Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kara Kapli Defter...!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Evet gördügünüz gibi mac bitimi esnasinda körüge dogru giden futbolcularimiza fener'in hayvanlari tarafindan nasil tas atiliyor....
    Cünkü biz onlarin rekorunu engelledik.. Cünkü cok ugras vermislerdi. 15 karsilasmanin 8 tanesini tek farkli kazanmislardi. Son dakikada penaltilar ile 3 er puanlari toplamislardi. El ile gol atip Voleybol ve Futbolu akraba yapmislardi. Hakem babalari onlara az mac kazandirmamisti. Bu kadar emekten sonra yüzüp yüzüp tam kuyruguna gelince Trabzonspor gelsin ve bu rekoru bozsun.. Peki olacak is miydi simdi bu?
    Her zaman söylüyorum, fener taraftari hayvandir. Trabzon'da dayak yedikleri zaman veryansin ediyorlar ama biz en azindan futbol oynayarak para kazanan insanlari sirf görevlerini yaptiklari icin taslamiyoruz.
    Durun bakalim kutudan ne sürpriz cikacak fe-be ye. Gerci Federasyon en az cezayi verir bunlara. Türkiye'de Federasyon isimli bir kurum var ve mahalle muhtarligi kadar bile itibari yok belkide.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1. Metin Tokat dene hakem 02-11-2005 de oyanan Ts:fb macinda iki puanimizi caldi, net bir penaltimizi vermedi ve ofsayt olmayan pozisyonda ofsayt verdi ( yani 100% lük bir gol pozisyonu katledildi).mactan sonrada futbolcularimizave yöneticilermize tas atildi , yardimci antrenörün basi yarildi!!!!!!!!!

2. 30 Nisan 2005 tarihinde Kadiköyde oynanan Fenerbahce - Trabzonspor macinda tam bir cinayet islendi. önce faula maruz kalmayan fenerbahce frikik kazaniyor ve ardindan o frikikten ofsayt golü atiyor. oyuncularimiza sayasiz agir faul yapiliyor ama cem papila görmemezlikten geciyor. milli kaleci rüstü kaptan fatihe ceza sahasinda tekme atiyor ama penalti yok. aurellio ve luciano ceza sahasi icinde topu elle oynuyorlar ama yine penalti yok. 64'te fenerbahce olmayan bir penalti kazaniyor ve gole ceviriyor. kisaca sampiyonlugumuz caliniyor

Edited by: 61Hamsi61

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

allahtan tek dilegim cem papila veya metin tokatin burada bir maç yonetmesi.Baska birsey istemiyorum.Cem papila trabzona avukatlar birosu maçi için yazin geldi.Ben ona haluk ulusaoy tesislerinde yapmadigimi birakmadagim.Sonuç olarak nemi oldu.Polisler karakola goturdu beni.Bi gusel dayak yedim ama gururluyum.Yedigim dayak trabon içindi.Sira metinde arkadaslar.!!

Nereden
    Almanya

olsun arkadas bir gün gelir hesap sirasi bize gelir bizde yapacagmizi yapariz , öyle degilmi ?

Yerinde adamlari yakaliyacan ondan sonra iyi bir dayak atacan vallahi .

ainsallah bu yazilanlari okursun SAVAS AY;

arada sirada programlarina bakardim seni halkin içinde gördügüm zaman sevinirdi çok uzutmiyacagim seni adam sanirdim,,

SAVAS AY ISMIM CEMIL FARUK KOÇ SENI KARA KAPLI DEFTERIN KARA KABINA YAZDIM AT BINENIN KILIÇ KUSANANIN

senin her zaman yazi yazdigin bir gazete var bizim yok diye sevinme !

bizim gazetelerimizde tirübünler az kaldi be savas ay sabirsizlanma biz seni va zatalini istanbul inönü stadinda ziyadesiyle anicaz o zaman ne yazican bakalim öküz seni!

trabzon taraftari sana en güzel cevabi vericek az kaldi az,,

bundan sonra yok öyle yagma seni donküsot seni,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

AVNI AKER de nasiplenecek o kadar çok serefsiz varki..hele su 2. yari bir baslasin

Nereden
    İstanbul

Ya bu Savas Ay, serefsizin haysiyetsizin teki zaten onu biliyoruz da burada adinin geçme sebebi ne o adinin, arkadaslar bi ayrintisiyla anlatan olursa sevinirim.

Nereden
    İstanbul

Simdi bulup okudum savas ay adisinin yazdiklarini artik bu adamlari medenice elestirmekle elimize bisey geçmez arkadaslar üzülerek söylüyorum ki bu adamlara tüm stat 15 dakka ana avrat küfredeceksin gerçi onu da özümsemistir o adi mahlukat ama en azindan bunlari kabullenemeyen bizler desarj oluruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu hakem hatalari hep bize karsimi oluyor anlamadim.geçen yil 17 yanlis hata vardi 17 side bizim aleyhimize idi. simdide öyle...

bide maçtan sonra ezikler aktug a "hakemimi satin aldiniz "demedilermi .kan beynime siçradi valla....

ferro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

az kaldi yakin zamanda fenerin adamlari gönderilir federasyon dahil çünkü herkes fenerin yaptigi p...ç likleri biliyor o yüzden karsi çikarlar su geçen seneki fener maçi gibi bir ayaklanma çikarsak o zaman ne federasyon kalir nede fenerin adamlari hapsini bu piyasadan silerizo zaman ki bizim gücümüz ortaya çikar hepinize söylüyorum Türkiye futbol federasyonunun sitesini e mail yagmuruna tutalim hiç degilse bize daha tarafsiz bir hakem vermeleri için bu arada federasyonun internet adresini bilen varsa yollasin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o trtdeki stayum programini sunan sari ....yida ekleyin kara listeye

Nereden
    Almanya

BIZIM KARA LISTE COK KABARIK AMA HEPSINI HAKKINDAN GELECEGIZ , GÜN GELECEK DIZ CÖKÜP AF DILEYECEKLER BIZDEN !!!!!

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[img]uploads/KuGu/2005-12-05_230811_fatih_penalti_1.jpg[/img][img]uploads/KuGu/2005-12-05_230829_fatih_penalti_2.jpg[/img]

[img]uploads/KuGu/2005-12-05_230852_fatih_penalti_3.jpg[/img][img]uploads/KuGu/2005-12-05_230910_fatih_penalti_4.jpg[/img]

ayni maçta fatihin ofside diye kesilen golü, apiaha bu hareketinden dolayi verilmeyen kirmizi kart ve ümite ikinci saridan verilmeyen kirmizi kart var!Edited by: KuGu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı

Evet gördügünüz gibi mac bitimi esnasinda körüge dogru giden futbolcularimiza fener'in hayvanlari tarafindan nasil tas atiliyor....

Arkadaslar siz de aldanmayin "körügün bilerek açilmasina izin verilmedi"Edited by: Külünkoglu

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gün gelir devran döner

hakkimizi fazlasiyla aliriz

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kara kapli deftere olaylari yazmaya kalksak ne kalem nede defterler alir.O yüzden ben isim yaziyorum.

1-Azize

2-L.Biçakçi

3-U.Özertem

4-Cem Papila

5-Metin tokat

6-Ö.Çavusoglu

7-Ayyas savas

8-Gökmen Özdenak

bole isim cok yazariz,bu baslikda olur rekorlar basligi gibi uzar giderrrr[img]smileys/smiley36.gif[/img]ben bise eklicem adamm gorewini yapti ama ben hala unutamiyorum D.kievli Gavrancic o kafa golu warya onu atti kara listeye girdii,hala ruyama giriyor o goll[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ama adam tam topcuydu ha

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

+kaz1m kanat1 da ilk 3 e koy usta

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler,bayanlar,arkadaslarim,kardeslerim, renkdaslarim...Bu konuya deginmek güzel bir durum.Ancaaaakk, malumunuz isin içinde fener oluncaforumun kurallarini bir anda unutuveriyorsunuz.Adamlara yapacaklarimizi siralayalim,listelerimizi yapalim,unutmadigimizi gösterelim ama bunlari yaparken baska yanlislarida yapmayalim.Bu site hepimizin, kimsenin fb ya da türevleri yüzünden ceza almasini istemiyorum.Bu forumun kalitesini yükseltmek bizim elimizde, yani birine küfür edince ya da serefsiz deyince o adam o sifata nail olmuyor.Burada kimseyide elestirmiyorum,sadece bir tespit yapmaya çalisiyorum.Fenere ve onun düzenine benim kadar sizlerde uyuz oluyorsunuz ama bazi seyleri gözden kaçirmayalim.

Simdi bazi seyler var acilen halledilmesi gerekiyor.Özellikle medya ile olan iliskilerimizde Trabzonumuzun yanliz kaldigi malumunuzdur.Yardimci hocamizin basi yariliyor ama kimse gazetelere bunu tasimiyor,sahaya sise atiliyor kimse görmüyor(Ridvan Dilmen bile),maç bitiyor futbolcularimiz taslaniyor kimsenin haberi yok, biz bunlari gündem yapalaim diyoruz.Yapalim ama yaparkende bazi seyleri yikmadan yapalim.Bunlari medya ya tasiyalim,bunlari basinda gündem yapalim.Bunun içinde öncelikle medya basin timi olusturmamiz sart.Aninda reaksiyon gösterecek,tepki verecek(yasalar çerçevesinde) bir ekibi acilen kurmamiz lazim.Yoksa burada sabahlara kadar fenere sövelim kimin haberi olacak?

Derdimizi sikintimizi anlatirken, hakliyken haksiz duruma düsmeyelim..Arkadaslarim, sizden ricam bu konuyu islerken seviyemizi düsürmeyelim.Bize küfür yakismaz, o anlamda bunlara en güzel cevabi icraatlarimizla verecegiz.Özellikle medya timini kuracagiz, bu adamlara meydani bos birakmayacagiz.Ne olduklarini anlamayacaklar,bizim kim oldugumuzu dahibilmeyecekler.Trabzona yapilan yanlis bize yapilmistir ama karsiligini verirken sempati kazanmasinida bilelim.Onlari kendi silahlariyla vurmaliyiz.

Saygilarimla,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

IHSAN KALKAVAN

SELCUK YALAKA (YULA)

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Beyler,bayanlar,arkadaslarim,kardeslerim, renkdaslarim...Bu konuya deginmek güzel bir durum.Ancaaaakk, malumunuz isin içinde fener oluncaforumun kurallarini bir anda unutuveriyorsunuz.Adamlara yapacaklarimizi siralayalim,listelerimizi yapalim,unutmadigimizi gösterelim ama bunlari yaparken baska yanlislarida yapmayalim.Bu site hepimizin, kimsenin fb ya da türevleri yüzünden ceza almasini istemiyorum.Bu forumun kalitesini yükseltmek bizim elimizde, yani birine küfür edince ya da serefsiz deyince o adam o sifata nail olmuyor.Burada kimseyide elestirmiyorum,sadece bir tespit yapmaya çalisiyorum.Fenere ve onun düzenine benim kadar sizlerde uyuz oluyorsunuz ama bazi seyleri gözden kaçirmayalim.

Simdi bazi seyler var acilen halledilmesi gerekiyor.Özellikle medya ile olan iliskilerimizde Trabzonumuzun yanliz kaldigi malumunuzdur.Yardimci hocamizin basi yariliyor ama kimse gazetelere bunu tasimiyor,sahaya sise atiliyor kimse görmüyor(Ridvan Dilmen bile),maç bitiyor futbolcularimiz taslaniyor kimsenin haberi yok, biz bunlari gündem yapalaim diyoruz.Yapalim ama yaparkende bazi seyleri yikmadan yapalim.Bunlari medya ya tasiyalim,bunlari basinda gündem yapalim.Bunun içinde öncelikle medya basin timi olusturmamiz sart.Aninda reaksiyon gösterecek,tepki verecek(yasalar çerçevesinde) bir ekibi acilen kurmamiz lazim.Yoksa burada sabahlara kadar fenere sövelim kimin haberi olacak?

Derdimizi sikintimizi anlatirken, hakliyken haksiz duruma düsmeyelim..Arkadaslarim, sizden ricam bu konuyu islerken seviyemizi düsürmeyelim.Bize küfür yakismaz, o anlamda bunlara en güzel cevabi icraatlarimizla verecegiz.Özellikle medya timini kuracagiz, bu adamlara meydani bos birakmayacagiz.Ne olduklarini anlamayacaklar,bizim kim oldugumuzu dahibilmeyecekler.Trabzona yapilan yanlis bize yapilmistir ama karsiligini verirken sempati kazanmasinida bilelim.Onlari kendi silahlariyla vurmaliyiz.

Saygilarimla,

BMN MEDYA TIMI

ben varim ahmet abi; her türlü mail itina ile atilir

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Defter biter ansiklopedi olur bunlar lütfen ankara maçinda savasi hatirlayalim unutmayalim unutulanlar unutanlari asla unutmazlar biz unutursak savas bizi unutmaz...

sizi ve trabzonu çok seviyoruz,,,,

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar hepiniz gerçekten bütün pislikleri ve nedenlerini yazmissiniz ama bu burda kalmamali bunu bir sekilde baskalarina duyurmaliyiz bu olanlari bu kadar detayina kadar siz ve biz biliyoruz bence bizde artik bu olanlari herkesin duyabilecegi sekilde yazili hale getirmeliyiz sanal ortamda sadece biz bunlari paylasip tartisiyoruz artik bunu bir dergi ile herzaman bütün taraftarimizin ulasacagi bir hale getirmeliyiz unutmadan söyleyeyim bizim 2. yapacagimiz is bütün trabzonsporlulari bu toplayip trabzondakinden daha büyük protestoyuistanbulda yapmaliyiz ozaman bu seref...... bu kadar rahat olamayacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)