Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden kimse febeyi sevmiyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

NEDENKIMSE FB'YI SEVMIYOR?fficeffice" />

• ÇÜNKÜ ASTIGIM ASTIK KESTIGIM KESTIK ORTADA DOLASAN, HERKESE TEHDITLER SAVURANVE RAHATÇA "MAÇLARI MASADA DA KAZANMAYI ÖGRENDIK" DIYEN BIR BASKANA SAHIPLER.

• ffice:smarttags" />lace>ÇÜNKÜ BASINlace>lace>, GAZETELER, TV LER KALEMSÖRLERIYLE DOLU. PARALI KALEMLER FB-TS MAÇINDAN SONRA UTANMADAN "FENER 3 PUANI KAÇIRDI" DIYE YAZABILIYOR, FATIHE YAPILAN PENALTIDAN ISE HIÇ BAHSEDILMIYOR BILE!! (FOTOSPOR, 03.12.2005)

• HER TAKIMIN ALEHINE YADA LEHINE HAKEM HATALARI OLABILIR.AMA SONUCU DIREK ETKILEYECEK VE ELLE GOL, DURAN TOPTAN 2 METRE OFSAYT, TARTISMASIZ PENALTI GIBI HAKEM HARIÇ HERKESIN GÖRDÜGÜ POZISYONLARDAKI BARIZ HAKEM HATALARI NEDENSE HEP FENERIN LEHINE OLUYOR VE BU HAKEM HATALARI DIREK FENER LEHINE SKORA YANSIYOR. GEÇEN SENE 30 BIN TRABZONLU YÜRÜDÜ, HIÇBIRSEY DEGISMEDI.
    • [/list]

BIR DE BU SEZONA BIR BAKALIM:

Rize-F.Bahçe: 1-2 (Tahmini kayip 2 puan)
      Nobre ilk gol öncesi topu elle alip skoru esitledi, F.Bahçe kazandi. Hakem Metin Tokat.
      Konya-F.Bahçe: 2-4 (Tahmini kayip 3 puan)
      Konya 2-0 öndeyken, Anelka elle gol atti, Konya moralman çöktü. Hakem Özgüç Türkalp.
      F.Bahçe-G.Antep: 1-0 (Tahmini kayip 2 puan)
      90+3'te Alex, Ivanov ayagina basmis gibi parende atti, karar "penalti!". Hakem Papila.
      F.Bahçe-Trabzon: 2-2 (Tahmini kayip2 puan)
      Trabzonspor 2-1 öndeyken, Appiah'in Fatih'e yaptigi penaltiyi Metin Tokat 'es' geçti.
      TOPLAM: 9 PUAN....SIMDILIK...

ÜSTÜNE ÜSTLÜKHIÇBIR FENERLI NE OLURSA OLSUN BUNLARI ASLA KABUL ETMIYOR!
      BU TIPIK BIR FB'LI KARAKTERI. SANKI KENDILERINE ILTIMAS GEÇILMESI DOGAL HAKLARIYMIS GIBI NORMAL BULUYORLAR BUNLARI. OBJEKTIFLIK ALGILARI KAPALI.

ISTE BU YÜZDEN KIMSE FB'YI SEVMIYOR.

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AYNEN bilader öyle sonuçta ezikler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bikere renkleri çoook igrenç.[img]smileys/smiley11.gif[/img].itici yani..bu bile onu sevmemek için bir sebep[img]smileys/smiley36.gif[/img]

kaplan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzon maçinda sadece penalti yoktu.Birde belese verilen ofsayt vardi.Edited by: kaplan6161

Trabzonspor'un 6 sampiyonlugunun 4 ünde Fenerbahçe'nin ikinci sirada olmasi, Fenerbahçe'nin ise Trabzonspor 1. lige çiktiktan sonra elde ettigi 9 sampiyonlugun 5 inde Trabzonspor'unikinci olmasiaradaki rekabetin derecesini gözler önüne seriyor.

Bu rekabetin düsmanlik seviyesine gelmesinde ise sorumlulugu futbolun büyük bir para piyasasi haline gelmesi,sonuç olarak basinin kiskirtmalarive ayrica Fenerbahçeyöneticilerininsöylem ve icraatlarina bagliyorum. Ali Sen 1995-96 daki maçta yaptiklari, Aziz yildirim'in "Futbolun sadece sahada kazanilmadigini ögrendik" seklinde konusmalari vs. Bütün Türkiye'nin ortak nefreti haline geldi bu takim, Fenerbahçeliler hariç tabii ki. Bu nefretin dogmasinda ortada kiskançlik diyebilecegimiz bir basari sebebi de yok. Galatasaray da sevilmez, ki UEFA kupasini alma basarisini göstermistir,ama Fenerbahçe nefretinin yanina bile yaklasamaz bu antipati. Yoksa ben de hosnut degilim bir Türk takimina karsi Italyanlara destek vermekten ama; adamlarin her isinin ucunda bir pislik ortaya çikiyor.

Hakem hatalari, basin, vs. hep bu para döngüsü sonucu ortaya çikan seyler. Fenerbahçe'de buna sahip ve kullanmaktan çekinmiyor bu avantajini, her ne kadar dürüstçe olmasada.

kutoz
    Ziyaretçi

Ben olaya daha degisik boyutta bakiyorum. Sevmek nasil bir duyguysa, sevmemekte insanin hissettigi bir duygudur. Hal böyle olunca, duygum olumsuz da olsa, onlara karsi beslememeyi tercih ediyorum.

Yani nötrüm onlara karsi... Duyarsizim...

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Ben olaya daha degisik boyutta bakiyorum. Sevmek nasil bir duyguysa, sevmemekte insanin hissettigi bir duygudur. Hal böyle olunca, duygum olumsuz da olsa, onlara karsi beslememeyi tercih ediyorum.

kesinlikle katiliyorum nefret etmek için bile karsindaki ile bir seyler paylasman gerekir ancak bu eziklerin ne kendine ne de millete hayri olmadigini düsünürsek nefret bile bunlara kazançtir

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

fb-ts macina kavede baktim

yanimdada fenerli oturuyo...

appiah kaptana o faulu yapti ve yanimdaki gelmis kaptana hakaret etmeye basladi... neymis efendim kaptan kendini yere atmis aslinda fbye serbest vurus olacakmis[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim maçta onlarinda bir penalti ve bir ofsaytla kesilen pozisyonlari vardi..bide gaziantep maçinda ivanov degil fahmiydi o hareketi yapan ve bence basti ayagina ve bariz penaltiydi..ama fahmiye para verilmis olabilir mi derseniz bence olabilir maça sonradan girdi ve tam bir fener neferi gibi oynadi...

Fener iste gicik olmak için sebep mi lazim...parayla her seyi satin alamazsiniz...alsaniz bile içine ruh koyamazsiniz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı
    fb-ts macina kavede baktim

yanimdada fenerli oturuyo...

appiah kaptana o faulu yapti ve yanimdaki gelmis kaptana hakaret etmeye basladi... neymis efendim kaptan kendini yere atmis aslinda fbye serbest vurus olacakmis[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    sende ona serbest bi vurus yapsaydin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünyada Yasadigim Sürece Iki Seye Duydugum Kin Asla Bitmeyecek.

1) Yahudiler'e ( Müslümanlara Yaptiklari Haksizliklar ve Dünyayi Sömürmelerinden Dolayi )

2) Fenerbahçe'ye ( Türkiye Liginde Baska Takimlarin Emeklerini, SampiyonluklariniAlenen veHaksizca Çaldiktan Sonra Utanmadan Bu Olaylari Bir Basari Gibi Gösterdiklerinden Dolayi )

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

olgun insan iste böyle oluyor.. Çok güzel bir cevap [img]smileys/smiley32.gif[/img]

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ib.....................i i i i i i i nee olduklari için [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tanidigim çogu fenerli...Ya Arkadasin dedigi gibi ib..e ya da ka...ik veya korkak...Yani kendileri de biliyor ezik olduklarini...

Saygilarimla...

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bide boyle maçlardan sonra;

''gene mi hakemleri bahane edeceksiniz'' demeleri yok mu...[img]smileys/smiley7.gif[/img]sanki ortada bi hata yokmus gibi konusmalari kendilerini hakli çikartmlari....

DeliKadir_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sonuca ezikden baska birsey yok ortada

futbolu yürekle degil parayla oynuyorlar...

sonrada iyi takimiz diyorlar

bence bizden sadece bir NANAY onlara....

lovehakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

psv ye basarilar demekten baska birsey gelmiyor içimden.biz türkiyede basari istemiyoruz avrupada basarili olalim diyorlar.avrupadaki en büyük basarilari pendikspora 2 0 yenilmeleri bu basari onlara cok bile

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakemi arkasinda hissedip[img]smileys/smiley4.gif[/img]her türlü pisligi,türlü entrikalariçekinmeden yapan topçular fb de ondan.

Bu da bi sebep olabilir bana göre.

Fb'yi sevmiyorum demeyecegim ama ona karsi antipatim var.. Gücü sadece Türkiye liglerindeki takimlara yeten ama kendisini Barcelona falan sanan bir takim iste.. Hani Türkiyenin en i yi takimi olacak güya.. Sasmislar.. Allah akil versin..

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

para sike iste fb istee...

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Beytullah Nickli Üyeden Alıntı
    para sike iste fb istee...
    aha da bu yüzden[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Arkadaslar sizleri bir protestoya davet ediyorum. www.linkdegisim.com
    adresindeki forumda Trabzonspor bölümünde açilan basliklar sürekli
    olarak çesitli bahanelerle kilitleniyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img] Fakat ayni gerekçeler diger takimlarin bölümlerinde uygulanmiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img] Haydi bakalim Trabzonsporlunun güçünü gösterelim onlara...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı samirolog Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar sizleri bir protestoya davet ediyorum. www.linkdegisim.com adresindeki forumda Trabzonspor bölümünde açilan basliklar sürekli olarak çesitli bahanelerle kilitleniyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img] Fakat ayni gerekçeler diger takimlarin bölümlerinde uygulanmiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img] Haydi bakalim Trabzonsporlunun güçünü gösterelim onlara...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ya arkadas biz orayi geçende bastik bu forumdan arkadaslarla[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hemen banladilar bizi ama gereken cevabi aldilar ve sok oldular merak etme sen[img]smileys/smiley36.gif[/img]

yakinda bende banlanacam zaten[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

feneri oldum olasi sevmem ama sevdigim birkaç tanede olsa fenerli arkadasim var mesela bu geçen maçta ilk golü attigimizda beni ilk tebrik için arayan fenerli bir arkadasimdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)