel bir fikir..

elimden geldigince katilirim ben de..

Naim
    Ziyaretçi

evet arkadaslar ürün yelpazemizde 1ytl den 200 ytl ye kadar ürün bulunmakta herkes bütçesine göre az demeden çok demeden klubumuze bir katki yapsin forma alamazsak tutupda 1 ayakkabi boyasida alamayacak degilizya
    17 aralik cumartesi ve ya 18 aralik pazar gününü tavsiye ediyorum bjk maçindan once sehrimize kendimiz hatirlatalim

bayramin 3.günü idi,cevahir'i gezmeye gittik ikinci ve ya üçüncü kattaydi sanirim bi baktim ts club o kadar hosuma gittiki size anlatamam içeriyi gezdik esimle harika bi magaza bi kazak begendim 3 taksit yaptirip aldim,,

ertesi gün giydigiimde herkez bayildi,bakin sunun altini çizerek söylüyorum bordo-mavi çok güzel bi renk dün aksam ezik-büzükleri tutan arkadaslarla mehmet ali yilmaz tesislerine gittik maltepeye ama orda bulamadik,,

bu markaya destek vermek hepimizin görevi benim abim çok fanatik trabzonspor'ludur ben ona hediyeleri hep ts club tan alirim,,

ezikler çok düskün markalarina bizde ayni itinayi göstermeliyiz,,Edited by: coach

Naim
    Ziyaretçi

Ts Club magzalarinda Axess(akbank) world card(yapi Kredi)
    Bonus (Garanti) Maximum (is Bankasi) kredi kartlarina 3 taksit yapiliyormus Istanbul Cevahir iletisim bilgileri

Cevahir TS ClubCevahir Alisveris ve Eglence Merkezi, Büyükdere Caddesi No: 22 Sisli / Istanbul0212 380 07 61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Ts Club magzalarinda Axess(akbank) world card(yapi Kredi)
    Bonus (Garanti) Maximum (is Bankasi) kredi kartlarina 3 taksit yapiliyormus Istanbul Cevahir iletisim bilgileri

Cevahir TS ClubCevahir Alisveris ve Eglence Merkezi, Büyükdere Caddesi No: 22 Sisli / Istanbul0212 380 07 61

Peki Trabzonspor kredi kartlari olan, Vakiflar bankasi ve Koçbank kartlarina ne yapiyorlar?Eger bunada 3 taksit yaparsalar ayip ederler.Bir ayricaligi olmasi lazim...Yoksa adam ne diye gitsin Vakiflar bankasinin taraftar kartini ya da Koçbank'in bordo-mavi renkli kredi kartini alsin ki?

Güzel bir aktivite olur ama bence bunu yilbasian dogru yapalim...Besiktas maçindan önceki gün Sisiliye git bir gün sonra gene maça git biraz sikinti olabilir.Besiktas maçindan sonraki hafta ya da 31 Aralik(gerçi o gün kalabalik olur)gününe ne dersiniz?

ahmet abi arkadaslarimizin fikirlerini mutlaka alalim ama böyle bi sonuç çikmaz sanirim,istanbul adminleri bi gün desinler o gün hepimiz hazirlanmaya çalisalim,,

Nereden
    İstanbul

ögrenci olarak geçen 100 milyona yakin alisveris yaptim ve yapmayada devam edecegim HERKES KAZAGINI GÖMLEGINI VS BASKA YERDEN ALACAGINA TS CLUB tan alsin söylediginiz gibi bir gün kararlastirilsin BESIKTAS MAÇI GÜNÜ ÇOK GÜZEL OLUR VEYA ÖNCEKI GÜN

HAYDI TRABZONSPOR ASIKLARI HERKES TS CLUB A......................TRABZON BIR DESTANDIR..............TRABZON BIR BASKALDIRISTIR..................

arkadaslar hepiniz bildiginiz üzere kaçak ve kayit disi cihazlar bugün itibariyle resmen kayit altina alinmaya baslandi fakat;

trabzon dogumlu olupta diger takimlari tutan kaçaklar ne olucak ?

en basiti bizim arkadas emrah has be has trabzon'lu ktü mezunu ama cinconu tutuyor ugraslarim sonuç verdi ve dogru yolu bulucak sanirim,kendisiyle konustum ts club a gelip alis-veris yapicak yani bir kaçak taraftarida kayit altina almis olucaz

peki diger kayit disi ve kaçak taraftar ne olucak? ahmet abi metin abi bu durumada bi çare bulalim su ts club gününde[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BJK maçindan önce Sisli'de bulusulur alisveris yapilir orda stada gidilir. Herkese uyar herhalde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    BJK maçindan önce Sisli'de bulusulur alisveris yapilir orda stada gidilir. Herkese uyar herhalde.

bence olur.. hem de güzel olur..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk, o maç öncesi Sisli'de degilde; belki geçen seneki gibi bir Istiklal caddesinde yürüyüs yapabiliriz.Buna yogunlasiyoruz.Ayrica söyle düsündüm bir an, ellerimizde posetlerle Inönü stadinda bize ayrilan yerde belki biraz garip oluruz.Reklam açisindan güzel olurda tribün açisindan dikkatlerimiz hep dagilir.

Cemil, bu konuda asagi yukari herkes ayni seylerden bahsediyor,yani TS clup gidecegizde bu isi organize etmek mesele...Tarihi öyle bir ayarlayalimki kimsenin bu konuda sikintisi olmasin...Gerçi çogunluk saglayabilirsek çogunlugun dedigi olur.Yok bunu beceremiyorsak günü ve saati belirler öyle gideriz...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç günü herkes müsait olur ve kalabalik bir katilim olur diye düsündüm. Gitmisken Cevahir'i de inletirdik akustigine bir bakardik

Maç günü baska planlar varsa o yari tabi...

ahmet abi kargalarin maçi;

18,12,2005 saat 19,00'da

toplanma zamanimizda

18,12,2005 saat 15,00 olmasini teklif ediyorum,,burada hep beraber toplanip nereye gidicemize karar verelim derim,,

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç günü herkes müsait olur ve kalabalik bir katilim olur diye düsündüm. Gitmisken Cevahir'i de inletirdik akustigine bir bakardik

Maç günü baska planlar varsa o yari tabi...

abi walla hee bi akustik denemesi yapalim dimi cevahirdekocaman yer zaten bölünürüz ikilser kat birmiz mav digerimiz bordo diye bagirir ne olcak[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)