Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Tesisleri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri

Kartal Tesisleri

Sadri Sener Sosyal Tesisleri

Yorumlar....Edited by: tigin

mehmet ali yilmaz tesislerinin yenilenmesi veya yenisinin yapilmasi gerekiyor,20 yillik tesis,kocaelinin tesisleri bile daha modern,

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

kartal tesislerin de bir havuz war o kadar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu tesisler futboldan baska organizasyonlara hizmet verebilecek konumda mi acaba.

Bilgisi olan arkdaslar var mi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

KARTAL TESISLERI

Trabzonsporumuzun Istanbul?da Kartal?daki Sosyal Tesisleri'nde Kulübümüzün Istanbul?da yasayan taraftarlari için bir irtibat bürosu görevinin yani sira isletmesi özel bir firmaya verilmis olan Adalarin Görkemli Manzarasina sahip, profesyonel ses ve isik sistemleri ile donanmis sirket toplantilari, dügün, nisan, sünnet dügünü gibi özel kutlamalar için 500 kisilik Karayemis Balo Salonu, 150 kisilik Simal Bar, Otantik dekorasyonu ile Yoroz Restoran, Her türlü teknik altyapisi hazirlanmis 144 kisilik.

Cevdet Sunay konferans salonu, Tenis kortu, hali sahasi ve satis reyonu mevcuttur. Kartal?daki Sosyal Tesislerimizde Yaz Kamplari düzenlenmekte ve bu kamplarda futbol, basketbol, yüzme gibi spor aktivitelerinin yanisira müzik, resim, dans, tiyatro, paten gibi sosyal faaliyetler ile çocuklarimizin akademik kariyerli ögretmenler esliginde güvenli bir ortamda zevkli bir tatil geçirmeleri saglanmaktadir. Ayrica yetiskinler için Fitness center?imizde Aerobic ve Step kurslari verilmektedir.
    Konu tigin tarafından (15.11.2007 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Sadri Sener Sosyal Tesisleri
    Trabzonspor Sadri Sener Sosyal tesisleri, 1994 yilinda Sadri SENER Bey'in kulüp baskanligi zamaninda Özel Idare Müdürlügü'nden kiralanmistir. Dönemin yönetimi bu binanin giris katini Cafe-Bar, 1. katini Restaurant ve 2. katini baskanlik ve yönetim kurulu toplanti yeri olarak planlamislardir.

Daha sonra Faruk Özak Baskanligi'nda binanin dekorasyonu yapilmis ve bina kulüp idari bölümleriyle yönetim kuruluna tahsis edilmistir.

1998 yilinda M. Ali Yilmaz yönetiminde giris kati Cafe-Bar, 1.kat Halkla Iliskiler Bürosu, 2. katta lokal olarak kullanilmis. Daha sonra giris kati Ts Club Magazasi, 1. kati Trabzonspor Müzesi ve 2. kati Divan Kurulu ve Yönetim Kurulu toplanti salonu olarak planlanmistir.

Yeni düzenlenen Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nin giris katinda yerini alan TS Club magazamizda takimimizin resmi ürünlerinin satisinin yanisira üyelik islemlerinin de yapilmaktadir.
    Konu tigin tarafından (15.11.2007 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri

Trabzonspor Kulübü Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri'nin temeli 1983 yili Mayis ayinda atilarak 1985 yilinin Temmuz ayinda çok kisa bir sürede tamamlanip hizmete girmistir. Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri 100.400 m2 alan üzerinde kurulmustur. Trabzonspor'un idari ve teknik tüm birimlerinin bulundugu Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri'nde 2004 yilinin Mayis ayinda yeni bir idari bina ve yeni bir çim saha hizmete açilmistir. Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri'nde yaklasik 60 idari, 22 teknik personel görev yapmaktadir.

Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri asagidaki hizmet ve ünite bölümlerinden olusmustur.

Kulüp binasi (4000 m2 kapali alan)
    72x110 m çim saha
    46x92 m çim saha
    72x110 m çim saha
    70x110 m çim saha
    70x110 sentetik çim saha
    Sosyal bölüm
    300 kisilik kapasitesi olan modern mutfak
    50 kisinin konaklayabilecegi otel ünitesi
    Güç gelistirme salonu
    Dinlenme salonu
    Saglik merkezi ve sauna
    Modern makinelerle donatilmis çamasirhane
    6 adet soyunma odasi
    3 adet malzeme odasi
    1 adet ana malzeme odasi
    1 adet dershane ve arsiv
    2 adet toplanti salonu
    Kalorifer ve isitma ünitesi
    Günes enerji sistemi
    Jakuzi banyo
    Idari birimler
    600 m2 alt yapi tesisleri

Altyapiya yönelik her türlü egitim ve ögretim faaliyetlerinin yürütüldügü, 1000 m2 kapali alanli, Günes enerji sistemli ve her türlü konfora sahip çift katli prefabrik bina.
    Konu tigin tarafından (15.11.2007 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ewt mhmet ali yilmaz tesisileri çok eskidi artik

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence tesislerin adini deyistirmek gerekir.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

isiminin degismesi olayina karsliyim bence isiim aynen kalmali......

[img]smileys/smiley1.gif[/img]bence artik tirabzonsporun yeni bir stat a ihtiyacivar yonetim borc yok diyor beki stat yenilenec bizdetaraftarin etkili olabilecegi bir stat istiyoruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Bu tesisler futboldan baska organizasyonlara hizmet verebilecek konumda mi acaba.

Bilgisi olan arkdaslar var mi.

Hem evet hem hayir... Evet, çünkü tesis sinirlari çok genis, ancak çok sinirli bir alan kullaniliyor. Su an altyapi için dogu kisminda süren bir insaat var. O bittigi zaman kullanim açisindan da genis bir alana yayilacak. Tesisler aslinda halka da açilabilecek, onlarin rekreasyonel kullanimlariyla kulübe gelir olusturulabilecek kapasitede. Sanirim askeri bölge olmasi nedeniyle güvenlikle ilgili de bazi sorunlar asilamiyor ve buna izin verilmiyor. Bu da "hayir"in gerekçesi...

Ayrica... Bir çogunuzun bildigi gibiben peyzaj mimarligi bölümünde ögretim elemaniyim, ve biz her sene ögrenci arkadaslara bir alani bir dönem boyunca projelendirerek akademik bir çalisma yapariz. Bu çalismalar bölümün en önemli (hem kredi hem de verilen önem açisindan) dersini olusturur. Sonunda ortaya çikan ürün de dünya standartlarinda bir tasarimdir ve genel-geçer kurallar itibariyle çok begenilir. Bu dönemin basinda Trabzonspor tesislerini de çalisalim, onlara sunalim istedik. Burak beyle görüsüp ögrenci arkadaslarla birlikte tesislere gidip gerekli doneleri topladik, ölçümlerini yaptik. Halen de projenin alana uygun ve saglikli bir biçimde gelisebilmesi için sik sik alana gidiyoruz. Kisaca, bu dönemin sonundaTrabzonspor M.Ali Yilmaz tesisleri için 5-6 ayri önerimiz olacak ve bunlari kulübe sunacagiz. Içeriginde bir çok etkinligin olacagi bu tasarimlarin herhangi birinin kisa vadede uygulanmasini beklemiyorum. Ama yine de kulübün normal sartlarda sirf projesi için bile bir kaç yüz bin dolar harcamasi gereken 5-6 projeye sahip olacagini bildirmekte fayda gördüm. Tesislerimiz -en azindan kagit üzerinde- dünya standartlarinda bir fiziksel çevreye kavusuyor yani.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: perhaps

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tesislerin ismi bencede degismelidir Trabzonspor kimsenin tekelinde degildir ve söylendigi gibi de zat-i muhterem beyfendi kendisi bizzat yaptirmamistir büyük bir konsorsiyumla yaptirilmistir o tesisler anasinin ak sütü gibi sadece Trabzonspor kurumunundur..Adi Trabzonspor Tesisleri olmalidir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

m.a.y.TESISinin yenilenmesi lazim

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sevgili arkadaslar M.A.Yilmaz tesisleri arkasinda bulunan havaalaninin ikinci pist çalismasi nedeniyle yikilacak bildigim kadariyla. Baskan geçen gün açiklama bile yapmisti. Tesislere yeni bir yer ariyoruz diye. Hayirlisiyla daha modern bir tesisle iyi bir yer bulurlar .

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

baskan durmadan açiklama yapiyor ama icraat yooookk

bence ismi degismesi gerek ne o öle mehmet ali yilmaz, yakisir bi isim koysunlar

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hersey bi anda silinip atilmamali. degerlerimize sahip çikalim lütfen..

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya arkadaslar istiyen tesislere gidip gezemezmi? ben çok istiyom tesislere gidip gezmek oranin havasini solumak [img]smileys/smiley17.gif[/img]Oraya bi gezi düzenlensin bence çok güzel olur [img]smileys/smiley32.gif[/img]Ben iki sene önce gittim, disarda kamerayla çekim yaparken ........ üzerime hucum ben bagiriyom [img]smileys/smiley19.gif[/img]görevli ve abim bagirma sen bagirirsan üzerine gelir dedi ve sustum [img]smileys/smiley36.gif[/img]neyse bisiy olmadi [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı mensure 61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ya arkadaslar istiyen tesislere gidip gezemezmi? ben
    çok istiyom tesislere gidip gezmek oranin havasini solumak [img]smileys/smiley17.gif[/img]Oraya bi gezi düzenlensin bence çok güzel olur [img]smileys/smiley32.gif[/img]Ben iki sene önce gittim, disarda kamerayla çekim yaparken ........ üzerime hucum ben bagiriyom [img]smileys/smiley19.gif[/img]görevli ve abim bagirma sen bagirirsan üzerine gelir dedi ve sustum [img]smileys/smiley36.gif[/img]neyse bisiy olmadi [img]smileys/smiley5.gif[/img]

tesislere girmenin yasak oldugunu sanmiyorum...istedigin zaman giremessin ama önceden ayarlasan sorun olacagini sanmam...

Edited by: mission_61

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gurbetçi 61 Nickli Üyeden Alıntı
    mehmet ali yilmaz tesislerinin yenilenmesi veya yenisinin yapilmasi gerekiyor,20 yillik tesis,kocaelinin tesisleri bile daha modern,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

?Ayrica, Devlet Hava Meydanlari Isletmesi?nin Trabzon Havalimani için yapacagi ikinci pist çalismasi nedeniyle Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nin kullanilmaz duruma gelecegii anladik. Bununla ilgili de bir projemiz var. Akyazi tarafindaki dolgu alana hem yeni stadyum, is merkezi otel ve tesislerimizi insaa etmemiz de olasi projeler dahilinde.?

hasim sayitoglu

ins. birseyler yapmali bu yonetim

bekle bekle nereye kadar

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vallaaaa az önce arkasinda balik tutuyordum[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tesisler yikilip hava alani yapacakmis tesisler de akyaziya tasinacakmis öle diyorlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)