Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz?in Cezasi 6 aya indirildi

Alıntı holigan61 Nickli Üyeden Alıntı
    halihhodzic de cok sey istiyor.Gokdenizin cezasini ben olsam indirmek yerine artirirdim.Ama gokdeniz bu takima gerekli bir oyuncu ne olursa olsun!!!
    neyi çikartiyosun sen ya....ah ulan gökdeniz sen de çok safmissin nasil yedirdin kendini çakallara....senin neyine o isler sen yapabilirmisin böylse seyleri....

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı
    Valla isterse 50 aya çikarsinlar isterlerse 1 aya düsürsünler.Bu Gökdeniz bu takimdan gitsin abi gitsin ya
    ne demek gitsin ya.....su takimdan herkes gider ama gökdeniz asla gidemez artik.....fenerbahçenin ve medyanin inadina trabzonspor aski için bu mesele böyle artik....o 6 ay cezayi kime vermisler ulan kime verebilirler.....memlekette diz boyu serefsizlik varken gökdenizmi sikeci oldu.....adaletse herkese arkadas.....

Banane isterse Gökdeniz'in cezasi kaldirilsin her ne yapilirsa yapilsin o benim gözümde bitti.Ben onun gitmesiniFenerbahçe'ye ve ya diger takimlara yaranmak için istemiyorum.Gözümde bitti.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdenizin artik bu takima yararli olacaginida sanmiyor.bence baska takima gönderilmeli

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olabilir

Zaten haberlerin çikarilma amaci 3 aya kadar düsürülmesin diye idi..Gökdenizi sevmesemde takima dönmüs olmasi bu noktadan sonrada satisinin zor olmasi sebebiyle biraz daha yumusayarakbende destek olacam..

BNECE OYNAMALI AMA CEZA FAZLA

[img]smileys/smiley7.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

6 maça daha gökdeniz siz çikacagiz devre arasinda umarim iyi transferler yapilir gökdenizinde dönüsüyle 2. yari umdugumuz Trabzonsporu izleriz

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gökdeniz yükü zaten kaldiramaz gibime geliyor !!!!!!!

Alıntı holigan61 Nickli Üyeden Alıntı
    Yaw gokdeniz donsunde ne zaman donerse donsun.Dedigim gibi daha ikinci ligde kazanmamiz gereken bir sampiyonluk var!!!

bu Ne demek[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ya yeter artik gercekden SIKDI..... GÖKDENIZ ZATEN KENDI VICANINLA BAS BASA O YAPDIGI HATANIN FARKINDA INSAN ZATEN KENDI VICDANI ILR HESAPLASIYOR. BUNU TEKRAR TEKRAR BSKALARININ YAPMASINA GEREK YOK. INSAN BIR KEZ ASILIR VE ÖLÜR. AMA GÖKDENIZIN OLAYINDA IKI AYDIR HERKES ONU YARGILIYOR VE HER GÜN TEKRAR TEKRAR IDAM EDIYOR!!!!!!!!! YETER ARTIK

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamamen katiliyorum...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Galatasaray macina hazir. Haydi Usaklar o macta Kaptanin öcünü alin. Tribüne dev pankartimizda hazir olur insallah

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz Karadeniz.. Büyüklerinin, 21 yasinda Trabzonspor'un kaptanlik pazubandini çekinmeden verdikleri,Trabzonspor gibi Türkiye'de 6 defa kansizihtilal yapan bir kurumda kaptan olma serefine henüz 21 yasindayken erismis olan61 numarali Trabzon delikanlisiyDI...

cezasinin düsmesine üzüldüm.. gökdeniz sahaya çiktigi anda Trabzonspor belki sahada çok sey kazanacak ama farkinda olmadan çok dahafazlasini kaybedecek..

Trabzonspor için; Manevi degerler > Maddi degerler (saha sonuçlari,mali durum) olmalidir.

Trabzonspor gibi bir kurumu temsil edip de bu düsünceyi kafalarina yerlestiremeyenler utansinlar..

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökdeniz'e varana kadar bu klübün kapisindan bile geçirilmeyecek isimler var. O sanli tarihe yakismayan isimler. Gücü gücü yetene. Bir Gökdeniz'i bellemissiniz o kadar. Klübe degil Trabzon sehrinin bile yakinindan geçmemesi gereken isimler hala baskanlikta adlari geçiyor. Bir tanesi 5 yil boyunca geseye koridor açan, digeri deAliSen'in kankasi...

Iki yüzlülüge gerek yok. Gökdeniz gitsin. Eyvallah. Ama yukarida bahsigeçen zatlarin da adi bir daha Trabzonspor'la anilmasin.

Birçok taraftarin baskanda olmasini arzuladigi özellikler; Parasi olan gelsin! Masaya vuracak adam gelsin! Kisacasi Fener'in yaptigini yapabilecek adam gelsin!

Herkes sorgulasin kendini: Ben neden Trabzonsporluyum, diye.

Edited by: Gülsen

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar ortada bir suç var ve karsiliginda da ceza var.Gökdeniz ;benim için hala ,saibeli olmakla birlikte ,bir suç islemistir.Bir insan için en büyük ceza vicdaniyla basbasa kalmaktir,ve Gökdeniz'de bana göre çok fazla açi çekmistir.Gökdeniz'e karsi tavir takinan arkadaslarin çoguna su hususda katiliyorum;Trabzonspor asla basit bir futbol klubü degildir,Trabzonspor içinkazanmaninötesinde onurlu mücadele asildir.Fakat Gökdenizisledigi suçun cezasini çekmektedir ve zamani geldiginde, Gökdeniz'i suç islemis ve islah olmus biri olarak kabul etmemiz gerekir.Inaniyorum ki Gökdeniz'de yaptigi hatanin farkindadir ve Trabzonspor'a borcunu ödemek için elinden geleni yapacaktir.Cezanin amaci islah etmektir ve herkesson birsansi hakeder.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Gülsen Nickli Üyeden Alıntı

Gökdeniz'e varana kadar bu klübün kapisindan bile geçirilmeyecek isimler var. O sanli tarihe yakismayan isimler. Gücü gücü yetene. Bir Gökdeniz'i bellemissiniz o kadar. Klübe degil Trabzon sehrinin bile yakinindan geçmemesi gereken isimler hala baskanlikta adlari geçiyor. Bir tanesi 5 yil boyunca geseye koridor açan, digeri deAliSen'in kankasi...

Iki yüzlülüge gerek yok. Gökdeniz gitsin. Eyvallah. Ama yukarida bahsigeçen zatlarin da adi bir daha Trabzonspor'la anilmasin.

Birçok taraftarin baskanda olmasini arzuladigi özellikler; Parasi olan gelsin! Masaya vuracak adam gelsin! Kisacasi Fener'in yaptigini yapabilecek adam gelsin!

Vallahi bravo Gülsen...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: Can basten

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz konusunda Vahid hocayi dinlerken hocanin bu konuda endiseli oldugunu gözledim. Gökdeniz'in gelecegi konusundasoru isareti birakarak konustu. Sanirim simdiden planlanan Gökdeniz aleyhine tezahuratlarin Gökdeniz'i etkilemesinden ötürü böyle bir çekincesi var. Gökdeniz'in cezasinin indirilmesi konusuna gelince. Zaten yaptigini onaylayankimse yok ama büyük Trabzonspor taraftari olarak 6 ay ceza çekecek Gökdeniz'e bizde bir ceza vermeyelim. Onu sevmeyebilirsiniz ama en azindan takimimiz için olumlu yönde destek verelim...

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı

Vallahi bravo Gülsen...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Amasya

[img]smileys/smiley32.gif[/img]gökdeniz gelinciye kadar bütün maclari almamiz lazim onlan daha da güclenib ortaligi dagitmamis lazim

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vahid hocanin istedigi oyunculari alirlarsa ikinci yari müthis bir TRABZONSPOR izleriz.artik hersey gelicek yönetimde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı

Vallahi bravo Gülsen...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ohio State Uni'de merkez spor kompleks duvarinda bir graffiti vardi, "the world is large enough not to give some1 a second chance" biçiminde. Yani "dünyabirine ikinci bir sans taninmayacak kadar büyük" demis arkadas. Herkes eski sevgilisine göndermek için önünde fotograf çektirirdi[img]smileys/smiley4.gif[/img]Ben de genelde böyle düsünürüm ama nedense bastan beri Gökdeniz konusunda öyle kati konusamiyorum, en iyi döneminde bile oldukça itici bulsam da... Yani Gülsen'in de dedigi gibi herkes çok temiz de bir Gökdeniz'de mi sorun var. Ben "bekleyelim ve görelim" diyorum artik, yani sanirim... Zaten öyle yaplilacak gibi duruyor. Hepimiz 5 seneki önceki bizden farkli insanlariz ve 5 sene aslinda ne kadar da kisa bir zaman!

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gökdeniz dönüyor demek.[img]smileys/smiley32.gif[/img] Edited by: Oflu144

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Galatasaray derbisinde sahaya dönmesi bekleniyor diye yazilmis medyada.Bence bu adamin 2-3 yil ücretsiz oynamasi lazim...!

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Nede tesadüf tam fener macinda karar veriliyor buda eziklerin bir oyunudur o tutmadigi gibi hakem iti cikti ortaya !!!!!!! Gökdeniz bu piskolojik baskini altindan zor cikar ,ciksa bile taraftar baskisida kesin olacakdir .

Ikinci yarida baya güç katar tahminimce

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)