Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Tesisleri

melih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeni stad projesinde antreman sahaları yok mu ben sanki resim gördüm
    ANLAŞILMAZ BİR SEVGİ BU!!! ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ TRABZONU!!!

Nereden
    İstanbul

Gercekten daha modern tesislere ihtiyacimiz var sayet büyük oynamak istiyorsak..

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

simdiki tesisler bile fazla bu futbolculara

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bize yeni tesisler lazim bu belli insallah AKYAZI PROJESI olur....
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Trabzonspor umuza daha modern tesisler yapılmalı..ayrıca şu anki mevcut tesislerin adıda hiç hoş değil....kişilerin görev yaptıkları çok iyi hizmet verdikleri kurumlar bu şahıs öldükten sonra yaptıkları hizmetlerden dolayı adını ölümsüzleştirmek için bazı şeylere adlarını kullanırlar...
    bizim tesislere adı verilen şahıs öldümü?
    klubümüze çok büyük hizmetleri oldumu?
    bizim tesislere isim verilmesi için yeterli şartların oluşup oluşmadığını anlamak istiyorsanız soruları cevaplayın,kararı siz verin ey taraftarlarımız.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Arkadaslar tesizler degil dunyanin tesizlerini Turkiyeye getirsen yapsan o tesizlerde adam gibi antraman yapan insan gibi antraman yapan kisilerde lazim onlari nerden bulacagizda getirecegizki .

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

milyon dolarlık tesis yapıp o güzelim tesislere hasan ücüncü ,ömer rıza,keçeli,celalettin gibi yaban kazmalarını koyacaksak yok kardes,im yapılmasın tesis falan

sal çayıra hepsini gitsin

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

halen anlamıyorum istanbulda bize ait tek tesisimiz olan kartal mehmet ali yılmaz tesislerinde neden ts club açmazlar ,
    cevahir zarar ediyor diye kapandı tamam ama tesisimizde kira derdi falan olmadan açabileceğin bir yerde halen neden harekete geçilmiyor...!???

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı yakupoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halen anlamıyorum istanbulda bize ait tek tesisimiz olan kartal mehmet ali yılmaz tesislerinde neden ts club açmazlar ,
    cevahir zarar ediyor diye kapandı tamam ama tesisimizde kira derdi falan olmadan açabileceğin bir yerde halen neden harekete geçilmiyor...!???
    bu soylediklerini yapilabilinmesi icin yonetimin yoneticilikten anliyo olmasi lazim...
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı yakupoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk açıldığında orda orjinal ürünleri satan bir mağazamız vardı fakat talep olmayınca kapatıldı.

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye standartlarının üstünde bi tesis olmalı yapılıcaksa eğer..nevzat demir tesisleri gibi..yoksa elma şekeri alındığında susan çocuk misali,yeni olsunda nasıl olursa olsun zihniyetinde değil bu güruh..bu biline!!..
    ''Hırçın,bıçkın,asi ve dimdik duran bu Karadeniz çocukları,sadece sahilde değil,açık denizde de boğuştular.''

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ıyıdır yenısıne gerek yok
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

H.Ulusoy Trabzon'un oldu

TFF yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal’ın çabaları sonuç verdi. Haluik Ulusoy Kamp Eğitim Tesisleri Trabzonspor’un oldu.

H.Ulusoy Trabzon'un oldu
    TFF yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal'ın çabaları sonuç verdi. Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Tesisleri Trabzonspor'un oldu

ATAL'IN ÇABALARI SONUÇ VERDİ

2011 yılında Mehmet Ali Yılmaz tesislerinden ayrılacak olan Trabzonspor'da yeni tesis yeri için girişimler sürerken,Türkiye Futbol Federasyonu Trabzon'da bulunan Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Tesislerini dün yaptığı toplantı sonunda Trabzonspor'a devretti.TFF Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Atal dün yapılan TFF yönetim kurulu toplantısında .H.Ulusoy Kamp Eğitim Tesislerinin Trabzonspor'a devri için başkan Hasan Doğan ve yöneticileri ikna etti. TFF yönetim kurulu üyelerini uzun uğraşlar sonucu ikna eden Atal sonunda Haluk Ulusoy Kamp eğitim tesislerini Trabzonspor'a devretmeyi başardı.Trabzonspor buna karşılık TFF ye yeni ancak daha küçük bir hizmet binası verecek. Bordo-mavili yönetim ilk planda buraya Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde eğitim veren alt yapıyı taşımayı planlıyor.

Trabzonspor yönetim kurulu Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Tesislerinin devri nedeniyle TFF başkanı Hasan Doğan nezdinde tüm üyelere teşekkür etti. Yönetim tesisin Trabzonspor'a kazandırılmasında önemli rol oynayan Atal'ın olağanüstü çabalarını da takdire şayan buldu
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nasıl bir tesis bu? hiçbi resim de bulamadım internette..Elinde Tesisin resimlerinden olan varsa bizimle paylaşabilirmi?
    Bir Gün Mutlaka!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şimdi ne olucak hani yeni tesis yapılacaktı devletten para alacaktık birisi bilgilendirirse bizleri iyi olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Volkan Konak'ın Kartaldaki tesislerimizle olan ilişkisi sona ermek üzere.Yanılmıyorsam Mayıs 20 gibi son kez dinleyicilerle buluşup tesisleri kulübe teslim edecek.Yeni mekanı Fenerbahçe'deki BORDO BAR olacak.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulusoyun tesislerinde değişiklikler olacak amblem felan koycaklar oynama yapacaklar yani
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan Konak'ın Kartaldaki tesislerimizle olan ilişkisi sona ermek üzere.Yanılmıyorsam Mayıs 20 gibi son kez dinleyicilerle buluşup tesisleri kulübe teslim edecek.Yeni mekanı Fenerbahçe'deki BORDO BAR olacak.
    yüzde 19 hissesini kulübe bırakacakmış birde bu adam için pankart açıp konuşuyor bizim trübünlerimiz

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Kamuoyuna duyuru
    Son günlerde yaşanan bazı gelişmeler nedeniyle kulübümüzden aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür:

“Yönetim kurulumuzun yaptığı temaslar sonrasında şehrimizde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’na ait tesislerin özel bir protokolle kulübümüze kazandırılması konusunda son aşamaya gelinmiştir. Buna göre kısa süre içerisinde devir teslim töreni gerçekleştirilecek ve söz konusu tesislerin kullanım imkanı kulübümüze kazandırılacaktır. Trabzonspor Kulübü olarak federasyona ait bina ve sahaların yanı sıra kendi olanaklarımızı da kullanarak özellikle amatörlerimizin tesislerden faydalanma imkanlarını arttırmak, onlara daha geniş bir platformda altyapı hizmeti sunmak adına gerekli önlemler de alınacaktır. Bu amaçla hedefimiz amatör kulüplerimizin bugünden çok daha rahat ve kapsamlı koşullarda hizmet almalarını sağlamak olacaktır.

Son dönemde kamuoyunda İstanbul Kartal’da bulunan tesislerimizle ilgili haber, yorum ve değerlendirmeler artmakta ve maalesef birçoğu bilgiden yoksun beyanatlarla gündem meşgul edilmeye çalışılmaktadır. Kulübümüzün Kartal Tesisleri içerisinde bulunan Karayemiş isimli mekanla ilgili yaptırım girişimi kişisel bir takım sebeplerden değil, kurumun ekonomik faydası düşüncesinden doğmuştur. Trabzonspor’un menfaatleri açısından bakıldığında söz konusu mekanın kulübe daha fazla kaynak aktarması gerekirken ortaya çıkan tablo maalesef bu değerin son derece uzağındadır. Üstelik Kartal Tesisleri’yle ilgili sözleşmenin imzalanmasının ardından mevcut yönetim kurulumuzdan önce Sayın Özkan Sümer, Sayın Atay Aktuğ ve Sayın Nuri Albayrak dönemlerinde de gerek görüşme gerek yargı anlamında çeşitli girişimlerde bulunulmuş, başlayan süreç bugünkü aşamaya gelmiştir. Gerçekler bu yöndeyken; Trabzonspor’un çıkarlarını önde tutmak adına hareket eden yönetim kurulumuzla mevcut işletmeyi karşı karşıya getirme çabalarını doğru bulmadığımızı vurgularken, bu konuda değerlendirme yapanların da öncelikle meselenin bu yönünü dikkate almalarını öneriyoruz.

Yine bu günlerde özellikle medya aracılığıyla, futbolcularımızın aldığı ücretlerle performansları arasında sık sık ilişki kurulmaya çalışıldığını ve bunun zaman zaman maksadını aşarak rencide edici boyutlara taşındığını üzülerek müşahede etmekteyiz. Futbolun profesyonel dünyası içinde ortaya çıkan ekonomik değerler, kurumla futbolcu arasında yapılan sözleşmelerle kayıt altına alınmakta ve karşılıklı vecibelerin yerine getirilmesi sonucunu doğurmaktadır. Doğruluğu ve yanlışlığı tartışılmaklar beraber oyuncularımızın ekonomik değerleri arz - talep dengesi anlamında bu şekilde oluşmuş ve bugüne gelinmiştir. Elbette profesyonel yaşam içerisinde kulübe katılımlar ya da ayrılıklar olabileceği gerçeği de ortadadır. Yönetim kurulumuz da yapacağı planlama çerçevesinde bu yönde bir tavır sergileyecektir. Ancak Trabzonspor Kulübü olarak, takımımızın formasını giyen her sporcusunu bir değer olarak görmekte ve medeni koşullar içerisinde bu sürecin işletilmesini sağlamakla görevli olduğumuzun bilincindeyiz. Bu anlamda futbolcularımızın aldıkları ücretlerin kendilerini toplumun önüne atar bir anlayışla kamuoyunda seslendirilmelerini doğru bulmadığımızı belirtirken, bu anlamda tüm kesimleri daha duyarlı davranmaya çağırıyoruz.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'a gittigimde mac harici idmanlarıda izlemeye gidiyordum. son gidişimde içeri bile almadılar
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Şu an kullanılan tesislerin sonu yakındır. Yönetim eninde sonunda yeni tesis yapacak. Bari bu yeni tesislerin adı Trabzon'da yetişmiş cihan padişahı Kanuni olsun. Aslında yeni yapılacak stada da bu ismi verebilirler diye düşünüyorum.

Ayrıca ben Kartal tesislerini gördüm. Kartal'da her büyük takımın futbol okulu var hatta bazılarının basketbol ve voleybol okulları bile var. Kartal'da büyük bir futbolcu ve Karadenizli potansiyeli var. Trabzonspor Kartal'daki tesislerde futbol okulu açarak bu potansiyeli değerlendirebilir. Ben yok diye biliyorum ama eğer Kartal'da Trabzonspor'un futbol okulu varsa yanlışımı düzeltiniz.

Ayrıca Kartal tesisleri çok küçük. Ama yeri çok güzel. Orada sportif tesisden ziyade cafe, restorant vs. yapsalar (tamamını) daha çok gelir gelir. O sportif tesisleri de başka yere alabilirler.

boztepeliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

M.alİ Yilmaz Tesİslerİ ÖmrÜnÜ Tamamladi Artik. Zaten Havalİmanina 2. Pİst Yapilmasi GÜndemde .trabzonspora YakiŞir ŞÖle İyİ Bİr Tesİs Yapilmali Artik. Tesİs Yapimi İÇİn Trabzon Gİbİ YeŞİl Bİr Memleketten Uygun Yer Olamaz Heralde. ÇaliŞmalarin BaŞlamasini Beklİyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

simdi haluk ulusoy tesislerine gecici olarak tasinacagiz herhalde. ama cok zevkli olacak. cunku tesisler sehrin ortasinda olacak ve bizim taraftar kesin artik YAVUZ SELIMI birakir
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Alıntı Sadettin Odabaşı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca ben Kartal tesislerini gördüm. Kartal'da her büyük takımın futbol okulu var hatta bazılarının basketbol ve voleybol okulları bile var. Kartal'da büyük bir futbolcu ve Karadenizli potansiyeli var. Trabzonspor Kartal'daki tesislerde futbol okulu açarak bu potansiyeli değerlendirebilir. Ben yok diye biliyorum ama eğer Kartal'da Trabzonspor'un futbol okulu varsa yanlışımı düzeltiniz.

Ayrıca Kartal tesisleri çok küçük. Ama yeri çok güzel. Orada sportif tesisden ziyade cafe, restorant vs. yapsalar (tamamını) daha çok gelir gelir. O sportif tesisleri de başka yere alabilirler.
    Kartal'da adliyenin arka tarafında sahil yolu üzerindeki halısahada Trabzonspor futbol okulu var.En azından geçen seneye kadar vardı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)