Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil Þifalar Ali Tandoðan... Geçmiþ Olsun...

TS-FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    51

Geçmiþ olsun,acil þifalar dileriz.
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Þampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Koray10 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

basak yorum yapmacagim...hersene sampiyon olacagina, birkere serefli sampiyon olmaya terciye ederim isterse 27 yil da sürsün.bir gün mutlaka "günesi" zapt edecegiz
    Trabzonspor DEVRIM DEMEKTIR
    irkciliga hayir bursa
    Hacýosmanoðlu Ýstifa!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Alýntý M.S.SOFU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ey forum yönetimi

lütfen insan canýna saygýsý olmayan holigan zihniyeti forumumuzdan temizleyelim....

sadece küfür içerikli mesajlar mý siliniyor yoksa insanlýða saygýsý olmayan mesajlarda siliniyor mu öðrenmiþ oluruz...
    bravo..yasa
    irkciliga hayir bursa
    Hacýosmanoðlu Ýstifa!

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

@asamoah

Mesajlarýný alýntýlamaya utanýyorum .

Her maç 10 gol yiyelim ama 1 insan ölmesin .

Yaþýnýza bakýyorum da cidden inanamýyorum , bu kadar mý azaldý insani duygularýmýz .

Ayýptýr , ne kadar para alýyormuþ canla mý ölçülür oldu .

Bir dua okuyacaðýnýza yazdýklarýnza bakýn .

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Futbol böyle bir oyun iþte. Adam belki de gol attýðýnýn farkýnda bile deðildi yere düþtüðünde.
    Geçmiþ olsun, Allah acil þifalar versin.

Paksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    39

Çok geçmiþ olsun, Ýnþallah en kýsa sürede sahalara döner,
    - Futbol hayatý tehlikesi var mý?

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

geçmiþ olsun.Allah acil þifalar versin.umarým en yakýn zamanda saðlýðýna kavuþur...
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Trabzonsporluluk duruþu bambaþka bir þeydir. Emsali insani durumlarda saygýda kendini belli eder. Rakip kim olursa olsun, futbolcusu hangi kalýbrede olursa olsun "oh olsun, beter olsun" tarzý yaklaþýmlar bir holiganizmden öte anti hümanist bir yaklaþýmdýr. Böylesi durumlarda bunun bir sevinç unsuru olarak söylenmesi bile acýnasýdýr, düþündürücüdür. Futbolun birleþtiriciliði sadece o yuvarlak top deðildir. Skorsal düþünceler beyinlerde ciddi zihinsel problemler yaratýyor.

Ali Tandoðan'ý zerre sevmem ama sakatlandýðý pozisyona çok ama çok üzüldüm. Daha önce Meduna, Ümit Özat sakatlýklarýný televizyondan görünce tutulmuþtum resmen. Ben þahsen çok korktum bir þey olmasýndan. Ýnþallah tez zamanda saðlýðýna kavuþur.

Þu asamoah mýdýr nedir ona gelince;

Vazgeç her hafta yeni üyelik alýp aklýn sýra insanlarla dalga geçmekten.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Eren Karaahmetoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok çok geçmiþ olsun. Hayati tehlikesi var deniyor. Öncelikle o tehlikeyi atlatsýn. Gerisi çok da önemli deðil.

Ýyileþtikten sonra bir sýkýntý olmayacaksa da en yakýn zamanda sahalara dönsün.

Yeter ki iyileþsin.
    -------BÝZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Büyük þanssýzlýk.

Çok geçmiþ olsun. En kýsa zamanda saðlýðýna kavuþur inþallah.
    Yaþamak Direnmektir!

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

forum yönetimini insanlýk adýna yapmýþ olduðu dik duruþ nedeniyle takdir ediyor ayakta alkýþlýyorum...

neyse tekrardan çok büyük geçmiþ olsun ali tandoðana

dualarýmýz onunla...
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporluluk duruþu bambaþka bir þeydir. Emsali insani durumlarda saygýda kendini belli eder. Rakip kim olursa olsun, futbolcusu hangi kalýbrede olursa olsun "oh olsun, beter olsun" tarzý yaklaþýmlar bir holiganizmden öte anti hümanist bir yaklaþýmdýr. Böylesi durumlarda bunun bir sevinç unsuru olarak söylenmesi bile acýnasýdýr, düþündürücüdür. Futbolun birleþtiriciliði sadece o yuvarlak top deðildir. Skorsal düþünceler beyinlerde ciddi zihinsel problemler yaratýyor.

Ali Tandoðan'ý zerre sevmem ama sakatlandýðý pozisyona çok ama çok üzüldüm. Daha önce Meduna, Ümit Özat sakatlýklarýný televizyondan görünce tutulmuþtum resmen. Ben þahsen çok korktum bir þey olmasýndan. Ýnþallah tez zamanda saðlýðýna kavuþur.

Þu asamoah mýdýr nedir ona gelince;

Vazgeç her hafta yeni üyelik alýp aklýn sýra insanlarla dalga geçmekten.
    niye sevmezdin?
    irkciliga hayir bursa
    Hacýosmanoðlu Ýstifa!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    41

Çok büyük geçmiþ olsun, futbol ne kadar hayatýmýzýn bir parçasý olsa, ortada duran bir insan hayatý.

Umarým en ama en kýsa zamanda çok sevdiði yeþil sahalara saðlýklý þekilde geri döner.

Haftaya Bursa maçýnda biz taraftar olarak da oyuncuyu unutmamalýyz.

Geçmiþ Olsun ALÝ.

Nereden
    Ýzmir

Alýntý comandante85 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    niye sevmezdin?
    Sevmem mi gerekiyordu, pardon?

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Sevmem mi gerekiyordu, pardon?
    yok yani trabzonspor a saygisiz mi oldu?
    irkciliga hayir bursa
    Hacýosmanoðlu Ýstifa!

Nereden
    Ýzmir

Alýntý comandante85 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yok yani trabzonspor a saygisiz mi oldu?
    Yok hayýr, onunla alakasý yok. Denizlispor'da oynadýðý dönemden beri antipatik bulduðum futbolculardan birisi. Ýnsanlýðý konusunda bir sözüm yok zaten. Sev-e-medim bir türlü.

Fatih Akyel'i de ömrü billah sevememiþ birisiydim. Erdinç Yavuz'u, kaleci Ahmet Þahin'i, gsli Sabri'yi, Ayhan'ý vs. vs. vs.

Eminim sizinde hiç sevmediðiniz bir þekilde uyuz olduðunuz isimler mutlaka vardýr.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

sakatlandýðýnda bende inþl. bizim maçda oynamaz demiþtim amma can saðlýðý iþin içine girdimi dur onunda bi eþi ve çocuðu var onunda bi anasý babasý var kendini onun yerine koy ve öyle sevin trabzon maçýnda oynamýþ trabzona 2 gol atmýþ hiç önemli deðil allah ailesine baðýþlasýn

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Yok hayýr, onunla alakasý yok. Denizlispor'da oynadýðý dönemden beri antipatik bulduðum futbolculardan birisi. Ýnsanlýðý konusunda bir sözüm yok zaten. Sev-e-medim bir türlü.

Fatih Akyel'i de ömrü billah sevememiþ birisiydim. Erdinç Yavuz'u, kaleci Ahmet Þahin'i, gsli Sabri'yi, Ayhan'ý vs. vs. vs.

Eminim sizinde hiç sevmediðiniz bir þekilde uyuz olduðunuz isimler mutlaka vardýr.
    anladim...
    irkciliga hayir bursa
    Hacýosmanoðlu Ýstifa!

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Temporal kemik kýrýklarý beyin dokusuna geçmese bile kafayý besleyen damarlarýn yýrtýlmasýna sebep olabilir ve bu durum ölümle sonuçlanabilir. Her ne kadar Ali Tandoðan'ý deðerlendiren hekimler hayati tehlikesinin bulunmadýðýný söylemiþse de içim rahat deðil. Ýnþallah birþey olmaz, Allah Ali Tandoðan'ý ailesine baðýþlar.

Bu forumda katýlmadýðým, saçma bulduðum ve hatta küfür ettiðim birçok ileti oldu ama hiçbirisi bu baþlýkta yazýlan ve silinen iletiler kadar iðrenç, seviyesiz olmamýþtý. Bu fikir adý altýnda belirtilen hezeyanlarýn alýntýlarýnýn da silinmesi gerekiyor.

Trabzonlular ve Trabzonsporlular için baþarýya giden her yol mübah deðildir. Herhangi birisi öleceðine Trabzonspor küme düþsün, hatta yok olsun. 12 yaþýndaki çocuklar genellikle bencil olur ama Trabzonlu atletimiz Hilal Coþkuner'in birinci bitirmek üzere olduðu bir yarýþý býrakarak düþen rakibini yerden kaldýrmasý hepimiz için örnek teþkil etmelidir. Eski kaptanlarýmýzdan Fatih Tekke'nin golle sonuçlanmasý kuvvetle muhtemel bir atakta þut çekmek yerine sakatlanan rakibinin bir an evvel tedavi edilmesi için topu taca býrakmasý herkes için olaðanüstü ama bir Trabzonsporlu için yapýlmasý gayet normal olan bir harekettir. Sporun savaþ olmadýðý, rekabetin kan davasý anlamýna gelmediði hepimizce artýk kanýksanmýþ olmalýdýr. Trabzonspor taraftarlarýndan oluþan bir toplulukta bunun tartýþýlmasý bile abestir.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Alýntý Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Temporal kemik kýrýklarý beyin dokusuna geçmese bile kafayý besleyen damarlarýn yýrtýlmasýna sebep olabilir ve bu durum ölümle sonuçlanabilir. Her ne kadar Ali Tandoðan'ý deðerlendiren hekimler hayati tehlikesinin bulunmadýðýný söylemiþse de içim rahat deðil. Ýnþallah birþey olmaz, Allah Ali Tandoðan'ý ailesine baðýþlar.

Bu forumda katýlmadýðým, saçma bulduðum ve hatta küfür ettiðim birçok ileti oldu ama hiçbirisi bu baþlýkta yazýlan ve silinen iletiler kadar iðrenç, seviyesiz olmamýþtý. Bu fikir adý altýnda belirtilen hezeyanlarýn alýntýlarýnýn da silinmesi gerekiyor.

Trabzonlular ve Trabzonsporlular için baþarýya giden her yol mübah deðildir. Herhangi birisi öleceðine Trabzonspor küme düþsün, hatta yok olsun. 12 yaþýndaki çocuklar genellikle bencil olur ama Trabzonlu atletimiz Hilal Coþkuner'in birinci bitirmek üzere olduðu bir yarýþý býrakarak düþen rakibini yerden kaldýrmasý hepimiz için örnek teþkil etmelidir. Eski kaptanlarýmýzdan Fatih Tekke'nin golle sonuçlanmasý kuvvetle muhtemel bir atakta þut çekmek yerine sakatlanan rakibinin bir an evvel tedavi edilmesi için topu taca býrakmasý herkes için olaðanüstü ama bir Trabzonsporlu için yapýlmasý gayet normal olan bir harekettir. Sporun savaþ olmadýðý, rekabetin kan davasý anlamýna gelmediði hepimizce artýk kanýksanmýþ olmalýdýr. Trabzonspor taraftarlarýndan oluþan bir toplulukta bunun tartýþýlmasý bile abestir.
    nerden biliyorsun bu konulari
    irkciliga hayir bursa
    Hacýosmanoðlu Ýstifa!

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Cok cok gecmis olsun.Allah sifasini versin.Insallah en kisa zamanda eski sagligina kavusur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Geçmiþ olsun Ali Tandoðan...

Bir an önce eski saðlýðýna kavuþmasýný isterim. Hatta saðlýðý elverirse bizim maçta da oynasýn...

altinkaya08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Acil þifalar dilerim.Allah onu ailesine baðýþlasýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Geçmiþ olsun.
    -1461 TRABZON-

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

HAYATÝ TEHLÝKESÝ YOK!

Medical Park Özel Antalya Hastanesi Baþhekimi Dr. Þerif Köksal, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor karþýlaþmasýnda gol attýðý pozisyonda sakatlanan Ali Tandoðan’ýn temporal kemiðinde çökme olduðunu söyledi.
    Baþhekim Dr. Þerif Köksal, Medical Park Antalyaspor-Bursaspor maçýnda sakatlanarak hastaneye kaldýrýlan Ali Tandoðan’ýn saðlýk durumuyla ilgili açýklamalarda bulundu. Köksal, "Tandoðan’ýn temporal kemiðinde çökme kýrýðý mevcut. Bu kýrýk beyin dokusuna ulaþmýþ bir kýrýk deðil. Hayati tehlikesi yok, þuuru da yerinde" dedi.
    Tandoðan’ýn temporal kemiðinde çökme kýrýðýnýn bulunduðunu söyleyen Köksal, bu kýrýðýn beyin dokusuna ulaþmýþ bir kýrýk olmadýðýnýn altýný çizdi. Kýrýðýn kafa içerisinde herhangi bir kanama yapýp yapmayacaðýnýn hastanýn izlenmesi ve seri tomografiler ile belli olacaðýný belirten Köksal, þöyle konuþtu:
    "Tandoðan’ýn hayati bulgularý tümüyle stabil ve þuura açýk. Ancak kafa travmasý vakalarýnda travmanýn orta ya da þiddetli olmasýna bakýlmadan gözlem altýnda görüntüleme yöntemlerinin seri biçimde tekrarlanmasý gerekmektedir. Gerekli hallerde ise cerrahi veya medikal giriþim yapýlmasý en temel yöntemdir. Tandoðan’ýn hayati tehlikesi yok. Þu anki saðlýk durumuyla da futbol hayatýný engelleyecek bir saðlýk sorunu yok."
    Köksal, Ali Tandoðan’ýn bir süre gözlem altýnda tutulacaðýný belirterek, hastaneden taburcu ya da sevk edilme süresinin tedavi sürecine göre belirleneceðini söyledi.
    Öte yandan Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ve futbolcular Necati Ateþ, Uður Ýnceman ile Tuna Üzümcü, hastaneye gelerek Ali Tandoðan’ý ziyaret etti. Ziyaretin ardýndan gazetecilerin sorularýný yanýtlayan Tuna Üzümcü, "Tandoðan büyük bir tehlike atlattý. Kendisiyle görüþtüm. Saðlýk durumu iyi. Sakatlýðýndan dolayý büyük üzüntü duyduk" dedi.
    Ýyi bari hayati tehlikesi yok deniyor , çok geçmiþ olsun ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)