Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 164 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug ve yönetim birakmali mi?

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi ne yaptiklari belli degil ki ya nedir bu ya bi adam gelmedi dogru dürüst

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    atay aktug yani seçime katilmicakmis dogru duydum dimi arkadaslar

cevabini bulacagin yer Trabzonspor.org.tr

Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    atay aktug yani seçime katilmicakmis dogru duydum dimi arkadaslar

cevabini bulacagin yer Trabzonspor.org.tr
    eyvallah

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayin baskan (eger bu kararindan vazgecmezse) giderayakta olsa bir Trabzonspor baskanina yakisan sahsiyetli ve onurlu bir davranis sergilemis olacaktir.

Bir baska topikte "baskan Trabzonsporu seviyorsa tekrar aday olmasin" demistim. Baskan bu karariyla en azindan Trabzonspor sevgisini ispat etmistir.

Kararindan geri donmemesi umidiyle...

Nereden
    İstanbul

abi böyle diyoz ama insallah gelen gideni aratmaz[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Sayin baskan (eger bu kararindan vazgecmezse) giderayakta olsa bir Trabzonspor baskanina yakisan sahsiyetli ve onurlu bir davranis sergilemis olacaktir.

Bir baska topikte "baskan Trabzonsporu seviyorsa tekrar aday olmasin" demistim. Baskan bu karariyla en azindan Trabzonspor sevgisini ispat etmistir.

daha önceki yazilarini zevkle okuyordum.ama su yazin hayretlere düsürdü beni.nasil atayin trabzonspor sevgisini aday olup olmamasiyla ölçebiliyorsun ki.sonuçta atay'in baskan olup olamasina bagimsiz trabzonspor genel kurulu karar vermeyecekmiydi.oradakiler sizden daha kötü trabzonsporlu mu.neydi bu korkunuz.madem atay kötü bir baskanlik yapti neden seçime gitmesini istemiyordunuz.biraksaydiniz karari delegeler verseydi.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Atay Aktug gidiyor. Yani yorgan gidiyor herhalde kavga da biter. Dün bir arkadas Bozoglu'nun açiklamasindan sonra Ataycilar nerede diye bir soru sormustu. Ayni uslüpla bende buradan simdi soruyorum;

Atay Aktug'un istifa etmesi için aylardir buradan isteklerini dile getiren arkadaslar, baskan adayinizi da söyleyinde, gelecegin Trabzonspor'u ile bize de umut verin. Istifalarini istemek en kestirme yol. Eldeki adaylardan tercih ettiginiz baskan adayiniz kim, ögrenebilirmiyiz?

altina imza atarim. Bende bekliyorum arkadaslar su anki adaylardan kimi istiyorsunuz.??

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

daha önceki yazilarini zevkle okuyordum.ama su yazin hayretlere düsürdü beni.nasil atayin trabzonspor sevgisini aday olup olmamasiyla ölçebiliyorsun ki.sonuçta atay'in baskan olup olamasina bagimsiz trabzonspor genel kurulu karar vermeyecekmiydi.oradakiler sizden daha kötü trabzonsporlu mu.neydi bu korkunuz.madem atay kötü bir baskanlik yapti neden seçime gitmesini istemiyordunuz.biraksaydiniz karari delegeler verseydi.

Baskanin aday olmasi veya secilmesi beni neden korutsun? Tekrar secilirse de saygi duyariz. Benim derdim, her Trabzonsporlunun hele de en tepedekinin her zaman sahsiyetli ve onurlu hareket etmesidir. Bu yanlis midir sence?

Ayrica "ben cok iyi Trabzonsporluyum baskan kotu Trabzonsporlu" gibi bir anlami nereden cikardin?

Baskanla ve yonetimle ilgili bir baska topikte yazdigim dusuncelerimi asagiya tekrar aktariyorum. Ozellikle 5. ve 6. maddeye dikkat edersen bakis acimi daha iyi anlarsin.

........
    1. Murat Bozoglu`nun da icinde bulundugu yonetimin topyekun basarisizligi-saha ici ve saha disi neticelerle-coktan tescillenmistir ve bunu sagir sultan da bilmektedir. Kimse masum degildir.
    2. Murat Bozoglu`nun bu aciklamalari boyle bir donemde yapmasi, basta baskan olmak uzere yonetimi ve uyelerinin yaptiklari fahis ve feci hatalari haklilastirmaz.
    3. Iki yildir ciddi hatalar yaparak kulubu buyuk maddi ve manevi zarara ugratan bu yonetimin raf omru coktan dolmustur. Bu yonetim, sagduyusunu ve inancini yitirmistir, basiret ve feraset gibi niteliklerden bastan beri yoksundur. Baskani bir sekilde bu hatalardan muaf tutmaya calisan arkadaslar bilmelidir ki baskan karar alma mekanizmasinin ve icranin basidir. Iyi niyet ve guven basarisizlik icin hafifletici bir sebep olamaz.
    4. "Bu yonetimin hatalari vardir ama kulup bu donemde kurumsallasmistir" tezlerinin safsatadan ibaret oldugu; karar alma surecinin bu derece bazi kisilerin heva ve heveslerine bagli oldugu artik tescillenmistir.
    5. Basta Atay Aktug olmak uzere bu yonetimin veya bir kisminin tekrar aday olarak Trabzonspor`a faydali olacagina inansam herkesten cok desteklerim. Lakin bu kadro yetersiz ve capsizdir.
    6. Atay Aktug`un ismi-kendisi istese de istemese de- son zamanlardaki gelismelerden sonra bir sekilde siyasallasmistir. Baskanliga tekrar aday olmasi bu saatten sonra siyasi bir surectir ve Trabzonspor`a su ankinden daha fazla zarar verecektir. Sayin Aktug, Trabzonspor`u gercekten cok seviyorsa kibundan suphemiz yok tekrar baskan olmak icin daha fazla inatci ve israrci olmamalidir.
    Edited by: The Londoner

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

@the londoner

öncelikle sunu söyliyim ''sen baskandan daha çok trabzonsporlusun dedin'' tarzinda bisey yazmadim.aday olmamasi nasil trabzonspor sevgisinin ispatliyor onu anlayamadim ben.tamam kendince kisiligini sahsiyetini artirir diyebilirsin de trabzonspor sevgisine nasil bir katkida bulunur biraz abes bi laf olmus.kaldi ki seçime girmek yapacagi en onurlu hareket olurdu ki asil sahsiyetini kurtaracak hamle bu olurdu

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Herkes kendine göre Trabzonlu bu nasil tartisma yahuuu !!!!!!!!

Atay aktug basariliydi, kim ne derse desin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lütfen öz degerlerimize sahip cikalim ve küstürmeyelim diye düsünüyorum ne kadar basarisiz daolursa olsun, malesef gecmiste böyle cok olmustu insallah simdi tekrari olmaz !!!!!!!!!!

Nereden
    İstanbul

Eger Murat Bozoglunun yaptigi açiklama dogruysa bu yönetim takimda kalmamali.. Ama anlattiklari disinda yönetimin transfer politikasi hariç pek de kötü bi yani yok.. haa tabi tek kötü yani transer politikasi diyoruz ama en önemlisi de o be kardesim.. Tabi burda Biraz da senol Günes de hata var.. Futbolcularini kendi seçmeliydi.. Ama ben suna inaniyorum ki Halilodziç ile birlikte bu yönetim iyi isler yapardi 2. dönem..

atay aktugda birakmali, yonetimi de. murat bozoglu sov yapiyor, gelecege yatirim yapiyor. bende soyleyeyim, o zaman ronaldinyoyla anlasmistim. 200 milyon dolar cebimden verecektim ama istemediler

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

atay baskan ilk geldigi zaman cok iyi transferler yapmisti hatirlarsaniz bizde bunu sürekli gündeme getirmistik

volkan adana

szymek

tolga

ama bu son gelen yönetimdeki kisilerin beceriksizligidir diye düsünüyorum atay baskana güvenim sonsuz benim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir.fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />AMESPACE PREFIX = O />

» Baslik amacina ulasmistirve/veya güncelligini yitirmistir.
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)