Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Futbol A.S.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor Futbol Isletmeciligi AS, Trabzonspor Kulübü Dernegi?nin tamamina sahip oldugu ve futbolla ilgili tüm islemlerin yürütüldügü özel bir sirkettir. Bütün teknik kadro ve futbolcular bu sirketin bir parçasidir.

Trabzonspor Futbol Isletmeciligi AS?nin de sahip oldugu iki sirket vardir. Bunlar:
    1) Trabzonspor Sportif Yatirim ve Ticaret AS
    2) Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret AS.

<TABLE =general>
    <T>
    <TR>
    <TD colSpan=2>TRABZONSPOR FUTBOL ISLETMECILIGI A.S.</TD></TR>
    <TR>
    <TD colSpan=2></TD></TR>
    <TR>
    <TD>Atay AKTUG</TD>
    <TD>Yönetim Kurulu Baskani</TD></TR>
    <TR>
    <TD>Orhan AKSU</TD>
    <TD>Yönetim Kurulu Baskan Yrd.</TD></TR>
    <TR>
    <TD>N.Metin AKBASOGLU</TD>
    <TD>Yönetim Kurulu Baskan Yrd.</TD></TR>
    <TR>
    <TD>Önder BÜLBÜLOGLU</TD>
    <TD>Yönetim Kurulu Üyesi</TD></TR>
    <TR>
    <TD>Ömer SARI</TD>
    <TR>
    <TD>Sener YAVUZ </TD>
    <TR>
    <TD>Yüksel SIMSEK </TD>
    <TD>Yönetim Kurulu Üyesi</TD></TR></T></TABLE>

kutoz
    Ziyaretçi

Uygun bir başlık bulamadığım için, Trabzonspor'un bu genel başlığına aşağıdaki haberi koymak istedim. Şayet bu haber doğruysa, ilk Trabzonspor'un kuruluş tarihi 1967 değil de, 1933 oluyor. Ömrü bir yılda sürmüş olsa, ismin kullanılması tarih sayfalarında soru işaretine mahal veriyor. işte, karadeniz gazetesindeki haber;

TRABZONSPOR GERÇEĞİ

Yukarıdaki fotoğrafı ne foto montaj ne de yeni yüzyılın olanakları kullanılarak teknolojik bir oyunla bu hale getirilmiştir. Yukarıdaki fotoğraf gerçeğin ta kendisidir. Bu fotoğraf Trabzon'daki bilinen ezberin bozulduğunun da ispatıdır. Bir avuç gencin Trabzonspor adı ile Trabzon?da kurduğu ilk futbol takımının doğum tarihini 1933 yılı olarak ispatlıyor. Bu fotoğraftaki inanç, kararlılık Trabzon sevdası, Trabzonspor tutkusu, mücadelesi, yüreği bugün çok aradığımız bu özelliklerin 1933'larda nasıl formaya kazıldığının da ispatıdır. Trabzonspor'un 1967'de değil aslında 1933 yılında kurulduğunu gösteren bu fotoğrafa düşen solmuşluk, saman kağıdığındaki düzgün el yazılı tarihi belge, ilk kez gün ışığına çıkıyor.

İŞTE 11 ALTIN GENÇ

Bu 11 altın gencin, Trabzon evladının Sarı-Lacivert forma ile kurduğu Trabzonspor, 1 yıl yaşamış olsa bile Trabzonspor'un geçmişinin 1967'lerden daha gerilere gittiğinin de kanıtı. Bugün bu fotoğraftaki insanların çoğu yaşamıyor. Bugün bu fotoğraftaki insanların Trabzonspor yazılı formaları ile yüreklerine kazıdığı Trabzonspor sevdasından da uzağız. Bugün bu Siyah-Beyazlı, günlerin yerine renkli dünyanın şaşalı hengamisinde kaybolup gitmişiz. Karadeniz Gazetesi'nin gün ışığına çıkardığı bu fotoğraf ve belge, Trabzonspor'un her anlamda bugün yaşadığı erezyona belki 'dur' diyecektir inancı ile, 1933 yılındaki onbir atın Trabzonsporlu yiğit Trabzon evlatlarına minnetlerimizi sunuyoruz? Var olsunlar..

Sanırım bu haberdeki en köte olay, sarı-lacivert formalar.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abi haber yalanmış serbest kürsüde var bu haber...Photoshop olduğu anlaşılmış
    Bir Gün Mutlaka!!

kutoz
    Ziyaretçi

Futbolcuların önündeki yazılar çok komik zaten. Karadeniz gazetesi, 11 kasım şakası yapmış demek ki

Serbest kürsü dediğin yer neresi acaba?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

belli pc de yapıldığı beyazlıklar yamuk yumuk duruyo zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)