Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Tesisleri

Naim
    Ziyaretçi

Bu kadar Mütahitin oldugu yönetimde tesisleri ve stad olayini çözemezse artik ben hepsinin mütahitliklerine
    [img]smileys/smiley18.gif[/img]

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çözmeliler verdikleri sözleri tutmalilar

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Asagida resimde gördügünüz tesisler tehlikede... AKP Hükümeti 2007 yatirim planina Trabzon havalimani ek pist yapimini da alacak gibi... Bu demektir ki bir sene sonra Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nin büyük bir kismi havalimani için gidecek... yeni piste mevcut pistin 200 m denize tarafinda yapilacak ve mevcut pistten 800m daha uzun olacak ve 45 metre genisliginde olacak....

Yönetim bu durumu kendi lehine çevirmelidir. Yeni tesislerler Trabzonspor'un kasasindan bir kurus çikmadan yapilmali... Yeni tesisler Boztepe tarafinda sehirden uzak ormanlik bir alanda yapilirsa çok daha iyi olur... Yeni stad ise yine su anki yerinde yapilabilir....Edited by: Emorfo

dun tesisler ve stad akyazi ya yapilacak diye yazdi gazete

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Asagida resimde gördügünüz tesisler tehlikede... AKP Hükümeti 2007 yatirim planina Trabzon havalimani ek pist yapimini da alacak gibi... Bu demektir ki bir sene sonra Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nin büyük bir kismi havalimani için gidecek... yeni piste mevcut pistin 200 m denize tarafinda yapilacak ve mevcut pistten 800m daha uzun olacak ve 45 metre genisliginde olacak....

Yönetim bu durumu kendi lehine çevirmelidir. Yeni tesislerler Trabzonspor'un kasasindan bir kurus çikmadan yapilmali... Yeni tesisler Boztepe tarafinda sehirden uzak ormanlik bir alanda yapilirsa çok daha iyi olur... Yeni stad ise yine su anki yerinde yapilabilir....
    evet valla bizim kasamizdan çikmamasi gerekir zaten ama belli olur bu yönetime pisti bile biz kendi cebimizden yaptirirsak hiç sasirmam [img]smileys/smiley7.gif[/img]

CRAZY BOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenİ Tesİs Kesİnlİkle Gereklİ 25 Yillik Antrnman Sahalarinda ÇaliŞiyorlar Zamanin En İyİsİydİ Artik Eskİdİ Yenİlemek Gerek EĞer Bu YÖnetİm Yaparsa İsmİ Nurİ Albayrak Tesİslerİ Olur İŞte Bu Kadar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

havaalani tesislerimizi yıkacaksa bence thy yeni tesisi yapıp bize teslim etmek zorundadır ve bencede öle olucaktır

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kartaldaki tesisin sadece adıvar şanı yok tsclup adına hiçbir satışı yok bunuda geç en önemli konu tesis sorumluları başka takımları tutuyor fbliside var gsliiside neden trabzon sporumuza gönül verenlere yer yok orda çok merak ediyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı CRAZY BOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EĞer Bu YÖnetİm Yaparsa İsmİ Nurİ Albayrak Tesİslerİ Olur İŞte Bu Kadar
    şimdiki adı çok güzel bnce öle bişe yapacağını sanmıyorum

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bence mehmet ali yılmaz ı kaldıramazlar kaldırırlarsada daha eskilerden birinin adını verirler. nuri başkan böle bişe yapmaz. bende yeni idman yerinin akyazıya yapılmasını istiyorum hatta akçaabata da bi kıyak yapılır iki klubun idman sahası aynı yere yapılabilir. buyukde bişe olur. akyazı trabzonsporun kullanması gereken bi arazi. yoksa orasısa 10 sene sonra çarpık kentleşmenin kurbanı olcak.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

AkYaZiLi61_Ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

akyazı benim evim ve orda olmasını çok isterim tesislerin benim için harika olur...
    CaRTeR_15_84 says : %*BoRDo_MaVi BiR DüNYa İsTiYoRuM*%

Nereden
    Rusya

bence yeni sahil yolu boyunca tesisler oluturulmalı ve havaalanına ikinci bir pist kazandırılmalı

gaybana61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmet ali yılmaza laf atanlara en büyük cevap olsa gerek bu tesisler..

Nereden
    İstanbul

TESİS ATAĞI
    Trabzon'da tesis atağının aralık ayındaki seçimlere kadar başlatılması için gözler Meclis'e çevrildi. Başkan Nuri Albayrak "Tesis sözü verdik ve sözümüzde duracağız" mesajını vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Yerel gazetelere verilen başbakana teşekkür ilanları dikkat çekti

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Kartal'daki tesisler yer olarakda kalite olarakda gayet güzel.Bar(şimal) bölümü
    bilindiği üzere Volkan Konağa'kiralık verildi.Tesislerin dışındaki büyükçe TS
    logosu ve içerisindeki restoran(yoroz)'ın isimleri haricinde karadenizle ve
    Trabzpnspor'la pek bir bağlantıları yok.İlk açıldığı dönemde içerisinde TS
    ürünleri satan küçük bir bölüm vardı fakat talep olmadığı için kapatıldı.Havuzu
    gayet güzel (piyasaya göre biraz pahalı ama müşterileri pek şikayetci
    değil)..Sonuç itibariyle Trabzonsporumuz rahmanlar sahil yolundaki
    KARAYEMİŞ tesisleri bulunduğu bölgeninin kaliteli tesislerinden bir tanesidir.Bu arada Volkan konakğın şimaldeki gecelik kişi başı fiyatı fix menü 80 ytl..dir
    Konu LazanisT tarafından (07.08.2007 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.

reis_556 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Mehmet Alİ Yilmaz İsmİ Tarİhtİr. DeĞİŞmesİ Ve DeĞİŞtİrİlmesİ Teklİf Dahİ Edİlemez. KARDEŞLER AKILŞLI OLUN YAV......

reis_556 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Mehmet Alİ Yilmaz İsmİ Tarİhtİr. DeĞİŞmesİ Ve DeĞİŞtİrİlmesİ Teklİf Dahİ Edİlemez.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Sayesinde bir yerlere geldiği TRABZONSPOR umuza , ihtiras , kibir ve kıskanlığından ötürü haciz getiren , sözde onursal başkanımız sayın may ' ı bu camia kesinlikle unutmayacaktır..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı reis_556 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Alİ Yilmaz İsmİ Tarİhtİr. DeĞİŞmesİ Ve DeĞİŞtİrİlmesİ Teklİf Dahİ Edİlemez.
    Niye teklif edilemezmiş? O adını ağzıma almak istemediğim şahıs ne vermiş kulube kavga ve çatışmadan, borçlardan başka.. Kulübe mafya girmişse sokan kimdir? Bırakın bu işleri.. Tesisler Trabzonspor Tesisleri olmalıdır.. Ha illa bi onurlu kişilik ismi verilecekse bu o şahıs deildir.. Kulüpte sporcu yada direkt katkı sağlayan herşeyini vermiş bir isim olabilir bu.. Hernekadar eleştirsek laf soksakta Gay-se lerin tesislerinde tarihlerinden bir sporcunun ismi bulunmaktadır.. Biz bir futbol ve spor kulübüysek bizde neden olmasın?
    Bizim tarihimizde bunu hakedecek insanlar yokmudurki gidip elin (günün tabiriyle) -çakma mafyasının- ismini vericez tekrar.. Yanlıştan dönmek güzel bişey olur.. Ben ağzıma tesis ismi olarakta olsa o ismi almak istemiyorum...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye teklif edilemezmiş? O adını ağzıma almak istemediğim şahıs ne vermiş kulube kavga ve çatışmadan, borçlardan başka.. Kulübe mafya girmişse sokan kimdir? Bırakın bu işleri.. Tesisler Trabzonspor Tesisleri olmalıdır.. Ha illa bi onurlu kişilik ismi verilecekse bu o şahıs deildir.. Kulüpte sporcu yada direkt katkı sağlayan herşeyini vermiş bir isim olabilir bu.. Hernekadar eleştirsek laf soksakta Gay-se lerin tesislerinde tarihlerinden bir sporcunun ismi bulunmaktadır.. Biz bir futbol ve spor kulübüysek bizde neden olmasın?
    Bizim tarihimizde bunu hakedecek insanlar yokmudurki gidip elin (günün tabiriyle) -çakma mafyasının- ismini vericez tekrar.. Yanlıştan dönmek güzel bişey olur.. Ben ağzıma tesis ismi olarakta olsa o ismi almak istemiyorum...
    Bırakın onun adına kentimizde tesis olmasını , onun ismini taşıyan bir kibrit çöpü bile kentimize saygısızlıktır ....

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maya laf ediyorsunuz ama may kadar olamazsınız sivas maçı lehimize sonuçlanırdı bu kesin ikinci o laf ettiğin adamın yaptığı tesisleri kullanıyorsun zamanın avrupada bile eşi olmayan tesisi yine kartaldaki benzin istasyonunu barındıran tesiside o yapmıştır adama laf edeciğinize biraz düşünün

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Trabzonspor tarihinde yönetime gelmiş ve ilk dönemlede başarılı olmuş bir kişinin eğer Trabzon luluk ruhu ve Trabzonsporluluk ruhu varsa, kendisine daveti beklememelidir. Trabzonspor için varsa plan ve projeleri ortaya koymalı açıklamalı ve ben bu işi başaracam demelidir.

Gerisi hikayedir bence..

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

bence turkcell Trabzonspor tesisleri olsun...ya da başka bi şirket farketmez..yapılabiliyosa isim hakkı kiralanmalı

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

ama tabii önce tesileri bi yapsınlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maya laf ediyorsunuz ama may kadar olamazsınız sivas maçı lehimize sonuçlanırdı bu kesin ikinci o laf ettiğin adamın yaptığı tesisleri kullanıyorsun zamanın avrupada bile eşi olmayan tesisi yine kartaldaki benzin istasyonunu barındıran tesiside o yapmıştır adama laf edeciğinize biraz düşünün
    doru söze diyecek birşey yok...!

biz milletçe sonuca baktığımız için m.a.y ı kötüleyen çok...!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)