Hesaplipazar
Sayfa 24 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24
Toplam 581 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 581 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trkiye K. B Grubu| Trabzonspor, Beikta, Manisaspor, Gaziantep BB., K. T. ekerspor

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.10.2010
    Nereden
    Trabzon

Valla son manisa manda staddaydm 2. dakikada yediimiz golden sonra taraftar harikayd.. Bir an sessizlik oldu sonra manisa slkland sonra da bir baladk pir baladk kulaklar gitmiti o ma Keke AG manda da yle olsayd taraftar ama nankrlk ite o kadar yendik yendik mard taraftar en ufak bir puan kaybnda skklar yuhalamalar :-\ Ben anlamyorum ki en yakn bursa yine 5 puan var

Hseyin Hatrl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.08.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt annttiigs Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    olaslk teorisine gre; olaslklar toplam 1'dir.

bu durumda : gruptan birinci ya da ikinci olursak kabiliriz. yani : 3/17 + 5/17 = 8/17 ~ %50.
    bir stteki hesaba gre ise ki o daha doru bir hesap : %87,5. benim kafa biraz kart sanrm. gruptan baka kanc olursak karz ki ortada %37,5'luk bir fark var

birisi beni aydnlatsn. ya da burada bir hesaplama hatas var :P
    1--Trabzon beikta yendi( her durmda 1. yiz)
    manisa yendi
    berabere
    antep yendi
    2--biz berabere kaldk(antep 5 den fazla averaj alamazsa her durumda 1. yiz.)
    manisa yendi
    berabere
    antep yendi
    3-- biz yenildik
    manisa yendi 2.yiz
    berabere 2.yiz
    antep yendi 3.yz yani kamadk.

Toplam 9 durum var. ki defa 2. bi kere 3. 6 defa 1. yiz

yani
    lider olma ihtimalimiz 6/9 %6666666666666666
    ikinci olmad ihtimalimiz 2/9 %2222222222222222
    kamama ihtiamlimiz 1/9 %1111111111111111

......:::::::::durum zmlendi::::..........

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Lider olmann bir avantaj yok. Gruptan kalm yeter...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

#DcK`` - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.01.2011
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    26

Kupadan Elendik 8 tane eksik vard . . . . ama enol gce demiti bnim iin kupa nemli, deil nemli olan lig amyonluu . . . hadi bakaLm..
    ƬƦƛƁȤƠƝƧƤƠƦ
    SingNature By ``DcK
    1461 SoN . . .
    1967

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

u BJK keke son dakikada kmak zorunda kalan Ersan yerine oyuna girmek iin hazrlanan Ernst'i sokup hkmen malup olsayd. Birileri uyarmasa Schuster tm aleme rezil olacakt...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

akinburak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.02.2010
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

Trabzonsporumuz enol Hoca'nn da dedii gibi, iki ylda bir Trkiye Kupasn alan bir takm. Dnk mata ( 26.01.2011 aramba BJK-TS ) takm tam anlamyla yedek kadroyla sahaya kt ve yine de bir gol att. Demek ki Hoca yanllkla bir iki tane de AS oyuncu alsa oyuna, vay BJK haline! Kupa bizim iin nemli olmamal. Bu sezon tm taraftar Lig kupasna kilitlenmi durumda. nemli olan bir sonraki man Fener ma olmas. Belki de gelecek hafta Fener'le deil de herhangi bir orta sra takmla oynayacak olsaydk emin olun BJK mana daha deiik bir havada kabilirdik. Yine de gzel oldu bence; nk yedeklerimizin de ne kadar istekli ve gerektiinde oyuna etki edecek durumda olduklarn grdk. Bence sevindirici bir durum bu. imdiye kadar bu kadar istekli ve greve hazr bir yedek kulbesi grmemitim. ok daha fazla umutlandm Lig ampiyonluu iin. Kimse speklasyonlara gelmesin. Trabzon'umuz enol Gne nderliinde ok doru admlar atyor. Semeresini alacaz. Bu arada enol Gne Trkiye'nin grm ve grecei en iyi yerli teknik adam olduunu gn be gn ispatlamaktadr. Deerini kimse bilmedi, biz bilelim. Onu yzst brakmayalm. Gzel bir strateji oluturmu ve lig sonuna kadar diri kalmamz gerek. Hoca ne diyorsa o! Ynetimin destei de buna ok fayda salyor. Trabzon uzun zamandan sonra tekrar bir btn oldu. Ben bunu grdm ya; kupa bile bana fazla! Hadi hayrls!
    Tm Trabzon sevdallarn hasretle kucaklar selam ederim.
    drak-i meali bu akla gerekmez,
    Zira bu terazu bu skleti ekmez! ZYA PAA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)