Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug ve yönetim birakmali mi?

Nereden
    Ankara

Arkadaslar su an Trabzonspor camiasi çok önemli bir virajdadir. Atay Aktug ve yönetim düsünüp iyi bir sekilde karar vermelidir. Takim sonunda kara bulutlari dagitti, iyiye dogru gidiyor, su an da olacak bir yönetim degisikligi takima zarardan baska hiçbirsey getirmez. Ki baskan adayini tanimiyoruz bile. Artik atay bey yaptiklari hatalari kavramis ayni hatalari yapmayacaktir diye düsünüyorum. Artik kongre kesin olucak. Atay beyin yapmasi gereken yönetiminde ki ömer sari gibi düldülleri uzaklastirip çagdas Trabzonspor için gerekli kadroyu kurmak ve yeniden aday olmak ve güvenoyu almaktir. Su durumda ki Trabzonspora en faydali olacak olan budur. Ayrica yönetim acele edip devre arasinda halilodzic ile uzun süreli bir kontrat yapmalidir. Illa gidecez diyorsa da sezon sonunu beklemelidir.

Sizin görüsleriniz nedir beyler? Yönetimin degismesi "ki gelebilecek isimlerin Haluk Ulusoy ve Mehmet Ali Yilmaz gibi agirligi olan kisiler olmadigini düsünürsek" uygun mudur ? Bu degisiklik Trabzonspora fayda saglar mi?

Bence egri oturup dogru konusmakta yarar var hiçbir takim sezon ortasinda degisen teknik kadro ve yönetim ile basari saglayamamistir. Bence üzerinde uzun süre düsünülmesi gereken bir konu.

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayir bence birakmali ve yerine daha itibarli biri gelmeli!..

kesinlikle birakmamali tekrar aday olmali daha dinamik bir liste olusturmali atay aktug

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

Bence üzerinde uzun süre düsünülmesi gereken bir konu.

Bence geç kalinmis bir konu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Gitmesini bende istemiyordum ama araba yoldan çikti bir kere bir daha yola girmez.

Nereden
    Ankara

arkadasim itibarli diyorsun, seçimlere 2 hafta kaldi, Mali ve Ulusoy yok. Aday olan kisiyi çogumuz tanimiyoruz bile ben kendisini gördüm kendi fikrim baskan olacak birine benzemiyor. Illa birakacaksa yönetim sezon sonunu beklemeliydi.

Sevgili renkdaslarimiz biraz gerçekci olalim lutfen.Kimse bu yönetimle,bu baskanla birsey yapamaz.Artik baskan degismeli ve yerine itibari olan vede parali bir baskan gelmeli.

YOKMU BENIM GIBI DÜSÜNEN!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hoLigan katiliyorum kardesim

Nereden
    Ankara

valla ankaraspor maçinda atay istifa diye bagiran tribünlerin umduklari baskan adaylari çikmayinca, "taraftariz biz çekeriz cefa, atay aktug bizi birakma" demelerini isterim

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Artik kawramamiz gereken çok net bir dogru war. Atay Aktug bu takimi kaldiramiyor, haklarini sawunamiyor.

adamlar(gs) ligi 7. bitirdikleri sezonun sondan 4.weya 5.maçinda kendi sahalarinda ali aydinin hatali kararlariyla yenilince o pasif denilen baskan yumrugunu wurdu masaya we ali aydin'a hakemligi biraktirdi.Papila hala maç yönetiowe daha kötüsü her maçimiza verilen papiladan farksiz çikiyo. Bizim yönetimimizde çikip Seneye hakemleri de yenecek bir kadrokuracagiz diyo

Simdiye kadar yaptiklari için tesekkürler sn aktug. Allahin selameti üzerine olsun

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı
    arkadasim itibarli diyorsun, seçimlere 2 hafta kaldi, Mali ve Ulusoy yok. Aday olan kisiyi çogumuz tanimiyoruz bile ben kendisini gördüm kendi fikrim baskan olacak birine benzemiyor. Illa birakacaksa yönetim sezon sonunu beklemeliydi.

selcuk

fenerli galatasarayli baskani ne yapacaksin ? ne ulusoyu ne may i allah askina ya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atay Aktug bu isi yapamadi artik birakmali,Baskada fazla yoruma gerek olmadigi düsüncesindeyim.Zamaninda Transfer yapsaydi.Su an S.lIGINDE IDIK.vE LIGDE belkide liderseik Bu gün FB ye fark atan bir takim durumundaydik.

Nereden
    Ankara

masaya yumrugunu vuracak baskan diyorlar, ulusoy ve maliden baska kim yapicak bunu? onlarda olmayacagina göre kötünün iyisi atay kalsin derim. atay giderse halilodizc de istifa edebilir. kongre karari almadan 2 hafta önce halilodzic demisti baskan giderse istifa edebilirim diye. bilemiyorum gelen adamlarin ataydan iyi olmayacagini düsünüyorum.

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hhalilodizc bugünkü maçtan sonra hiçbiryere gitmez

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Iktidarin oldugu yerde direnç vardir. Evet, bu anlasilabilir bir sey.. Bu yönetim hatalar yapmistir ve yipranmistir. Gitmesini isteyebilirsiniz. Ona da eyvallah.. Ama Ulusoy'u May'i filan baskan olarak istemek niyedir onu anlamiyorum. Özellikle de Ulusoy'un adi hala Gs kongresi için geçerken... MAY'in da çarsaf çarsaf febeli fotolari her yerde gezerken. Oturur Ali Sen'le yönetirler artik klübü.

Son günlerde herkes kendi isini biramis, Trabzonspor'a baskan adayi bulmakta. Metin Tükenmez Hacisalihoglu diyar, Ali sen de MAY diyor.

Bu arada MAY'i isteyenler arasinda -Gökdeniz gitsin, diyenler var mi, onu da çokmerak ediyorum. Çünkü bu klübe MAY'in verdigi zarar Gökdeniz'in yaninda hikaye kalir. Madem bizim sanli serefli tarihimize Gökdeniz yakismiyor,MAY hiç yakismiyor!

DarkMax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onu bunu bilmem ama yaptiklari transferler fiyasko kendi içlerindeki sorunlari halletmeden Aktug yönetimi bundan daha basarili olmaz. Yönetim birlik olalim diyor taraftarlara kendi içlerinde birligi saglayamiyorlar. Yok transferi o yapmis yok transferi bu yapimis önemli olan trabzonspor yararli olmak transferi kimin yaptigi degil akli basinda isini iyi yapabilecek bir yönetim istiyoruz...

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gülsen Nickli Üyeden Alıntı

Iktidarin oldugu yerde direnç vardir. Evet, bu anlasilabilir bir sey.. Bu yönetim hatalar yapmistir ve yipranmistir. Gitmesini isteyebilirsiniz. Ona da eyvallah.. Ama Ulusoy'u May'i filan baskan olarak istemek niyedir onu anlamiyorum. Özellikle de Ulusoy'un adi hala Gs kongresi için geçerken... MAY'in da çarsaf çarsaf febeli fotolari her yerde gezerken. Oturur Ali Sen'le yönetirler artik klübü.

Son günlerde herkes kendi isini biramis, Trabzonspor'a baskan adayi bulmakta. Metin Tükenmez Hacisalihoglu diyar, Ali sen de MAY diyor.

Bu arada MAY'i isteyenler arasinda -Gökdeniz gitsin, diyenler var mi, onu da çokmerak ediyorum. Çünkü bu klübe MAY'in verdigi zarar Gökdeniz'in yaninda hikaye kalir. Madem bizim sanli serefli tarihimize Gökdeniz yakismiyor,MAY hiç yakismiyor!

yaf nerdeydiniz bu zamana kadar.

bu kadar fikirlerine katildigim inasanlarin oldugu bir gece yasamamistim[img]smileys/smiley17.gif[/img]

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

atay aktug biraksin diyoruz da..yerine kim gelsin diye düsündügümüzde
    herkesin birlesipte su gelsin diyebilecegi kimse yok..sadece parali
    insanlarmi itibar görür yani..klup kendi hamuruyla yogrulmali.kendi
    geliriyle giderini karsilamali.madem sirketlesiyor o zaman parali
    insanlarin cebine bakilmasi dogru degil.paralilarin yaptiklari
    transferleri de biliyoruz.saymaya gerek varmi bilmiyorum..atay aktug
    iyi bi grup olustursun yeter..o devam etsin..

Arkadasim seninde imkanin varsa sende gelde bak nasil bagiracagiz.Artik bardaktan son damlada damladi.Tasti gitti.En azindan ben Atay için bagirmam.Ona degmiyecegini dusunuyorum.

EMEGE SAYGI!!!Tabi atayin bu takimda ne emegi varsa!..

sevgili selcjk ustteki msj sana ait.Mümkünse üstüne alin[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Ankara

ben o stadta hakedenden baskasina bagirmiyorum, ama su anda yönetim degisikliginin yararli olacagina da inanmiyorum. gelecek adamlarin atay baskandan bir farki oldugunu düsünmüyorum çünkü. yenilik her zaman basarida gecikme getirir.

Atay Aktug'un kalmasini isterdim ama bu saaten sonra alinacak her yenilgi sonrasi istifaya çagrilir o yüzden degisim sart oldu..

kutoz
    Ziyaretçi

Bu basligin "Atay Aktug Istifa" basligi ile arasindaki farki anlayamadim açikcasi. Çünkü Atay Aktug Istifa basligina, istifa etmesini yada etmemesini isteyenler düsüncelerini anlatmisti. Zaten Baskan'da kongreye gitmeyi uygun görmüs, adaylarin kararlarini açiklamak için kendine zaman tanimistir.

Bu noktadan sonra, demokratik süreç islemeye baslamistir. Çesitli adaylar çikacaktir ve oy kullanacak degerli üyelerimiz de objektij olarak, kimsenin tesiri (insallah) altinda kalmadan, en iyi seçimi yapacaklardir.

Ama biz taraftarlar gelecegi degerlendirirken, nedense hafta sonu oynanan maçin sonucunu bakip degerlendirmeyi tercih ediyoruz. Oysa kurumsal bir yapiya tasinan Trabzonspor'un daha profesyonelce yönetilerek dünya kulübü seviyesi tasinmasi için düsünce jimnastigi yapmak yerine, "lobi ve para" kelimeleriyle günü kurtarma çabasinda degerlendirme yapmanin daha mantikli oldugunu düsünüyoruz. Oysa, yönetimde temeli saglam, teknik direktörde harci saglam adimlar atarsak, yarina daha aydinlik bakmazmiyiz.

Bu anlamda, ben isimlerden ziyade daha profesyonel, camianin sicak baktigi isimlerden yanayim. Belki zikredecegim bu isim bazi arkadaslarimizin keyfini kaçiracak ama ben yinede bu ismi söylemek istiyorum. Baskan adayim yine Atay Aktug... Yönetim kurulunu ise, gelin hep beraber olusturalim. Çünkü sadece baskanla is bitmiyoru. Transferi yönlendirecek yöneticilerin de bilinçli olmasi, bu isten anlamasi gerek. Traftarlar iletisim kuracak yöneticinin de en azindan insan psikojisi konusunda egitim almasi gerektigini düsünüyorum. Bu örnekleri çogaltmak müknün. Ama gerçek olan, ne kadar çogaltirsak çogaltalim örnekleri, her kapi profesyonellige açiliyor.

Sonuç olarak Atay Aktugun baskanliginda, bilgi birikimiyle bu isi götürebilcek yeni bir yönetim benim tercihimdir. Bunun disinda olusabilecek her türlü yönetime de, Trabzonspor üyesi olarak saygim ve destegimde her zaman sonsuz olacaktir. Çünkü ben kisilere degil, Trabzonspor'a sevdaliyim...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akilli olan tercih Atay Aktug'un yeni bir yönetimle göreve gelmesidir.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birakmali birakmali......daha baska bise söylemeye gerek bile yok

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla diger adaylara bagli bence devam etmek isterse kadrosunu çok çok iyi kurmali ama gitse iyi olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)